Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
no przecież już pisali ! jak Wy czytacie postanowienia! no i trzeba było wypełnić wnioski o dochodach! Ktoś tu chce się koniecznie do czegoś doczepić,ale nie wie do czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołożono wam godzin w związku z listem od D.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:54 - co ma wniosek do wigilii firmowej? A godzin dołożono oj dołożono... tym bardziej że ruch średni. To już nie to co kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dołożono...2godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dokładać. Trzeba zaoszczędzić aby sklep dobrze wypadł w rankingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas obcięto godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też obcięto godziny, nikt nie dostał więcej - pomorskie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnonieludzie
Tyle się naczytałam o obgadywaniu, kablowaniu i lizusostwie i wiecie co? Nie wierzyłam w te historie ale po ostatnich rewelacjach uwierzyłam i nie dziwię się już że nikt nikomu nie ufa a jak ufa to radzę wszystkim w tej firmie - nie wierzcie nikomu, bo nawet najlepsza koleżanka cię podkabluje. Ludzie w tej firmie to w większości moralne dno karmione przez OKSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Najpierw chodź wygadaj się, będzie Ci lżej... A jak co od czego to wszyscy wszystko wiedzą. Dno totalne... Już nikomu ufać nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co plotkowac i kablowac o wszystko przelozonym? jaki to sens jest co sie chce osiagnac? to taka wsiowa mentalnosc glupich bab ktore interesuja sie tylko zyciem innych a w pracy same g... robia udajac ze pracuja a innym wytykaja bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to po co? Tej zlej obcina sie godziny a konfident dostaje ze 20 wiecej tak to przynajmniej u nas wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje w warszawce ze taki syf kazdy ze kazdy na kazdego tam psy wiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście pracowali ,nie mieli byście czasu na takie pierdoły,Zajmijcie się pracą, za to wam płacą a nie stanie i obgadywanie. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha ze wszytkie takie mroweczki pracowniczki... Czasem jest i chwila ze nic sie niedzieje i mozna pogadac, bez przesady ze jak sie z kims zamieni kilka zdan to juz nieroby... Jak sie dobrze rozplanuje to praca zrobiona a i luzniejsza chwila sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 22.47. Od kiedy ty taka wrażliwa jesteś na obgadywanie,na plotki.Sama obgadywałaś . I byłaś kierownikiem.Wprowadziłaś kumoterstwo na swoim sklepie z niektórymi pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
A u nas na sklepie - im więcej sprzedanych środków, większy % tym większa ilość godzin ;) tak to się teraz robi. motywacja pracownika ;] nacisk przez OKS'a na "2"...człowiek się stresuje. robi się chora sytuacja, chora rywalizacja między sprzedawcami. Każdy chce mieć jak najwięcej i każdy się stresuję. Nie wiem do czego to prowadzi... A co do nabijania na cudzy numer kasjera. To jest prosty sposób na sprawdzenie. Jezeli komuś coś się nie zgadza i ma podejżenia co do swojego utargu to wystarczy spojrzeć jak nie na rolkę, to na "Listę kontrolną sprzedaży". I tam są informację, jaki artykuł, numer kasjera, godzina i numer kasy :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już narzekać na te środki, nie umiecie sprzedawać to wasz problem bo są sklepy gdzie o środki nikt się nie martwi i od lat nie słychać żadnego narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje niepowodzenia najlepiej zgonić na innych. ,,Małe środki mam, to pewnie X kasowała specjalnie na mój numer ,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze Slaska u nas jeszcze bardziej oplaca sie donosic,ta ktora robi swoje ma 70h. a kolezanka donoszaca 128h.Wiedza dziewczyny co robia,a co najciekawsze ja mam utarg o 80procent wyzszy,chociaz godzin o tyle mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utarg nie ma nic do rzeczy...o czym ty piszesz? To że częściej jesteś na kasie nie znaczy że sama na to pracujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo wiem, a pracuję już ładnych parę lat, na co można donosić??? Czuję się z tą niewiedzą niekomfortowo i liczę, że mnie oświecicie. Może też zacznę donosić.... Odezwijcie się okrutne donosicielki i te , które o donoszeniu wiedzą i grzecznie się na to godzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy mogą rocznie osiągnąć maksymalnie 5 procent w dwujkach! W pipiduwach góra 6 procent! ale to się rzadko zdaża!!! jak ktoś ma więcej to robi to kombinując a później się szczyci że ma takie środki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochowajmy wszystkie buty,wtedy to dopiero będzie % dwójek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 22.10. Jeśli tak dobrze sprzedajesz środki, jak znasz język ojczysty, to nie dziwię się, że wypisujesz takie głupoty! DwÓjki PipidÓwa ZdaRZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest śmieszne. Taki poziom reprezentują niektórzy sprzedawcy w firmie. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffr3d0tk4
Jestem pracownikiem Deichmanna od 6 mcy jestem zadowolona pensja zawsze powyżej 1k atmosfera w pracy super kierownik ok. Jeżeli ktoś chce pracować to zarobi dobrze, jeżeli nie zależy wam na pracy a z tego co tu można wyczytać wszyscy chcą nic nie robić i zarobić.... Żałosne. W teh firmie naprawdę można dobrze zarobić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do mojego sklepu zobaczymy czy będzie Ci się usmiechac dostawać co miesiąc 400-600 zł i ciekawe co wtedy powiesz dodatkowo trafiając na głupiego kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi kierownik... Jego głupota objawia się tym ,że jeszcze Cię zatrudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tu inteligentnych ludzi, którzy piszą z sensem... większość czyta bez zrozumienia, egoiści i zazdrośnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×