Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość diamonds
Majrel, mam pytanie i prosze o odpowiedz mozliwie jak najszybsza:) moj naturalny kolor to ciemny blond i mam teraz taki, nie farbowalam wlosów już bardzo długo. Chce mieć kolor taki ciemny rudy ( nie marchewa) :) jak pofarbuje joanną-płomienna iskra to jaki mi wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LONDA COLOR BLEND 89
CZY KTÓRAŚ Z WAS WIE, JAK WYCHODZI LONDA COLOR BLEND 89 -PLATYNOWO-SREBRNY BLOND? NA OPAKOWANIU WCALE NIE WYGLĄDA JAK TYPOWA PLATYNA A SAM KOLOREK JEST STONOWANY I FAJNIE CHŁODNY (wklejam załącznik, żeby Wam zobrazować kolorek)- ROBIŁA KTÓRAŚ Z WAS TYM ODCIENIEM? http://www.i-perfumeria.pl/londa-color-blend-89-platynowo-srebrny-farba-do-wlosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez mnie interesuje ten kolor londa 89, chce schłodzić żółto rude -rozjasniane włosy z poziomu ok 8. Czy ten kolor będzie odpowiedni ? A moze cos innego. W obecnym kolorze mi nie do twarzy, mam chłodna różowawa cere i niebiesko szare oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1488
Londa 89 - kiedys stosowalam i powiem szczerze, ze na moich jasnych blond wlosach(wtedy lekko żółtawych) wyszedł bardzo ładnie. Włosy miały kolor lekko popielaty, chłodny, ale duży minus w ty, że dosłownie po 2, 3 myciach kolor się całkowicie wypłukał;/;/;/;/;/Ostatnio zastosowałam Loreal preference- kolor M BAIKAL... i przyznam szczerze, ze to pierwsza farba która tak mi sie spodobala:D:D:Dniestety cena troche duza ok 27-30zl...teraz w promocjii sa podobno po 22. Jednak patrzac na farbowanie u fryzjera i porównujac te ceny to i tak sie oplaca. Kolor jest piekny, praktycznie sie nie wyplukuje, wlosy sie ladnie blyszcza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1488
Pati, ale wyglądał ten 89 w miarę naturalnie? Bo obawiam się, że ten "silver" może wyjść zbyt srebrny na włosach, dlatego ja wyszłam z założenia, że tą farbkę bym połączyła z oksy 6% zamiast tej wody, która tam jest w pudełku, żeby uzyskać ciut ciemniejszy kolorek niż na opakowaniu, ale w takiej właśnie chłodnej tonacji (mam naprawdę jaaasny blond i chcę odrobinkę przyciemnić i schłodzić, ale żeby nadal oscylował w kategoriach jasnego blondu). Masz może jakieś fotki po tej londzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO pati1488
Pati, ale wyglądał ten 89 w miarę naturalnie? Bo obawiam się, że ten "silver" może wyjść zbyt srebrny na włosach, dlatego ja wyszłam z założenia, że tą farbkę bym połączyła z oksy 6% zamiast tej wody, która tam jest w pudełku, żeby uzyskać ciut ciemniejszy kolorek niż na opakowaniu, ale w takiej właśnie chłodnej tonacji (mam naprawdę jaaasny blond i chcę odrobinkę przyciemnić i schłodzić, ale żeby nadal oscylował w kategoriach jasnego blondu). Masz może jakieś fotki po tej londzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1488
Niestety nie mam zadnych zdjec:)bo to bylo dosyc dawno temu...ale mysle ze polaczenie go z 6%woda da faktycznie ciemniejszy efekt:)...co do naturalnosci to mnie sie kolor naprawde podobal:)Ja osobiście też nie przepadam za kolorami, ktore z daleka juz wygladaja jak doczepy bo taki wlasnie niektore farby nadaja kolor;/Z tym ze tak jak mowie baaardzo szybko sie wyplukala mi ta farba, choc nie myje codziennie wlosow wiec jesli masz b.jasne wlosy to nie polecam, chociazby z tego wzgledu.AAAAAAAA i jesli chcesz przyciemnic ciut to moze lepiej poszukaj jakichs popielatych blondow, a nie platynowych? Taka moja mala rada;p Dla mnie najlepszy kolor uzywany kiedys to belle color garniera nr 11 jasny popielaty, ale od daaaaaaaaawna juz nigdzie go nie moge znalesc:(:(:(wychodzi ciut jasniej niz na opakowaniu jesli sie ma jasne wlosy, ale baaardzo naturalnnie. Jesli nie ten to garnier 9.1 tez wychodzi ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pati1488
