Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość ktory odszedl
Tym wszystkim ,ktorzy radza to zwolnij sie ,zwolnilam i wracam do normalnego zycia.Co do p Asi to osoba ,ktora pozuje na fachowca.Co do stosunku kierownikow do sprzedawcow jestesmy "miesem armatnim " co zle to my nie wy.Teraz ja daje dobra rade zwolnijcie sie Drodzy Kierownicy ,OKS i RKSi jesli macie takich beznadziejnych podwladnych.Tylko nikt tego nie zrobi przez pensje,premie i inne profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do aroganckiej kierowniczki, która tu wszystkim razi żeby się zwolnili, jak im źle. Sama tu włazisz i jęczysz, że Twoj OKS jest do bani, wszystkim tak chętnie radzisz to ja zapytam, po co tam siedzisz, jak ci tak źle? Ktoś cię przyspawał do stanowiska czy po prostu dostajesz pięć tysiaczków za wiszenie na telefonie i narzekaniu na swoich sprzedawców i OKS? Taka jesteś odważna w ubliżaniu sprzedawcom, taka ważna - w istocie jesteś większym tchórzem niż ci którym tu ubliżasz. Zachowujesz się jak zwykła prostaczka a później płaczesz że sprzedawcy mają kierowników za chamów? To przestań być chamem, może i ciebie zaczną szanować chociaż ty nie szanujesz innych. Wkurza cię pitolenie? Sama tu pitolisz od rzeczy jednocześnie nadając na swojego OKS , kim ty jesteś że dajesz sobie prawo do krytyki innych a nie pozwalasz innym krytykować siebie? Daję sobie uciąć wszystkie kończyny że jesteś z Warszawy tylko stamtad może płynąc taki argancki głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru lat stołuję się w pewnej knajpce. Ceny były ok, jedzenie przyzwoite a obsługa na znośnym poziomie. Jednak od niedawna ceny podniesiono jedzenia jakby mniej, przesolone a obsługa nabuzowana. Słowem nie czuję się tam dobrze. Nie marudzę, nie biadolę-zmieniam knajpę, bo takich jak ta mnóstwo, a to gdzie jem zależy ode mnie. Przez garść trolli-w większości już niepracujących w firmie cierpią ludzie którzy uczciwie chcą wypracować te swoje pół etatu lub 1/4 etatu. Nie wszyscy plujemy na swoich kierowników, nie wszyscy narzekamy na ilość godzin, nie wszyscy mamy niefajnych oks !!! Firma to różni ludzie i nie wszyscy są na środkach uspokajających w pracy. Bolą nas, plecy, bolą nogi, bywamy zmęczone, ale to nasz wybór!!!! Teraz możecie na mnie napluć, psy wieszać i obrażać. Mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stare jak świat tłumaczenie , ze na forum piszą ludzie zwolnieni a pracujący nie piszą bo kochają tę pracę. Słyszałam to już tyle razy i za każdym razem wywoływało to u mnie wesołość bo takie tłumaczenia ma pokazać że 99 procent pracowników jest zachwyconych pracą, ten 1 procent niezadowolonych to nieroby a reszte postów piszą zwolnieni. Tłumaczenie może i by miało sens ale 6 lat temu gdy ludzie nie wiedzieli co się w tym obozie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To samo robią nasi klienci których jets coraz mniej :) Ja jak idę do restauracji gdzie niemiła obsługa też do niej nie wracam, ale logiki w tym co napisałaś nie ma żadnej bo odnosi się do konsumenta a my jesteśmy pracownikami nie konsumentami chyba że traktujesz nas tak jak niektórzy na samej górze mając nas za pasożytów, nie będę pluła na ciebie mam za dużo kultury osobistej uwazam tylko że jeżeli jesteś kierowniczką to bardzo współczuję twoim pracownikom którzy nie mają prawa się na nic poskarżyć bo od razu słyszą że jak coś się nie podoba t wypad, to brak szacunku do ludzi i o tym cały czas tu ktoś pisze, ty zaprzeczasz w jednym zdaniu a w drugim pokazujesz że ci ludzie jednak mają racje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosc ogarnia jak się was czyta. Sfrustrowani niedocenieni