Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego ..............

nie moge poznac odpowiedniego faceta mimo

Polecane posty

Gość _yyY_
no emeryt odpada bo nie dosc ze stary to jeszcze jego sprzet niedomaga :) Magazynier, i co z tego skoro bedzie kochal i zyl z Toba. Penery, playboye itd. albo zdradza albo flirtuja na prawo i lewo itd... same cierpicie bo takich bierzecie a juz wiadomo widzac takiego kolesia co prezentuje. Fakt ze jakies muliste scierwo jest straszne, co w zyciu nigdy nic nie widzialo, nigdzie nie chodzilo.. ale bedzie kochac a dla kobiety to sie liczy przeciez (oprocz pieniedzy:) Przeciez jak jest taki golas, z wami moze odkrywac nowe rzeczy, wycieczki, restauracje, zycie na poziomie itd. wlasnei dzieki temu moze sie okazac ze duzo was laczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 - latek
paris---->chodzi o to,ze nie mam juz pomysłu gdzie mam tych kobiet szukać....problem w tym,że małolatki mnie nie intersują,nie ma oczym rozmawiać,inne podejście do życia,inne problemy itd. a na starsze nie trafiam.....nie wiem,albo pochwane,albo zajete,albo niezainteresowane....jest teraz kult młodości i piękna i wiele dojrzałych kobiet nie chce w tym uczestniczyć i przez to nie bywa nigdzie (takie są niestety moje doświadczenia)...oczywiście moze się trafić,ze wpadnę niechący na jakąś kobietę i będzie to uczucie od pierwszego wejrzenia,ale tak to jest tylko w głupich amerykanskich filmach,a nie w normalnym zyciu... amant--->nie znam 40-stek,nie miałem okazji sprawdzić bols--->radzę sobie finansowo,nie są to kokosy,jest nadzieja,że bedzie lepiej dlaczego--->sorry,że Ci się tak na topik wciąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy a z czego te podroze
jak on golas , z moich pieniedzy? ja wariatka nie jestesm , tymbardziej frajerka , jasne najlepiej jak golas wepchnie sie w bogaty dom i bedzie ssal co sie da, najczesciej ludzie unikaja takich osob i zwiazuja sie z podobnymi sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _yyY_
dobra powiem tak: moze cos wyjasnie bo myslicie ze jestem jakis zakompleksiony iitd . Mam 26 lat, raczej jest ok, jestem strasznie otwarty, latwo nawiazac mi kontakt, uwazam ze jestem atrakcyjny, pracuje jestem zadowolony , czyli wszystko jest ok! Ze jestem jeszcze w miare mlody :) wiadomo ze chce sie byc przebojowym, miec sliczna kobiete, ktora zawsze bedzie przy Tobie, otwarta na zabawy w lozku itd. otoz... nie! chodze na silownie i tam tez jest duzo dziewczyn, sliczne, zadbane, typowe gwiazdy: co chwile sie usmiechaja, zagaduja, itd. widac sa zainteresowane... ale co one ze soba prezentuja... ha wlasnie ze nic, tylko z taka seks i nic wiecej... kur... wielce trendy i mysla ze moga wszystko! Dlatego napisalem ze kobieta czy facet ma byc normalna. Wychowywana w normalnym domu, a nie gdzie bylo tyle pieniedzy ze niewiadomo gdzie je wlozyc! Ma szanowac wlasny zarobiony grosz, szanowac swojego faceta za to ze jest i ma byc dobrze! Na tej silownie chodzi taka jedna, jest strasznie ladna, jeszcze ladniejsza od tych "gwiazd" i powiem wam, ze ona nie rozglada sie, nawet jesli zaczynam patrzec na nia, gubi kontakt wzrokowy i patrzy gdzies indziej... no wlasnie cos takiego powinno byc, narmalna laska, ktora na prawo i lewo nie robi numerow! jesli bedzie taka ktora, w zyciu malo widziala, miala, byla z biednego domu... to co z tego, wlasnei w zwiazku moze to sie zmienic, po to jest pare, zeby razem zwiedzac, poznawac nowe rzeczy itd. pieniadze to wszystko psuja, a osoba szanujaca je, szanuje tez wszystko do okola! ciezko teraz o kogos normalnego, tez przezto ze wszyscy wyjezdzaja, ale naprawde nie spieszyc sie a cos milego w zyciu nas spotka, lepiej poczekac, niz byc szybko zranionym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bols
30 - latek, a masz wogole gdzies okazje poznawac kobiety? bywasz gdzies celowo? _yyY_: jestem mniej wiecej w twoim wieku, uwazam podobnie, wiec wychodzi na to ze nic z tego moze nie byc, ale moze tak lepiej samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedzie taka ktora, w zyciu malo widziala, miala, byla z biednego domu... to co z tego, wlasnei w zwiazku moze to sie zmienic, po to jest pare, zeby razem zwiedzac, poznawac nowe rzeczy itd. pieniadze to wszystko psuja, a osoba szanujaca je, szanuje tez wszystko do okola! ciezko teraz o kogos normalnego, tez przezto ze wszyscy wyjezdzaja, ale naprawde nie spieszyc sie a cos milego w zyciu nas spotka, lepiej poczekac, niz byc szybko zranionym wszystko ok co napisales, ale ja taka wlasnie jestem [wierz lub nie] i tez nie mam szczescia do facetow! jeden tak mnie potraktowal ze lecze sie do dzis! tak samo jak na autorke gapia sie i na mnie, ale co z tego jak nie podejda, nie zagadaja... ja sama tez tego nie zrobie bo w tych kwestiach jestem raczej trqadycjonalistka i jestem zdania ze to facet powinien zrobic pierwszy krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 - latek
