Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość pat18s
Witam, zaczną może od tego iż włosy zawsze rozjaśniałam u fryzjera, ale chciałabym spróbować sama w domu, jednak z użyciem farby tzn. loreal inoa bardzo chciałabym uzyskać jak jak najjaśniejszy odcień chłodnego blondu (popielatego), której farby powinnam użyć i jakiej wody 3%, 6% czy 9% ? Z oglądanych przez mnie kolorów wydaje mi się, że najodpowiedniejszym odcieniem będzie 10.1 co o tym myślicie? Mój kolor odrostów to średni brąz ( nie za jasny, ale również nie bardzo ciemny) Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cię Majrel zrobiłam dziś tą farbkę którą poleciłaś 11.10 kolorek fajny ale troszkę ma za dużo refleksów niebiesko szarych,za miesiąc na odrostach wypróbuję inną,może tą 11.00 jest bez popielu a czy ma jakieś beżowawe refleksy bo taka mi chyba bardziej podpasuje może inna mi polecisz?Z utęsknieniem czekam aż wrócisz!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać,że najważniejsze nie mam jajecznicy na głowie !!!A ta siwawo niebieska poświata może się zmyje co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że Majre nie ma dalej więc może ktoś mi pomoże, proszę. Mam włosy rozjaśnione farbami i trochę przetrawione tym blondem poziom 9 + 0,5cm mysi odrost chcę wrócić do naturalnych i zdecydowałam się na toner richesse 8.02, poradźcie czy nałożyć farbę na całość na 20 min, czy lepiej 10 odrost i 10 reszta??? czy lepiej kłaść na wilgotne czy na suche włosy??? czy to prawda,że po tym tonerze myje się włosy szamponem??? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fairylady
Widocznie Twoje włosy maja dużo czerwonego barwnika, większość Polek tak ma. Moim zdaniem najlepsza metoda i najmniej inwazyjna to cierpliwosc, za kazdym farbowaniem bedzie go mniej, az zupelnie sie straci. Mialam podobna sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fairylady
I jeszcze chcialam doradzic, zebys nie rozjasniala brwi, pozniej bedziesz musiala je farbowac co miesiac bo beda matowiec, i moga sie przerzedzic, uwazam ze ciemne brwi i jasne wlosy wygladaja swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairylady
dzięki. Jakoś nawet zaczynam się przyzwyczajać do tego poblasku, albo może się zmył? Uznałam, że nie jest tak źle xd Mam tylko pytanie: jeśli będę chciała kolejny raz farbować włosy to jak są takie testery na opakowaniu farby mam kolor wyjściowy patrzyć jako mój teraźniejszy farbowany? Czy jeśli kupię ten sam kolor farby (Jasny Lodowy Blond) to wyjdą mi takie same jak teraz czy jeszcze jaśniejsze, kolejny raz rozjaśnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
czy ktoś uzywwał tego odcienia loreala?? mam bardzo bardzo jasny popielaty blond, farbowany profesjonalna farba wella bodajze 10/11 czy jesli zafarbuje majirell 9,23 z woda 6% uzyskam taki efekt jak na zalączonym linku ?? http://funatoz.com/wallpapers/Denise_Richards/1152x864-1345 błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaa009
Hej dziwczyny mam pytanie.:) od roku farbuje włosy na blond, były juz rozjaśniane i nigdy nie farbowalam ich sama, jednak teraz u samej góry mam włosy bardzo jasny blond a u dolu troszke ciemniejszy i chcialabym wyrownac ten kolor. i miec wlosy cale bardzo jasny blond co polecacie>?? jaka farbe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilra
do jazkinia farbowalam ostanio luo color 8,23 wlosy w kolorze jak na zalaczonym przez ciebie linku. wyszly bardzo naturalnie, chlodno ale zdecydowanie ciemniej. wiec odradzam. wyjda ci ciemne. jesli ktos chce powroci do naturalnego srednio ciemnego blondu to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi12
właśnie wróciłam od fryzjera bowiem chciałam osiągnąc blond z rudego. są rozjaśnione lecz pojawiła sie znienawidzona żółta poswiata. czy viking da sobie z nią radę? czy 9.1 z excellence. chciałabym uzyskac średni blond lecz obawiam sie zółtych refleksów. błagam o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaZkrainyCarów
JA myślę że po 9.1 nie wyjdzie średni blond.Ja bym poleciła kopenhague preference bo wychodzi ładnie jak sredni blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaZkrainyCarów
Majrel tutaj gdzies pisała że "viking wychodzi jak jasny blond tzn nie jakis jasniutki blondzik ale jasny beżowy" więc też to będzie dobry wybór,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi12
dziękuję, ale czy viking poradzi sobie z żółcią? czy dalej będą te żółte refleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Zielonomi12 ,jak farbowałam wellatonem 12/1 odrost wyszedł mi dosłownie żółty,reszta włosów ładna.Położyłam na odrost Vikinga,aby popiel zneutralizował żółtko i powiem ci,że jestem średnio zadowolona,odrost już nie jest wściekle żółty,ale to nie jest to o co mi chodziło,nadal odcina się od reszty włosów,jest lekko żółtawy.Jak nakładałam na odrost to przeciągnęło mi się trochę poza odrost i tam gdzie miałam jaśniutkie złapało na szaro-niebiesko,ale to po trzech myciach się wypłukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Do Fruzia15 Zamówiłam alfaparf 11.10,trochę mnie przeraziłaś że wyszedł tak szaro-niebiesko,wypłukał się trochę???Jeśli możesz to napisz na jakim poziomie masz naturalny odrost i jakiej w końcu wody użyłaś,12% czy 9%.Trzymałaś tylko na odroście czy przeciągnęłaś na całość i czy na resztę włosów rozrabiałaś ze słabszą wodą np 3% lub 6%? Trochę dużo pytań:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomógł kopenhague preference na taki sam problem. Miałam żółte i też chciałam średni blond połoyłam kopenhague preference i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi12
a nie wyjdzie mi po nim zielony? czytałam że popielaty i żółty daje zieleń. dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony podobno wychodzi na bardzo przetrawionym blondzie, ale przyznam szczerze że moja koleżanka kiedyś miała miodowy blond i po nałożeniu farby miała zielone refleksy. Jak chce się uniknąć zieleni to zalecane jest żeby dodać do farby 3,4 cm farby z czerwonym barwnikiem i najlepiej żeby była tej samej firmy. Ja właśnie tak uczyniłam i miałam ładny równy średni blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi12
czyli dodac jakiegos rudego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jeśli masz rozjaśnione włosy i chcesz trochę je przyciemnić (uzyskując naturalny blond lub brąz), istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolor będzie miał delikatnie zielonkawy odcień. Dzieje się tak, ponieważ w farbach o naturalnych kolorach znajduje się duża ilość zielonych pigmentów trzeba je zneutralizować. Kup dwie farby do włosów (jednej firmy!): jedną w "oczekiwanym" kolorze i drugą z dodatkiem czerwieni (np. bordo). Do wybranej farby dodaj ok. 3-4 cm tej czerwonej to zneutralizuje zielone refleksy i da ciepły, naturalny odcień. http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10010652.html?print=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Mnie absolutnie nie wyszło nic zielonego,raczej lekko fioletowo,no i viking przyciemnił mi włosy do średniego blondu,ale teraz już powraca mój jasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie wiem dlaczego ten link nie chce wejść ://// w każdym razie ta informacja którą wkleiłam jest z tej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi12
dziekuje ;* ostatnie juz pytanie.czy viking wychodzi tak jak na opakowaniu czy tak jak na próbniku? chciałabym uzyskac taki kolor jak na opakowaniu copenhague ale czytalam ze lepiej kupic vikinga bo kolor wychodzi ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalaka...
moja koleżanka ma teraz ciemny brąz z minimalną domieszką wpadającą w ciemną miedź (nieudana wizyta u fryzjera...) i chcę ją zafarbować na ciepły brąz farbą INOA. wstępnie wybrałam farby 4 oraz 4,3 co daje złoty brąz, tylko czy nie spróbować z farbą nr 3, która zapewniłaby ciemniejszy, głębszy odcień? mam też pytanie dot. aktywatora, bo przy wyborze należy kierować się ilością tonów, o które chcemy rozjaśnić. jednak ja nie chcę rozjaśniać, więc mam wybrać 3%? (dostępne są 3,6,9%). baardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje znawczyniom tematu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×