Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
ja tez robie nalesniki pol na pol ale w sumie to wiecej mleka dodaje a wode oczywiscie gazowana aby pulchniejsze byly ;) ja zaczelam kupowac kupowac chlebek z lidla ten ich pieczony bo mi bardzo zasmakowal a ich buleczki serowe to mojemu synkowi bardzo zasmakowaly ze az trzesie sie jak je widzi ale tylko swierze bo z nastepnego dnia to juz kreci nosem ale mamFrancuskiego Pieska w domku ;) taki maly a ma juz swoje zachcianki ;) ostatnio ogladalam zawody 24h i wlasnie bylo o piekarzach i co sie dzieje przy wyrabianiu chleba po tym co uslyszalam zaczynam zbierac na maszynke do pieczenia chleba i chyba sie wezme za zakwas ;D sywucha a tobie chce sie jeszcze prasowac ja juz dawno zapomnialam co to jest ja tak jak krolik 22 i do lozeczka relaksik z ksiaka lub filmik i lulu a powiem tak miedzy nami ;/ ze troszke mi smutno ze w tym roku urodzinek nie obchodze i to 30 ;( ale coz znajomi sie wykruszyli przez ten rok jak piotrus sie urodzil albo wrocili do PL i tak w sumie to nie mam zbytnio z kim ich obchodzic w poniedzialek pojdziemy z mezem do kina taki jest plan ale czy wyjdzie to nie jestem pewna bo tak wychodzimy do tego kina odkad moja mama tutaj przyleciala a jest juz 2 miesiace ;( dal mi moj skarb prezent i pracuje caly czas wiec nawet nie ma kiedy ze mna poswietowac ;( dzis mial wolne ale trzeba bylo jechac na zakupy ;( do duszy z tym wszystkim ;( mam nadzieje ze wkoncu dostaniemy ten cholerny paszport i polece do PL a tam sobie pojde na strzelnice w ramach rekonpensaty ;) spokojnej nocki wam zycze kochane i buziaczki dla waszych babli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko wiem, co czujesz, ja urodziny obchodzilam w domu bez zadnych cudow, w pl sprosilabym znajomych a tu nie ma za bardzo z kim, ale nie martw sie nic, odbijemy sobie na roller disco ;) jak sie juz wybierzemy kiedys hehe. Co do maszyny to uwazam ze szkoda na to kasy, mi jak na razie nie wydala sie potrzebna, za to chcialabym taki mega mikser bo jade na wlasnych rekach i blenderze i meczy mnie to :/ Ale list do Mikolaja bede pisala, moze przyjdzie wczesniej w tym roku hehe ;) Dziewczyny wrzucam linka moze macie ochote poczytac, osobiscie nie testowalam, dopiero zaczelam to czytac: http://drjaygordon.com/attachment/sleeppattern.html Dobrej nocy i udanego weekendu, mam nadzieje, ze pogoda dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kroliku my tez z dzieckiem zawsze na targu, Blanka w rozowym wozku wiec z daleka nas widac:) Nie pomaga to jednak by zidentyfikowac ja jako dziewczynke, zawsze padaja pytania o wiek czy imie chlopca haha. Do taty podobne bardzo to moje dziecko wiec chyba nie powinno mnie to, az tak dziwic ;) W sobote Blanka byla tylko z tata, ja musialm isc do pracy. Mikser to ci sie marzy taki z Kitchen Aid? a olej lniany, to tylko w Polsce przed swietami kupowalismy, nawet nie wiem czy mozna go dostac normalnie w sklepie. Olwia z oliwek rzeczywiscie zmienia smak potraw, ale ja akurat ten smak lubie, a maz sie przyzwyczail i juz nie marudzi ;) Magda gdy sie juz nastawisz na to pieczenie i bedziesz gotowa to daj mi znac, na pewno jakos sie zgadamy. Co do tego nocnego prasowania dziewczyny, to mi tak na glowe padlo po narodzinach dziecka :P ja ogolnie nienawidze wsyztskich prac domowych, poza gotowaniem:) Sprzatam i piore gdy musze, a najchetniej czekam, az moj maz bedzie mial wolne od pracy i on zajmie sie tymi przyziemnymi rzeczami;) zawsz to on prasujac swoje koszule, jeszcze mi przejechal kilka rzeczy zelazkiem. Pojawila sie corcia i kobiecie sie w glowie poprzewracalo, prasuje jej wszystko, poza skarpetkam, a czasami jeszcze z rozpedu mezowi koszule do pracy zalatwie, szczesciarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
