Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Pisałam do prezesa i wiesz co? Olał mnie :) Moje koleżanki z innego sklepu też olał i co teraz napiszesz? Że złą czcionką pisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puste pułki to oznaka że towar się świetnie sprzedaje???!!! I dlatego że tak się świetnie sprzedaje to ciągle firma jest na minusie :P Ludzie, zatrudnijcie do pisania tych pochwał kogoś z mózgiem, aż tak mało płacicie że takie bzdury z tego wychodzą? Przestańcie oszczędzać na płatnych potakiwaczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towaru nie mamy bo nie dostajemy z magazynów a nie dlatego że się sprzedaje, sprzedaż spada na łeb na szyje, nie ma rozmiarówki, na pułkach często towar na dwa kartony albo torby i plecaki bo nie ma towaru a ktoś tu pisze że nie ma towaru bo klienci tyle kupują.... boże ludzie, kto to pisze to jakieś jaja mają być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ! Litości , półki pisze się przez ,,ó,, zamknięte, pułki z ,,u,, otwarte to pułk wojska np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentnie przerwany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te nerwy ,że pułka jest półką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półki puste bo tak sprzedaż dobrze idzie rany boskie! kto to pisał, to jakieś zorganizowane działanie w celu ośmieszenia firmy , przecież każdy pracownik wie że półki są puste bo nie dostajemy towaru a sprzedaż jest na dużym minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smiejcie sie z pulku polek w firmie bo ktos moze nas oskarzyc o dzialanie na szkode firmy.Oswiadczam ze nie osmieszam pulkow polek w firmie.Podchodze do nich z nalezym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi to nie przeszkadza ,że nie ma towaru ,bynajmniej się nie na robię i nie nadźwigam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie znikła ta pani która twierdzi, że gracelandy to najwyższa jakość obuwia a klienci się tak na towar rzucają, że aż mamy puste półki? Chętnie jeszcze poczytam bo to było tak śmieszne że cały dzień mam z tego radochę, chyba że miała zapłacone tylko za cztery wpisy :( no dalej, może coś w promocji napisze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Droga -cieszę się ,że miałaś uśmiech na twarzy przez cały dzień i byłaś rozbawiona .... w promocji to możesz polecić klientom super cenę tylko z karta deichmann plus buty tańsze o 40 zł -możesz polecić kącik ostatnich par- fajne buty za małe pieniądze - klienci biora w naszym sklepie po dwie , trzy pary - dziękują za miłą obsługę , więc nie rozumie skąd u Ciebie takie podejście do pracy..... bardzo zależy mi i naszej załodze ze sklepu abys miała takie same podejście do pracy jak my i chcemy Tobie pomóc - napisz gdzie jest Deichmann w którym pracujesz , gdzie zamiast butów plecaki, torby na półkach , gdzie stary kilkuletni towar pod bokiem stoi - może jakaś wymiana między sklepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz napisz w jakim sklepie hahaha bedzie wymiana hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna( y)23.27 dziekujemy za cenne rady ..moze warto bys odzwiedzil(a) sklepy .Przekonal(a) jak jest. Sklepy nie sa tylko w Wroclawiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja, firma zatrudniła płatnego trolla żeby na forum ja chwalił, przeciez te teksty są tak tendencyjne że wręcz są śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym ,ze nie czuja smiesznosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Jarek, bo propaganda podobna albo ta co administruje FB firmowego bo teksty zbliżone "powiedz w który sklepie a ci pomozemy", napisała rzekoma sprzedawczyni bueheheheheh FIRMO macie nas za idiotow??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro mamy taki "super towar",taką rewelacyjnie trendy kolekcję i takiej jakości buty...-to mam jedo zasadnicze pytanie- Jak to jest że nasza konkurencja nas już dawno przegoniła,otwiera nowe salony a my co roku mamy minus i coraz więcej sklepów zamykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napisz z jakiego sklepu jesteś a pomożemy" - napisała podobno sprzedawczyni..... pomozecie tak jak z procedurą antymobingową? Już tu opisała was jedna z pracownic, która nie mogła się doczekać efektów waszego "dochodzenia", bo przez trzy miesiące nie raczyliście jej odpisać aż się dziewczyna zwolniła. Żenuaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś sieje tanią propagandę, aż się płakać chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<3 firmo wysyłam ci serduszko bo cię kocham nad życie. To pisałam na, pracownica która musiała uciekać przed mobingiem. Kocham was za to że już was nie musze oglądać. Reszcie radzę to samo, uciekajcie stamtąd jeśli możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi tam gdzieś i...... łubu dubu! łubu dubu! niech nam żyje prezes naszego klubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam napisać na forum z którego jestem sklepu to mi wyślesz SPRZEDAWCO trochę towaru? Zatrudnijcie do pisania postów kogoś innego, bo jawnie was ośmiesza firmo kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sołtysowej poślij, ona bierze wszystko jak leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bylo ..."pomozecie pomozemy ".Jak to sie skonczylo wszyscy wiemy.Wystarczy odwiedzic kilkanascie sklepow by wiedziec jak jest naprawde z towarem,pracownikami ,obrotami i itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślą ale wypowiedzenie poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pisanie na forum wszyscy powinniscie wyleciec na zbita morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za tak kulturalne podejscie "wyleciec na zbita morde ".... nie musicie mnie wyrzucac na " zbita morde "juz odeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całą firma cieszy się że juz odeszłaś szerokiej drogi babie z woza koniom lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze ,ze sie cieszysz (kultura obycia jedt u Ciebi mozna powiedziec na najwyzsxym swiatowym poziomie ).Ja odeszlam sama ,ale jak Ciebie sami zwolnia nie bedzie tak milo.Bedzie przykro jak ktos powie Ci ...Pani (u)dziekujemy ,a w ciagu 15 minut bedziesz pakowal swoje drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×