Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
powinni dowiedzieć się że pracujemy zdecydowanie ponad siłę,nie zarabiamy kokosów,mamy same drugie zmiany,oczywiście oprócz kierowników,i można tak wyliczać bez końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę ...nie mam odwagi odejść a nie jestem już w stanie wytrzymać...a pracuję bardzo długo i widzę jak drastycznie zmienia sią na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jutro przeleją nam jałmużnę za sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokowali mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie taki dzień że te lumpy trzymające teraz władze razem z paniusią która trzyma się tylko dzięki romansowi sprzed lat i każdy wie z kim polecą na bruk. Niech się pokończą wszystkie sprawy w sądach a jest ich tak dużo że niedługo niektórzy nie będą mieli czasu pracować bo będą tylko na rozprawy jeździć jako oskarżeni a raczej oskarżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie da. Essen się nie wtrąca. Szkoda czasu. Oni twierdzą że brudy polskie trzeba prać w Polsce. Próbowałam. Polski Deichmann nie ma nic wspólnego z niemieckim. Niemcy chwala sobie pracę w tej firmie ale mają całkiem innych regionalnych. Tzn. innych od regionalnych z północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie da. Essen się nie wtrąca. Twierdzą że Polska ma sama swoje brudy prac. Niemcy pracują chętnie w tej firmie ale nie mają takich regionalnych jak Polska północna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu. Essen się nie wtrąca. Twierdzą że Polska ma sama swoje brudy prac. Niemcy pracują chętnie w tej firmie ale mają całkiem innych regionalnych. Całkiem innych od tych z północy Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie czy mozna pozwac o znecanie sie psychiczne RKS? Mi powiedzieli ze to nie jest moj przelozony i moze ze mna robic co chce bo mam nad soba OKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno największa plociucha zawdzięczająca awanse romansowi twierdzi że to miejsce służy do obrzucania innychy błotem a sama już zapomniała jak zrobiła kariere pisząc donosy ty masz wstyd kobieto jeszcze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częstochowa to najlepszy okręg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, wylecisz predzej czy pozniej. Wiesz, ze jestem konsekwentny i dopne swego, wiesz, prawda? Wylecisz w wiekszej nieslawie, niz teraz jestes, dzisiaj o twoim awansie przez lozko tylko sie szepta, przyjdzie dzien, ze sie o nim bedzie glosno mowilo. Bardzo glosno. Tak jak sie mowilo o twoich donosach na pania P., gdybys na nia nie donosila to bys dzisiaj byla wiekszym zerem niz jestes. Pamietasz jak plakalas? Bo na zwykla asystentke sie nie nadawalas I cbcieli cie zwolnic, tylko intryga z Ar ci pomogla zostac, chociaz oboje byliscie do wyrzucenia. Ty wiesz ze jestes zerem, ze twoim awansom wszyscy byli przeciwni bo bylas marn asystentem kierownikiem itd. I tylko lozko zapewnilo ci byt. Dumna jestes z siebie? Twoj czas w firmie dobiega konca zaklamana donosicielko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, ty masz w sobie jakis wstyd? Co ciebie obchodzi czy T jest lesbijka? Jak gadasz przez telefon zaklamana leniwa nierobko to nie drzyj tak ryja ze caly magazyn musi tych plotek sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefonistka xD najwiekszy nierob w Polsce ale ma plecy kolezaneczki wcale nie lepszego lesera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygrał ktoś sprawę o mobing z firmą? chcę złożyć pozew mam nagrania i świadków z nękania mnie przez oks , jestem po rozmowie z adwokatem ale ciekawa jestem czy były już takie sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno za kasę z odszkodowania ktoś otworzył restauracje w Warszawie, niby ksiezna moi ze nie przegrala sprawy a tu sie okazuje ze znowu klami klamczuszka jedna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy państwowa inspekcja pracy zrobi kontrolę ja zgłoszę mobing? bo nasza rzeczniczka pracowników trzyma sztamę z samą górą i nie ma co się do niej nawet zgłaszać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek czy ty potrafisz jeszcze patrzeć w lostro nie plując w nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONIEC !!!!! poszłam na zwolnienie lekarskie i tyle mnie zobaczycie :))))) szukajcie teraz w ZUS kto to pisze msciwe swinie i tak nie dojdziecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy po podwyżce godzinowej zarabiacie więcej niż w zeszłym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadąc A4 z Wrocławia do Katowic jest taka reklama " przez łóżko na stołek " ciekawe czy panie rks myślą oj prawda oj prawda, mijając ją .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że podwyższyli godzinówkę jak dostajemy mniej godzin i zarabiamy mniej :) ale uwaga, jak słuchałam telefonistki jak rozmawia z kimś przez komóreczkę to dowiedziałam się że odgórnie kierownicy mają starać się zwalniać pracowników albo dawac im tak mało godizn żeby się sami zwalniali, żeby obciąć jeszcze etaty. Więc jak ktoś zaczyna dostawac miej godzin albo kiero sie go czepiać zaczyna (znana metoda jeszcze nauczona przez J....) to znaczy że jest do zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czyli jak ktos kto ma cały etat dostaje swoje godziny np. zastępca i nie ma nadgodzin a zwykły sprzedawca ma nadgodziny np 180 godzin to .....czy to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspracowniczka
Gdzie zgłaszać sprawy mobbingowe i nękanie pracowników skoro piszecie, że rzeczniczka nie pomaga? Czy inspekcja pracy się tym zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest normalne I zastępca nie moze mieć nagdzodzin pracując na etat wyrabia tylko etat.! Ps.jeśli jesteś zastępca to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej można było Alekowi pisać, to opisywał to na swojej stronie internetowej i firma ze strachu działała ale jak dostał kasę na otwarcie restauracji to stronę zlikwidował :( PIP zawadom ale nie wiadomo czy coś zrobią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiP zrobi kontrole, Deichmann naściemnia że wszystko okej i sobie pujdą?!???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie też zastępcom zarobic.W tej firmie nie warto być zastepca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×