sylwucha ;) to cie wzielo ;) ja po narodzinach piotrusia tez mialam bzika na punkcie prasowania ale zmeczenie wygralo jak raz odpuscilam,pozniej drugi i jak zaowarzylam ze piotrusiowi nic nie jest to zaprzestalam ja znow dostalam krecka na punkcie podlogi codziennie odkurzam i myje podloge musi byc czysto jak moj synek zaczyna pelzac ;) jak wczesniej NIENAWIDZILAM odkurzania tak teraz musze odkurzyc przynajmniej co drugi dzien jak nie codziennie masakra jakas ;) ciekawa jestem co po drugiej ciazy mnie sie ubzdura ;)ale to jeszcze nie szybko poki co przerwa na najblizsze 2 lata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE JEST TO SAMO ZE SPRZĄTANIEM,MAŁA WSZĘDZIE ZOSTAWI,JAKIEŚ CHRUPKI I KAWAŁKI CHLEBA A JA POTEM KAPCIEM W DYWAN WGNIOTĘ,I CODZIENNE ODKURZANIE,Z PRASOWANIEM TO MAM LENIA JAK NIE WIEM,JUZ PONAD TYDZIEŃ CZEKA I MI SIE STRASZNIE NIE CHCE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
izuniek ja mam tak samo nie chce mi sie ale jak widze po calym dniu zabawy ten smieci na podlodze (okruszki po sniadanku,po ciastku czy wafelku) a pozniej jak on je chce do buzi wziasc to az jestem na siebie zla ze tego nie posprzatalam i zaraz biore za odkurzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha rozgladalam sie ale nie rzucila mi sie Blanka w oczy, pewnie o innej porze bylismy. Ten z kitchen aid to raczej pozostanie tylko w marzeniach, cena porazajaca ;) Ale na zywo ogladalam http://www.amazon.co.uk/Grundig-UM9140-Die-Cast-Machine/dp/B0078OJO9Y/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1345644422&sr=1-1 wyglada super i nie do zdarcia tylko za duzo miejsca by zajal. Dzis moj synus pogodzil sie z pomidorem i pozarl calego :) My nie odkurzamy bo smierdzi z odkurzacza, wymienili nowy na nowy i dalej smierdzi wiec myjemy podlogi, maly zawsze cos tam znajdzie i zje ale nic mu nie jest ;) Maly juz coraz czesciej puszcza sie i stoi i przeklada sobie zabawke z reki do reki, a w niedziele chcial ruszyc z kopytka i sie zdziwil jak padl na tylek hehe wiec dalej chodzi podtrzymujac sie mebli, a najszybciej to na czterech :) Super pogoda ostatnio pewnie dlatego taka cisza, ciekawa jestem co slychac u Was, zwlaszcza u mam, ktore dawno tu nie zagladaly - Lilac, RudiK, Ela, Katarynka, o Marigo to juz nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik w ostatnia sobote Blanka byla tylko z tata i jak to z zwykle z nim bywa, za szybko sie nie wybral, chyba po 14 dopiero byli i zdziwiony, ze juz nie wszystko mogl kupic. Fajny ten mikser, podobny do tego z Kitchen Aid, cenowo duzo tanszy, chociaz tez nie tani, moze Mikolaj sie domysli :) Tez chetnie dowiedzialbym sie co u naszych forumowiczek, Marigo chyba przepadla juz na dobre. Robilam nalesniki, o ktorych pisalysmy, zaryzykowalam i uzylam tylko wody i milo sie zaskoczylam. Ja jestem okropnym lasuchem, a nalesniki wprost uwielbiam, dlatego wymyslilam sobie, ze lepiej nie jesc ich wcale niz byle jaki zamiennik, a tu prosze jaka niespodzianka:) Blance tez smakowaly, juz 3 razy w ciagu tygodnia mialysmy nalesnikowe sniadanie, a dzis guacamole-kalafiore ze stronki od Krolika mniammmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik w tym przepisie na tarta ze szpinakiem to kostka sera bialego? a na top zolty? a dzis zrobilam z lososiem szpinak :-) Krolik lniany olej tylko w grudniu dostepny w naszych okolicach ja lubie ten smaczek ale to wlasnie taka tradycja na Wigilie :-) w naszych stronach. A