Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Powinniście iść na tę Wigilię zjeść wypić za firmowe i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za firmowe to nasza kadra dobrze sie bawi .... zresztą za kasę podwykonawców też - jak by ich nie było stać .... wstyd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy w spotkaniu na zywo rozmawialibyscie tak samo jak piszac tu na forum hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki (OKS RKS) to co sie daje ( dręczenie psychiczne, najeżdżanie) to samo potem wraca... Gotujcie się we własnym sosie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, to do Was wróci. Szybciej, niż Wam sie może wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rozumiem w jakiej sytuacji był Aleko i z jakich powodów teraz leży po szpitalach. To się na was zemścić prędzej czy później, dziewczyny! Obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest draka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dręczenie psychiczne itp sytuacje - po prostu - braki w wykształceniu i w doświadczeniu z innych firm wychodzą - managerem w pełnym tego słowa znaczeniu moga być osoby które z nie jednego pieca chleb jadły i maja porównanie oraz doświadczenia a nasze panie, dziewczynki ? wyprane mózgi przez deichmanna - zreszta dziwie sie że nikt nie doszedł do wniosku skoro słupki lecą czy nie warto przewietrzyć te "kadry" ? Krulowa na tron, krawcowa do maszyny i tam jest ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to prawda że dziennikarz Newsweeka węszy i rozmawia z niektórymi byłymi kierownikami to może być niezła zabawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli tak jest to powinien tu zajrzeć , myślę ,że wiele osób chętnie by sobie z nim porozmawiało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dali wyplate ! HURAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu dali to dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy pewnie od banku, u mnie też jej niema :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w WBK i nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ratować swój tyłek poświęca się koleżankę, to trzeba mieć tupet! Samemu namieszać, pisać na forum, rozsiewać informacje a później w panice zwalać winę na kogoś innego. Moneta ma dwie strony, niech każdy o tym pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie zaglądałam na forum i czytając teraz wpisy z ostatnich tygodni włos jeży mi się na głowie. Czy Wy ludzie nie macie nic do roboty tylko ploty? Każda firma sieciowa ma właścicieli, oddziały, menadżerów, kierowników no i pracowników!!! Wszyscy pracujemy na wspólne dobro firmy, marki itp. A jak to w życiu bywa firmę tworzą ludzie, a Oni są różni. Nie można generalizować. Ja po 11 godzinach pracy to nie mam czasami czasu, żeby włączyć kompa, a co dopiero pisać takie bzdury. Widocznie Wasza praca nie jest tak wyczerpująca jak piszecie, bo na opluwanie wszystkich i wszystkiego macie czas. Skoro praca komuś nie leży to trzeba pomyśleć o zmianie. Czasami też warto sięgnąć głębiej w mądrość i zastanowić się czy warto czynić drugiemu to, co Tobie nie miłe. Zastanówcie się lepiej po co to robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin pracujesz? Kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 hahahahaha tyle " pracuje " rks gdy ma dojazd do najdalszego sklepu i z powrotem zakladajac ze w tym sklepie na ploty i ciastka poswieci 1 h swego drogiego czasu pracy. Wiec bajki o 11 h pracy opowiadaj gdzie indziej, albo zorganizuj sie lepiej. A i pamietaj ze to juz nie te czasy ze przed sadem pracy wygrasz jakies pieniadze za nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co w tym dziwnego. .. my też czasami pracujemy po 11h jak kierownik albo zca mają wolne a jest okres wzmożonego ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kto z was ostatnio pracował 11 godzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sprzedawca pisze, że pracuje po 11 godzin, to w Deichmann zdaje się sprzedawca może pracować maksymalnie osiem godzin. Więc albo ktoś tu kłamie, albo w niektórych sklepach łamany jest regulamin pracy. Nie wiem co gorsze? a do gościa który tak utyskuje na panującą na forum atmosferę, może się zastanów dlaczego w firmie jest jeszcze gorsza? Nie wystarczy podszyć się za kobietę i udawać sprzedawcy, może czas zacząć myśleć nad antymobbingowym szkoleniem, żeby uchronić pracowników przed tą kliką bezdusznych managerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie można pracować więcej niż 8 godzin? Najnormalniej w życiu masz płacone nadgodziny po 8, Tak mówi kodeks pracy. regulamin firmy nie może wykluczać bądź kolidować z kodeksem. Kodeks jest zawsze ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będzie to i tak o dużo bogatsza nie będziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę bogatsza jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po bogactwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrówka Monia! Tak długo pracowałaś żeby zwolniono kierownika na którego miejsce wleciałaś aż los ci zgotował to samo i co, jak się teraz czujesz? warto było być świnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ile będą bony na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po świętach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×