Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ma ktoś wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez z ta wyplata lepiej jej nie ogladac jak wiekszosc sklepow w marcu na minusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kasy nie dali ,zęby w tynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata już jest, nie panikować, nieroby tylko wziąć się wreszcie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można jakieś miłe słowo usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakieś dobre słowo , jakaś motywacja , jakieś uznanie dla pracownika , baaardzo się chwali , serdecznie dziękujemy !. A tak gwoli nierobów. .... to może taka robota jaka zapłata, wiem ze tak nie jest ale powinno być i warto pomyśleć ! Smutne i zastanawiające jest to ze ludzie tak bardzo oczekują każdego miesiąca na pensje .... o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym to świadczy? Nie życie ponad stan i nie przepieprzajcie na pierdoły wszystkich pieniądzy to każdemu wystarczy do końca miesiąca, proste jak drut. Albo więcej ambicji i szkolcie się na kierownika albo chociaż na zastępce, zastępcy akurat praktycznie za nic dostaja kupę kasy, nie muszą zostawać po godzinach tak jak kierownicy albo użerać się z klientami po reklamacji i z przełożonymi. Sprzedawca przychodzi na pięć godzin, zrobi swoje po łebkach a później wychodzi i się niczym nie przejmuje a jeszcze by chciał zarabiać trzy tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak olśniło mnie, teraz już wiem że żyje ponad stan a pieniądze wydaje na p*****ly. Bardzo dziękuję za uświadomienie mi tego , dodam jeszcze ze oczywiscie chciałabym zarabiać 3 tysiące , i to ze zrozumialam wreszcie , że interes w firmie sam się kręci, środki , karty , obroty ,tk , sprzątanie , obsługa, dostawy, praca z towarem , reklamacje , przebudowy ,zamiany , praca w soboty i niedziele oraz wiele wiele innych prac. Myślałam zupełnie innymi kategoriami i teraz wiem ze byłam w błędzie. Dziękuje i tyle w temacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre zastępcy zarabiają kupę kasy.... Hahaha i nie maja nadgodzin hahaha ja jestem zastępca i też mi nie starcza do 10 bo na utrzymaniu mam rodzinę ! A niestety nie żyje ponad stan !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury! Zastepca pracuje osiem godzin i do domu a gdy zostanie godzine dluzej to pozniej sie mu ja oddaje, nie wciskajcie tu kitow bo jedynie kierownik robi nadgodziny, zastepca ma sztywny czas pracy a nawet laske zrobi jak ma zostac godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Zastępcy akurat praktycznie za nic dostają kupę kasy,, nawet nie ma co komentować tego zdania i calej wypowiedzi. Na pewne poziomy się nie zniźam, jestem kulturalnym , pracowitym , inteligentnym sprzedawcą , i nie obrażam pracowników bo wiem jak ta praca wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu zastępca zrobi LASKĘ?? Polskich znaków leniuchy nie znacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie takie atrakcje???hahahahaha. Biere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica między tymi dwoma czynnościami, że tak powiem; zasadnicza :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre popłakałam się że śmiechu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata? chciałaś powiedzieć - jałmużna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci mało to się zwolnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwolni sie, te nieroby potrafia tylko narzekac ale juz z oraca to u nich ciezko. 99 proc wypowiadajacych sie tu negatywnie to banda leniuchow, ktorzy chca brac kase za nic. Wezcie sie do cholery do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś leniem jedna mądra z drugą! Zatrudniacie na 1/4 etatu a człowiek haruje jak wół! Na 15 etatów: jestem sprzedawcą, doradcą, sprzątaczką, urzędnikiem pocztowym, robię przesyłki z innego sklepu, oraz ze sklepu internetowego, robimy zamówienia, pakujemy depozyty, jesteśmy na każde zawołanie klienta, skaczemy po drabinie, targamy pudła z butami jak chłopy, jak bankowcy robimy pakiety, latamy z towarem, oklejamy te pudełka po 10 razy a to Margaret, a to xxl, a to "skóra naturalna", a to przecena, a to ostatnie pary..itp, itd.- rzeczywiście - to jest NIC! I jeszcze się uśmiechaj, bądź miła i dogadzaj każdemu! Za pensję równą zasiłkowi! Raj na ziemi! Jestem leniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz w markecie na kasie robić jedynie pik pik za mega pensję na cały etat oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz Biedronka czy Lidl za taka sama prace jak u nas ile placi ???? A moze wzorem Lidla zrobi centrala dzial naruszen prawa ? Skoro w jednej niemieckiej firmie sie da to czemu w tej sie nie da ? Na poprzedniej stronie jest wpis o korupcji i co ? Szukacie pewnie autora a ktos kto w łape bierze ma sie dobrze. Dno i 5 metrow mulu ... stary Deichmann sie w grobie przewraca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zobacz ile płaci za pik pik Biedra czy Lidl a potem sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle trafna, mądra i rzeczowa wypowiedź. Masz rację , coraz bardziej mnie przekonujesz ze w markecie niedlugo może byc lepiej...jak nic na to się zanosi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
w biedronce czy lidlu moze za godzine płacą mniej ale pracują wiecej godzin i wyplata nie schodzi ponizej 1800 co dla wiekszosci z nas to wyplata marzenie,bo czasami warto miec mniej za godzine ale miec mozliwosc zarobic wiecej,i jeszcze jedno w deichmann praca jest niestety cieżka i góra wymyśla tak bzdurne ustawienia towaru i mnóstwo różnych rzeczy do zrobienia że czasami ma się wrażęnie że robią tam konkursy co kto nowego wymyśli do zrobienia w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same piszecie, że w marketach choć mniej za godzinę płacą, to więcej się zarabia. Dlaczego więc nie pracujecie tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku weź się nie ośmieszaj i kompromituj. Pewnie pracujesz za większe pieniądze bo inaczej wtedy byś myslal. Wpisy typu lenie , nieroby , weźcie się do pracy lub zmieńcie prace świadczą tylko o Twoim ograniczeniu. Każdy wie ze sieciowki i centra handlowe są miejscami wyzysku i taniej siły roboczej . Problemem nie jest praca tylko niska płaca. Naprawdę , jeśli potrafisz tylko pisać w takich kategoriach , zmień forum na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deichmann, niestety nie szanuje pracowników ale na reklamy w tv i dla Margaret zawsze pieniądze się znajdą! Nas się ciągle straszy uwaga na TK, jedna z przodu druga z tyłu, bo jak ktoś przyjedzie, nie rozmawiać bo jak ktoś przyjedzie, nie stać w jednym miejscu bo jak ktoś przyjedzie, nie stać dwie przy kasie, bo jak ktoś przyjedzie, pilnować terminów na półce personalnej, bo jak ktoś przyjedzie, tu podpisać tam podpisać, bo jak ktoś przyjedzie, itp. itd. Masz mieć w oczach jeden strach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt. Ciężko to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ciężko to ogarniać ale ogarniamy. Ci z góry połowę by nie ogarnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×