Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
jeden ze sklepów z markowa odzieżą ,ikea,agata meble,leroy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata meble,ikea,leroy,big star ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikea,biedronka,lidl,leroy,big star,agata meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna miec w tygodniu 60 godzin pracy ,pracuje po 10 czy 12 godzin a jak odbieram to po godzince zebym nie miala za dobrze a mialysmy zyskac chociazby wolny dzien a nie przychodzic wieczorem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
dziewczyny popieram Was we wszystkim co piszecie to oklejanie potem zrywanie i takkkk jest źle. Kuźwa czy tamci na górze nie widzą co się dzieje? My pracujemy w 5 osób. Wiecznie ktoś się zwalnia. Winę ponosi oczywiście pracownik bo mu się nie chce??!!! G****o prawda mamy gownianego kierownika i to przez niego nikt nie chc pracować. A co z tym naszym rzecznikiem warto mu zaufać czy to kolejny miły szpieg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 -3000 wyplaty na rękę paranoja kto wypisuje takie glupstwa, nie wychodzi nawet najnizsza krajowa. Zastępca kierownika to i owszem może zarabia w tych granicach , ale nie pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500-3000 wypłaty ciekawe gdzie tyle zarabiają to chętnie się tam przeniose. Zastępcy to może i tyle zarabiają ,ale nie pracownicy. Pracownikom to nie wychodzi nawet najniższa krajowa. Takie są zarobki i realia w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500-3000 wypłaty ciekawe gdzie tyle zarabiają to chętnie się tam przeniose. Zastępcy to może i tyle zarabiają ,ale nie pracownicy. Pracownikom to nie wychodzi nawet najniższa krajowa. Takie są zarobki i realia w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce pracowac trzeba po rodzinie szukać córki siostrzenice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile godzin wyrabiacie na pół etatu ? bo mam umowe na pół etatu a robie znacznie więcej prawie pod cały podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łomiankach wszyscy pracownicy w krótkim czasie rzucili papierami i odeszli nawet zastępca kierownika i pani o której mówili że do emerytury będzie w Deichmannie odeszła, wszyscy pracownicy od Aleko odeszli i od dana panuje w tym sklepie wielki chaos ale podobnie jest na Mokotowie gdzie zwolnili kierowniczke zeby zrobić miejsce koleżance blondyny odeszli najlepsi pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lomianki to juz legenda, Deichmann sie wyciera po sadach przez jednego takiego którego nie docenili a Jaro ostrzegal uwazajcie, on jest zbyt inteligentny zeby wam odpuscil i jak zwykle mial chlop racje :) sklep prowadzony jak prowadzony, kiero przystojny to i pan wiadomo ktory lubiacy chlopcow przymknie oko na bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do naszej pani pseudorzecznik: mamy czerwiec - gdzie nasze etaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet brak chętnych, Chyba nie godni pracy w deichmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulala kolejna celebrytka na naszych koszulkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie reklamować w naszej firmie p.Wieniawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa Twarz Deichmanna. To jakaś porażka. Średnia wieku w naszym sklepie klientów to 40 lat- pracujemy w bogatej firmie która ot tak na gwiazdkę przeznacza dwa miliony złotych. Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ghffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów trzeba czekać 6-mcy na kolejną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza firma w Polsce, zwolniłam się, dziękuję Bogu że nie pozwoliłam się wykończyć. Jarek a tobie nigdy nie wybaczę milczenia i przyzwolenia na to wszystko, Bóg cię rozsądzi i to sprawiedliwie będę się o to modliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będą zatrudniać pokolenie Y, starzy pracownicy na śmieciowych etetach dalej pracują szanowna pani rzecznik, nowi przychodząc do pracy już na starcie zarabiają dużo lepiej niż reszta, mimo że nic nie umią - nie chce im się pracować i są roszczeniowi. Może by tak w końcu docenić tych co pracują lata, w końcu to głównie oni szarpią się z tymi kartonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łomianki chyba już na zawsze zostaną legendą ,tam nawet była afera za papierek który wypadł pracownicy z kieszeni,obcięte punkty bo sprzedał się impregnat i nie został na czas dostawiony a już apogeum to było pudełko ostatniej pary które które śmiało się otworzyć ,,,i nie dziwne że poprzednia asystentka dała sobie spokój z tym sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu krUUUllloooowwoooo jak ty marnie wygladasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu do czasu wchodzę sobie na kafeterie, mimo że już nie pracuje w tej wariackiej firmie, z nadzieją że się coś zmieniło że pracownicy mają lepiej A tu.... bez zmian. Dalej nie doceniają pracowników, zwłaszcza sprzedawców którzy już kupę lat tam pracują. Przykre. Punkty papierki i sto razy dzień dobry do jednego klienta, zero tzw. Przyjemności z pracy. Widać stres sprzedających i ciągły pośpiech. Zero tzw. Luzu w dobrym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuję od miesięcy. Zwolniłam się po wielu latach pracy, gdy w zeszłym roku powiedziałam swojej kierowniczce (czytasz forum, nie raz się chwaliłaś) że moja mama trafiła do hospicjum i potrzebuję tydzień urlopu ponieważ ona umiera i chciałabym być przy niej w tych ostatnich godzinach jej zycia to powiedziała mi, że życie prywatne mam zostawić za drzwiami urlopu nie dostanę bo ona nie będzie za mnie pracowała. Kilka razy prosiłam ją chociaż o cztery dni wolnego ale się nie udało. Mama umarła dwa dni później i wtedy doszłam do wniosku że gardzę tą firmą mniej niż ona mną, odeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u Was na sklepach panuje tylko kolor czarny???? Kolekcja Wieniawy na półkach biało-czarna, torebki sino czarne.....a tu przychodzi gazetka i proszę calutki sklep internetowy tonie w kolorach szpileczki, półbuty.... jak mamy mieć utargi z grobowych butów? Sklep po przebudowie na sezon jesień-zima wyglada fatalnie, już wolałam ten pierdzielnik zielonych pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś kto pracuje w deichu w Częstochowie? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy w tym sklepie.Tylko dla lizodupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie podjęłam decyzję. Po wielu latach pracy w firmie Deichmann. Bardzo chcę odejść. Jeszcze nie mogę sobie pozwolić na to ze względów finansowych. Ale najpierw dopilnuję, aby w Essen na Deichmannstrasse odpowiednie osoby otrzymały spis krzywd, jakich doznali pracownicy sklepów Deichmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×