Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

witam was:) wczoraj waga poazywała 75,9 wiec mam nadzieje, ze uda sie pierwszy cel do konca czerwca złapac:D dzisiaj o 18 ide z kolezankami na basen, jutro tez basen i jutro takze moje 19 urodziny:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EB ja tam nie mam żadnej kapusty. wejdz w google i wpisz dieta kopenhadzka i zobacz co jem :)buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się poipierniczyło. JA miałam dietę Kwaśniewskiego. Kopenhadzka to ta 13-to dniówka. Wiem ale jej nie próbowałam. Moja kuzynka na niej była tylko szpinaku nie jadła. Po dwóch tygodniach schudła 7 albo 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! no to ja poszalałam. Ostatnio nawcinałam się słodkieo że hej- ciasta, tort włąsnoręcznie upieczony na urodzinki MIkołajka no i w czoraj draże z biedronki któe kocham. No i białę pieczywo poszło też bo zrobiłąm pyszny chlebek zapiekany z masłem czosnkowym , tez na imprezce urodzinkowej. Poz atym mam mnóstwo stresów związnaych z zakończeniem roku szkolneo, tone dokumentacji, sporawozdań, te nieszczęsne świadectwa, dyplomy, listy gratulacyjne. NO i wyjazd już za 6dni!!!!!!!!!!!!! Kurde nie wiem jak wytrzymam 3 tyg bez Mikiego... mam nadzieję,że nie będzie myślał że go zostawiłam, że będzie rozumiał że to tymczasowo. Ma w końcu już te 3 latka i jest takim fajnym mądrym chłopczykiem. Już teraz wie,ze mama jedzie, ale że on poleci z tata też samolotem. Tylko czy to do nieo dociera.. myśle ze nie. Ciekawe czy znajde jakaś prace w miare szybko... tak w ogóle ciesze sie na ten wyjazd bo to coś noweo, boje sie tylko tej tęsknoty, chciałabym dużo pracować żeby nie myśleć. Kasia- jesteś taka laska,że szkoda adać. Wiesz jak ja bym wylądała w takim stroju...? jak słoń albo hipopotam, z tłustymi noami i dużym cycem. Ewa też niezła sztuka. Dziewczyny, gdzie wy macie brzuchy? jesteście płaskie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mozesz mi powiedziec z czego Ty chcesz chudnąc?:D Ola- daj spokoj ja mam szerokie ramiona i mam taka beznadziejna figure..:( boczki, brzuch, cycki.. paskudnie:( ale dzieki za pocieszenie! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam szerokie biodra i grube uda. Strasznie grube. Fakt nie mam brzucha, nigdy nie miałam mimo że byłam grubsza. Ale różnica między brzuchem a biodrami to 29 cm. Brzuch 74 biodra 103 wiec mam z czego chudnąć. A w udzie mam 60 :( Chyba mi nogi nie schudną za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga podaj mam swojego maila. Też chcemy Ciebie obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - sosenka20@wp.pl przyslijcie mi wasze, ja wam tez wysle ale ja nie mam zbytnio aktualnych chyba z marca są.jak tak czytam wasze wymiary to chciłałabbym tak wygladac bo ja nprawde mam co zrzucac a z waszymi wymiarami ech dziewczyny heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam najbardziej aktualne z tego miesiąca - na koncercie Szymona Wydry i fotka z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja swoje wysłałam. Tak jak już pisałam Kasi przy niej wygladam jak king kong:p Ale też niższa jestem :( Ważne , że nie o duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie z Wami dzieje. Ja wczoraj miałam dzień rozpusty, jadłam wszystko jak leci. A dzisiaj mam wyrzuty sumienia:( No cóż mówi sie trudno. Od dzisiaj rygor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja juz tez ci wysłałąm.Nie wiem jak inne dziewczyny Ewa co ty tu robisz , ja to mam co żrzucac bo widac ze jestem przy kosci ale ty,przestan pisac ze jestes gruba bo nie jedna dziewczyna by chciała tak wyglądac jak ty naprawde - masz