Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość panifasola
Dzięki Ci wielkie za wyrozumiałość:) Jestem pełna podziwu dla Twojego profesjonalizmu! A widzę że doradziłaś jednej dziewczynie pomieszanie 911 z 901s, efekt takiej mieszanki będzie bardziej chłodny od samego 911 czy trochę jaśniejszy? pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia-s wątek ze 131str
Majrel czyli patrząc na zdjęcie moich włosów z wątku ze 131 str. uważasz że demakijaż jest zbędny? I że mieszanką 10.21 z 9.1 jestem wstanie rozjaśnić włosy i zneutralizować tą żółć koniakową? Jeśli tak to z jaką wodą przygotować mieszankę i w jakich proporcjach. Proszę napisz bo kompletnie się na tym nie znam a kolor jest fatalny :( A może zrobić taki szybki demakijaż nie dotykając odrostów ... ech ... nie wiem, pomóż bo fatalnie czuje się patrząc w lustro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Zosia wątek 131- patrząc na Twoje zdjecie jednak bedzie komnieczny demakijaz wlosow, czyli nakladasz go na same konce i srodek - pamietaj ze wlosy powinny odbarwic sie do jasnego blondu, natomiast przy slkorze zostawiasz bez masy farbujacej , po demakijazu naloz miesznke 10.21 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do panifasola- efekt mieszanki majiblond 901 s z 911 nedzie jasniejszy poniewaz 901 s najbardziej rozjasnia wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
majrel kochana jaka wode ma stockholm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panifasola
Dziękuję, jesteś nieoceniona:) Zastanowię się i może się skuszę. Na tubkę 911 dodam połowę 901s...zobaczę jak mi wyjdzie. Pozdrawiam serdecznie, miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caya09
Czy ktoś mi odpowie na moje poprzednie pytanie? byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marjel wątki z tobą odkryłam na początku sierpnia, przeczytałam je wszystkie. Dzięki temu postanowiłam pomalować odrosty 9 excellence, bo chciałam mieć naturalny odcień blondu. Nadmieniam, że pozostałe włosy miałam bardzo jasne-wynik pasemek u fryzjera. Niestety odrost w moim wykonaniu wyszedł trochę żółtawy. Niedługo znowu będę malować odrosty. Chciałbym mieć blond naturalny. Czy mogę użyć mieszanki 03 z 10.21 czy też lepiej 9.1 z 10. 21. A może doradzisz mi coś innego. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do caya 09- wyprobuj excellence creme nr 5 - jasny braz powinien dac efekt sredniego brazu , jesli chcesz sie pozbyc czerwonej poswiaty mozesz uzyc miesznki excellence cerme 7.1 z 5 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- odcien stockholm ma wode 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do frycka- jaki jest twoj naturalny kolor wlosow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel- ale mnie rozbawilas piszac "wiesz to co napisalas to wlasnie cala Ty"- tak moze napisac osoba ktora mnie zna a ty o mnie nie masz pojecia. Po drugie osoby ktore mnie znaja doskonale wiedza jaka jestem i z pewnoscia potrafie uporac sie z moimi problemami sama a nie na kims wiec moze to Twoj sposob wyladowania sie na innych ale nie moj. Ty znasz swoja wartosc i profesjonalizm a ja znam swoje wartosci i z pewnoscia nie bede sie pojawiac na tym forum, ktore dziala tak jak widac czyli... lepiej nei mowic! zegnam WAS P.S. z pewnoscia ulzylo wam ze juz sie tu nei pojawie i nie bede psula tak dobrej atmosfery miedzy p.Marjel,ktora wiekszosc jak widze ma za tzw. guru.Odpowiedzi nie potrzebuje bo juz jej w 100% nie przeczytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caya09
Wielki dzięki Marjel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój naturalny kolor to ciemny blond. Tak mi się przynajmniej wydaje, po odrostach. Kiedyś włosy miałam dużo jaśniejsze, ale teraz od tylu lat farbuję włosy, że odrosty są jakieś takie ciemne. Wiele lat temu farbowałam włosy 111 Bell Color i wychodziły ładne. Teraz chciałabym mieć blond naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że od kilku lat farbowałam włosy u fryzjera i byłam zadowolona. Zmieniło się to jakieś pół roku temu. Włosy robiły mi się coraz jaśniejsze i takie jakieś sztuczne, a po drugie nie było mi w nich do twarzy. Chciałabym wyglądać naturalnie. Mam jasną cerę z jasnymi zielono-szarymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marjel zrobiłam sobie te włosy jak radziłaś tą farbą 5 exellence kolor jak na razie ciemny ale podoba mi się wrzucę fotkę w wolnej chwili.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Majrel:)Koleston10/38, który mi poleciłaś jest boski,prześliczny jaśniutki kremowy beż(czy jakoś tak:)).Problemem są tylko odrosty,które są po tej farbie żółtawe.Co robić? Chcę zostać przy kolestonie 10/38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Madziak12- miało Cie tu nie byc a ciągle jednak zagladasz i bardzo emocjonalnie reagujesz- zabolało ziarnko prawdy o Tobie??? spodziewałam się tego ze zajrzysz, Twoja argumentacja jest jak u typowej nastolatki lub osoby bardzo niedojrzałej emocjonalnie - pewnie nadal tu zaglądniesz. Wiesz brakuje ci klasy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tyle
