Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super że nowe super że czarne ale ta Margaret to faktycznie żenada. Co innego Rolling Stones ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulki rewelacja tak jak i wypłata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma jest dramatyczna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość009
Co do koszulek to racja, bardzo nie fajnie zrobione. Dobre są na młoda dziewczyne która w takim nadruku jeszcze ok wygląda, ale nie na osobę dojrzałą. Cukierki brane garściami to normalka, chcesz się poczęstować spoko, weź sobie ale jeden a nie całą garść. A co do wolnych niedziel, no z jednej strony dobrze można sobie odpocząć, ale wiadomo godziny też przy tym odpadają to i kasa mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliśmy zyskac na nowym systemie pracy i oczywiście nic nie zyskalismy tylko dni bardziej rozwalone i ani jednego dnia wolnego wiecej nie ma...i tak z ciekawości zapytam czy firma podzieli się zyskiem ze sprzedaży reklamówek ...w skali roku to będzie ogromna kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość369
No koszulki to bez szału, jak dziewczyna ma 20 lat to wygląda na serio spoko, ale kobieta po 30-stce no już nie bardzo. Mogli by zainwestować w lepszy wyplat albo lepszy gatunek butów. Powiedzcie mi czy jest ktoś z regionu 4, jak wam się tutaj pracuje?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8963
No koszulki to bez szału, jak dziewczyna ma 20 lat to wygląda na serio spoko, ale kobieta po 30-stce no już nie bardzo. Mogli by zainwestować w lepszy wyplat albo lepszy gatunek butów. Powiedzcie mi czy jest ktoś z regionu 4, jak wam się tutaj pracuje?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy bedziecie zapie nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie jak jest w Poznaniu ? kierownictwo itp? zastanawiam sie nad praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest w Poznaniu jacy kierownicy ? zastanawiam sie czy aplikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o naszym rzeczniku praw pracownika...warto cos do niego zglaszac czy to sie tylko na nas (pracownikach sklepu) odbije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewuń słonko, a co ty taka nawalona łaziłaś 26 marca po Rethimni w Grecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się pławić w luksusach w Grecji, np. w Rethymno na Krecie reazem z córeczką i mężem, można ubustwiać lewicowego Zanberga, ale to nic nie zmieni że jest się w życiu kanalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym ja zarabiala 15 tysiecy miesiecznie tez by mnie bylo.stac na Krete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haahahah ahaaaha!!!!!??????!!??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie zamkną sklep który mizerne dochody przynosił A kierownik kompletnie bez wiedzy nim zarządza. Jakim cudem ta osoba została kierownikiem to każdy się zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszperaj w zyciorysie, może siostra kierowniczką była i przyjaciółką szanownej na wysokościach? Kelner bez żadnych kwalifikacji został kiedyś kierownikiem chociaż na szkoleniach opinie miał tragiczne, ale miał plecy na górze to może teraz było podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest u Was z butami reklamacyjnym ,czy też pracownicy muszą nosić do szewca buty do naprawy i to w swoim wolnym czasie?Kpina i żenada!!!!!!!!a kierownikowi nie jest zawsze po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś na górze czasami myśli jak swoimi decyzjami wprowadza ogromny chaos w sklepach przeceny oklejanie. potem odrywanie ,wieszanie plakatów , ściąganie plakatów,potem oklejanie stałymi przecenami,nic nie wchodzi na kasę ,po co są te przeceny większość nie oklejona wiadomo że my nie pamietamy co jest przecenione nie ma czasu na ciągłe sprawdzanie w liście przecen ...więc to troche jak oszustwo wobec klientów .jedna czy dwie osoby na zmianie nie są w stanie połowy zrobic a przeciez jeszcze dostawa , trzeba wciągnąć dostawę ,wyrównać z listewką .Wiadomo że gdzieś zawalimy.Tylko w sumie co tam gozrej zmyjemy podłogę a co tam mam gdzieś,nie obsłużymy dobrze co tram ...za tajemniczego nie mamy kompletnie nic jak jest żle dostaniemy ochrzan a jak nawet cudnie to cisza..i szkoda bo moja sąsiadka za każdego dobrego tajemniczego dostaje pieniądze ....W końcu chyba po to się pracuje ,,,za pieniądze a nie dla satysfakcji... Wiem ktoś napisze ze mozna zmienic prace ale to chyba nie tędy droga ....nasza praca naprawdę jest bardzo cięzka i to niestety przez bardzo złe zarządzanie na samej górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pełni popieram , powyższą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ująć , dodać by jeszcze można było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby usunęli tamten wątek - ciąg dalszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieje w Łomiankach że odchodzą wszyscy pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to tam tylko przez krótki czas sklep był prowadzony przyzwoicie ale komuś jednak coś nie pasowało ,niestety dokładnie nie wiadomo o co chodzi a poza tym widać na stronie firmy że w warszawie jest duża rotacja bo prawda jest taka że obowiązków przybywa a zarobki nie są nadzwyczajne, w porównywalnych sklepach pracownicy na dzień dobry dostają 2500 do 3000 do ręki (mówie o stanowiskach sprzedawców ) wyższe stanowiska mają też dużo więcej a do tego ten system pracy gdzie prawie całymi dniami się pracuje a nie słyszałam żeby ktos miał za to więcej wolnych dni ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500-3000 do ręki??? Ja się pytam który sklep taki szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dobrze w tej firmie zarabiamy, że co chwila są wolne etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×