Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzelec..............

z jakiego znaku zoodiaku pauje facet do kobiety strzelca

Polecane posty

Gość strzelec..............

piszcze strzelczynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
Strzelec, Baran. Lew , Wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
a blizniak ? jak myslicie co poznaje faceta to blizniak , inni na mnie nie patrza tylko blizniaki .. jakies fatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu te horoskopy
to już się staje nudne:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
pewnie masz w Bliźniętach jakąś znaczącą planetę. Można spytac o datę urodzenia ? to ci powiem o co chodzi z tymi Bliźnietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
a gdzis jest taki temat ? to powiedz moze nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
4 12 1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
Nie masz żadnej planety w Bliźniętach, natomiast 3 dom- czyli dom relacji z innymi ludźmi zaczyna się właśnie w znaku Bliźniąt. Masz Stellum w Strzelcu Słońce w koniunkcji z Wenus i Neptunem. Co to oznacza? Możesz być kobietą która szuka ideału, albo wplątuje się w jakies mgliste związki. Ale ten aspekt może też rzutowac na twoją twórczość.. wydaje mi sie że jesteś w jakiś sposób uzdolniona i trochę indywidualistka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkdlsf
Bez żadnej filozofii i astrologii. Ja jestem strzelcem, mój mąż bliźniakiem i jesteśmy świetną parą. Uważam że to dobre połączenie, choc na ogół nie wierzę w horoskopy. Nie dziwię się,że lecą na ciebie bliźniaki. Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Wielkie dzieki, jestes rewelacyjna! ja mam fiola na punkcie znakow zoodiaku , kazdego wypytuje;-)a urodzilam sie o 23.20 wyliczylam ze mam ascendent w pannie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
Zgadza się, w Pannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Wiecie co? nie chce tu nic zlego napisac ale prawie kazdy Blizniak oszukuje i zdradza , no moze sa wyjatki... Sa strasznymi babiarzami:-( Tylko nie obraz się please z tym blizniakiem , ja takich mnostwo spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
hmmm, ale to podobienstwo w pannie do mnie to nieporozumienie.. A jaki Ty jestes znak? tez lucznik?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkdlsf
Mój nie jest babiarzem - wpatrzony we mnie jak w obrazek, nawet czasem mnie to irytuje. Przez 12 lat nie zdradził, wiem na pewno. To chyba dobra rekomenacja, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kobieta strzelec, moj narzeczony PANNA kocham go i uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
ja jestem Wodnik, i mam dobrą przyjaciołke Strzelca- diabelsko zdolna. Bliźniaki to takie trochę casanovy , to fakt, ale wystarczy że wpadną w sidła miłości ...w ramiona odpowiedniej kobiety =) np strzelca która będzie go trzymac na muszce :) Jeśli chodzi o Twój ascendent, on wyraża sposób w jaki widzą cię inni, możesz robić wrażenie takiej własnie grzecznej, schludnej, pracowitej panny. Ascendent odpowiada tez za wygląd zewnętrzny, oczywiście we wspólpracy z genami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
ojej panna -facet ratunku ,jak dajesz rade?a ten moj blizniak tez wpatrzony byl we mnie jak w obraz, natomiast po zakonczonym zwiazku dowiedzialm sie mnostwo ciekawych rzeczy .. Jak zwykle najbardziej zainteresowany dowiaduje sie ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
ech , ja jestem typowym rostrzepanym gadatlliwym strzelcem , do tego zero dyplomacji .Wiesz ale wodniczki z moich obserwacji to inwidualistki a takze uwaga....nimfomanki ;-) nie moga bez tego zyc , to tylko z obserwacji moich kolezanek , oczywiscie w pozytywnym znaczeniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Astrologia mowi ze wodnik i strzelec to uklad doskonaly , oceniany w najwyzszej skali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
:D spokojnie każdy człowiek ma też jakies wady :D, ale było by nudno gdyby po świecie chodziły same idaeły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
Niby świetna para Wodnik Strzelac, ale oprócz wzajemnego zrozumienia musi też iskrzyć =) przynajmniej ja tak mam że ze Strzelcami to najlepiej wychodzi mi przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkdlsf
Dziubie, a co sądzisz o związku - kobieta strzelec, facet byk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
Hmmm, mysle że obydwoje maja spore temperamenty, ale hmmmmm poza tym co je może łączyć? Byk za bardzo chyba przywiązuje wagę do ziemskich spraw. =) Może jakies bliższe namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Ja tez powiem zobaczymy czy to samo potwierdzi wodniczka;-) byk-domownik , materialista , uporzedkowany, oszczedny stapajacy mocno po ziemi , strzelec-bujna wyobraznia , nie ustabilizowany , zero materializmu, roztrzepany,zlewajacy wszystko totalnie (chyba ze sa wyjatki od normy)byk jest wyrachowny a strzelec latwowierny.Moim zdanie mozliwa przyjazn pomiedzy kobietami , mam przyjaciolke , facet biedny nie ma u niej szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkdlsf
Kobieta - pierwszy dzień strzelca. Facet - nie wiem, to dotyczy mojej siostry, która też jest strzelcem. Facet chyba z końcówki kwietnia lub pierwszych dni maja. To wszystko. Ona romantyczka, uczuciowa, on chłodny i wyrachowany, ale coś iskrzy między nimi. Tylko, czy to się szybko nie skończy, taka róznica w charakterach między nimi.... Szkoda by mi jej było. Ale iskrzy między nimi jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
ano jest ziarno prawdy w tym co piszesz :) wszak ty jako strzelczyni znasz siebie najlepiej :) Facet, no może ja na początku zauroczyć, takim sposobem bycia typowym jak to Byczek Fernando- pamiętacie? ździebełko w ustach i leżeć sobie na łonie natury... Strzelczyni może sie spodobać taki marzyciel, ale wkrótce moze sie okazać że dla niego to łono natury musi byc blisko- najlepiej nie dalej niż za plot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
czasmi sa jakies dziwne fermony , ze astrologia nie dziala , ale duzo sie sprawdza , ja zawsze chcialam faceta skorpona , bo maja w sobie cos honorowego , mimo ze sama mam dosc silny charakter i zregoly facetow mieczakow to skorpion mnie zawsze kręcil, a JAK WODNICZKA...z jakiego znaku obecny , przyszly narzeczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
jak dla mnie astrologia zawsze działa, wystarczy spojrzeć głębiej w radix ( horoskop porównawczy dwóch osób) wtedy można przyjrzeć się dokładnym aspektom, Planet jest kilka, znaków kilka, możliwości ich wzajemnego ustytułowania jest wiele... Samo położenie słońc wzgledem siebie to zaledwie kropla w morzu... wiec może być różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
dobra to zerknij na ta date 21 06 1975 i porownaj z moja data co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna
i zawsze trafiam na blizniakow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×