bols---->okazji zbyt wielu nie mam,bywam w klubach,ale tam królują głównie młode dziewczyny,więc sobie odpuszczam,mam trochę znajomych,oni mnie poznają z innymi,"jakoś" to się kręci.... poza tym mam takie przeczucie,ze my wszyscy gdzieś po drodze sie mijamy,przechodzimy obok,nie dostrzegamy się... nie jestem specjalnie śmiały i kobiet na ulicy nie zaczepiam,może powinienem się przemóc???? a Ty jesteś On czy Ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _yyY_
bez urazy, ale za szybko jestescie latwowierne! Facet umie odpowiednio wkrecic tak byscie ufaly.... wtedy do czegos dochodzi i koniec! Naprawde ta osoba ktora sie spotyka, wazne zeby nadawala na tych samych falach, bo inna szybko moze sie wykruszyc! Zauwazylem, ze niestety wszystko obraza sie wkolo pieniadza i tylko sie to liczy, ile ktos zarabia, pozycja spoleczna itd. Kiedys czytalem taki topik gdzie spotkac kogos fajnego i wiadomo dyska odpada, pub, bar raczej tez (choc tutaj latwo nawiazac kontakt).. szkola, praca? juz bardziej bo do szkoly czy pracy nie chodzi juz byle kto. Ja kiedys tez bardzo bylem wstydliwy, jak mialem zagadac bylem czerwony i kompletnie nic nie umialem powiedziec :) pozniej mialem laske ktora kochalem ponad zycie, wystawila mnie ... dlatego od dluzeszego czasu mysle innymi kategoriami, glownie takimi ze liczyc musze sie ze soba i robic dla siebie by nie stracic! Musicie w siebie uwierzyc i zrozumiec ze jestescie KIMS, ze nikt nie bedzie sie rzadzil, czy ranil, bo jak juz to wy bedziecie! Najwazniejsze w siebie uwierzyc i byc przebojowym, milym...szczegolnie to drugie bo nigdy nie wiadomo kto bedzie potrzebowal chocby usmiechu w przyjsciu czy sklepie.. ktory spowoduje cos wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK OK ale za co
oni beda zwiedzac ?, wpierw beda musieli tyrac zeby na te zwiedzanie zarobic! ludzie o czym wy mowicie? Jak nie ma sie majetnych rodzicow to trzebac harac samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yyyy
A wiesz dlaczgo ona nie patrzy.. Bo wysoko mierzy , nie boj sie jakbys latal nowym merem to by patrzyla, pchaja sie na ogol latwe szmule nie wymagajace.Te super atrakcyjne patrza tylko na wysoka polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _yyY_
masz racje, ze wymagajace patrza od dfanego pulapu, nie masz merca to nici... prawda jest tak... ale czasami ten merc sie nie przyda bo gdzies w jakims sklepie mozecie wejsc na siebie, a wwtedy to juz umiejetnosc rozmowy, oraz zaciekawienie osoby soba! Zreszta racja ze takie gwiazdeczki mierza wysoka, i z takimi nie ma sensu.. kompletnie bo sa glupiukie! Ja tez nic nei mialem, jednak zacisnalem piesci i nienarzekam, chcialem tak bardzo miec prace, zarabiac i wiem ze jesli ktos bardzo chce bedzie mial i bedzie mial sukces! Teraz czesto ktos mi sie pyta czy nei mam pracy dla kogos, i niestety osob ktore bardddzzzooo chca same zdobyc sukces jest malo, bardzo malo! Pamietajcie ze nikt wam nie da, tylko samemu mozna zmienic swoje zycie, oczywiscie kosztem zycia prywatnego gdzie nie bedzie czasu itd. ale wtedy po to jest odpowiedni partner zeby to zrozumial czy pomogl, a nie laska ktora bedzie miala co chwile pretensje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie one nie sa glupiutkie
;-) Dlatego szukaja sponsora. Glupiutkie daja na lewo i prawo i sa wysmiewane , taka ktora leci na sos byle komu nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _yyY_
no tez tak jest, nic nie maja, tylko wyglad, a skoncza jak bure suki :) ale nie gadamy o gwiazdach tylko o kims normalnym :) jest duzo takich dziewczyn, jest duzo playboy i tego sie nei zmieni, wazne zeby za duzo nie dac im sie zmanipulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zakochasz
dasz sie zmanipulowac!Pozniej jak zejdzie mgla z pola widzenia , pojdziesz po rozum do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bols
_yyY_: dobrze mowisz, rozumiemy sie doskonale 🖐️ 30 - latek: on 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _yyY_
bols: prawdziwi faceci takie sprawy czaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×