Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Bzdury ...nikomu się nie oberwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oberwało im się i to nieźle, aż serce rosło słuchając tego co ludzie mają do powiedzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się tak już nie złość Pinokio, wcześnie spać poszłaś bo wstyd ci było cały dzień i pół nocy to co ty możesz wiedzieć :))) temat był jeden oczywiście nie przy was ale obok was co widziałaś nie raz po spojrzeniach :))) w przyszłym roku nie spotkamy się już w tym samym składzie to pewne jak w banku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest pinokio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała Polska wstydzi się za Warszawę a teraz to wszystko idzie jeszcze w świat. Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie oceniam każdy ma sumienie i niech się sam ze sobą męczy na starość z tym co ludziom robi i jak ich traktuje ale oceniam spisy ba blogu i ten ostatni o złodziejach jest znowu w punk. Jak mają nam nie ginąć buty jak siedzimy w sklepie nieraz do 14 same i obsługujemy klientów to przecież złodziej oraść nas może ze wszystkiego a później przyjeżdża oks i się na nas drze że za duże kradzieże, nie można tak pracować to z toaleta też prawda pamiętam jak miałam zapalenie pęcherza to się zdarza często nam to płakałam bo nie miałam jak wyjść do WC to było straszne męczyłam się potwornie najgorszy dzień mojej pracy w życiu ale kogo to obchodzi trzeba ciąć godziny budżet coraz mniejszy a że pracownik się nie ma jak wysikac to już to nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam kolejny przykład jak to firma nasza nie przestrzega prawa-w ostatnim czasie było głośno w mediach o tym jak to Auchan przy okazji świąt pyta swoich pracowników o kase z 500+ - to proszę przypomnieć sobie że niedawno nasza firma (Deichmann) kazała w deklaracjach wpisywać nam zarobki naszych współmałżonków!A ustawa o ochronie danych osobowych?Podpisu klienta na wierzchu nie można zostawić a nasze dochody mają być ogólnodostępne? I co ,panie prezesie,nie wstyd panu?Szukał pan oszczędności,to podpowiem panu jak to zrobić. Wystarczy zaoszczędzić na sobie,po co coroczne konferencje w hotelu Ossa,eksluzywne karnety,premie,wyjazdy,służbowe samochody etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jak siedzę sama do 14, a toaleta woła - czekam aż klientów nie ma na sklepie, wywieszam kartkę zaraz wracam i mogą mnie w d... pocałować. Pampersów nosić nie będę, wołać z innych sklepów, żeby popilnowali - też nie. To jakaś kpina. Tym powinna się prasa zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że pan Deichmann nie przyjechał na konferencje (pierwsza taka sytuacja od lat!) bo doszły do niego słuchy o sprawach sądowych i o tym co się w warszaffce dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.D.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawa tej firmy jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. W czasach gdzie trudno jest o dobrego sprzedawcę czyt.wykwalifikowanego sprzedawcę nasza firma ma nas głęboko w d.... Tnie nam godziny kosztem groszowych podwyżek , wymyśla bzdurne ustawienia butów na wysuniętych pudełkach a'la CCC. I zastanawia mnie fakt czy gdzieś tam w naszej górze nie pracuje przypadkiem szpieg z CCC który nie dość że robi wszystko abyśmy się zwalniali przyjmując potem sprzedawców w CCC, likwiduje sklepy by na ich miejsce powstały sklepy CCC, stara się aby ekspozycja i system butów w półkach i witrynach był podobny.Ciekawe??? To zobaczcie jeszcze jak firmy starają się zatrzymać swoich pracowników:http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/podwyzki-plac-a-handlu-makro,168,0,2265768.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pikole ależ się zablokowała ta pie... kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo!!! Ktoś coś wie o 75?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz jakąś akcje bo oszaleć mozna w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś wie coś bliżej na temat zmiany etatu dla zastępców. to już przesądzone!!! czy jeszcze się zastanawiają?... a jeśli już podjęli decyzję to kiedy można się tego .......dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co trzeba zrobić żeby dodać wpis na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po konferencji, pan Normand wspomniał coś o rosnącej ilości pozwów sądowych czy raczej skupił się na oszczędnościach na papierze i reklamowkach? ;) Pozdrawiam Pana wiceprezesa nominowanego kiedyś do prestiżowej nagrody w zakresie dbania o pracowników. Panie Wojciechu jak się ma pana wywiad z tym że nie zajął pan stanowiska w sprawie warszawskiej patologii, długo jeszcze pan będzie udawał że o niczym pan nie wie? Dla Pana wiadomości, liczyło na pana wiele osób, więcej niż pan myśli, wszyscy się zawiedli... Tolerowanie nazywania siebie ksryplem w czerwonym samochodzie pokazuje pana siłę, to przykre. Życzę sukcesów, niech pan w końcu pokaże że może się pan wybić na lidera, tylko pan mógłby być prezesem, o ile jest pan zainteresowany rozwiązaniem problemów. Póki co pan ich rozwiązać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po konferencji, pan Normand wspomniał coś o rosnącej ilości pozwów sądowych czy raczej skupił się na oszczędnościach na papierze i reklamowkach? ;) Pozdrawiam Pana wiceprezesa nominowanego kiedyś do prestiżowej nagrody w zakresie dbania o pracowników. Panie Wojciechu jak się ma pana wywiad z tym że nie zajął pan stanowiska w sprawie warszawskiej patologii, długo jeszcze pan będzie udawał że o niczym pan nie wie? Dla Pana wiadomości, liczyło na pana wiele osób, więcej niż pan myśli, wszyscy się zawiedli... Tolerowanie nazywania siebie ksryplem w czerwonym samochodzie pokazuje pana siłę, to przykre. Życzę sukcesów, niech pan w końcu pokaże że może się pan wybić na lidera, tylko pan mógłby być prezesem, o ile jest pan zainteresowany rozwiązaniem problemów. Póki co pan ich rozwiązać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś ma może info na temat zmany etatów dla zastępców w sensie czy to juz postanowione czy jeszcze nie a jeśli tak to kiedy można się tego spodziewać będę wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o stanie samemu na sklepie go u nas tez jest standard do 13 , 14 jedna osoba zapomnij o toalecie i prewencji kradzieży dramat no ale co taki budżet pozdrowienia z Łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ale się blokuje ta kafeteria wpis pojawia się na drugi dzień nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiany etatów będą ale nie wiadomo kiedy już dawno nad tym pracują ale chyba się zaczynają trochę bać żeby zastępcy nie poodchodzili ale się do tego przymierzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas żeby oks czy rks zajęli się sprawą nadgodzin zastępców bo nikt im za to nie płaci a w umowach nigdzie nie ma mowy o nadgodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z 75 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślą czy dać ha ha ha ccc już daje przecenę na nową kolekcję o przecenach zimowych nie wspomnę my wrzucamy zimę na magazyn a oni cały czas myślą i myślą no w sumie myślenie nie boli a zastępcy naprawdę nie zarabiają kokosów żeby doginac po godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest 75 od piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za info w sprawie zastępców jeśli ktoś będzie cos wiedział o terminie to piszcie bo u nas niczego się nie dowiesz wielka tajemnica zawsze i z wszystkiego jest zrobiona Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam rządy pryszczatego karakana w Galerii Mokotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępcy na pewno się pozwalniaja bo to jest dziadostwo przynajmniej większość przecież pracujemy na równi z kiero nie rozumiem co to ma dać pewnie jakieś oszczędności może by od gory zaczęli oszczędzać a nie na uczciwie pracujących ludziach firma się stacza czekac tylko jak sie zwina z polski ja nie zamiezam iść razem z nią na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×