Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Hejka dziewczęta Chłodnik zrobiłam,ale mi nie smakował ;-( u mnie w domu mama nidgy nie robiła i nie bardzo wiedziałam jak sie robi. Poczytałam na necie sporo przepisów i buraczki ugotowałam wcześniej i na jogurcie naturalnym zrobiła,ale smak mi nie podszedł i chyba nie będę fanką tego dania :-) Muszę spróbować u kogoś może mi posmakuje i da jakieś wskazówki jak robić hahaha. ja próbuje podjąc próbę z rzucenia kilku kg, ale jestem uzależniona od słodyczy, nie umię sobie ich odmówić :-( masakra mogę nic innego nie jeść tylko słodycze :-( jak tu się pozbyc tego uzależnienia doradźcie coś . U nas dalej leje :-( a Zuźka dokazuje, tylko nie ma jak na spacer wyjść. Właśnie poszły w ruch gazety :-) Zaczynam już świrować od tego siedzenia w domu, brakuje mi pracy- większego kontaktu z ludzmi :-( Ela już w domku? Jak synuś będzie miał naimię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta czy któraś ma może kontakt do jakiegoś polskiego przedstawiciela z Quinn Healthcare-teraz Laya healthcare. Pilnie potrzebuje nr telefonu. Będę wdzięczna za pomoc. Powiedzcie mi jakie irl. biuro podróży polecacie? Szukamy wczasów all inclusive. Chcemy na Teneryfę. Czy lepiej próbować sobe samemu cos szukać na necie i gdzie? dzięki z góry za info. ostatecznie też może byś inne miejsce- w miare nie drogo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc kochane ;) u mnie duzzoo zmian i to wciagu jednego dnia ;D zacznijmy od poczatku ;) w poniedzialek przyszla do mnie znajoma z coreczka ;) ktora juz chodzi ;) a piotrus caly czas za raczki biega ;) napatrzal sie na jej corcie jak smiga i tak sie cieszyl ze same plakalysmy ze smiechu a wczoraj moj synek nie chcial cyca wogole w ciagu dnia tylko do dydania przy cycu jak nie moglam od niego sie oderwac tak sam od siebie zapomnial o nim ;) nawet mu nie przypominam ;) tylko do spania chce ;) ojj powtarzam sie ;/ ale tak sie ciesze ;) ale to nic pozniej jak sie z nim bawilam to on nagle wstal i mnie poscil i zaczol sam pare kroczkow chodzic no w to nie moglam uwiezyc ;D tak sie cieszyl z siebie i widac ze dumy byl i ma powod bo ja z niego bardzo dumna jestem az sie rozczulilam ;) ale to jeszcze nie koniec bo pod wieczor zrobilam mu kaszke jak codzien tylko tym razem moj synus ja zjadl podziubal ale sukces ze otwieral mi ta buziuchne swoja i jadl ;) kochane dlugo dlugo nic a potem nagle tyle zmian ze nie nadazam ;) sloneczko juz wychodzi wiec jak urwisek wstanie to na spacerek pojdziemy ;) Elu jak sie czujesz ? jak syneczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
Ela nadal w szpitalu z tego co mi wiadomo dzis do niej zadzwonie jesli sie czegos wiecej do wiem to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Znowu wpadam się przywitać.... podczytuję was jak tylko znajdę chwilkę. Fabian skończył pięknie przedszkole a już za miesiąc do szkoły... Brak czasu na cokolwiek. Mam remont 3 pokoi . Mam pytanko do was mamusie chłopców! Czy nie znacie kogoś kogo dziecko albo wasze dziecko uwielbia Bajkę Tomek i przyjaciele?? Mam po Fabim cudny zestaw do sprzedania... 45 kolejek z wagonami , 5 budynków , zajezdnię ponad 70 sztuk torów do dowolnego układania . odsprzedam za 140 euro ( cały taki zestaw nowy w sklepie to około 600 euro) ewentualnie mała megocjacja. Jest to seria tych małych pociagów łączonych między sobą magnesikami . drugą rzeczą jest konsola dla maluchów ta: http://www.toys.ie/V-Smile-Motion-Active-Learning-System-!106569-prd.aspx?qwSessionID=03f7af7f-51ce-4ca8-8646-7444ab30b6a0 Świetna zabawka używana u nas tylko kilka razy. z grą Thomas and frieand . cena 40 euro. stan jak nowy. Jak byłby ktoś zainteresowany to podaję numer 0894498826. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam wszystkim. My niestety jeszcze w szpitalu. W poniedziałek mieliśmy wyjść ale maluszek dostał żółtaczki noworodkowej i musi przejść fototerapię na zbicie bilirubiny. Jest już zdecydowanie lepiej i czekamy na kolejne wyniki. jak będzie dziś dobry wynik to w nocy już będzie zemną i może jutro będziemy w domu. Trzymajcie kciuki. Fajnie że mogę z nim zostać w szpitalu i nie muszę dojeżdżać. Karmie piersią więc jest mi łatwiej. najgorsze są tylko te testy bo ciągle go kują w pięty. nie mogę już na to patrzeć bo cały czas mam łzy w oczach. nie mogę sobie wyobrazić co przechodzą mamy kiedy ich dzieci sa faktycznie chore :( to najgorsze co może kobiete spotkać. Maluszek ma na imie Eryk. Ma sie super. Nie płacze za wiele więc licze, że tak zostanie :) Przepraszam że tak tylko o sobie ale jakoś tak nie mogę się na niczym innym skupić. Juleczka ponoć już śmiga wokół mebli ale sama jeszcze boi sie puścić. Mam nadzieję że poczeka na mnie aż wyjdę :( kończę bo czas karmienia sie zbliża. Pozdrawiam was wszystkie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie jestem, ale niecodzien jemy miesko, wiec kombinuje z warzywami, np dzis kotleciki byly jaglano-warzywne :) Sylwucha jakie buleczki robilas? Bo ja na zakwasie takie robie http://pracowniawypiekow.blogspot.ie/2010/09/buki-na-zakwasie.html bo sie szybko robi, ale chetna jestem na Twoj przepis ;) Katarynko ja niestety nie doradze Ci jak odstawic slodycze, probowalam kiedy, ale im bardziej sobie odmawiam, tym bardziej chce. Ja jechalam z falcon travel na cypr, bylo ok, lecielismy thomsonem, wiec sie przynajmniej nie trzeba bylo sciskac jak w ryanairze, ale sasiedzi co roku szukaja sami lot i hotel i sobie chwala, ze taniej. Sprawdz moze jak wygladaja ceny osobno i jakie maja opcje wyzywienia, a jesli chcecie last minute to dobre oferty maja bezposrednio w biurach lub na stronkach. Mozesz sprawdzic tez budgettravel i chyba direct holidays. myszko ja na spotkanie to albo z malym (czyli nie wypoczne haha) albo max do godz 20 ;) Super, ze maly tyle niespodzianek Ci sprawil, dziecko ma swoje tempo i nic na sile, no i mysle, ze jak maluch przebywa z innymi dziecmi to mu na dobre wychodzi, bo zawsze cos podpatrzy :) Elu piekne imie daliscie synkowi, to moj typ na drugiego chlopaka ;) Trzymam kciuki, zeby wyniki byly w porzadku, wiem, ze to koszmarne, jak tak ciagle bidulka kluja, ale juz niedlugo spokojnie sie w domku soba nacieszycie :) Sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek, mam sprawdzony na mnie ;) Przydusilam na patelni grzybki, papryke, cebulke, cukinke i slodkiego ziemniaka (wszystko pokrojone w kostke), doprawilam, wymieszalam w garze z ugotowana wczesniej kasza jaglana, wrzucilam jedno jajko, pomieszalam, uformowalam kotleciki i usmazylam :) Podawac z suroweczka i najlepiej z sosikiem. Mozna modyfikowac do woli, w zaleznosci, co akurat jest na stanie ;) Np z kasza gryczana, kuskus albo zamienic kasze na soczewice, warzywa tez jakie sie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba spróbuje takie kotleciki :) wczoraj puściłam totka i tylko jedynka mi sie trafiła :/ w piatek kumulacja 175 mln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik ja tez tak do 20 maksymalnie moge ale ;D TRZYMAJCIE za mnie kciuki jutro :D ide na rozmowe w sprawie pracy ;) do lucan ;) jak mnie przyjmna to super bo to moze nie