do majrel-położyłam na włosy nowy casting blond chyba 1012.kolor juz trochę wypłowiał i sciemniał.teraz chciałabym połozyc casting 801-perłowy blond lub exellence -ciemny blond.moje pytanie-czy koncówki włosów na których mam resztki pasemek nie zrobią się zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caya09
Majrel jeszcze jedno pytanko, pisałaś mi o zmieszaniu dwóch tych farb a jesli zaafarbuje jednym kolorem np 5 to będę brązowe z ta czerwona poswiata tak?a jesli bym polozyla na moje wlosy tylko tąa 7.1 wyszloby cos?zalapaly by moje wlosy ta farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do frycka- jesli chcesz miec dosc naturalny blond ale nie żółtawy to fajna jest mieszanka preference holyywood z viking- pol na pol, blond powinien byc naturalny , jasny ale nie bardzo jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do deirex- w takim razie musisz sam odrost rozjasnic np kolestonem 12/1 lub preference 01 pomieszanym z 03 a pozniej polozyc ten 10/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do a ja powien tyle - mozesz smialo polozyc casting 801 nie pomyl z 810 - ten nazywa sie perłowy blond, konce nie beda zielone , natomiast wsrod farb excellence creme nie ma odcienia ciemny blond nr 6 jest blond nr 7 ale on wychodzi jak jasny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do caya 09 - odcien 7.1 pomimo swojej nazwy blond popielaty wychodzi jak jasny raczej chlodny braz ale z tego co pamietam dlugosci i konce twoich wlosow sa nada ciemny braz a ten odcien tego nie pokryje, odcien nr 5 jest naturalnym brazem bez refleksu ale nie ma 100% gwarancji ze zniknie czerwona poswiata , z doswiadczenia wiem ze nr 5 wychodzi bardzo naturalnie jak sredni braz bez zadnej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marjel, ale czy odrost chwyci gdy pomieszam te farby. Teraz kolor na moich rozjaśnionych włosach mi się podoba, ale lekko żółte są odrosty. Kolor ten uzyskałam kładąc na włosy excellence 9. Czy mieszanka którą proponujesz mocno przyciemni mi włosy? Jak uzyskać na odrostach kolor taki jaki mam na pozostałych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Majrel,a może zamiast innej farby na odrosty,dać na nie wodę 9%.A na resztę 6% Kolestonu10/38.Uda się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikana
Majrel przepraszam że znowu męcze ale mam ostatnie pytania już. poleciłaś mi mieszanke excellence creme 10.21 i 03 kupiłam i powiedz mi tylko ile trzymać na włosach bo na pudełku pisze 30min na odrost i 10 reszta włosów tak mam zrobić?? czy 45 odrost i 10 reszta??? i co myślisz o malowaniu włosów podczas okresu? bo nigdy nie malowałam w czasie i teraz czekam aż sie skończy... pozdrawiam z góry dzięki wielkie za odpowiedzi i napisze za pare dni jaki efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel posyłam fotki jak wyszło po exellence 5 :)/www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/535581bed415f98f.html i drugie /www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7eefeab6fda7204.html Tylko myślę nad tym co napisałaś do caya 09 obawiam się trochę ze może u mnie wyjść z czasem na włosach ta czerwona poświata i zastanawiam się czy wtedy zafarbować farbą exellence 7.1 i będzie ok ? czy przy następnym farbowaniu pomieszać farbę exellence 7.1+5 tylko całe połówki mam za mało.Podoba mi się ten odcień i na ten czas zostanę przy nim :)Na razie jest ok:)Ciemny ale dobrze ponieważ ja codziennie myję włosy i za pewnie spłucze się jeszcze ten kolor.Co o tym myślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo pepsi albo cola
dziękuję bardzo za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, obecnie mam na głowie loreal recital preference A3-jasny bursztyn, wyszedł trochę zbyt rudy, którą farbą marijel mogę go odrobinę odrudzić, a sprawić, że będzie jak jasna czekolada, taka bardzo mleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×