Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

bezowa blondynka- jak kto woli ;), nastepnym razem zamierzam uzyc stockholm chyba, ze znowu bede swiecic to zdecyduje sie na palette c10 lub c9 z serii zimne blondy. Podobno gasza wszelkie zolcie i rudosci. MAlwinkazBerlinka- jak tylko zrobie zdjecia to wkleje a problem masz podobny tzn jaki? Moze lepiej pokaz swoje zdjecie i poradz sie majrel, ona zdecyduje co najlepsze w tym przypadku :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julisari
bezowa blondynka ja kolejny raz, nałożę rozjaśniacz jak radziła majrel, a następnie pomieszana preference 03 z Z2. i dam znaka co wyszło ale to tak za miesiąc około. zależy jak odrost ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triszkaaa
Witaj Majrel:) Obecnie maluję włosy wellatonem 12,1. Ciągle jednak poszukuję farbki najlepszej dla moich włosów. I tak przeczytałam że polecasz jednej dziewczynie londę 12,9 perłowy blond. Czy on rzeczywiście wychdzi perłowo? Która z nich Twoim zdaniem jest lepsza, londa czy wellaton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kytysia
Witam Majrel i proszę o poradę :) Od dawna rozjaśniam włosy rozjaśniaczem i nie chcę juz takich białych włosów gdyż co 2 tyg.odrost mnie męczy. Mój naturalny kolor to średni blond a chciałabym uzyskać jasny blond,naturalny ,czyli kilka tonów jaśniejsze niż obecny odrost . Fryzjer doradził mi przejście na farbę w ocieniu 11 ale wydaje mi się że będą za jasne ,jak teraz.Zależy mi by wyglądały naturalnie i kolor wyszedł taki sam na całej długości .Mniej wiecej taki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/19332.jpg&imgrefurl=http://polki.pl/uroda_makijaz_galeria.html%3Fgalg_id%3D10002013&usg=__T_PxZdG0P2Xxjf0pFSnFUFGE3z8=&h=750&w=500&sz=46&hl=pl&start=15&sig2=jHaRHibg5KX8-jSLjXgNmQ&zoom=1&itbs=1&tbnid=D1xZDJZdsONx7M:&tbnh=141&tbnw=94&prev=/search%3Fq%3Dblondynki%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D589%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&ei=wXv-TZrDBofvsgbnqeHvDQ . Może o ton jaśniejszy :) Czy mam użyć najpierw farby w odcieniu 11 a potem przyciemniać niższymi czy od razu np9czy 10? mam odrost ok1cm.Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kytysia- jeli chcesz oecien podobny do tego ze zdjecia uzyj luo color 9.12 , kladziesz na cale wlosy na 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do triszkaa- wellaton 12/1 jest delikatniejszy od londy naturals 12/9 z tym ze londa naturals wychodzi zimniej od wellatonu, mozesz tez uzyc farby profesjonalnej np luo color 10.12 lub 10.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalinska
Na poprzedniej str. majrel okreslilas kolor wlosow Witherspoon jako balejaz koloru platynowo-perlowego z koralowym blondem. Efekt ogolny b. mi sie podoba wiec prosze poradz jakie farby moge uzyc aby otrzymac cos podobnego. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tralalinska- jest to przeplatanka odcienia majiblond 911 lub alfaparf 11.20 z woda 9% z odcieniem majirel 10.42 lub alfaparf PP 015 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modnyJozef- czytałam wszystkie twoje posty i mam podobną historię do twojej, podobne kombinacje. Dalatego chciałam zobaczyć co wszyło teraz na twoich włosach :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel czy mozesz mi powiedzieć która z farb jest bardziej trwalsza majirel czy luo color chyba że polecasz jakąś inną? czy można dodać intensyfikator innej firmy npOYSTER PERLACOLOR do farb loreala?szkoda że loreal nie ma swoich pigmentów.chodzi mi o chłodny blond taki perłowo popielaty ,który bardzo szybko sie wypłukuje wiec myślę ze jak dodam jeszcze dodatkowo pigment to kolor bedzie trwalszy??tak sobie wymysliłam ale czy tak jest ?? z gory dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miska- intensyfikator innej firmy moze dac dzieny efekt chyba ze chcesz zaryzykowac, luo color ma blondy ktore wychodza chlodniejsze np 10.12 zmieszany z 9.1 wychodzi perlowo , evolution z alfaparf 11.11 daje taki intensywnie srebrny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triszkaaa
dziękuję za odpowiedź:) Sama nie wiem na co się zdecydować...zależy mi na jak najbardziej chłodnym-perłowym kolorku, ponieważ moje włosy wypłukują się do lekko ciepłego. Ale też chciałabym żeby farba była w miarę delikatna:) Wellaton właśnie nie jest bardzo chłodny...więc może londa. A co myślisz o kolestonie 12.89?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do triszka- koleston 12/89 daje odcien bardzo zimny wrecz szaro - perlowy, koleston z serii special blond np 12/89 jest tez dosc mocna farba, najbardziej delikatna jest luo color mieszanka odcieni 10.12 i 9.1 nadaje chlodny blond , fajne jest tez to ze luo color trzyma sie 20 minut , kazda farba zimny blond po jakims czasie wyplukuje sie do u jednych cieplego blond u innych do cieplego beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati Loreal
