Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
jeden mąż już w d***** kopną "panią" rks - ciekawe co zrobi drugi gdy uświadomi sobie pewne fakty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Artura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yorki są takie słodkie i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł je krzywdzić albo zdradzać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wicie co?! Yorka to by u nas krowa zadeptoła, albo pod snopowiązałkę by wlizł i by go zbalotowało! Ja mam kundla, łon się Kulfon nazywa a łujada jak wścikły i żadny szabrownik mi czyryśni nie nakrodnie!!! A w ogóle to ja taka pijna jestem dzieweczka, jak malowana! I najpikniejsza z cołej wsi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy piekni ,ale czy pracowici ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowy są tajemnicą..... dobre sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy takich umów należy się wstydzić ? Nie sądzę, świetne zarobki!! Naprawdę nie ma co robić z tego tajemnicy , a wręcz przeciwnie ,należy się pochwalić przed pracownikami !!! No może sprzedawcy zarabiają troszkę mniej to prawda ...... ale w końcu są przecież są tylko tania siła roboczą , i nie mają też w kwestii zarobków żadnych tajemnic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie możliwosci żeby wszyscy zarabiali takie same kwoty. Dysproporcje w firmach prywatnych są bardzo duże. Pracownicy najniższego szczebla nie zarabiają nigdzie(czytaj w żadnej firmie ) tyle samo co np. kierownicy. Nie piszmy też, że "jak komuś nie pasuje to niech sie zwolni", to nie jest rozwiazanie. Nalezy stawki w tym przypadku sprzedawcow podwyższyć tak aby godnie mogli zyc. Wroce jeszcze do dysproporcji w zarobkach. Niestety zrownanie stawek kierownikow i sprzedawcow nie jest mozliwe. Cale zamieszanie w mojej opinii jest spowodowane tym, że czesc kadry kierowniczej niestety nie nadaje sie na te stanowiska. Tu jest rola rks, oks aby takie jednostki rozstaly sie z firma i nie psuly jej wizerunku. Zaloze sie ze w sklepach w ktorych jest "normalnosc" nikt nie zajmuje sie pensja kierownika, oks czy rks. Dlatego moj apel jest nastepujacy: prosze firme o to zeby zadbala o sprzedawcow oraz rozprawila sie z kadra zarzadzajaca ktora nie pelni prawidlowo swoich obowiazkow. Przepraszam za brak polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak RKS może się rozstać z niekompetentną kierowniczką albo OKS jak to są koleżanki, nie rób sobie żartów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 8.36 ....właśnie i to jest sedno całej sprawy! Dodam jesc ze że chodzi też o patologię o której tu poczytalismy, zabawy za firmowe pieniądze , czasami mam wrażenie ze pracuje w jakim bu...delu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologię, układy i kolesiostwo za wspaniałe wynagrodzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wspaniałe wynagrodzenie które jest tajemnicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj ktoś wrzucił tu umowę kierownika ze stawkami, firma zadziałała szybko i kazała usunąć a przecież tam nie było nawet nazwiska tylko stawki jakie ma kierownik i te 650 zł ryczałtu za nadgodziny było ciekawe bo czy kiero robi nadgodziny czy nie to mu co miesiąc wpływa kasa to żaden problem przecież ale po co się z tym kryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wrzucenie umów kierowników tych na starych zasadach i nowych...to są dopiero dysproporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
650 to niektórzy sprzedawcy mają pensji w słabszych miesiącach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co wam chodzi, kierownik ma to płacone za nadgodziny to cieżko zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarobiłam niecały tysiąc pracując cały miesiąc na 2 zmiany i przeciągając sklep od prawa do lewa a moja kierowniczka 6 tysiaków od 8 do 16 ględząc pare godzin przez telefon, żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały miesiąc na dwie zmiany za tysia. Wow to się nazywa poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyj i nie umieraj. Zostań kierownikiem i zarabiaj 6000 -nie marnuj się dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może szanowni klienci niech się dodatkowo dowiedzą jakie ostatnio nasi kierownicy mieli szkolenia? można w skrócie powiedzieć "jak kłamać nowemu pracownikowi jaka to jest wspaniała firma, jakie ma mozliwości awansu i zarobku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wczoraj ten wpis szbko zniknoł.Jakie premie od obrotu mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wczoraj ten wpis szybko zniknoł.Jakie premie od obrotu mają.Ciekawe czy za środki też coś dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wczoraj ten wpis szybko zniknoł.Jakie premie od obrotu mają.Ciekawe czy za środki też coś dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drugą zmianę a nie na dwie zmiany. Nie miałam ani razu pierwszej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia kierownika jest taka: 0,5 procent od obrotu sklepu. 100 tysięcy = 500 zł do pensi za każde dodatkowe 10 tysięcy = 50 zł. Czyli: 200 tysięcy - 1000 zł do pensji 300 tysięcy = 1500 zł do pensji 400 tysięcy = 2000 zł do pensji Za środki nie dostają dodatkowej kasy Ale premia roczna w grudniu to wysokość podstawy, czyli trzynasta pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dodajac wszystko razem zwykly pracownik = niewolnik .Szanownych Oburzajacych sie ,ze nie musimy pracowac odpowiadam z gory dlatego odchodza starzy pracownicy ,a nowych nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ,ze pojecie niewolnik (pracownik )przedstawil ekspert ekonomiczny .Niewolnik to pracownik,ktory zarabia ponizej potrzeb .Potrzeba jest rozumiana jako zaplacenie czynszu ,mediow ,konieczne wydatki na rodzine ,zycie -jedzenie ,ubranie i leczenie....Pytanie do Zarzadu czy zwykly pracownik tak zarabia by nie byl w kategori niewolnika ?Pytanie zostawiam bez odpowiedzi...nie biore pod uwge odp typu to badz kierownikiem lub podobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże tak !!!! Bardzo mądrze ktoś w końcu napisał o pracownikach którzy w centrach handlowych są współczesnymi niewolnikami. Pracują bardzo ciężko zarabiając pensje za którą nie można się utrzymać. Dlatego problemem nie jest bezrobocie tylko niskie wynagrodzenia. Czy w Deichmanie w Niemczech pracownicy tez zarabiają tak ze nie stać ich na przeżycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam zarobki sa podobne tylko ,ze euro.Pracownicy maja lepiej sa inaczej traktowani.Tam pracownik moze udac sie do zwiakow zawodowych ze swoim problemem.Jest rozwiazywanie problemu.inaczej.Tu w firmie nie ma zwiazkow zawodowych.Mozesz tylko udac do Solidarnosci handlowej.W Niemczech jesli wychodzi cos zlego w firmie to media sa bezlitosne.Ale zaraz odezwa sie oponenci ,ze to nieprawda.Zwlaszcza ,ze to firma z tradycjami wieloletnimi.Tam sie to liczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak niektórzy kierownicy ale są tacy co poczuwają się do dużej odpowiedzialności za sklep ,personel ,obroty itd.Także wysoka pensja jest adekwatna do ich stanowiska ,mój kierownik wszystko nam mówi ,nakazuje i dyktuje ,wszędzie patrzy nawet w śmieci . Nie jest to komfortowe dla pracownika ale oni mają wszystko wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×