Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość belcia 8210
Lilawati,nie wiem czy to dobry pomysł aby na chłodny odcień ( szaro-popielate) kłaść ciepły(złocisty),może wyjść ci jakaś zieleń:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASILUKA75
Witam na forum!!! jestem nowicjuszką na tym forum, ale myślę że mi pomożecie....:)Obecnie posiadam kolor włosów zrobiony farbką majirel 6.32, ale chciałabym mieć o jeden dwa tony jaśniejsze i na dodatek ciut mniej złote.Druga sprawa że odrosty na czubku głowy już mam siwe co powoduje że nie mogę używać za bardzo kolorów popielatych.Mój typ urody to zima,więc kolory jak najbardziej ciepłe do mnie pasują. Proszę pomóżcie jakie ewentualnie mieszanki mogłabym sobie zrobić, by były naturalne lekko ciepłe. Z góry dziękuje za poradę Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel kupiłam w sklepie fryzjerskim dziś farbkę evolution 10.31 złocisto popielaty blond chcąc przyciemnić włosy robione wcześniej 11.10 super rozjaśniający popielaty blond,pani powiedziała że tylko woda alfaparfu 12% zadziała bo mam jeszcze bardzo ciemne odrosty na starych blond pasemkach.Ile mam trzymać tą farbkę bo boję się że mi spali włosy???Pani mówiże 35 min na odrostach i 5 min na reszcie czy ma rację jak radzisz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
witajcie dziewczyny chcę przejśc do ciemniejszego blondu z poziomu majiblon 911 i stokholm. stan moich wlosow jest fatalny. wczoraj potraktowalam je satynowym blondem z castinga sa srebrne...odrost lekko rudawy. chcialabym dojsc do takiego bursztynowego lub cynamonowego chlodnego blondu jak tego dokonac. nie moge juz ich traktowac takimi mocnymi rozjasniajacymi farbami, wlosy sie ciagna i krusza:-( poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Loreal Champagne X-preferen
Podobają mi się Twoje wypowiedzi ;-)))) Czemu tak nie lubisz popielatych blondów? Powiem Ci, że żadna z blondynek tak naprawdę nie znosi tej szarości od razu po farbowaniu, ale my chcemy mieć tylko CHŁODNY BLOND a jedynym sposobem uzyskania takowego jest blond z refleksem popielatym (.1, .11, 01) albo opalizującym (.2, .22 - fioletowym). Rozumiem jednak Twoją "bulwersację" faktem, jak ktokolwiek może chcieć mieć takie szarawo-burawe włosy? Cóż, moja kochana -> coś kosztem czegoś ;-)))) Wiesz, ja na przykład żyję nadzieją, że ktoś kiedyś wynajdzie farbkę dajacą natychmiast efekt chłodnego blondziku ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula_82
Witaj Majrel Bardzo proszę o rade. Mam odrost w kolorze ciemny blond, taki mysi.Reszta rozjasniona i pokryta majiblond 10.23. chcialabym przestac uzywac rozjasniacza. Czy np 901s rozjaśni moj odrost? i z jaka woda ewentualnie? czy nie wyjdzie zółto-złoty? bardzo mi odpowiada ten kolor jaki mam teraz wlasnie ale chcialabym sprobowac uzyskac go bez rozjasniacza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpikzielony
a czy majrel tutaj jesczze zagklada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska877
DO MAJIREL! pytanie Lubuję się w złotych odcieniach blondów. Swoje mam ciemne. Teraz malowałam loreal majirel 9.3 z woda 6% i sa takie złote - słoneczne w każdym swietle inaczej wyglądają. Kusi mnie jasny złoty blond czyli 8. 3? Z jaką woda? Czy bardzo przyciemni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska877
Czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Majrel chyba miała dość i odeszła zajrzyjcie na forum wizaż ta też doradzają Ja zaryzykowałam sama i kupiłam dziś farbkę w sklepie fryzjerskim 10.32 beżowy blond po 3 miesiącach niewypałów i rudości wreszcie mam nie za biały a jasny, piękny blondzik nawet na moich trudno rozjaśniających się ciemnych włoskach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska877
Fakt, odeszła wraz z radami :) beżowy blond zobaczę jaki to odcień. Choć złote też Ci polecam , kobieceee ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJREL MIAŁA PO....