Droga majirel mam pytanko jak uzyskać taki kolor jak na tym zdj http://i.pinger.pl/pgr119/99529c5e000796974dff6520/IMG_2970+kopia.jpg może wyjść ciemniej niż tu byle nie jaśniej chodzi właśnie o taki odcien koloru lekko chłodnawy bez złotego połysku To mój kolor w słońcu i 2 zdj w pomieszczeniu http://i.pinger.pl/pgr199/bc6d7e7a001514f14dff6502/Zdj%C4%99cie1477.jpg http://i2.pinger.pl/pgr482/ad86121f0005057e4dff61b1/Zdj%C4%99cie1454.jpg Dziękuję z góry za odpowiedź ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Nati loreal-ale masz pikne kudełki ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nati Loreal
Kochana...a można wiedzieć czym do tej pory farbowałaś włoski? Masz przepiękny kolor:) Pozdrawiam Beata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna2006
Witam po bardzo długiej przerwie ;)) interesuje mnie farba L'Oreal Fria Prfrence 92 Jasny Blond Perłowy jaki daje efekt. mam ciemny blond - farbuje na jasne blondy i kusi mnie ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triszkaaa
Dzięki wielkie za porady:) W najbliższym czasie jednak jestem zmuszona skorzystać z którejś z drogeryjnych farbek (z powodu braku pracy:( ) Już sama nie wiem na co się zdecydować... pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kytysiax
Chciałabym się jeszcze zapytać jaki odcień Majiblond poleciabyś mi bym mogła uzyskać naturalny odcień jasnego blondu. Mam takie białe jak Nati loreal i chce je lekko przyciemnić . Lepiej iść w beże czy popiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Witaj Majrel.Pisałam do Ciebie na stronie 175.Doradziłaś mi abym zastosowała preference 01.Jeszcze nie ufarbowałam tych włosów,dopiero jutro za to się zabieram bo odrost aż się prosi.Otóż chyba muszę dokupić jeszcze jedno opakowanie bo włosy mam do ramion.Moje włosy zżółkły,w niektórym oświetleniu lekko zrudziały,a czytałam na tym forum że niektórym dziewczynom wychodził dość ciepło.Dlatego myślę aby zmieszać 01 z inną preference.Proszę doradź z którą aby włosy wyszły w lekko chłodnej tonacji bądź neutralnej,aby przykryło żółte włosy i rozjaśniło ten odrost na poziomie 6.Mam jeszcze pytanie jak wymieszać te farby,co z oksydantem bo 01 ma 9% a większość 6%,nałożyć na całość od razu i ile trzymać???Nigdy nie mieszałam farb więc jestem zielona.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati Loreal
Witajcie dziewczynki;* Dziękuję Wam bardzo;* Ostatnia farba którą farbowałam włoski to majirel :9:23 , na zdjęciach ten kolorek jest już spłukany po jakichś 2 tyg zostało zrobione zdjęcie na początku był chłodniejszy :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka...blondynka
Droga Majrel... mam takie pytanko, jeśli można...czy farbki drogeryjne są o wiele gorsze od profesjonalnych? Chodzi mi o jaśniutkie blondy. Czy uważasz że któreś są szczególnie fajne? Jakie polecasz z jednych i drugich? ciągle poszukuję najlepszej, i nie mogę znaleźć... z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blondynka blondynka - farby profesjonalne sa delikatniejsze od tych sklepowych, z farb sklepowych z blondow polecam excellence creme , preference , wellaton , profesjonalne z blond najwiekszy wybor i ładnie rozjasniaja evolution alfapraf, majirel i luo color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belcia 8210 - jesli chcesz ochlodzic preference 01 to pomieszaj fo z preference 03 w proporcji pol na pol , na odroscie trzymasz farne 30 min pozniej przciagasz na calosc na 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati Loreal
a poradzisz mi coś Majirel? Jakąś farbkę na poziomie 9? Już dodałam post ale chyba przeoczyłaś mnie , a dzisiaj wybieram się po farbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Dziękuję majrel ,lecę upolować preference 03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kytysiax- jesli chcesz troche przyciemnic blond na bardziej naturalny to ladnie powinien wyjsc luo color 9.12 pomieszany z 8 lub alfaparf evolution 9.21 z cwiartką 9.1 lub preference kopenhague z baikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kachna 2006 - farba feria 92 daje efekt typowego jasno beżowego blondu - nie jest to odcien ani cieply ani zimny , taki beżyk , dosc jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natiloreal - mozesz uzyc farby luo color 9.21 lub 8.23 albo majirel 9.22 pomieszany z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×