Belle Color jest już wycofany z produkcji, a szkoda, bo ja swego czasu stosowałam nr 2 i ten wspomniany przez Ciebie 11 - naprawdę efekt był mega naturalny i zupełnie nie rozumiem, dlaczego już nie produkują tej serii - wszystko, co fajne jest wycofywane. Bezsens totalny. Ehhh, Pati, już sama nie wiem, jakiej farby użyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutelec
Kochana Majrel.Jaką profesjonalną farbą uzyskam taki kolor włosów na jasnym,wypłukanym blondzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZIUTULEC
Boski ten kolor, szkoda, że Majrel tu już nie zagląda,bo sama bym chciała wiedzieć, jak takie cudo uzyskać na włosach (też mam rozjaśnione włosy i chcę je właśnie tak stonować, ale jaką farbą? nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata444
Co do tego koloru mi taki wyszedł kiedys (zbliżony po majirel 9.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1488
hmmm no nie wiem sama:)Jesli o mnie chodi to bym radzila sprobowac tym Garnierem Nutrisse. Jesli chcesz jaasniejsze to 91 bardzo jasny popielaty blond, jesli ciut przyciemnic to 81 jasny popielaty blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agNIEsia517
A jak mogę uzyskać taki kolorek jak na tym ZAGRANICZNYM opakowaniu garnier nutrisse? http://www.medichest.com/garniernutrisse81mediumashblondevanillamaltkit.html Polska wersja ma inną modelkę na opakowaniu i trochę inny kolor, ale z kolei tylko w NATURZE udało mi się wyczaić tą nutrisskę z tą zagraniczną modelką, ALE w necie znalazłam foto efektu po tej POLSKIEJ wersji i jak dla mnie wyszedł jej po prostu rudy -> http://domi-world.blogspot.com/2011/04/hair-dye-garnier-nutrisse-81-ligh-ash.html. I teraz mam dylemat - czy w tej Naturze tylko opakowanie jest zagraniczne a wnętrze wyprodukowane dla PL (gorsza jakość) czy może jest adekwatna do farb na zagranicznych rynkach? 1) Jeśli któraś z Was robiła GARNIER NUTRISSE 81 to jak Wam wyszedł???? 2) A może którejś z Was udało się uzyskać czymś innym taki kolorek jak w pierwszym załączniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkacelina
mam pytanie. naturalny kolor włosów to ciemny blond-mysi. ostattio farbuje garnieremnutrisse 111 ale wlosy wchodzą w odcien popielaty. jaka farba dała by mi taki kolor włosów jak ma Kżuchowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patka88
BAJKAL TO BEZOWY BLOND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiii128474
ładny beżowy blond wychodzi po cece 10/23, na początku troszke ciemniejszy ale po tyg mycia zrobil sie ladny blond, jak ktos lubi beze to polecam, mi sie jednak juz znudzil i wole sie w jasniejszych, dlatego teraz pomaluje sie wella kolestonem 9.38, jak dotąd wella nr.1. dla mnie! zastanawiam sie nad 10.38 ale boje sie,ze bede jak barbi. malowala ktoras z was 10.38?bardzo jasne wlosy sa? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiii128474
ładny beżowy blond wychodzi po cece 10/23, na początku troszke ciemniejszy ale po tyg mycia zrobil sie ladny blond, jak ktos lubi beze to polecam, mi sie jednak juz znudzil i wole sie w jasniejszych, dlatego teraz pomaluje sie wella kolestonem 9.38, jak dotąd wella nr.1. dla mnie! zastanawiam sie nad 10.38 ale boje sie,ze bede jak barbi. malowala ktoras z was 10.38?bardzo jasne wlosy sa? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.1989
witam jakim odcieniem farby mozna dojsc z naturalnego sredniego mysiego blondu do w miare jasnego blondu, nie musi on byc jakis super jasny tylko nie chcialabym zeby wyszedl zółty czy pomarańczowy. Bardzo podoba mi sie kolor viking z loreal preference ale na opakowaniu pisze ze jest on do wlosow od bardzo jasny blond do jasny blond dlatego boje sie ze moze nie zlapac albo, ze wyjdzie rudy. Bede ogromnie wdzieczna za jakakolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka32
