Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

no ja bylam caly dzien w Gliwicach:) no ewa widze znowu walczysz.. ja juz nie potrafie zejsc nizej niz 73-74;/ wiec powoli powoli na studiach moze cos sie ruszy:P teraz we wrzesniu basen to tez moze cos ruszy:) slodyczy nie jem i po 18 tez nie wiec trzymam sie swoic najwazniejszych zasad.. i jem czesto ale malo:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- dzieki dziewczyny za miłe słowa- no ja przyznaje ze ja mam wilczy apetyt i pochłaniam wszystko, mam nadzieje ze mi przejdzie. A co do faceta na wesele to niestety nie poszłam z tym którymsobie wymarzyałm - uratował mnie tydzien przed weselem znajomy- ale to tylko znajomy. Mam nadzieje ze niedługo znow sie wezme za siebie oby oby pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , że walcze. Od jutra kapusta. Razem z mama będę ją jadła :p We dwie większa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój pierwszy dzień kapuścianej diety. Rano aby nie było oszustwa stanęłam na wage sprawdzić czy nie schudłam czy nie utyłam :p Waga stoi 75:( Tak więc moje drogie jak nie zawiedzie mnie silna wola na kapuście mam zamiar przetrwać minimum tydzień. Chciała bym dłużej ale sądzę , że jedzenie codziennie kapusty zbrzydnie mi.Chyba, ze jakieś rewelacyjne będą efekty wiec dwa tygodnie się przemęczę :p Muszę co najmniej tą 5-te zgubić bo wesele tuż tuż !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy co jakie plany w odchudzaniu. Kasia kryzys masz? Ja miałam przez 2 miesiące, ale na szczęście waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pierwszy dzień mam za sobą. Nawet przeżyłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy kryzys ale wpierdzielam co chce:D spoko od poniedziałku zaczynam basen, na weekend mam turniej w plazowke:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wygranej:) Ja dalej na diecie, dobra jest w sumie już kilo mniej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ekstra. Jednak duzo ruchu dobrze działa na odchudzanie. Tobie na 100% się uda. Mi chyba nie kapuste az przez 3 dni jadłam. Nie lubie jej. Sam zapach mnie odpycha. Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba nie dam rady , ostatnio mam straszne problemy z wypróżnieniem:( Musze chociaz do 72 do konca miesiąca spaśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj stanęłam na wage-porażka 74,5. Ja chyba juz nie potrafię chudnąć:( Muszę zacząć biegać tylko z ta moja mobilizacja jest problem. Ale muszę-dam radę. Dzisiaj poje wieczorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz trace motywacje do odchudzania a tak bardzo chciała bym 6 zobaczyc z przodu, moze do konca roku mi sie uda i na sylwestra bede szczupła i piekna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia miałaś rację, mam ciężkie:( To w takim układzie dalej sie odchudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej noja do was czesto zaglądam ale nie wiem co mam pisac bo na razie sie nei odchudzam- ale moze znow zbiore siły-powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ty nie zagladaj tylko ale od czasu do czasu coś napisz. Mnie dzisiaj zalało i strasznie boli mnie brzuch:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) 3mac sie! nie poddawac.. powoli byle do celu.. wiem ze do konca wrzesnia sie nie uda.. ale moze byc nawet i do konca roku! uda sie miec 6 z przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas jem slodycze, myslalam, ze bedzie straszna waga, a tu 72,9:) wiec spoko, jak pojde na studia bedzie mi zal pieniedzy na slodycze:D do konca roku 69 kg i bez gadania:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy bez gadania, ja ostatnio tez podjadam ciacha:( Ja zamiast chudnać to w miejscu stoje. A za nie całe 2 tygodnie wesele:( Jeszcze nie mam sukienki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I topik umarł smiercią tragiczną !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłaś mi z nieba króliczek 39:) Dziękuje bardzo za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- a no u mnie szkoda gadac- wszytko sie posypało-efekt jojo znow waże około 85 masakra echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×