Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kiziamiziaa
Majrel dziękuję za radę. Na pewno zrobię ten toscane jednak poczekam jeszcze bo miałam ostatnio 2 koloryzacje w ciągu 2 tyg. i boję się o kondycję moich włosów;/ Myślę, że przed sylvestrem;P Mam jeszcze nadzieję, że ten rudy trochę zmieni odcień i może nie będzie tak raził w oczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
Dziękuje majrel za odpowiedz,stosuje odżywki po kazdym myciu,staram się dłużej trzymać je na wlosach. Następnym razem chyba zdecyduję sie na farbowanie u fryzjerki, ten odcien zupelnie mi sie nie podoba. Podoba mi sie kolor 10.1 z tej palety,ale ciekawe jakby sie to udalo na moich wlosach:) http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sq_UzkNwbII/AAAAAAAAAp8/IDSWm4R9r3E/s800/majirel08.JP Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jamaluczka- odcien 10.1 wychodzi tak tylko jak wczesniej rozjasni sie wlosy do jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam Majrel!!! Chciałam się spytać o kosmetyki do włosów firmy ALFAPARF-jaką masz opinię o farbach,szamponach itp tej firmy????Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Jeszcze mam jedno pytanko-może wiesz gdzie w necie znajdę paletę kolorków tej firmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - firma alfaparf ma bardzo dobre kosmetyki , farba evolutions jest bardzo dobrej jakosci mozna ja znalezc wpisujac w google evolutions alfa parf, kosmetyki do pielegnacji tez doskonalej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska 10/12
Majrel mam pytanie odnośnie farby majirel kolor 10 /12 bardzo mi sie podoba ten kolor na palecie w allegro ale nie wiem czy mi takie wyjdzie czyli moje pytanie brzmi kochana Majrel powiedz mi co wyjdzie na moich włosach. Ostatnio robiłam u fryzjera i mam taki jakby karmel na odroście troche jest miedziany ale delikatnie, reszta włosów jasna gdzie niegdzie nawet siwawe pasemka i nawet chciałabym sie pozbyc tych siwych odblaskow powiedz prosze jak zrobic naturalny blond bez siwych niebieskich czy burych ale też bez miedzianych taki właśnie jak 10 1/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pofarbowałam wczoraj włosy Belle Color 10 i co mi wyszło??? piękny naturalny blond!!! ślicznie mi rozjaśnił mój lekki odrost średniego blondu oraz miedziane pasemka a białe pasemka teraz wyglądaja bardzo naturalnie!!!Chyba pierwszy raz jestem tak zadowolona z farby choć przy nakładaniu "zapach" bardzo szczypie w oczy ale efekt jest najważniejszy!!! jestem mega zadowolona!!! DZIĘKI MAJREL!!!! Pozdrawiam i życze WESOŁYCH ŚWIĄT!!!;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzzziaaa
majiel ma pytanko odnosnie farby raz juz mi pomoglas i chce sie zapytac ponownie a wiec mam farbe jasny blad wczesniej mialam pasemka jedno i drugie robilam u fryzjera kiedys farbowalam hollywod,scandynawie helsinki z loreala i na opakowaniu bylo ze rozjasnia ciemny blad wczoraj chcialam sama zafarbowac wlosy i wzielam ze sklepu hollywod i zobaczylam w domu ze na opakowaniu stoi teraz ze jest do jasnych wlsoow nie rozjasnia sredniego i ciemnego bladu to co mam teraz zrobic?? odrost mam 2cm czy mam polozyc ten hollywod czy najpierw rozjasnic i potem polozyc albo kupic inna farbe .dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do pytalska- u kazdego odcien ten wychodzi nieco inaczej tzn 10.1/2 - superjasny blond przewaznie wychodzi na wlosach ladnie tzn taki jasniutki blond bez zadnych siwych szarych czy bezowych refleksow ale zdarza sie tak ze u niektorych wychodzi ten kolorek bardziej cieply tzn jasny zlocisty ale mozna zrobic mieszanke 10.1/2 pomieszac z odcieniem 10.01 wowczas kolorek jest bardziej neutralny i bez zlocistego blasku ale tak jak pisalam wczesniej u jednych bez miesznia daje ladny efekt jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do madzia- skoro iedys juz farboalas odcieniem hollywod to powinien kolorek wyjsc tak jak kiedys poniewaz ten odcien jest identyczny jak byl dawniej z tym ze nie wiem dlaczego akurat producent zaczal pisac ze nadaje sie tylko do jasnych wlosow, mam wrazenie ze chcial uniknac tego iz niektorzy za ciemny blond biora odcien jasny braz wowczas kolorek by nie zlapal, odcien ten nie zmienil sie od wielu lat , jesli chcesz miec ciut jasniejsze to dobry jest tez scandynavie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do pysia21- ciesze sie ze odcien nr 10 belle color wyszedl taki ladny:) Zyczę rownież Wesołych Świąt:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag09