biedni pracownicy. Poza wami nikt tu nie narzeka. Tych narzekan wyprodukowaliscie 254 strony. Każdy w miare normalny człowiek wziął by d**e w troki i poszedł do innej pracy. Kierownicy narzekają ale sie nie zwalniają? A pewnie. Maja nieźle placone wiec czemu maja sie zwalniać? Wy narzekacie na wszystko! Na pensje, na traktowanie, na pogodę i nadal trwacie w tej pracy. Gdzie w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna kierowniczko, którą tu od wczoraj chce coś udowodnić a udowadnia jedynie tezę że niektórzy kierownicy gardzą każdym pracownikiem, który się będzie chciał odezwać i wskazać że coś mu sie nie podoba. Poóźniej się kierownicy dziwicie że macie tak zszarganą opinie, jak niektórzy z was ciężko na t pracują pogardą do swoich pracowników. Kierowniczka która wam robi krecią robotę nie może zrozumieć że sprzedawca w małym mieście z dużym bezrobociem zarabiający 800 zł nie ma wyjścia i musi tkwić tam gdzie tkwi, ale co może zrozumieć kierowniczka zarabiająca 5 czy 6 tysięcy na rękę siedząc w pracy 8 albo mniej godzin i niewiele robiąc? Skąd w was drodzy szanowni kierownicy taka pogarda do nas, do sprzedawców którzy narzekają na małą ilość godzin, na niskie pensje i na złe traktowanie, kto wam daje prawo do tego żeby nami pomiatać nawet na forum bo widocznie w sklepie już zrobiliście z pracownikami co chcieliście i wam jeszcze mało? Też dzwonicie po sklepach i narzekacie na OKS a mimo to nikt wam nie mówi to wypad bo jesteście większymi tchórzami jak my dlatego chyba tylko że zarabiacie te pięć tysiaków, ja za takie pieniądze też bym nie narzekała a wy mimo to narzekacie i płaczecie do słuchawek co wy myślicie że my niesłyszymy o czym wy rozmawiacie w biurze? Dośc te pogardy ze strony kierowników którzy nie szanują ludzi a ci którzy ich szanują niech mają pretensje do tej części kiero która nami pomiata na prawo i lewo, to oni wam robią na złość a nie my, to oni psują wam opinie a nie my i ja się przyłączam do zdania że to musi pisać jakaś kierowniczka z warszawy bo ja nie wierzę że w innej części Polski są tacy nieszanujący innych kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KierowniczkaNIEzWarszawy
Proszę, nie oceniajcie nas kierowników przez pryzmat jakieś warszawskiej nieudaczniczki która zapewne została kierowniczką po znajomości. Większość z nas kierowników bardzo was szanuje i rozumiemy wasze problemy, rozumiemy waszą sytuacje, wiemy ile zarabiacie i z naszej strony nie potrafimy wam pomóc ponieważ mamy ograniczony budżet. Uwierzcie mi proszę że większość z nas bardzo nas szanuje a taki głos jak tej kierowniczki, która od wczoraj wam ubliża jest w mniejszości ponieważ w mniejszości są kierownicy którzy pomiatają innymi ludźmi. Bardzo was proszę drodzy pracownicy nie dyskutujcie z tą kierowniczką na forum, jej poziom kultury jest na granicy dna i osobiście bardzo współczuję jej załodze. Jeszcze raz proszę, nie bierzcie na poważnie tego co ona pisze, ta pogarda nie zasługuje na żaden komentarz niech się dziewczyna męczy a chwalenie się, że się dobrze zarabia gdy jej sprzedawcy zarabiają marne grosze ukazuje tylko jakim jest człowiekiem, ale mocno w to wierzę że poniesie w końcu zasłużona karę i że pycha i arogancja będą napiętnowane. Dziękuję za uwagę i przepraszam Was moi drodzy za kierowniczkę, która tak wami gardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpis wyżej, też jestem kierowniczką - nie zgadzam się na takie poniżanie naszych sprzedawców przez koleżankę kierowniczkę, chyba większość z nas kto to czyta jest oburzonych wrzucaniem wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu kim pomiata, kto tu kogo poniża? Pytanie