ja mam taki markiecik co sobota w parku Sw.anny w Raheny a sklep PL (hurtownia) w Artane ale tam kaszy jaglanej brak :-( Jeszcze nie robilam nalesnikow na samej wodzie, jesli mowicie ze dobre to sprobuje :-) Daniel tez ju zaczol smigac przy mebelkach a dzis juz probowal bez trzymanki,chwile stal i nie mial odwagi zrobic pierwszego kroczka :-) Dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja ciągle w całości. Mojej małej jeszcze nie spieszno na świat. Byłam w środę na wizycie w szpitalu. Zrobili mi usg i ctg bo powiedziałam że mało ruchów czuje. Ale wszystko jest dobrze. Za tydzień znowu wizyta w NMH a za dwa mam nadzieję że będziemy już w 4:) Generalnie jest ok. Mam czasem jakiś mało bolesne skurcze i ból pleców, ale to jeszcze nie to. Cały czas się zastanawiam jak to będzie przy drugim porodzie. Z Julką wydaje mi się że poszło naprawdę sprawnie i szybko, mam nadzieję że tym razem będzie podobnie. Lilac, jak starania o drugą dzidzię? Miałaś próbować na wiosnę, a tu jesień za pasem i cisza, nic się nie chwalisz? Też jestem ciekawa jak Ela sobie daje radę z 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
no kochane wkoncu polecimy do PL ;) krolik jak tylko bedzie ladna pogoda w tygodniu to cie odwiedze co ty na to? ;) jaki dzien tobie najbardziej pasuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha guacamole planuje na jutro, zobacze tylko czy sil mi starczy rano hehe magda zolty ser do pokrojenia w kostke a na wierzch do starkowania moze byc zolty ale np inny (ostry, mozarella itp), generalnie nie musi byc go duzo, tylko zeby sie ciaglo :) To juz wiem w jakich stronach mieszkasz, ten markecik to na takim skwerku gdzie restauracja, toalety i lody? Fajny ten park jest :) mysza na razie tylko czwartek mam juz zaplanowany, w pozostale dni zapraszam, moj dopiero o 5 w domu. Super, ze sie z paszportem udalo, pl czy irl zrobil sie jako pierwszy? Ja dzis u kolezanki trzymalam 12 dniowego malucha i taki slodki i malusi, kiedy moj taki byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik pl nie wyrabialismy jednak i mamy tylko irl ;) zobacze jak mi sie tydzien ulozy bo jutro chce isc na szczepionke 13m-cy z piotrusiem i mam nadzieje ze po niej bedzie sie dobrze tez czul dzis mielismy jechac na te statki do dublina ale wkoncu uznalismy ze tam bedzie tyle ludzi ze je zobaczymy dunlogare czy cos takiego a jak jechalismy to wogole zmienilismy zdanie i bylismy w wiclow ;) (wiem ze zle napisalam sorki) troszke za dluga podroz dla piotrusia sie okazala bo pod koniec juz byl zmeczony i marudzil ale zatrzymalismy sie w mc donaldzie na jego ulubionych frytkach i syneczek dostal energi ale w domku o 18 juz poszedl spac ;) spokojnej nocki wam kochane zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ja czasem zamawiam cos z evergreen.ie bo maja niski limit na darmowa dostawe sprawdz mzoe maja tam jaglana. Rudik trzymaj sie cieplo i lekkiego porodu (na ile to mozliwe) Ci zycze :) mysza zaraz wysle Ci maila z nr tel jakby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!!! Mamy przestoj :-D Ja napisalam jakos wieczorem(w nocy) 2 dni temu i wystapil blad i juz mi sie nie chcialo pisac jeszcze raAZ :-( Krolik dzieki za stronke- ja musze troszke dojechac do tego parku ale to najblizszy market, wiem ze w Howth jest tez. Uwielbiam ten park , jedna czesc jest taka,,dzika,, a ta droga cywilizowana. Kiedys mieszkalam bardzo bilisko i spedzalam w nim kazda wolna chwile :-D Izuniek kiedy Laura ma roczek? Katarynko a Zuzia nastepna :-D wyjechaliscie gdzies na urlop? Mysza masz juz bilet/ my lecimy do Pl w polowie wrzesnia ,nie moge sie doczekac. Musze uciekac bo synus sie obudzil :-) Rudik zobaczysz wszystko bedzie dobrze, szybkiego i szczesliwego rozwiazania :-) Jakie imie wybraliscie dla dzidzi? :-D papa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
