Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość akurat ......
mam pytanie do majrel. chciałbym zafarbować włosy. teraz mam ciemny brąz . dawno sama nie farbowałam i boje się,żeby czarne mi nie wyszły. Mogłabys mi cos polecić , chodzi o loreal'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat ......
wyśle fotkę może będzie ci łatwiej. chciałabym aby wyszedł ładny ciemny brąz ale bron boże czarny. Jeżeli coś doradzisz mógłbyś dokładnie napisać nr farby itd bo nie będę jej kupowała w pl. http://www.voila.pl/025/7mtrd/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INOAAA
Majrel, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie - jaki wyjdzie kolor Inoa 9 naturalny połączony z 9.12 na włosach pomiędzy 8 a 9 i niestety częściowo już siwymi? Czy można łączyć 10 z 9.12, bo zawsze słyszałam o połączeniu 9 z 9.12 lub 8 z 9.12 a nigdy żeby dodawano kolor podstawowy w odcieniu jasniejszym... Z góry dziekuję za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacina9
Witajcie! Wczoraj dekoloryzowałam włosy loreal efassor z wodą 6 %, trzymałam na głowie nie całe 15 minut! I jaki efekt! Z poziomu 7, włosy miały kolor czerwony po efassorze miałam biało żółte więc bomba! A co najważniejsze nie spalił włosów, wogóle włosy są w stanie jak przed dekoloryzacją. Więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayka83
Witam Majrel:) Wciągnęłam się w wątek do reszty i widzę, że jesteś guru w temcie blond:) ..ale chyba przeoczyłam, w którym salonie pracujesz?bo jeśli we wrocku to pędzę do Ciebie od razu! Doradź proszę czy luo color 10,23 mogę użyć z 9% (albo jak go rozcieńczyć bo nie mogę dostać nigdzie 7,5%:(()? Jaki to da mi efekt?włoski mam teraz poziom 9, końcówki 10... Czy wyjdzie strasznie jasno??? CO ewentualnie później użyć by nadać im trochę perłowo-różówawy odcień delikatny? coś w stylu: http://www.harpersbazaar.com/beauty/gorgeous-hair-at-every-age#/category1 Baaaaaaaaaaaardzo dziękuję za wszelkie rady! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel :) Poleć mi, proszę jakąś farbę, która przyciemniłaby moje włoski farbowane Preference Viking o jakieś dwa, trzy tony. Myślę o zrobieniu ombre hair metodą domową przyciemniając włosy od głowy, nie chciałabym drastycznej różnicy. Super byłoby, gdyby udało mi się uzyskać kolor zbliżony do mojego naturalnego (mysi blond). Może coś z palety majirel? Istotne, żeby odcień nie robił się z czasem żółty. Z góry dzięki za wszelkie sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango83
witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango83
witam !pisze pierwszy raz a wiec tak mam ogromny problem poniewaz robilam odrost majiblond 900s kolor ladny ale niestety wyszly mi wlosy na przodzie nie duzo ale jednak!!dlugosc zostala ok.5cm to bardzo malo przy blondzie do ramion:(odzywiam wlosy maska joico i jest rewelacyjna ale nie o tym chce pisac,chce zeby pani mi doradzila jakim blondem mam dalej farbowac wlosy slyszalam o luo i welli 12.0ale czy to mi zlapie bo moj kolor to ciemny blond!!prosze o pomoc!!!!dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ango83