bylo konkretne, czemu mimo ze jest tak fatalnie nie zmieniacie pracy? A co w odpowiedzi? Pelna kłamstw i manipulacji tyrada w której polgebkiem wspomnialas o tym ze w małym mieście ciężko znalezc prace. (to wy plotuchy nie jesteście w warszafki, gdzie kierownicy leżą 4h a potem idą do domu?) Jesli w tym małym mieście jest nasz sklep to to nie jest takie male miasto. Ja wam powiem czemu. Dostaliście prace i juz., wydaje sie wam ze teraz możecie zadac. Macie nam dać i juz. Dostajecie ponad to co w umowie, watpie by ktos kto ma 1\4 mial 40 h miesiecznie. Czekacie na zmiany? Jal dlugo juz czekacie? Cos sie zmienilo?Mysle ze brakuje wam odwagi na zmianę i watpicie czy jak juz dostaniecie inna prace będziecie potrafili ja utrzymać. Nie ma w tym żadnej złośliwości. Tak po prostu jest. Jesli chcecie dyskutować to na argumenty a nie na manipulowanie i oszustwo, bo przypisywanie komuś tego, czego, nie powiedzial to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KierowniczkaNIEzWarszawy
Tym ludziom którymi pomiatasz na forum może i brakuje odwagi, ale dlatego, że ledwo wiążą koniec z końcem i nie stać ich na zwolnienie się z pracy nie mając w swoich miejscowościach perspektyw. A Ty kierowniczko? Sama narzekasz, dlaczego się nie zwolnisz, tak Ci źle ze sprzedawcami, tak nimi pogardzasz, co Cię trzyma? Kasa... z dwojga złego większy szacunek budzi we mnie sprzedawca, który kurczowo trzyma się pracy dla samej pracy niż Ty, która kurczowo trzymasz się kasy dla samej kasy. Przy zarobkach pięciu tysięcy możesz sobie siedzieć popijając dobrą kawkę i pouczać innych, ale co Ty wiesz o życiu sprzedawców, którzy zarabiają marne grosze, jaki Ty masz do nich szacunek? Twój szacunek jest tylko do pieniędzy a nie do pracy i nie do ludzi , kim Ty jesteś żeby zabraniać innym krytyki i narzekania, kierowniczką z grubym portfelem i to Cię upoważnia do pomiatania ludźmi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem? Spójrz w lustro, co widzisz? Jedyne co możesz dostrzec to plik pieniędzy, konsumpcyjna egoistko. Jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkich upokorzonych sprzedawców za tą kierowniczkę i współczuję pracowniom którzy muszą z nią pracować, to wielki wstyd i hańba że firma zatrudnia takie karykatury kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty jestes w pracy tylko dla mamony i latwo ci innych oceniac majac na koncie co miesiac ponad 5 tysiakow, g... wiesz i g.. widzialas, nie masz pojecia o zyciu pracownikow a taki stosunek jaki masz do ludzi to wola o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOoo oo, znowu taka sama wypowiedź , ten sam styl, te same argumenty, jak nic zwyczajna arogancja, ignorancja i pouczanie. I tak w koło Macieju. Mamy się cieszyć z tego co mamy i siedzieć cicho. Dlaczego mamy zmieniać prace , wypracowujemy duże pieniądze dla firmy , firma płaci dobrze naszym przełożonym i my chcemy też być dobrze wynagradzani, motywowanie , szanowani etc. Osobiście znam parę przykładów ze sklepu gdzie pani kierowniczka stworzyła ludziom piekło, oczywiście ludzi odeszli, ona została. Jasne ze nie będzie nikt pisał personalnie , bo po prostu się boi. Dlaczego my mamy odchodzić, chcemy pracowac, ta praca mogłaby być piękna i satysfakcjonującą .....niestety Twoje argumenty są żadne i przestań się wypowiadać w stylu czego chcecie, zmieńcie prace, i tak macie to czy tamto ! To zwykle slogany które na nikim nie robią wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe manager się znalazł. ... ja wam powiem. ...taki styl , taki ton , tylko współczuć pracownikom. Skąd ja to znam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 5 tys. tylko 