Bardzo, bardzo dziękuje za informacje :) majrel kochana powiedz mi jeszcze proszę w jakich proporcjach mam zmieszać farbę z tym utleniaczem i czy jedna taka tubka wystarcza tylko na jeden raz. Mam dość grube włosy ale nie dużo, obcięte na boba i z przodu sięgają do brody. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel mam pytanie mam włosy pofarbowane majirel 10.21 teraz chciala bym zeby byl chlodniejszy i mysle o odcieniu 10.1 czy odcien mi wyjdzie i jak mam go trzymac czy na calosci 35min.czy zastosowac opcje jak podaja w instrukcji odcien srednio zmieniony??,zastanawialam sie tez czy moze dodac do tego 10.1 cwiartke tego 10.21 jka uzyskam wtedy odcien.Dzieki sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzziaaa
dzieki majirel zawsze mozna na ciebie liczyc zycze wesolych swiat i szczesliwego nowego roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mag- na tubke farby maijrel dajesz 75 ml utleniacza 6% wystarczy ci tubka na taka dlugosc wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziamiziaa
Hej Majrel mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Wiesz co doszłam do wniosku po licznych radach znajomych żebym nie robiła brązu, bo będzie mi brzydko więc dalej mam rudy odrost znaczy się nie jest on jakiś straszny,ale widać dużą różnicę ,bo potem miałam pozostałości po pasemkach, które są popielate i gryzie się to i mnie denerwuje. Chciałabym to zrównać już na jakiś ciepły blond. Dziś przeczytałam w necie, że Loreal Preference Chicago minimalizuje żółte odcienie myślisz ze on by mi ocieplił całe włosy mniej więcej na kolor tego odrostu? chodzi mi żeby te popielate pasemka ocieplić i mieć mniej wiecej taki sam kolor na całosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kiziamizia- bardziej wyrowna twoj blond odcien zlocistego blondu z farby excellence creme 9.3- daje efekt cieplego miodowego blondu lub blondu naturalnego z excellence creme nr 9, excellence creme lepiej pokrywa wlosy, odcien chicago nie wyrowna tak pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do janka- jesli chcesz uzyskac chlodniejszy odcien blondu to pomieszaj odcien 10.21 z odcieniem 9.11 poniewaz 10.1 ma mniej pigmentu popielatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do janka- oczywiscie proporcje miesznia pol tubki 10.21 i pol tubki 9.11 druga opcja to pomieszac odcien 10.21 z 10.1/2.1- superjasny popielaty blond- odcien bedzie jasniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel...pofarbowałam włosy Garnierem Belle color 6 i kolor ładny, naturalny tylko że źle sie w nim czuje, tzn. nie do twarzy mi w takim kolorze, jest za jasny...Chciałabym przyciemnić troche włosy na taki jasno-średni blond nie ciepły ani zimny-neutralny... powiedz mi czy Belle Color 2 byłby rozsądnym wyborem? ten odcień wyjdzie mi ciemniejszy troszkę niż na opakowaniu?;-) pozdrawiam i proszę o szybką odp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litozinka2
mam pytanie. wlosy naturalne to mysli blond-ciemny blond ostatnio farbowalam garnierem nr 90. ale chcialabym przy nsastepnym farbowaniu miec wlosy w kolorze blondu a nie takiej platyny jak teraz. czy kolor loreal hollywod bedzie dla mnei dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do garnierka - odcien belle color 2 wyjdzie ciemniejszy niz na opakowaniu , jest to kolor neutralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do litozinka- skoro 90 garniera wyszedl u ciebie taki jasny to preference holywood tez bedzie taki bo to jest odpowiednik tego 90 garniera, jesli chcesz kolorek ciemniejszy i nie taki platynowy to dosc fajnie wychodzi 8.13 z excellence creme lub z preference odcien X z tym ze jest to odcien zlocistego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag09
majrel kupiłam farbę l'oreal 5.11 a wodę utlenioną mam jakieś firmy Globe Platiner 6%. Mogę zrobić takie połączenie? Bardzo proszę o pomoc. Wesołych świąt życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do magg- ta woda moze byc najwazniejsze ze jest 6% na cala tubke 5.11 dodajesz 75 ml wody utlenionej, farbe trzymasz 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag09
Baaaardzo dziekuję za pomoc. Napisze jak efekty. Wesołych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litozinka
MAjirel-zdrowy wesołych świat zyczę:* mam pytanie jescze o ten preference X jak ona wygląda i czy moge go nalozyc na te moje farbowane niedawno garnierem 90 włosy. czy mi ich nie znicszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do litozynka - preference X - jasny blond zlocisty jest ładnym kolorkiem najlepiej zobaczyc go na testerku w sklepie daje efekt typowego zlotego średniego blondu , ciekwym cieplym odcieniem blondu jest tez odcien excellence creme 9.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Życzę wszystkim na tym forum WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×