Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
wszyscy pracownicy wiedzą jak jest tylko prezes nie wie? dobre :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam po raz enty!!! Dla prezesa nie liczy się przeciętny sprzedawca tylko zysk! Jeszcze to do was nie dociera! :-)Proszę się nie łudzić,prędzej mi kaktus na ręce urośnie niż nam,szarym żuczkom się" poprawi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co się liczy i wkrótce się wszyscy dowiedzą co się działo kilka lat temu włącznie z dwoma zdjęciami po których ktoś się już nie podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej jedna dama się tych zdjęć panicznie boi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia jak przymierzają obuwie w ccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaakkkk jedna osoba faktycznie wtedy klęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sie modli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Ktos mialby poczucie honoru(niestety coraz mniej osob to ma)to by odszedl z firmy. Uslyszycie,ze to ich prywatna sprawa ,gdy wchodza w gre duze zarobki .Podzielam opinie o katastrofie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś komuś "robi dobrze" i jest w hmmmm stosunku podległości to już nie jest prywatna sprawa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwy w firmie nikt zabronić nie może. Po chrześcijańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co wracac do przeszlosci, kazdy wie o co chodzi ale nie ma co do tego wracac, dzieci z tego nie bylo xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że jest !!!!! Bo czy to była modlitwa o awans czy dziękczynienie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes , Zarzad ,Manegerowie , Kierownicy ; "maja byc jak zona Cezara " poza podejrzeniami !!!!Ale to marzenia ,takie zadady opisuja etycy nie tylko biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie wracać,trzeba to upublicznić! Patologie trzeba piętnować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy mają pracować w kilku miastach równocześnie ciekawe kto wymyślił te dogodności i czemu mają służyć czyżby szykowano się do zwalniania kierowników i zastąpienia ich nowymi wiernymi ale miernymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów co z nami wyprawiają a każdy się boi postawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co sie teraz podzieje bo od 01.01.2017 najnizsza placa to 2000 brutto?Wlasnie podaje ta informacje na Tvp info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się podzieje? Do miski ryżu dodadzą nam jedną pałeczkę no i mnóstwo dodatkowej pracy dołożą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie byc juz miski ryzu i reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co bedzie ? - herr Deichmann nie bedzie czerpal zyskow chochla tylko łyżeczką ... albo okarze sie ze jest pod kreska i poprostu zamknie biznes. A gdzie te zdjecia mozna zobaczyc ? Tzn z modlitwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 to na umowę o pracę na cały etat a my mamy 1/4 albo pół etatu i nas ten przepis nie obowiązuje a poza tym teraz najniższa krajowa wynosi 1750 zł więc faktycznie wielka mi różnica 150 zł, bo to wszystko brutto podają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie po 17 zł na godzine prawie i jeszcze wam malo? ludzie wezcie sie za glowy i walnijcie nimi o sciane macie umowy dobre pensje wyrozumialych kierownikow a wlazicie tu i siejecie zamet jakby wam nie pasowalo to byscie nie pracowali a tak to wchodzicie i tylko bruzdzicie, kazdy kto na tym forum pisze jest jakims nierobem i czubkiem i nie ma co robic widocznie wezcie sie r koncu do prawidzwej roboty a nie szukacie tylko jak by tu nic nie robic i dostac jeszcze kase za to bumelanctwo powinniscie byc wdzieczni kierowninikom ze was trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam 17 zl na godzine .Nie wszyscy sa wyrozumiali kierownicy .Nie sieje nikt fermentu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecia z modlitwy mozna zobaczyc w Tv Trwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie plajtuje nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 zł. Na godzine hahaha dobre nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy,Ha ha ha - to są dopiero nieroby,chciałbym nadmienić że to my -półmózgi- na was obiboki(rks, oks itp)pracujemy!!!to my nieuki,ludzie bez ambicji ciężko pracujemy żeby inni mogli balować na konferencjach i rozbijać sie po hotelach przy pseudo szkoleniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam na konfetencjach spiewać do mikrofonu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc jedza 001
Do Pani (a) o 18.00 czytajac ta wypowiedz potwierdzilo moja wczesniejsza decyzje o odejsciu z firmy.Nie wiem gdzie sa takie stawki 17 zl ( mysle ,ze w W-wie),ale ja i moje kolezanki Nigdy nie mialysmy takich .Pisanie o bumelanctwie,wyludzaniu pensji za nierobienie niczego ,lenistwie poniza ptacownikow ,tych ktorzy odeszli ,a szczegolnie tych ,.ktorzy pracuja.Nie ma Pan(i)szacunku do pracownikow za uczciwa prace ,a to jest najgorsze w tym wszystkim.Moze mialam szczescie (lub nie ),ale w tym sklepie gdzie pracowalam nie bylo lenistwa.Gdy odchodzilam na zmianie bylo 2/2 ,a czasami rano jedna osoba przez 1h wiec jak mozna pisac o lenistwie .O kierownikach mam b.rozne zdanie jak o OKSach i RKSie.p.Podsumuje to tak wiele razy patrzono na cos i nie bylo to widziane.Nie wiem dlaczego Pan (i) daje sobie prawo do takich pogladow o pracy z sprzedawcow w tej firmie ,ale to Pan(i) powinna przyjac dostawe,rozpakoeac ,wlozyc w regal ,obslugiwac rownoczesnie klientow to moze zmieni Pan (i) zdanie o bumelamctwie pracownikow.Jesli tak patrzy sie na pracownikow to firma pikuje ostro w dol...ale o tym powinna wiedziec Centrala.Ja piszac to nie zgadzam sie by Ktos pisal o mojej bylej pracy i o mnie ,a szczegolnie o moich kolezankach ,ktore zostaly w tej firmie.To brak elementarnego szacunku .Konczac jesli ma sie taka opinie o pracownikach to dlaczego Pan(i) pracuje z takimi ludzmi ????Nie powinna Pan(i)zwolnic sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,walnijcie nimi o ścianę , o głowy tu chodziło, włazicie, bruździcie, nierobem , czubkiem , bumelanctwo i ten ulubiony zwrot ! WEŹCIE SIĘ W KOŃCU ZA ROBOTĘ ! Taki język w tak krótkiej wypowiedzi o,pracownikach, tutaj nawet nie ma co komentować! A niby kto te obroty Deichmanna jako obuwnicze go lidera rynku robi ? Kto wypracowane te potężne zyski? ,,Macie prawie 17 zł ,, skoro nam tak wyliczasz to napisz może ile Ty masz? Samej siebie mi żal z kim ja muszę pracować. ... a może w koncu pomysle ze wlaściwie nie muszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×