Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ponura20

3 Kg Do Utraty.Szukam Koleżanki Która Nie Zniknie Za Dwa Dni!!

Polecane posty

Gość Ponura20

Witam. Denerwuje mnie to ze piszę sie na jakąś diete a autorki znikają po dwóch dniach. Na tym topicu szukam koleżanki (lub koleżanek) które chcą schudnąć na poważnie! Fajnie byloby gdyby znalazla sie osóbka o podobnych celach: Nie jestem gruba, mam 55 kg, schudlam juz dużo (12kg), ale pozostało mi około 3 kg do szczęscia a jest z ich utratą bardzo cięzko. Chcialabym znaleźć kogos do wzajemnej pomocy. Dodatkowo musze walczyć z cellulitem. Jeszcze dodam ze mam 20 lat. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam, ale szukam wiernego towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
czesc, a jak schudłas 12 kg. ja waze 60 kg wzrost 160 i chce schudnac ok 7kg jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko111
hej ewcia mam taki sami wzrost i wage jak ty:)moze razem sie poodchudzamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
hej oczywiscie a ile chcesz schudnac? i co proponujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko111
wole pisac na gg odezwij sie 6700904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
pzrepraszam ale nie mam gg mam tylko tlena lub skaypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
wiec jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
A czy jest ktoś kto ma moją wagę i chce sie ze mną poodchudzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko111
ook trudno ja bym chciala zaczac od poniedzialku po swietach moze dietka 1000kcl i jakis wysilek fizyczny co ty na to???ja bym chciala schudnac z posladkow i ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chicala schudnac jakies 4-5 kg. Waze 56-57, przy wzroscie 170. Kiedys bylam taka szczupla dziewczynką a teraz przez to siedzenie w domu przed kompem strasznie sie spaslam. Probuje sie odchudzac od 3 tygodni ale niestyty bez efektu:-( Teraz ida swieta wiec z odchudzaniem mogą być problemy. :-( Moze zaczniemy od wtorku? Czekam na cieplejsze dni zeby jezdzic na rowerze, biegac...poza tym chodze na basen raz w tyg. Co do diety to po prostu chce jesc polowę mniej.(narazie sie nie udaje, bo wpada moj chlopak z czekoladkami, czipsami i innymi smakolykami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
czekoladki i itp to nie dobry pomysł ja poprostu jak mnie ktos czestuje odmawiam ze nie moge i juz. osttanio mam silna wole i dobrze jak na razie. pij duzo wody niegazowanej oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
Hej zurawinka. Masz podobne wymiary do moich, i wiecej sie ruszasz odemnie niestety. Ale ja nie chce zaczynać od wtorku, bo bede musiala startować z wagi 58 kg,a nie moje 55:P Moze jednak od dziś? a w święta to co zjemy wliczymy do diety, tak żeby limit kalorii sie nie zachwiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
Ewcia_20 tak w ogóle jesteś moją imienniczką i rówieśniczką:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
to fajnie ile chcesz schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala 36
dziewczyny-co polecacie na cellulit?? ja mysle ze taka mala nadwage to najlepiej zgubic cwiczac i wyeliminowac slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie mam silnej woli. Wczoraj moj chlopak przyniosł mi czekolade i nie moglam odmowic, bo to moja ulubiona. Poza tym jak mu mowie zeby mi nic nie kupowal, bo się odchudzam, to się oburza i mowi ze dla niego mam super figurkę. Poza tym czesto dla niego szykuje jakies smakolyki i potem slinka mi leci i jem razem z nim , choc obiecywalam sobie ze nie będę. Ech... Co do odchudzania się przez swieta to ja nie dam rady...te wszystkie zapachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cellulitu to ja sobie ostatnio zakupilam krem-żel CELLUEND 2 Dermedica. Bardzo przyjemny w stosowaniu, szybko się wchlania i nie pozostawia tlustej warstwy. Skora jest miękka i doskonale nawilzona. Podobno ma dzialac wyszczuplająco i eliminowac celluit, mam nadzieje ze bedzie skuteczny:) Planuję jeszcze kupić kapsulki wspomagajace odchudzanie tej samej firmy. Regulują przemianę materii i zmniejszaja apetyt. Zawieraja chrom i L-karnitynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
to mów chłopakowi że wolisz kwiatuszki:] mój chłopak np zaczął mi kupować jogurty:] a ja zamiast robic mu naleśników robie jakies sałatki: ryż, brokuły, kukurydza, kurczak, polane jogurtem, i moge z nim jeść:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
Za cellilut nie umiem sie po prostu zabrac, moje nogi mnie przerażają! jestem niesamowicie nieproporcjonalna. czasami jak rano wstane to mam w talii 58 cm, a nogi po prostu jak filary, juz nie wiem jak zatrzymac talie a odchudzic nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponura20 , no to dobry pomysl z tymi jogurtami, tym bardziej ze oboje bardzo je lubimy. Mysle ze jeszcze namowie go na sok marchewkowy np. kubuś. Ech a mojego faceta tez przydalaby sie troche odchudzic. Niedlugo wezme sie za niego, bo jak juz bedziemy mieszkac razem i bedzie na mojej kuchni to bedzie mi o wiele latwiej kontrolowac to co on zjada:-) A zjada duzo i raczej tlusto:P Wiadomo, ziemniaki i kotelty to numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
No a ja prosze, 2 dni na wadze nie byłam, diete wprowadziłam a tu już 54 kg:] czyli jeszcze mam 2 kg. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolowska
hejka :) ja chce schudnac 3kg do poczatku maja ;)) waze 60 kg a chce wazyc 57 :) potem 55 i basta :) mam 175 cm i jade na diecie 1000kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolowska
i za 2 dni nie znikne na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
no to prosze nawet zblizone wzrostem jestesmy. ja mam 173 cm. zostało mi jeszcze 2 kg, echh. w święta nie odpuszczam, mam nadzieje ze Ty też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolowska
za swiata glowy nie daje ... takie ciasta sa tylko w swieta.. ale nie bede sie obzerac zeby nie utyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlatan
Witam :) też ważę 55kg i chcę schudnąć do 52 kg :) Mam 17 lat. Główny problem to wielki brzuch ;/ ćwiczę i ćiwczę, a jest coraz gorzej. na diecie jestem od lutego i nie jem więcej niż 1800 kcal. Jestem w kropce. Chyba wybiorę dietę kopenhaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolowska
Ajlatan najlepsza jest dieta 1000 kalorii i malo w tym slodyczy ;) a najlepej wcale...rozloz sobie te 1000 na 5 posilkow dziennie, nie jest to bardzo duze wyrzeczenie a schudniesz zdrowo i to ok 1 kg na tydz, w pierwszych tyg nawet 2 ja wlasnie zeszlam do 59 :) a po tej kopenhadzkiej moze byc jojo :/pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolowska
a co do swiat to obiecuje nie zrec!!! ale nie da sie uniknac tych pysznosci... w rozsadnych ilosciach... przez 2 dni... potem znow 1000 kal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×