figurke ok,ile macie wzrostu? co z tego ze kazda mogla zaczynac od około 90 jak jestesmy róznego wzrostu ,Ewcia u ciebie nic nie widac-ach super figurka. Ja mam 166 cm i u mnie widac te kg , czekam na inne fotki dziewczyn buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176:) Dziewczyny są ode mnie wyższe. Może i nie widać ale wierz mi nogi mam okropnie grubaśne. Kiedyś Wam prześle zdjęcie w spodenkach to sie same przekonacie. Tylko muszę sie psychicznie nastawić. Albo jakąś fotkę w stroju kąpielowym zrobię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie z Wami dzieje. Jak odchudzanie???????? Lato już za pasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeste na tej diecie kopenhadzkiej - dziś 3 dzień - ona trwa 13 dni no zobaczymy jakie bedą efekty pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam rozpuste:d ale ustaliłam sobie powolny tryb, bo mam problemy z żołądkiem:( chcę ważyc 69 do końca września.. jutro 4 miesiace od odchudzania.. zobaczymy co cos ruszylo:P jak bedzie 76 to bedzie cudownie:) 2-3kg na miesiac jest ok:D aga- za nieługo wysle ci fotki king-konga czyli moje:D sa z turnieju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zapomniałam się zważyć:( Taka jestem roztrzepana, że zapomniałam o tym, że to już 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia co wy robicie na tym forum , macie normalne figury, owszem moze tyle ważycie ale przy jakim wzroscie , ja mam 166 wiec wyobrazcie sobie ze ja mam co zrzucac , ale wy jestecie 10 albo i wiecej cm wyzsze ode mnie wiec wyglądacie normalnie,Kaska masz takie nogi że ja nigdy takich nie bede miec och wy chudzielce nic tylko urwac wam głowy,ja myslaam ze pisze z osobami któe naprawde są grube i znają ten problem echhh , dziewczyny naprawde jestecie ok uwierzcie mi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie jesteśmy aż tak szczupłe. W moim przypadku ja mam duzo nadmiaru tłuszczu. Powiem Ci jeszcze coś. Mam takie zdjecie, jak ważyłam 93 kg i wyglądałam strasznie. Nie moge go znaleźć ale jak znajdę przesle. I wtedy zrozumiesz dlaczego uwazam jeszcze , że jestem tłuściutka. Moja waga to 76:( Wrrrr Trzeba wziąść się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no jak ja na razie nie bede nic wpisywac , dopiero jak skoncze ta kopenchadzką czyli za tydzien w sobote,choc planuje sie zważyc w poniedzialek to wam napisze :)buziaki papapapaapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wpisałam. Kurcze za mało schudłam. Tylko 2 kg. Wrrrr. Od jutra dieta, bo dzisiaj miałam integrację w pracy i byłyśmy na koncercie Norbiego. Fajnie było, ale jego kolega podobał mi się bardziej niż on:) Z nim bym mogła potańczyc i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny! dziś dzień wielkieo pakowania bo ja na mój wyjazd a moi chłopcy do rodzinki nad morze. wczoraj tyle załatwiania i jeszcze na wieczór wizyta u lekarza i impreza w klubie studenckim- było fajnie ale wróciłam o 4 i dziś musiałam wcześnie wstać. Wczoraj pożenałam swoich uczniów i zaczęły sie wakacje ale wcale teo nie czuje bo nie odpoczywam tylko wciaz coś robie no i na urlop nie jade tylko w poszukiwaniu pracy. Jutro jedziemy na obiad do rodziców także pożenbam was na jakiś czas, jak znajde tam okazje i chwile to się odezwę co tam u mnie słychać jak sie sprawy mają. Zdietą wiem już teraz że będzie kiepsko bo wybrzydzać w gościach nie można, a ostatnio i tak odpusciałam sobie i to bardzo, także nawet sie nie waże, zwaze sie po powrocie. Trzymam za was i za wasze diety, życze udanego lata, odpoczywajcie kiedy możecie i nie zapomnijcie o mnie. POwodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×