magdaeire a gdzie lecicie do pl ? moze razem bedziemy leciec ;) ja do kaatowic lece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam,Moja Laurka juz w piątek ma roczek,a my jutro same lecimy do Włoch :) o 6 rano lot do Rzymu i tam sie spotykam z mamą i siostrą bo wyleciały dzisiaj i potem pociągiem do Rimini :) więc sobie troszkę odpocznę no i tam jest 30 stopni :) Bardzo szybko zleciał ten rok,nawet nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek to miłego wypoczynku i miło spędzonego czasu z rodzinka :-) widzę ze same kobietki :-) my wracamy przed roczkiem Daniela do irl. Lecimy do Warszawy, może na lotnisku :-)Mysza25 a może w końcu w centrum jakoś :-) Dziewczyny czy wy mieliście alkohol- wódkę na roczku u dzieci? B Pytam bo byliśmy na roczku u dziecka znajomej pary i wódka była danie główne??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Magdaeire my mielismy alkohol nie strumieniami ale do toastu tak 2 flaszeczki wiskacza byly i dwa winka duzo jedzonka i bylo super ;) dzici zjadly pierwszego jezyka owocowego i koszyczek owocowy pozniej bylo ciasto i kanapeczki i salatka a do tego grill karkoweczka,kielbaski i bylo fajnie ;) no i dmuchany zamek byl ;) wiec dzieci mi po domu nie lataly ;) a i nawet piotrus w zamku poskakal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja ostatnio zapracowana jestem wiec nawet nie mialam kiedy zajrzec, widze, ze wrzesien urlopowo sie zapowiada, to calkiem bedziemy tutaj mialy glucha ciesze:) Magda u nas alkocholu nie bylo, tylko wino do obiadu, ale tak sie sklada, ze ja nie mialam jak zorganizowac przyjecia w domu, bo za malo miejsca mamy tutaj, wiec bylismy out. Duzej ilosci znajomych z dziecmi nie mamy wiec atrakcje dla maluchow nie byly konieczne, Blanka nawet nie potrafila jeszcze chodzic wiec raczkowala pod stolami, kolejne urodziny bedzie trzeba juz organizowac z wiekszym nastawieniem na atrakcje dla dzieci, bo prawdopodobnie sama solenizantak bedzie juz bardziej wymagajaca:) A jak z zakwasem? organizujesz sie juz z tym pieczeniem chleba:) ? Co do spotkania w miescie to ja chetnie, oby udalo nam sie jakos wspolnie zgadac z terminem, co pewnie latwe nie bedzie:) Z dobrych wiesci u nas, to dzis przyznali nam kredyt na dom, teraz musimy sie zebrac i na powaznie zaczac czegos szukac, potem zapraszam na kinder parapetowke :D Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwucha super ze dostaliscie kredyt, gratulacje!!! W jakiej okolicy (dublin)bedziecie szukac domku? a po zakwas nie wiem ,zbiore się po powrocie z PL :-P Dobrze ze roczek macie już za sobą, my musimy zrobić poza domem bo za mało miejsca mamy a 5 par+2 każda dzieci +rodzice uuu - może lepiej zrobić tylko tort u dziadków Daniela :-P Jakoś to będzie nie chce się martwić na zapas, a mocne trunki bedą na zapleczu dla spragnionych. Izuniek Laura dziś ma roczek? Wszystkiego Najlepszego dla pięknej Laluni!!! :-) napewno miło spedzicie ten dzień !!! Pozdrawiam . Miłego weekendu dla Wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