praca moich marzen ale godzinowo i dniowo mi bardzo pasuje max dwa razy w tyg po 8h ;) jakis grosz bedzie a godziny pracy od 8do 16 i od 16 do 21 wiec nie jest zle ;) dojazd busem 40 minut to porazka ale jak zaoszczedze grosza to ubezp.na zuczka wykupie i bede nim wkoncu smigac ;) a PL poczeka na lepsze czasy ;) Elu ciesze sie ze mozesz z maluszkiem zostac w szpitalu choc Bardzo mi przykro ze zlapal ta zoltaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza bede trzymala kciuki, a do ktorego lucan sie wybierasz? jak w moja strone to zapraszam na kawke :) ja niedaleko liffey valley mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysza gratuluje,a zdradzisz co to za praca,tez bym sie wybrała,ale nie mam co z małą zrobić a mój pracuje codziennie do 18 i ma tylko 1 dzień wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela gratulacje !!! Moj maluch tez na solarium od malego chodzil ;) i z tego wzgledu tez nas przytrzymali w szpitalu no ale niedlugo bedziesz w domku wiec glowa do gory :) Mysza trzymamy kciuki :D Aga kotleciki byly przepyszne :D z mama rozmawialam i jej mowilam, co to za pysznosci jadlam i jakie ciasto :D ja zawsze u Ciebie nagrzesze ;) Katarynka ja tez ciagle sie borykam z tym problemem ;) teraz zabralam sie kolejny raz dieta WW i cwiczenia, bo wiecej sciemniac nie mozna :P Co do slodyczy kiedys mialam takie napady i lekarka polecila mi chrom organiczny po jakis czasie zaczal dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu jaka szkoda, tak juz bylabys w domu,z drugiej strony to chyba dobrze, ze trzymaja Was w szpitalu, ja wyszlam po 24h, a z zoltaczka potem walczylismy 2 mce,dopadlo ja juz w domu i jedyne co mi zalecano to trzymac ja przy oknie, a potem na 6 tyg check up, skierowanie do szpitala na pobranie krwi i badania, na szczescie nie bylo zadnych powiklan ani problemow. Julcia na pewno steskniona, trzymam kciuki by poczekala na mame z pierwszymi kroczkami:) Eryk-super imie! Krolik dokladnie z tego samego przepisu robilam te bulki haha, jedynie troche ziaren dosypalam do srodka i uzylam maki orkiszowej bialej i razowej. Kotlety z kaszy i warzyw mniam, polecam tez z lososia zrobionego na parze z kasza jaglana i ze szpinakiem:) Katarynko Justa mnie wyprzedzila, tez chcialm ci polecic chrom:) co do urlopu to ci nic konkretnego nie doradze, my przewaznie szukamy na wlasna reke, bo moj maz ma duza znizke na siec hoteli na calym swieci, dlatego zawsze kupujemy wszytsko osobno. Moja znajoma zawsze kupuje przez ta strone http://www.sunshine.co.uk/ i potem osobno lot i bardzo sobie chwali, wiec moze i tobie uda sie cos znalezc:) Mysza trzymam kciuki za interview! I oczywiscie gratulacje dla malego spryciarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko i jeszcze a propos tego ubezpieczenia zdrowotnego, przedstawiciela zadnego nie znma, ale kiedys mialismy ubezpieczenie z vhi, a potem zmienilismy na quinn, bo tansze i powiem ci, ze od tych drugich juz nie tak latwo bylo pieniadze dostac, zawsze mieli jakies progi i wytlumaczenia, ze jednak zwrot sie nie nalezal, za to z vhi szlo wszytsko, rachunki od lekarzy z Polski, z Irandii i bez zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko ja jeszcze się jakoś turlam, choc musze przyznac ze jest duzo gorzej niz z Julką w ciąży. Jeszcze miesiąc a ja i częste skurcze mam i brzuch mi twardnieje. Spojenie raz przestaje dokuczać a za niedługo jak zaboli to się ruszyć nie mogę... Chciałabym już urodzić, tym bardziej że przylatują właśnie moje 2 siostrzenice i Julka mialaby opiekunki. Dziewczyny, mam