dziewcyzny pomóżcie!!!! do tej pory regularnie farbowałam wellatonem 9 odrost popielaty ciemny blond i wychodizł mi piękny słoneczny blond. Poczatkowo odrobine szary na długości i rudawy na odroscie, ale po tygodniu było juz ok. Cos mi strzeliło do głowy i pofarbowałam odcieniem 8... Na odrost dałam na 20 minut tak jak zawsze robiłam a po długosci na 3 minuty na nizszej wodzie- wode z opak rozcienczylam i spieniłam i tak pochodizłam tych pare minut. I jak spłukałam.. boze. Mam ohydny kolor glonowobrudny.. obrzydliwy!!!!!!!! Myję to od 3 dni przeciwłupiezowym i włosy jako tako wyglądają, ale najjasniejsze pasemka są popielatozielonobure... a ja chce takie ciepłozłotawożołte.. co robic?! Chce poczekac dw atygodnie ze moze sie troszke same ocieplą. Ale jestem zdołowana. Nie wiem jakim cudem bez kombinacji, wyszedł zielonkawy kolor?!!!!!!!! Podmienili mi tuby czy jak??? na tubie było 8, mogło byc cos innego w środku? Jestem taka zła. Nie mam kasy na fryzjera. Myslałam, ze moze zrobic kapiel rozjasniającą, ale nie wiem co nałozyc potem, zeby jakos to wyglądało. Myslałam, zeby na przyszłosc zrobic jakims cieplejszym kolorem np 9.3 ale to mi na odroscie wyjda intensywnie rude, a ja chce słoneczny beż z poziomu 9. POMOCY!!! No i po tym popielu nie moge przeciez nałozyc złocistego.. normalnie w łeb sobie strzelic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sochaaa
Dziewczyny chce mieć włosy jak socha (wiecie taki jakby karmelkowy blond) http://nocoty.pl/title,Gdzie-podziala-sie-Malgorzata-Socha,wid,10401975,wiadomosc.html Obecnie mam mocno rozjaśnione włosy blond z odrostem w kolorze ciemny blond. Myślałam o pigmentacji najpierw 9.0 a na to farba pół na pół 9.0 + 8.3 wszystko z oksy6% Co o tym myślicie wyjdzie mi, ja nie mam doświadczenia z tymi farbami, JAKICH FARB MAM UŻYĆ ŻEBY MIEĆ WŁOSY JAK SOCHA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sochaaa
P.S Mariel miała wrócić za dwa tygodnie a nie ma jej już 3 miesiące, miała nas już dosyć=(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sochaaa
Pomóżcie!!! jakimi farbami majirel uzyskam kolor jak Małgorzata socha? mam bardzo rozjaśnione włósy, a odrost ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFAPRF
WITAM, DZIEWCZYNY JEŻELI CHCE ZUŻYĆ DWIE TUBKI FARBY ALFAPARF COLOR OF EVOLTUION NA MOJE WŁOSY TO ILE WODY MUSZE DODAĆ? WYRZUCIŁAM ULOTKI I NIE WIEM . JEŚLI DOBRZE PAMIETAM TO CHYBA NA TE DWIE 300ML TAK? CHCE SIE UPEWNIC ZEBY NIE SPIEPRZYC SPRAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFAPRF
LULKA - z tego co mi wiadomo, to nie kładzie się popieli na żółtawe włosy ( a ty taki odcień miałaś, tzn. sloneczny) bo wtedy wychodzi zielony kolor. twój żółty barwnik plus niebieski w popielatej farbie dały efekt zielonych włosów. to coś tak jak niebieską kredką zamalujesz żolty kolor;p jednak te odcienie powinny się wypłukać po kilku myciach, daj odpocząć włosom nie szoruj ich niczym, możesz używać łagodnego szamponu przeciwłupieżowego który wymywa barwnik. poczekaj troche aż odcien ten prawie całkiem zaniknie i dopiero wtedy pofarbuj wlosy tym samym kolorem co zawsze. jeśli chcesz mieć słoneczny blond to wlasnie nie wybiera się kolorów z numerem 1 lub 2 po kropce. numer 2 to fioletowy (opalizujący) więc chłodny kolor ktory wlasnie neutralizuje kolor żolty, a popielaty daje się na włosy miedziano-rude , jeśli chce się je przygasić. powinnaś wybierać odcienie typu złocistych blondów lub ciepłych beży, sprawdz w palecie majirela na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×