sylwucha Gratulacje kredytu ;) ja znalazlam ciekawa stronke moze was to zainteresuje propozycje posilkow dla naszych maluszkow ;) moj maly zaczol sam chodzic ;) juz coraz wiecej ;) za tydzien juz wylatujemy jejku czas szybko leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda mnie tez czasem wyrzuca ze stronki jakis blad i nie chce mi sie od nowa produkowac ;) co do alkoholu to my akurat malo pijacy, zreszta za duzo znajomych nie mamy, pewnie byloby winko jakies, ale pamietam, ze siostrzency mieli zdrowo zakrapiane imprezy. Np dzis znajoma zbulwersowala sie, ze nie bede robila malemu jakiegos wybierania tradycyjnego na roczku... Sylwucha fajnie bylo sie spotkac, ja nie wiem, jak mozna Blanke pomylic z chlopcem, przeciez z buzki widac, ze dziewuszka i to bystra :) Anielskie loki w ogole by do niej nie pasowaly A to pewnie przez ta kierownice, bo jakze to - kobieta za kolkiem??? ;P Izuniek na pewno sie tam super bawisz, opalasz, wypoczywasz, no i rodzinke masz, cudnie :) Spoznione zyczenia dla Laurki, najlepszego :) mysza no to teraz bedziesz biegala za Piotrusiem :) rzucilam okiem i autor/ka strony chyba sponsorowana jest przez mleko modyfikowane hehe bo przewija sie w kazdym przepisie... ja polecam ksiazke http://www.amazon.com/My-Child-Wont-Eat-International/dp/0912500999 pomaga nabrac zdrowego dystansu, zwlaszcza przy obecnym nasyceniu reklamami jedzonka dla maluchow oraz tego "musu", zeby jesc kilka gatunkow miesa, iles tam porcji owocow i warzyw itp i inne takie i stad m.in alergie. Tytul troche mylacy, bo nie tylko dla mam niejadkow np moj maly je zgodnie z blw, ale fajnie bylo zapoznac sie z ciekawymi faktami, ktorych publicznie nikt nie podaje. A tak na marginesie spojrzalam dzis w swoja ksiazeczke zdrowia i widze, ze jako 2latka wazylam 12 kg i jest wpis - rozwoj psychofizyczny oraz waga w normie, a tymczasem teraz tyle waza kilkumiesieczne maluchy lol to dopiero masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc kochane musze sie z wami czym podzielic kupilam mojemu pasztecik dla dzieci Pasztet SMYKA z pomidorami firmy MISPOL i znalazlam tam kawalek drewienka jak chcialam pierwszy raz dac piotrusiowi pasztecik tak juz nie chce wiec kochane badzicie ZAWSZE czujne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to nieciekawie... ja to mam wrazenie, ze w pasztetach i parowkach zawsze laduja smieci :/ ja umieram z bolu :( od soboty naparza mnie osemka i tym razem postanowila wyjsc na dobre, a ja nie mam juz na nia miejsca w szczece! paracetamol nie pomaga, vincentowe na zabkowanie nic, dzis sie przelamalam i zadzwonilam do dentysty, ale tylko nagralo mnie na sekretare, mam nadzieje, ze rano oddzwonia i wyrwa dziada bo glowa mi peka, niech robia cokolwiek byle przeszlo :( na dodatek maly cala noc smarkal i wył, zero snu, caly dzien tylko na rekach i ryk, stracil juz prawie glos, gile leca, nie nadazam sciagac, plecy od noszenia napierdzielaja, moj mnie wkurza, bo on zmeczony, a ja tu leze caly dzien i bąki zbijam moze i jeszcze w nowej pracy nie moze wolnego wziac, ale mnie wkurza to wszystko!!! sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliku co z tym zebem? Wyrwany? Bardzo cierpisz? Przechodzilam to kilka dobrych tygodni temu:/ zachowanie meza bardzo podobne... ten gatunek chyba tak po prostu ma... Pociesze cie ze z kazdym dniem bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzieki za troske, wlasnie wrocilam od dentysty, zrobili zdjecia i dostalam antybiotyk, jest infekcja i trzeba poczekac az zejdzie opuchlizna w paszczy, w nastepny piatek beda dzialac, na razie nie wiadomo, czy beda usuwac czy nie. Malego przeziebienie przeszlo na nas, wiec na zmiane kichamy i smarczemy i mamy wielkie czerwone nosy :) A wszystko przez kulki, chlopaki byli w niedziele, a potem go dopadlo, my i znajomi zdrowi, wiec nie zlapal w domu :/ ale odzyskal juz energie i nas wykancza dalej ;) Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×