zapomnialam dodac wlosy robilam woda 12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Niezastąpiona Majrel:-) Dziękuję za porady.Postanowiłam,że na razie się wstrzymam i nie będę męczyć tych włosów,zafarbuję jak bedzie 1 cm odrost.No cóż będę chodzić ze złotą głową.Tak jak doradziłaś zastanawiam się nad tym wellatonem 12/1,albo że teraz nałożę sam preference 03 bez mieszania z 01.Doradź majrel co wybrać i jak położyć, na całe włosy?Zależy mi na rozjaśnieniu po całości i nadaniu chłodnego odcienia jasnego blondu(coś jak na opakowaniu Stockholm).Mój odrost fryzjerka oceniła jako ciemny mysi blond poziom 6/7.Ostatnio nakładałam preference 01 z 03 na 30 min. na odrost i 15 na całość-odrost lekko złoty,ale na długości też są złotawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaach
Hej mam pytanie ostatnio farbowałam włosy farba artego kolo 6n wyszły mi prawie czarne, po kilku myciach było ok, ale kolor szybko się spłukał gdzieś po miesiącu nie było go już widać. Bardzo podoba mi się kolor edyty górniak http://www.koktajl24.pl/Styl-Edyty-Gorniak-2011 ten bardziej jaśniejszy. Jak mogłabym go uzyskać i co zrobić, żeby dłużej się trzymał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel. Czy po spłukanym Excellence 8.13 mogę nałożyć Nutrisse bardzo bardzo jasny popielaty blon 111??? Już ją kupiłam i zastanawiam się tydzień! Obawiam się jakiś dziwactw na głowie. Poradź proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond_katie
Majrel mam do Ciebie pytanie o przejście z bardzo jasnego blondu na ciemny blond. Moje włosy obecnie są ok. poziomu 11, bardzo podobne do tego zdjęcia http://www.idols.pl/charlize-theron/slides/charlize_theron_actress_111.jpg (farbuję Palette c10 na wodzie 10,5%). Chciałabym uzyskać ciemny blond z poziomu ok.6-7 (to mój naturalny kolor). Chcialabym użyć farby H Ombrie Loreal Recital Preference http://www.loreal-paris.fr/coloration/couleur/recital-preference/h-ombrie-blond-fonce.aspx bo modelka na opakowaniu ma dokładnie taki kolor, jaki miałam naturalnie (z tyłu głowy i od spodu moja natura jest ciut ciemniejsza). Zastanawiam się tylko, jakiego efektu kolorystycznego mogę się spodziewać? Zdjęcia z opakowania sugerują, że powinno pokryć ok... Ale co zrobić, żeby się nie spłukała zbyt szybko? Myślałam o pigmentacji - czy dobrze rozumiem, że powinnam użyć tej farby z wodą 3%? Jestem przygotowana na to, że na początku może wyjść ciemniej i potem dopłukać się do ciemnego blondu. I kolejne pytanie - czy mając 2tygodniowy odrost moich naturalnych włosów (ok. 0,5-0,7 cm) mogę pigmentować, czy lepiej zrobić to tuż po farbowaniu na jasny blond, gdy nie ma jeszcze odrostu? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Mam cieniutkie króciutkie włoski w kolorze typowym dla Europejek czyli mysi blond lub raczej szatyn. Obecnie jestem po wczorajszej wizycie u fryzjera miałam robiony balejaż na odrosty i farbowanie farbą loreal inoa 9.02 i na to ponieważ kolor nie wyszedł tonowanie wellą touch 9.13 i 9.03. Niestety nie udało się moja fryzjerka, a jest to sympatyczna i miła osoba załamał ręce mówi że mam mocny barwni i włosy nie chcą się ładnie wybarwiać. Mam teraz szarawe włosy z odrostami w kolorze rudawo -żółtym, zniknęła moja twarz jest nijaka.Marzę o włosach naturalnych często spotykanych u dzieci chłodno ciepły słomkowy blond. Bardzo proszę o pomoc co mogę zrobić i z góry dziękuję za poświęceni swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakasia85