MAJREL PO PROSTU ZACZĘŁA MIEĆ NORMALNIE DOŚĆ, BO W SUMIE I TAK TO ROBIŁA ZA FREE, A CZAS MUSIAŁA NA TO POŚWIĘCAĆ. JA SIĘ NIE DZIWIĘ - W KOŃCU KAŻDA Z NAS MA PRAWO DO WŁASNEGO ŻYCIA, PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFAPARF 9.01
A robiła któraś z Was alfaparfem 9.01? Jak on wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
tez chce uzyskac taki kolor blondu, miałam bardzo podobny casting-miodowy blond ale wycofali ze sprzedazy i kolor sie zmył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane_S
Witam, Moze ktoras z Was sie orientuje jaki bedzie odpowiednik Prfrence -Scandinavie w Excellence Crme ? i moze ktoras nim robila to jak wychodzi bo nie chce zadnych popieli i ciekawa jestem jak na wlosach wychodzi Dzieki Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
miss piękny ten kolor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula_82
do FUZIA: czy moglabys napisac z jaka woda mieszalas farbe? masz moze jakies fotki ze swoim naturalnym kolorem wlosw i obecnym po farbowaniu? tez chcialabym zafarbowac jedynie farba bez uzycia rozjasniacza ale boje sie ze wyjda mi zolto-zlote. swoje mam taki ciemny blond, takie mysie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longines53
Witam forumowiczki:> Muszę się was pilnie poradzić bo mam nie lada zagwozdkę. Jestem szatynką ale do tej pory farbowałam włosy LOREAL Majirel 6,23 zimny brąz ciemny blond opalizujaco-złocisty teraz chciałabym zafarbować włosy brązem naturalnym 5 z LOREAL luo color. Czy to sie uda? Czy włosy zostana pokryte i wyjdzie ładny kolor bo luo to przeciez znacznie słabsza farba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martula 82!!! Mieszałam 2/3 12% i 1/3 9% wody Zrobię fotkę to ci prześlę napisz mi mailem swoją komórkę wyślę ci mms swoje naturalne mam bardzo ciemny blond trudno rozjaśniający się, mój email moni30@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
Fruzia - jakiej firmy ta farbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam alfaparfu ale pani w sklepie fryzjerskim poleciła ECHOS COLOR/Echosline 10.32 blondo platino beige wielka tuba 100 ml na moje krótkie włosy 1/3 zużyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
a...to nie znam tej farbki . ja juz nie wiem jak dojsc do ladu z tymi wlosami. odrost mam lekko rdzawy a reszta wlosow satynowy blond na tlenionych wiadomo jak wyglada. nie wiem jak to wyrównać i czy w ogóle się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy po tej farbie są w fajnej kondycji ładne nie suche,ładnie się układają spróbuj,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
a mozna ja kupic na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 29
hej dziewczyny. naturalny kolor mam ciemny blond popielaty ze złotymi przebłyskami, wiec chyba go mozna nazwac popielatozłocistym. Jakbym miała przyrównac do jakiegos blondu z pudełka, to taki jak ma modelka na satynowym blondzie n&e schwarzkopfa. Reszta włosów farbowana wellatonem mieszanką 9 i 9.1. Kolor jest bardzo ładny, taki słoneczny jasny blond, ale znudzil mi sie i mam dosc odrostow. No i chce zapuscic włosy. Dlatego chce cos nałozyc,zeby odrost sie nie odcinał. Czy ten satynowy ciemny blond mógłby byc? Licze, ze troche sie spłucze z najjasniejszych włosów, bo na czubku i po bokach rozjasniło mi mocno słonko do takiego blondu z poziomu 10. Boje sie, ze bede zielona. Albo fioletowoszara.. Co robic? A moze loreal excellence 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka88
Hej Majrel.....prosze powiedz mi jak wychodzi kolor Baikal na bardzo jasnym blondzie? Zalezy mi na efekcie popielatego blondu, ale nie wiem czy taki uzyskam ta farba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×