Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie, kiedyś słyszałam o kierowniczce gdzieś albo ze Szczecina, albo spod Szczecina która próbowała popełnić samobójstwo, bo nie radziła sobie ze stresem w związku z działaniami jej RKS, czy może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z tą dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to juz pare lat temu bylo chyba, po co to rozgrzebywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u Aśki i Mariusza? Mam nadzieje ze sa teraz dyskretniejsi i ze zona sie w koncu nie dowiedziala bo to corki szkoda i klopot zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie interesuje. Ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ktos znowu burze chce rozpetac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum zaczyna sie robić obrzydliwe. Rozumiem o firmie, ale zycie prywatne innych to juz chamstwo. Powiem szczerze takie wpisy powinny byc banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego obrzydliwe ? Opisuje się tutaj częste sposoby awansu w tej firmie. Mało to małżeństw się rozleciało w deichmanie i przez ta firmę ? w wszystko z modlitwa na ustach bo to przecież chrześcijańska firma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe poniewaz pytanie o konkretne osoby a to juz ingerencja w zycie prywatne tych osob. Generalnie to mnie to nie obchodzi. Takze odpadam z dyskusji. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos awansował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co tam w życiu prywatnym mojej kierowniczki? Haha to już jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie obchodzi życie prywatne twojej kierowniczki! Swoim życiem się interesuj. Jeśli ..to pisz o jej kompetencji, o prowadzeniu sklepu , o tym czy i jak traktuje pracowników , etc. Ważne sprawy to zarobki , atmosfera pracy , kompetencja , czy i jak pracownik jest motywowany i to ze brak jakichkolwiek premii czy nagród itp. a nie ploty i ploteczki! Siła firmy to sprzedawcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie a zainteresowani życiem prywatnym innych niech dzwonią sobie do nich osobiście a nie durnoty wpisują na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wiadomość dla pani Krystyny - już mało kto daje się nabrać na tę pani udawaną klasę uprzejmość i wrażliwość. Jak raz słoma z butów wylazła tak się za panią ciągnie i ciągnąc się będzie aż do totalnego upadku chociaż upadła już pani bardzo nisko. Nie wiem czy niżej się jeszcze da upaść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centralo kiedy będą karty? Kiedy wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której Krystynie mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyplaty na dzien kobiet ale nie wiadomo czy cieszyc sie czy plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy byś chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego czasami ponoszą emocje. W życiu codziennym, w pracy. To nic złego. Czyje to słowa?Zgadzam się że często tak jest. Nikt nikogo nie uważa za idiotów i nie pogrążył bo nie wiem o czym mowa. " Błędów nie da się już w niektórych przypadkach naprawić, ale można ich w przyszłości uniknąć a przecież o to też tu chodzi. " Mądre słowa resistenza które trzeba na POWAŻNIE i indywidualnie przemyśleć i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Bo po to też to wszystko tak. To że na forum to co się napisze jest odwracane przeciwko i manipulacją to już nie mnie oceniać.Widocznie też się w życiu popełniło błędy i trzeba z tego sobie zdać sprawę. Nikogo nie obwiniam za nic i nie zwalam winy bo nie mam takiego powodu. Przyjaciół ciągle uważam za przyjaciół i jeśli są przyjaciółmi to mnie zrozumieją. To że chciałam uczciwie rozwiązać problem nie znaczy że chcę pokazać klasę czy udawać bo nie wiem dlaczego to takie ważne.Tylko poważnie podejść do sprawy jaka zaistniała i spróbować wszystko zrozumieć co się dzieje bo nie dzieje się bez powodu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sądzicie - czy firma dała by sobie radę bez RKS przez 6 miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo kiedy beda bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórzę pytanie o jaką Krystynę chodziło o której ktoś napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie niby ta wypłata na dzień kobiet? W centrali chyba, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata -szkoda gadać bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleko a jak twój komornik? Dalej długi sie za tobą ciągną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik? A kto to wie o takich sprawach , ktos z centrali OKS RKS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie. (Wikipedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. NIe dajcie się trollowi i nie odpowiadajcie na tego typu debilne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i troll ale jeski z tym komornikiem to prawda to komu centrala takich informacji udziela?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Netykieta (zbitka wyrazowa: net (ang. sieć) i etykieta) – zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci. Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania, nie jest dokładnie skodyfikowana, nikt też nie zajmuje się systematycznym karaniem osób jej nieprzestrzegających. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×