pytanie czy masowałyście sobie czymś krocze przed porodem by je uelastycznić a tym samym zapobiec nacięciu? W poprzedniej ciąży nie masowałam i musiała mnie polozna naciac. Tym razem chciałabym tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna oj tam, oj tam ;) Dzieki za pochwaly, kotleciki ok, ale ciacho dalo plame, nocka mu zaszkodzila, nastepnym razem zrobie z rana, Ania miala okazje probowac takie jeszcze cieple z chrupiaca skorupka i lepiej sie tez prezentowalo, wiec do nastepnego razu ;) Sylwucha ano widzisz, pyszne te buleczki i tez lubie z orkiszowa :) A ja jutro lece po lososia, bo mi slinka cieknie na sama mysl ;) Szpinakowe liscie tez na pare wrzucic czy surowe? Czy mrozonke kupic? Rudik slyszalam, ze super robic ten masaz, bo zapobiega peknieciu/nacinaniu, chcialam, ale niestety nigdy sie nie zabralam za to, czego okrutnie zalowalam przy porodzie :( W bootsie i health shopach jest specjalny olejek do tego, ale za chiny nazwy nie moge sobie przypomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam z rana :) ja już w drodze do pracy :/ kroliku liście szpinaku daje świeże na patlelnie, razem z czosnkiem i przyprawami, myśle ze mrozony szpinak tez by się sprawdzil, oczywiście wszystkie proporcje na oko u mnie :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszystkim Just i Sylwucha- dzieki za radę z tym chromem- spróbuje :-) Sylwucha ja mam to ubezpieczenie z Quinna (wcześniej płacone miałam w pracy, A teraz mi mąż kontynułuje u siebie w pracy bo on też ma takie) słyszałam, ze oni robią problemy z rachunkami itp. bo z najomi mieli w VHI i też nie mieli problemów ,a potem w quinn i ze wszystkim był problem. Elu- super imię- mam nadzieję,że synek już dzis jest ok i będziecie mogli iść do domku, a Julcia pewnie już sie doczekac nie może na braciszka i mamę :-) Myszko-trzymam kciuki i że dostaniesz tą pracę :-) A synus zrobił Ci sporą niespodziankę-spryciaż. Królik-spróbuje zrobić te kotleciki, jak masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły i przepisy to chetnie skorzystam bo juz zaczyna mi brakować natchnienia hahaha Rudzik- wierzę ,że już Ci cięzko :-) jeszcze troszkę i będziecie w większym gronie. dziś nasi chłopcy grają w siatkę. Trzymajmy kciuki za wygraną :-) Chyba bedzie ładna pogoda więc spacerek dłuższy w planie Miłego dnia,a zaraz Zuzia idzie spać bo dzis wcześnie wstała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Dziewczyny Dostalam ta prace ;) jest to praca w hotelu na liffey valley ;) jutro mam pierwszy dzien treningu ;) chodze juz taka zestresowana ;/ a szczerze to najbardziej mnie martwi moj cyc ktory po 3h od odproznienia znow jest ciezki i boli ;/ i mam nadzieje ze bede mogla go jakos tam oproznic i nie mam pomyslu jak to przywiez do domku;( bo fajnie by bylo,moze jakis termosik?? macie kochane jakis pomysl?? dobra uciekam sie szykowac do pracy i lulu bo kutro o 6 pobudka ;/ koniec z wyspaniem ;) hihi ale sie stresuje ;) buziaczki dla was ;) krolik to nie daleko od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to ja musze sie w chrom tez zaopatrzec :-) Mysza widzialam na FB ze dostalas ta prace, Gratulacje :-) Mysza z kim zostawiasz Piotrusia, mamsz mame? Krolik tak zapytalam , ja tez lubie dania vege . z tej stronki skorzystam napewno. Ela co slychac u Was, ladne imie dla synka wybraliscie :-) Rudik wierze ze jest Ci ciezko i odpoczac nie mozna , a jakie imie wybraliscie dla dzidzi? Sylwucha jak tam Blanka nie protestuje i zostaje z opiekunka? Od 3 dni Daniel protestuje jak tata wychodzi do pracy i ogolnie wszyscy goscie jak wychodza. Bebolek pytalam kolezanke ale nie chce bo juz jakas czesc tych zabawek ma. Katarynka ja tez lecialam z Falconem i bylo dobrze, duzo moich znajomych lata na wlasna reke i mowi ze taniej, znalazlas cos? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha, na oko to przeciez smakuje najlepiej ;) katarynko ja akurat dobra kuchara to nie jestem, nie tworze wymyslnych potraw, ale lubimy zupe z soczewicy, malemu sie uszy trzesa jak je ;) Dobre sa placki z brokula - tu masz przepis (ja nie daje proszku do pieczenia), super smakuja z sosem czosnkowym http://zwegowani.pl/placki-z-brokulow/ Ostatnio u Justyny jadlam pyszne szaszlyki :) i zgapilam pomysl, zupelnie zapomnialam, ze taki przysmak istnieje ;) Jak lubisz to tarta ze szpinakiem - Przepis jest taki: ok pol kg szpinaku, 6 jaj (ja daje mniej), ok 25 dag sera w kostce, 2 lyzki maki (nie daje), cebulka/czosnek, przyprawy do smaku. Przysmazasz cebulke/czosnek na patelni, dodajesz szpinak, doprawiasz, smazysz ok 5-7 min. Forme do tarty smarujesz maslem, posypujesz bulka. Jajka rozbijasz w misce, dodajesz make, ubijasz mikserem ok 3-4 min. W formie rozkladasz szpinak i pokrojony w kostke ser, zalewasz jajkami, posypujesz tartym serem i pieczesz 15-20min w nagrzanym do ok 180 stopni piekarniku... Jak maly wisi mi u nogi to robie na skroty, pomijam etap patelni i miksowania jaj z maka, czyli wrzucam swiezy szpinak i ser do naczynia, zalewam roztrzepanymi z przyprawami jajkami, posypuje serem i zapiekam. Tworze tez rozne zapiekanki warzywne, ale nie mam na to przepisu ;) Mozesz tez nadziac mieskiem i warzywkami papryke lub cukinie albo duze ziemniory wczesniej podgotowane i zapiec w piekarniku. A od czasu jak potwor je z nami to najczesciej gotuje w parowarze. mysza gratulacje :) jesli to clarion to rzut beretem ode mnie. mowilas im, ze potrzebujesz miejsce do odciagania? najlepsze sa pojemniki lub woreczki do mleka, bezposrednio montowane do laktatora, ewentualnie butelki od mleka. To Ty na caly dzien jutro idziesz? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku -dzięki za ciekawe propozycje -coś pokombunuję :-) Mysza-gratuluję pracy i mam nadzieje,ze jakoś wytrzymasz bez synka 10godzin. Długo na początek,ale dasz radę. Napisz potem jak wrażenia po takiej przerwie. Kurcze właśnie wylałam sobie całą kawę na wykładzine- masakra Miłego popołudnia i weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko dobrze, ze wykladzina, a nie komp ;) myszko jak przezyliscie dzisiejsza rozlake? opowiadaj, jak bylo, podoba Ci sie tam, jak Piotrus po Twoim powrocie? Milego weekendu mamusie, u mnie w ruch idzie cebula i czosnek, bo cos mnie bierze, od rana sil nie mam ruszyc reka ani noga, niedobrze mi i kreci sie w glowie, byle na oszoloma nie przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami sie zapomina co tu mozna ugotowac ;) u mnie juz dawno nastala era karteczek :P po ciazy chyba mi pamiec wyparowala :P Ja wczoraj robilam kotleciki sa po prostu boskie :) ja nigdy nie wpadalabym na taki pomysl. Aga Ty juz sobie nie ujmuj, robisz wyszukane dania Ty chyba musisz zobaczyc co Irlandki gotuja :D fish &chips :D Jak moj mowil, ze po pracy przychodzi do domu i ma obiad zrobiony to oni wszyscy na niego oczy i wielkie zdziwienie, bo oni nie maja a czasami musza sami gotowac, bo kobiety odmawiaja wspolpracy ;) Na ciasto z checiaa bym przepis przyjela ale wiem , ze nie moge sobie pozwolic, bo jak zrobie to bede musiala zjesc :P Ale pycha bylo :) Ja do kotlecikow zrobilam sos pieczarkowy ale teraz siedze i mysle, ze moglam