Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Nie zapominaj ze pracujesz w niemieckiej firmie w której ordnung must sein ... W końcu buty Deichmann powiodły aż do Stalingradu .... A wiecie ze nasz prezes rodzony w tej samej miejscowości co Adolf H ? Jak sie dowiedziałam padlam ze śmiechu i wiele spraw mi sie rozjaśniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wieze ze centrala pusci troche polskiej swiatecznej muzyki.Przeciez mamy piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 18:07 - Co Ci się rozjaśniło,bo chyba nie mózg? Bo nie mogło Ci się rozjaśnić coś, czego aktualnie nie posiadasz. Głupia kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wieżę to możesz wejść. A wierzyć , że usłyszysz polską muzykę możesz.... Nie ma to jak Przybieżeli do Betlejem, Cicha Noc, Lulajże Jezuniu..... Popieram patriotyzm i polską piękną tradycję , ale umówmy się - oszalelibyśmy od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupiłam buty na zniżkę personalną 25% to ile mam czasu na ich zwrot aby odzyskać zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca roku, bo rabaty nie przechodzą na nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK.ale ja nie mowie tu o przybiezeli do betlejem . Sa innego typu swiateczne piosenki . Poczujecie odrazu magie swiat . Mam wrazenie ze z nasza muzyka jest jak z polsatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Wy pierdo**cie na temat świąt - magia kur*a sorry ale komercja teraz jest wielka, ledwo co Wszystkich Świętych minęło a już choinki stały no sorry ale kilkanaście lat temu to można było powiedzieć co to są naprawdę święta a teraz proszę Was zachwycacie się nie wiadomo czym, proszę żadnych piosenek nie puszczać tym bardziej religijnych sory ale nie wszyscy to lubią słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kultura deichmannowska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawo do swojego glosu. A jak ci sie cos nie podoba ,to nie czytaj . Muzyke scisz ,na widok choinki zamykaj oczy , Prace zmien jak tak wszystko ci nie pasuje . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Prezes to mógłby się przebrać za mikołaja i odwiedzić sklepy przed świętami-razem z RKS. a RKS niech się przebiorą za renifery buhaha to byłby widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz dziecinko wiedzieć to moja wypowiedź była ogólna i nie tyczyła się akurat naszej firmy, jak chcesz to sama zmień prace i wejdź na inne forum jak Ci nie pasuje czytanie tego, że mnie akurat śmieszy ten wszelaki rozpęd przed świętami... choinki w tym roku są świetne, diny fajne, muzyka w porządku więc nie rozumiem Twego wpisu o zmianie pracy, trochę ze zrozumieniem czytaj, widocznie jesteś jedną z tych co sama postanowień nie czyta i zawodzi na sklepie, tak zwolnij się nie chcemy tutaj takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasy na święta dużo mniej niż w zeszłym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszmy się że w ogóle jest. W przyszłym roku pewnie większe cięcia będą ze wszystkim - cały czas na minusie jesteśmy. Już chodzimy w większości na 2 godz. Jakiś obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn.ile mniej?mam wolne wiec nie wiem.bylo juz postanowienie w kwestii tych kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak najlepiej. Zasiać ferment i zwiać. Po co pisać o mniejszej kasie nie podając konkretów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my pracujemy i nie mamy czasu.Za prace jest kasa, a nie pisanie bzdur.Wazne, ze w tych czasach firma mysli jednak o nas. WIELU PRACODAWCOW NIC PRACOWNIKOM NIE DAJE NA ŚWIĘTA I KAZDY PRACUJE, I CIESZY SIĘ, ŻE MA W OGÓLE PRACĘ....!!! A tu ciągłe mataczenie. Za mało, za pózno i w kółko macieju...Powinieneš wzíąć i podziękować jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho ho . Ty niegrzeczna kefeterianko. Będzie rózga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tak najłatwiej, równaj w dół a zawsze będziesz szczęśliwy i bez ambicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale w tej firmie na tym ze jesteś ambitna to daleko nie pojedziesz premiowani są typowi bmw - bierni mierni ale wierni .... ale za to ładni z giętkim kręgosłupem moralnym którzy w innych firmach dochrapali by się maksymalnie stanowiska kierownika zmiany działu kas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ambitna, a Ty jakiego stanowiska dochrapałabyś się w innej firmie skoro w Deichmannie masz najniższe jak większość z nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hola hola, dla Mnie to jest praca z doskoku dla rozrywki :) Na życie mam co innego do robienia :) Nie oszukujmy się to jest praca ale dodatkowa, można do ludzi wyjść, ale nie na życie. A równanie w dół jest słabe. Jeszcze trochę i będziecie do prezesa na kolanach w podzięce za pracę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha!centrala czyta Wasze gorzkie żale:)bony juz w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli praca u nas to dla Ciebie rozrywka, to szczerze Ci współczuję. Marna to rozrywka.... Ja pracę traktuję poważnie, a rozrywki mam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś wiadomo jakie mają być te bony/karty na święta? na co do wydania? i Kiedy i mniej więcej ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe.Dobre. Kolejna urwana z choinki. Rany kto tu pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×