Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
poprosimy - oby to nie był spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może czas żeby zwolnić sie z deichmann nie ważne czy się jest sprzedawcą,zastępcą kierownikiem czy nawet oks co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie! Zwolni się kierownik, który co miesiąc dostaje 5 kafli na konto, albo OKS który zarabia jeszcze więcej albo może zwolni się kierownik i jednocześnie OKS wysokobudżetowych sklepów? Policz sobie, niektóre sklepy robią ponad milion miesięcznie, ile z tego to premii? Policz sobie, pół procent od miliona plus podstawa i ryczałt za nadgodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprzedawca plus , minus tysiąc ☺?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się że np OKS w dużym sklepie z dużymi utargami trzyma się go kurczowo? Jedna pani OKS powiedziała że stać ją na wszystko i myślisz że cofnie się przed czymś mając w tyle głowy utratę pracy i stratę tego "stać mnie na wszystko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dlapracownika.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana__
Podobno mają być podwyżki niedługo, co sądzicie o tym żeby dali nam podwyżki 30 procent? To byłoby coś! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak słyszałam właśnie, mówi się że 30 procent mamy dostać, fajnie jest pracować w firmie, gdzie dba się o pracowników i szkoda wielka szkoda, że szkalują firmę inni ludzie, albo konkurencja albo zwolnieni pracownicy, przecież nikt kto pracuje nie pisze negatywnie o firmie, to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że te podwyżki będą, to pokazuje że forma o nas dba wbrew temu co niektórzy zwolnieni tu piszą. Ja mam pół etatu bo chciałam taką umowę, moja przyjaciółka ma 1-4 bo też tak jej odpowiadało a u nas w sklepie wszyscy są zadowoleni z pracy, niepotrzebnie byli pracownicy robią zamęt na forum, przecież te negatywne opinie nie pisze nikt kto u nas pracuje, cała firma o tym wie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję ponad 12 lat i jestem bardzo zadowolona, zaczynałam to stawki były niskie ale teraz? Nie ma co narzekać, na godzinę zarabiamy przyzwoite pieniądze, do tego elastyczny grafik pracy, płatne urlopy i pakiety socjalne, u mnie na sklepie też wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam ten blog, to fikcja literacka i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, nie ma się czym zajmować, kłamstwami nikt nic nie ugra, lepiej zając się prawdziwymi tematami a to o podwyżce interesujące, nie wiecie kiedy dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam, uśmiałam się z tych kłamstw :) nie ma co się tym zajmować a o podwyżkach też słyszałam, może nam etaty zwiększą chociaż ja ze swojego jestem zadowolona i nie chcę nawet zwiększania bo wychowuję sama córeczkę i chcę jej więcej czasu poświęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo urlopy, jupii!!! :))) macie już jakieś plany? My z mężem chyba morze wybierzemy, zapowiada się piękna pogoda tego lata a może wy macie jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z synem jedziemy nad jezioro, lubi łowić ryby :) Jeszcze tylko czekam na jakieś fajne buciki dla niego na ryby i jedziemy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie towar w waszych sklepach? U nas prawie same plecaki dookoła a w regałach kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blahahahhhahaahhaa kazali wam tak spamem tu rzucać? Hahahaha centralo droga nic Ci to nie da. Nawet trzy strony zapisane bzdurami jaka to cudowna firma nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie bloga!!!!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanke chciałam pozdrowić. Dziewczyna już tak się zestresowała ze w sobotę w koszulce Deichmann stała jak zaczarowana, ściana normalnie. Tereniu a mówilas ze nigdy nie założysz :D ze oms nie musi... a tak Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejej..... a taki nietwarzowy kolor, taki wymemłany, taki sprany. Jak żyć?????!!!!???!!!???!?!?!?!?!?!?! Ale sie zaroiło od pozytywnych komentarzy firmy, w 10 minut z osiem wpisów ???!!!!??!?!?!?!?!!?!?!!!!!!!!!!!!! braaawwwoooo propaganda?!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah to jest bardziej niż żenujące. ile dostaliście wazeliniarze za pisanie takich peanów na temat tej chorej firmy? I tak was kopną w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych peanów! Mnie się tu bardzo dobrze pracuje , pensje mam zawsze na czas, etat taki jak sobie wynegocjowałam, przełożeni są w porządku to czego chciec więcej? Ja z przyjemnością do pracy przychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram koleżankę :) :) ja też z przyjemnością przychodze do pracy, może kiedyś nie było za dobrze ale teraz mamy ochronę anty mobbingową i nikt nam krzywdy nie zrobi, wszystko zmieniło się na lepsze i traktują nas z dużym szacunkiem, w życiu bym się stąd nie zwolniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, jakby płacili jeszcze więcej to też bym była zadowolona ale jest i tak bardzo dobrze, cieszę się ze nie muszę jak inni tygodnie czekać na wypłatę, zawsze przed 10 już mam na koncie i nie muszę się martwić a teraz urlopy się zbliżają, wzięłam sobie od 10 że jak dostanę kaskę to od razu wyruszamy z rodziną :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się urlopu nie mogę doczekać a wy co planujecie w tym roku? u nas w sklepie prawie każda wyjeżdża gdzieś do Grecji na Chorwację ale ja chyba Mazury, piękne miejsca i laba :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Mazury! Może w te same miejsce jedziesz to byśmy się z rodzinami spotkały i fajnie spędziły czas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrala ruszyła do swoich działań PR :D:D:D:D śmiechu warte - czy myślicie że zakrzyczycie to co jest tam napisane ? padam ze śmiechu jak te wpisy widzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STRACH? HAHAHA ROZBAWILI MNIE DO ŁEZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co tu chodzi????!!!!!!! skąd nagle wzięło się stu zakochanych w firmie pracowników na forum???!!!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!! i gdzie jest co napisane bo nie mogę się odnaleźć w tej wazelinie???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A TY to kto, autor bloga że tak się rzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bloga polecam bloga. Prawda zabolała? Trzymają sie stołków na maxa. Nic to nie da :P za późno. Czas zasiedzenia dobiegł końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×