serowy zrobic :P nastepnym razem :D Czesto robie zapiekanki makaronowe , piers z kurczaka z warzywami i couscous w piekarniku, poledwiczki w sosie serowym,pulpety indycze w sosie pomidorowo-paprykowym. A ja dzis lenia mam, powinnam pakowac rzeczy bo jedziemy na mini wakacje niby na tydzien zalezy od pogody, bo jak bedzie lac to pewnie wrocimy wczesniej. No ale niby tam zawsze najpiekniejsza pogoda niby wiec oby oby :) Mysza ciekawe jak pierwszy dzien ? Pewnie Piotrus jak Cie zobaczy po 10h to podskoczy ze szczescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna tutaj mowia na to "baby brain" hehe ;) A, mialam Cie pytac, czy mowilas swojemu z czym sa zanim zjadl czy juz po? ;) Widzisz, bo Ty dobra kobieta jestes :) A do miesa to ja dwie lewe rece mam, robie, jak musze i to najlepiej, zeby go nie dotykac, ale pulpeciki brzmia dobrze :) U mnie jakis pechowy weekend :( Od piatkowej nocy mecze sie z goraczka i kaszlem, biore co moge, ale efektow nie widze... W sobote nakupilam warzyw, a dzis patrze - fasolka mi splesniala, polowa arbuza tez, a najgorsze... zabieram sie za chleb a tu mi zakwas splesnial! I wafle ryzowe na sniadanie :/ Nigdy mi sie to nie zdarzylo, nie wiem, co za cholerstwo go zlapalo, ale wysprzatalam i wywietrzylam cala chate, co by sie tu nie panoszylo, mam nadzieje, ze wytepilam gada... A najlepszy punkt programu - od piatku mamy swierszcza, gdzies w wentylacji i naparza do polnocy, a potem spi cwaniak do poludnia... Glowa peka :( Ale za to upieklam drozdzowkow i byly pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa milego wypoczynku, mam nadzieje, ze pogoda dopisze:) Krolik jak sie czujesz? Przeszlo ci to przeziebienie? pochwal sie z jakiego przepsiu robisz chleb? ja sama od dluzszego czasu walcze z wyprodukowaniem zakwasu i slaby mi wychodzi bo chleb wcale nie chce wyrastac, troche zakalcowaty wtedy wychodzi, ale wszytskim smakuje, albo chca byc mili, a co bardziej prawdopodobne nie maja pojecia jak powinien wygladac i smakowac :P Pieke je takie jakie mi wychodza, ostatnio dorzucilam lyzeczke drozdzy i oczywiscie pieknie wyrosl, ale wolabym jednak by to byl chelb na samy zakwasie :/ Ja mam troche wolnego w tym tygodniu:) Dziecko spi, mieszkanie juz ogarniete, wiec zostaje tylko spacer i male zakupy, a potem jakis szybki obiad. Myszaa chyba wpadla nam w wir pracy i nie ma chwili by do nas zajrzec z nowosciami. jak Piotrus sobie radzi z rozlakai najwazniejsze jak mamusia sobie radzi z zostawianiem synusia pod opieka innych? :) Milego dnia wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc kochane jestem jestem ale czasu nie mialam jak napisac ;) od dzisiaj mam juz duzzzoooo czasuuu ;D bo znow jestem bezrobotna ;D ZWOLNILAM SIE !!!!!!!!! moj rekord po 4 dniach!! nigdy wiecej takiego wyzysku!!! pracowalam jako pokojowka w hotelu wzielam to prace ale nie pomyslalm o dojazdach praca CIEZKA zostawiajcie zawsze jakies napiwki nawet pare centow bo nauczylam sie ze im bogadsi tym bardziej skapi 4 dni charowki i 1 e napiwku buuu po 8h ciezkiej pracy 2 h dojazdow do domku z przesiadka a w domu SAJGON!!! babcia wyczerpana,maz trzyma syna na rekach i stara sie go uspokoic a piotrus w histeri sie wygina w pol MASAKRA !!!!!! maz wczoraj caly dzien do mnie dzwoni i pyta sie czy juz sie zwolnilam! milo byc tak przyjemnie a wyszlo calkiem na odwrot i musialam sie zwolnic ;( ale tak to piotrus nawet spokonie przyjol to ze poszlam do pracy nawet na dobre mu to wyszlo bo zrobil sie bardziej samodzielny ;) krolik jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×