Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ponura20

3 Kg Do Utraty.Szukam Koleżanki Która Nie Zniknie Za Dwa Dni!!

Polecane posty

no i stalo sie na kolacje 3 plastry piersi z kurczaka pomidor i salatka warzywna!!! ale za to po 21 Pawelek orzechowy Nie mam silnej woli aaaa i jeszcze maly lod czekoladowy :) Dziewczyny gdzie jestescie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkaaa20
Hej dziewczyny! tez chcialabym sie przyłączyć do odchudzania, bo mam takie kompleksy, że tragedia. Waże 54 kg przy wzroście 162, mam 20 lat... i waga by mi nawet odpowiadała, gdyby nie to że mam dość szerokie biodra i oponke ;-( i mam tak od podstawówki już i strasznie ciężko mi cokolwiek z tym zrobić. Na dzień dzisiejszy ograniczyłam słodycze do zera, nie słodze herbaty i kawy, nie pije nic gazowanego, zostałam przy wodzie mineralnej niegazowanej i Kubusiu Play (bo to moja miłość :P). Dziennie skacze na skakance przez minimum 15 minut, czasem pożyczam stepper na godzine, jeżdżę na rowerze wszędzie zamiast autobusem (oprócz uczelni bo mam 30 km). I generalnie więcej chodzę. Raz w tygodniu mam zajęcia z lekkoatletyki, więc sie namęczę. Nie jem po 19:00. I nie widze rezultatów, a staram sie już od miesiąca... Czy poleciłybyście mi coś co mogłabym dołożyć a pomogłoby mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
Issima, no trzeba powiedziec że sie najadlas :> ale jesli to bylo raz to na pewno nie zaszkodzi. a wczoraj ja tez zjadlam malego loda, ale byl przewidziany w jadlospisie. Piszcie co jecie dziewczyny i jak waga. Inkaaa20, w rzadkich przypadkach tłuszcz jest tak uparty ze nie da sie nic zrobic, a przewaznie osoby takowy posiadające p prostu oszukują ( jak moja siostra - 170/73 kg). Jeśli jestes zdrowa to nie ma szans zebys nie schudla jesli ograniczysz jedzenie. Masz moze slabą przemiane materii. A ile kcal jesz? moze za duzo? Ja przyciągnęłam pasa do 500, ryzykowne, ale mam 13 kg mniej. I nic nie robie fizycznie. Jak ograniczysz jedzenie to nie ma szans naprawde. Albo masz taki kiepski metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj jest bardzo dobrze:) wg diety nielaczenia roano jajecznica + salatka wiosenna, obiad salata + kurczak z grila i jestem pelna!!!! zobaczymy jak bedzie wieczorem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i standardowo !!!!!! Aha ta moja slaba wola zamiast kolacji zjadlam batonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponura20
No a jak z chudnięciem?? Ja jestem juz prawie koncze :] dzisiaj waga pokazala 53.7 kg:) Nieladnie batonik zamiast kolacji zjesc..ech, ale ja tez wczoraj shakea wypilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 1 kg mniej Rano musli z jogurtem srodziemnomorskim a na obiad zupa wegierska bez ziemnaczkow Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
hello, moge sie przylaczyc do was;) tez jestem na dietce od piatku:) ograniczam posilki, cwicze i pije duzo niegazowanej wody mineralnej i zielona herbate przynajmniej 3 razy dziennie:) mam 176 cm i waze 64 kg a do 28.04 musze wazyc 59-60:) ktos ma jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×