Majrel, wybacz ze Ci znow zawracam glowe. Pisalam wczesniej,ze polozylam ten kolor h-ombrie,ale teraz ( niecale 2 tyg. od farbowania) na glowie mam okropna zolc, kolor splukal sie doszczetnie. Polecilas mi teraz l'oreal excellence kolor 7.1. Przyznam szczerze, ze troche boje sie go polozyc. Po ostatnim farbowaniu l;orealem wlosy mi wychodza strasznie,wczesniej tego nie mialam:( Dla mnie po prostu te farby l'oreal nie sa dobre, szybko sie zmywaja i ta okropna zolc,a co najgorsze strasznie niszcza wlosy:( Czy moglabys polecic mi jakas inna? Moja kolezanka mowila mi ostatnio,ze kiedys jak chciala przejsc z jasnego blondu w ciemny to uzyla farby palette,bo ona ponoc mocno wzera sie we wlosy i stanowi jakby'dobra baze' pod kolejne farby,ze lepiej sie potem trzymaja. Nie wiem,czy to prawda,ale mi wlasnie chodzi o to,zeby wreszcie te wlosy przyciemnic,bo nie moge tego jasnego blondu za nic wytepic a w polaczeniu z ta zolcia to wygladam masakrycznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSAŁKA MACIEJKI
MAJREL, MAM WŁOSY BLOND I JAKO, ŻE PREFERUJĘ CHŁODNE BLONDY FARBUJĘ NA POPIELATY BLOND, JEDNAK CZĘSTO MAM TAKĄ ZIELONKAWĄ POŚWIATĘ (MAM DOŚĆ SILNY PIGMENT W NATURALNYCH WŁOSACH -> SŁOMKOWO-MIEDZIANE), NO I OCZYWIŚCIE ZNISZCZONE WŁOSY OD NOTORYCZNEGO ROZJAŚNIANIA. WIĘC POSTANOWIŁAM TROSZKĘ JE PRZYCIEMNIĆ DO POZIOMU ZWYKŁEGO BLONDU ZWIĄZKU Z TYM MAM PYTANIE: JEŚLI POFARBUJĘ JE BLONDEM Z POZIOMU TZW. NATURY TO NIE BĘDĄ ŻÓŁTE??KOLEŻANKA MÓWIŁA, ŻE NATURA WYCHODZI CIEPŁO A JA MYŚLAŁAM O BLONDZIE Z POZIOMU 8-9 CHOĆ PRZY TYM 9-TYM TO PEWNIE KONIECZNA BYŁABY WODA 9% (6% U MNIE NIE DAJE RADY), WIĘC MOŻE JEDNAK POZIOM 8. FRYZJERKA, KTÓRĄ POLECIŁA MI KOLEŻANKA PRACUJE NA FARBACH metamorfosse CZY JAKOŚ TAK, ALE ONA MA NP. NA SWOICH WŁOSKACH KOLOR 8.03 I U NIEJ WYGLĄDA JAK BRĄZ A TAKICH CIEMNYCH WŁOSÓW TO JA NIE CHCĘ. OGLĄDAŁAM PALETĘ KOLORÓW W SALONIE I 8.01 JEST TAM DOŚĆ JASNY, ALE FAKTYCZNIE CIEPŁY A ja bym chciała zwykły blond z subtelnie chłodnym refleksem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malakasia85- mysle ze przyczyna oslabienia Twoich wlosow jest poprzednie farbowanie ktore spowodowalo ze wychodzi ta zolc a nie preference , farba palette bardzo niszczy wlosy wiec nie polecam takiego eksperymentu, jesli chcesz przyciemnic wlosy lagodna koloryzacja to z welli polecam kolor touch 7/89 dostepny na allegro ale on po miesiacu tez sie wyplucze bo to krem tonujacy bez amoniaku, lagodna farba jest evolution alfaparf odcien 7.1 z woda 4% lub majirel 6.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rusalka maciejki- nie znam farb o ktorych piszesz ale z czystym sumieniem polecam ci koloryzacje farbami evoution alfaparaf- odcien 9.21 zmieszany z cwiartka 9.1 da odcien naturalnego lekko chlodnego blondu , odcienie naturalne czesto wybijaja na zolty lub zloty , ewentualnie dosc naturalny i lekko chlodny jest preference kopenhague

