Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Kto sieje ten zbiera... ploty, manipulacje , grzejące się telefony, kolesiostwo, układy i ukladziki. Jaki Deichmann...takie forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka firma jakie osoby nim zarządzające ..... miotła powinna zacząć zamiatać ten syf .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie którym nerwy puszczają ,ja się nie dziwie ,kuluje się to w nas a potem wybucha nawet tuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od rana w firmie aż huczy,kolejne plotki i ploteczki, kolejne rzucanie oskarżeń, może czas zająć się pracą zamiast obdzwaniać pół Polski i lamentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisaliście nic nowego, plotki ploteczki, wulgaryzmy, godzinne rozmowy przez telefon (niech jakiś prezes sprawdzi bilingi sklepów warszawskich a się zdziwi, jak się okaże że każdego dnia po 3 godziny kierownik wisi na telefonie a kolejne dwie plotkuje z okaesem abo erkaesem przy kawce i ciasteczkach). Dno i patolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi ,kto ma pretensje ,że ludzie piszą o takich rzeczach skoro tak się dzieje .....wychodzi na to ,ze kierownik jest nietykalny ,to się powinno zmienić ,jak by poleciało więcej nazwisk to by nie jeden się zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie pomoże haloperydol, ale warto to jeszcze skonsultować, za mało mam danych żeby oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faktycznie tak jest ze oks jezdzi po sklepach i tak mowi to nie mam pytan, ale dla mnie taka osoba powinna wyleciec a przynajmniej nie byc kims kto zarzadza sklepami.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ktoś kogoś pomawia, to nie mam pytań ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbmy głosowanie w firmie kto powinien wylecieć z pracy , takie wewnętrzne referendum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby ktoś pomawiał, nikt tak głupi raczej nie jest. Natomiast dzisiaj dosyć głośno się zrobiło w firmie i jeśli wierzyć w to co się mówi, to raczej nie są pomówienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje oko koleżaneczki się popsztykały i terez się gryzą, jak to faktycznie warszafka to wcale bym się nie zdziwiła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi nie głupi, świnie są wszędzie. Trzeba być debilką żeby wierzyć wpisom na forum. Co to ma być? Druga część wczorajszej aferki za którą przepraszałaś? Ale grajdołek macie w tej wszawce :) Wchodzę na to forum od czasu do czasu jak do ... ZOO. Nawet ciekawiej, bo w ZOO zwierzaki wciąż takie same u tu co jakiś czas nowy mutant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihi :) cały dzień dzisiaj lament kto co i dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takkk.......... świnie są wszędzie! zwłaszcza tam gdzie koleżanka koleżance rąbie tyłek!!!! wstyd żenada i muł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po pierwsze: przepraszałam za napisanie miejscowości, a nie imienia po drugie: nie jestem zarejestrowana jako trocheprawdy po trzecie: mam nadzieje ze wszysto ujrzy swiatlo dzienne to pokaze skalepatologii w tej firmie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie koleżanki ? o czym wy piszecie ,w firmie jest ostra rywalizacja ,u nas to donoszą kierowniczce takie rzeczy ,że się w głowie nie mieści ,jeszcze trochę a będzie wiedziała z kim śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcemy więcej, chcemy więcej!z nazwiskami z datami! z numerami sklepów! olaboga ale się robi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trocheprawdy: to standard, zwłaszcza w Warszawie gdzie każdy każdego chce wygryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich znajomych, bliższych lub dalszych. To jest jeden z moich najdłuższych postów kiedykolwiek napisanych i jeden z najbardziej prawdziwych także. Każdy z nas kroczy sobie znaną trudną ścieżką, dążąc do jakiegoś celu. Życie nie jest łatwe. Tylko pomyśl. Czy wiedziałeś, że ludzie, którzy są najsilniejsi, są zazwyczaj najbardziej wrażliwi? Czy wiedziałeś, że ludzie, którzy okazują najwięcej życzliwości, w pierwszym rzędzie najwięcej się nad nimi znęcają? Czy wiedziałeś, że ci, którzy cały czas opiekują się innymi, są tymi, którzy najwięcej tej opieki potrzebują? Czy wiedziałeś, że trzy najtrudniejsze do wymówienia słowa, to: "Kocham Cię", "Przepraszam" i "Pomóż mi"? Czasem tylko dlatego że ktoś wygląda na szczęśliwego, powinieneś wejrzeć w jego przeszłość i zobaczyć, jak wiele bólu kryje się za jego obecnym uśmiechem. wszyscy, którzy borykacie się dziś ze swoimi problemami - spowodujmy lawinę wzajemnego wsparcia. Wszyscy potrzebujemy pozytywnych myśli. Przestańcie sie oskarzac , obwiniać dązyc po trupach do celu bo nie w tym rzecz. Naprawde nie warto byc az tak zawistnym. Czasem trzeba odpuscic i wybaczyc innym ich bledy bo i tak kiedys i oni zaznaja przykrosci. Ja wybaczylam i czuje sie z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę brutalnie - niektórym osobom należy wybacyć dopiero wtedy gdy znajdą się tam gdzie ich miejsce - na berobociu. Z daleka od ludzi, którymi pomiatają. Wybacza się wtedy kiedy ktoś wyrazi skruchę, tylko wtedy to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy-chyba jehowy to napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wybaczyć kierownikowi ,że gada na ciebie i przy tobie powie coś ,że aż w pięty pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze wpis trocheprawdy dotyczyl Tereski? dlaczego mnie to nie dziwi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś autorem tego wpisu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam autorem tamtego wpisu a nie ktoś kto pytał później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co raz więcej powinno być takich tematów z udziałem imion... Może firma w końcu zareaguje i zmieni nastawienie do wielu rzeczy bo jednak w wielu sklepach nie da się pracować, a to że kierownik kierownikowi d**e obrabia i z każdym udaje koleżankę czy kolegę to juz standard... Zbyt mało dobrych OKS-ów i zbyt mało kontroli i dyscypliny, która przydałaby się naszym kierownikom bo to oni odpowiadają za wszystko w końcu biorą dobre pieniądze a co chwila jak coś się dzieje to zganiają na pracowników i nie mówię tu o błędach sprzedawców ale o ich błędach, że nie potrafią się do nich przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że się dziewuchy z warszafki pożarły i teraz wychodzi, kto pod kim dołki kopie a że się nawzajem tam podkopują to nie od dziś wiadomo. Przykład idzie od góry i jeśli wiadoma pani jeździ po sklepach i plotkuje, to co się dziwić jak inni robią to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to glownie wypelnia czas pracy naszych pan manager plotki, ploteczki obrabianie tylkow. W tym sa the beeeeeest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×