8! Mam jeszcze samochód sluzbowy, darmowe ubezpieczenie medyczne, firma doplaca mi do prywatnej szkoły dziecka i na fundusz powierniczny, funduje mi wczasy za granica raz do roku a w domu mam złoty sedes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy pokazuja jedynie jakie zera zostaja managerami .... w lidlu czy biedrze nawet dzialu z uzytym papierem toaletowym ( gdyby był ) nie dali by wam w zarzad bo od razu b****del by sie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kierowniczka która wylewa tu tyle nienawiści na sprzedawców to dobitny przykład kogo firma zatrudnia na stanowisku założę się o każde pieniądze że to psiapsiułka RSKki wiadomo jakiej i pomiata nami bo jej wolno. Gratulować kadry zarządzającej a później się kierownicy dziwią że pracownicy na nich psioczą jak tu im wystawia świadectwo takie buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni mają więcej i się nie chwalą. .... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy nie wstyd wam za kolezanke? to jakies dno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po przeczytaniu tych wpisow mojej kolezanki dodam od siebie WSTYDZE SIE ZA SWOJE KOLEZANKI KIEROWNICZKI ktore sa takimi chamkami i prostaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny same widzicie jaki mają do nas kierownicy stosunek, nie podoba się to się zwolnij tak jak na forum jest w naszych sklepach i jak widać te opinie na kafeteri nie są nic a nic przesadzone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik Góral tu kiedyś tak pisał, prawie to samo :) Ten sam styl te same pseudo argumenty ten sam język tylko wtedy został przyłapany że to on bo się sam wrobił na mailu i wygadał i ktoś tu napisał że to on jest autorem komentarzy i się przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna pani kierownik, która tak na nas psy wiesza, gdyby nie my to byś nie wiedziała jak system idzie i jak się przyjmuje dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234 na górala i jedziemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5678... podlizuje się jak prosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9,10,11... moja gwiazda wkrótce zgaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny wierszyk bo kto pod kim dolki kopie ten w nie wpada i wie o tym juz kazdy dlatego tam tak trzesa portkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szacunek drogie kwoki to trzeba sobie zasłużyć! Nie wystarczy tylko sie drzec na forum, ze się należy. Wieszacie psy na wszystkich dookoła. Niech sobie przypomnę...... Pryszczata, gejek, krawcowa, wielki nochal, sugerowanie awansu za seks z prezesem (?!) WTF! I wy chcecie być szanowani? Szanuje to ja moje dziewczyny, które odwalaja kawal dobrej roboty a nie jakies żałosne frustratki, zazdrosne, biadolące i plujace jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sprzedawcą. Zarabiam średnio ok... 1100 zł. , plus minus. Zaraz jakiś kierownik napisze mi ze to i tak dużo. W zawiązanie do tych agresywnych i ponizajacych wypowiedzi powiem tak...DO PEWNYCH POZIOMOW SIĘ NIE ZNIŹAM. Owszem są tu kogoś osobiste wycieczki , nie należę do elity, ale z pewnością opisywane sytuacje są zasadne, choćby po tym co usłyszeliśmy. Prawda jest narastająca patologia na którą nie mamy wpływu ale jesteśmy jej świadkami i doświadczamy często na własnej skórze. Jak napisałam wcześniej do pewnych poziomów się nie ZNIŹAM, moja kultura osobista i poszanowanie człowieka nie pozwala mi na to , natomiast co reprezentuje sobą osoba z powyższych wpisów świadczy sama o sobie . TYLKO przykro mi ze z takimi ludźmi trzeba pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×