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do michalina 13 - szkoda ze Twoja fryzjerka dala ci na glowe Inoa 9.02 poniewaz on na mysie wlosy nigdy nie daje chlodnego jasnego blondu, mogla ci nalozyc 10.1 , jesli chcesz miec jasny dzieciecy chlodny perlowy blond to polecam ci alfaparf evolution 11.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond_katie - mozesz pogmentowac wlosy dowolna farba o nr 7 ale z woda 1,9 lub 2,5 % trzymasz farbe na wlosach ok 10 minut , nastepnie mozeswz klasc H ombrie na calosc na 30 minut, oczywiscie za pierwszym razem odcien moze byc ciemniejszy niz na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do almmka- odcien nutrisse 111 jest bardzo jasnym popeilatym blondem, nie daje on takiego efektu jak 10.21 poniewaz jest o wiele chlodniejszy i jasniejszy ale mozesz go dac na calosc po tym 8.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milenkas - podobny odcien ze zdjecia ma farba evolution alfaparf 11.20 lub PP02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kach - odcien edyty gorniak to rozjasnione na folii do balejazu koncowki i srodkowe partie wlosow np pasta platinium loreala na wodzie 6% lub rozjasniaczem w proszku alfaparf , rozjasniamy wlosy az do uzsyskania takiego jasnego karmelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belcia 8210- lepiej sam odrost rozjasni ci wellaton 12/1 i trzymaj go na odroscie 35 minut a pozniej przeciagnija na calosc na 15 minut, dosc fajnie rozjasnia wlosy koleston welii 12/22 lub alfaparf evolution 11.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ango83- nie zrozumialam co Ci wyszło na przodzie?? kolor zołty czy wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angie stone- mozesz wlosy przyciemnic H Ombrie preference lub bardziej trwalaym i glebokim kolorem excellence creme 7.1 lub majirel 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia pyta MAJIREL
Droga Majirel. Mam nadzieję że pomożesz mi i tym razem, Twoje porady są niezastąpione, zwłaszcza po moich doświadczeniach fryzjerskich. Otóż kolor który chcę uzyskać https://picasaweb.google.com/109854907894491258997/Downloads?authkey=Gv1sRgCJ7C247qhLfNzwE#5624022598426804418 https://picasaweb.google.com/109854907894491258997/Downloads?authkey=Gv1sRgCJ7C247qhLfNzwE#5624022688639058018 właśnie taki niepodchodzący pod złoto ale jednak ciepły bezmocnego złotego połysku w słońcu bez żółtych i taki właśnie ciut ciemniejszy blond moje włosy aktualnie są jaśniejsze coś takiego https://picasaweb.google.com/109854907894491258997/Desktop?authkey=Gv1sRgCNzjpcG01NHmAw#5624023143172192450 Zastanawiam się czym pokryć te włoski... mam nadzieję że mi pomożesz Btw jak to jest z tym dia colorem jak to jest chwyci na odrost czy niezbyt? Powinnam pierwsze robić odrost inną farbą a potem ewentualnie nakładać diacolor mam włosy skłonne i podatne na rozjaśnianie dość jasne taki poziom 8 przez 9 Po jakich farbach Twoim zdaniem włosy wyglądają najlepiej? Majirel , luo? czy może po tym szamponie diacolor? Majirel dość szybko się wyplukuje? Ale Cię zasypałam pytaniami, pozdrawiam cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ayka83- farby luo color mieszamy z woda 7,5 % jesli dasz do luo color 9% odcien bedzie jasniejszy i moze byc cieplejszy niz na palecie , woda z luo dostepna jest na allegro, pozniej jesli chcesz nadac lekko perlowo- rozowawy ton dajesz diacolor richess odcien 9.02 z woda 1,9% lub 3% na 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Innoa- jesli pomieszasz Inoa 9 z 9.12 to kolor bardziej pokryje siwe wlosy i bedzie jasnym bezowym blondem, mozna mieszac kolory podstawowe jasniejsze z ciemnejszymi np 10 wowczas odcien bedzie o ton jasniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×