Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość zaskoczona kafeterianka
5 NB daje ciemny brąz ? :( bo ja myślałam że będę mieć po nim śerdni brąz i właśnie stoi w łazience ale boję się nałożyć, może dokupić do tego 6 nb i zmieszać bo chce mieć ładny średni brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naataliiex3
Dziękuje Majrel za odpowiedź bardzo szybką zresztą ;-) Jednak nie mam pieniędzy i możliwości zamówienia coś przez internet.. wolałabym coś tańszego dostępnego na miejscu ;-p Aaa.. kupiłam szamponetke orzechowy brąz, i nie wiem czy spróbować na tą szarość? pod światło są fioletowe ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andzik258 - obydwa kolory na wlosach wczesniej nie rozjasnianych dekoloryzatorem wychodza cieplo tzn 9.23 bardzij zlocisty beż a 9.13 cieply beż natomiast po mocnym rozjasnieniu dekoloryzatorem wychodza jasno i chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MARZKA86- aha więc chcesz miec chlodny odcien czekolady i głęboki wiec z alfaparf odcien 5.7 lub 6NI a z majirela 5.12 ma w sloncu lekka poswiate czerwieni ewentualnie z majirela 5.07 lub 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - a ten to juz bardzo jaśniutki blond a alfaperf 11.30 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miszka30 - do dekoloryacji globalnej polecam alfaparf equipment evolution -dostepny na allegro bardzo ladnie rozjasnia wloski i nie niszczyjak inne rozjasniacze , rozjasnianie dekoloryzatorem zaczynasz od koncowek i dlugosci na wodzie 9% wlosy musza sie rozjasnic do bardzo jasnego cieplego blondu ok 40 min a na sam koniec kladziesz dekoloryzator przy skorze glowy z woda 6% po ok 10 min powinno sie rozjasnic przy skorze jak nie to trzymasz do ok 20 min po zmyciu dekoloryzatora odcien blondu powinien byc od jasno zoltego do zolto bailego , pozniej kladziesz alfaparf 10.21 z woda 3% odcien blondu na pewno bedzie chlodny i jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naataliiex3- nie kombinuj juz z szamponetkami bo odcien na to co masz teraz bedzie nieprzewidywalny jak juz to naloz farbe garniera color naturals 9.3 powinno zneutralizowac te szarosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaskoczona kafeterianka - 5 NB daje głęboki średni brąz o lekko cieplej tonacji , jak juz to pomieszaj go z 7NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagama 82
Witaj Mariem.Widze ze jestes tu nuemr jeden..dordzisz w każdej sprawie może poradzisz i mi o to mój prblem polega na tym że mam włosy bardzo wytawione i wszystke farby bardzo mi sie splukuja.Byłam dzis w hurtowni i zakupilam farbke marijel 7,45 już ja kiedys farbowałam i kolor jest ładny do 4 myc potem sie strasznie wypłukuje..Mzay mi sie kolorek jaśniutki brazik z domieszka tofi kawy??Czy mogłabys mi jakis numer poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagama 82
przepraszam za bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka30
majrel dziekuje za fachowa i wyczerpujaca odpowiedz . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dagama 82 - z alfaparf odcien 7.32 lub 7.31 z majirela 7.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do call me maybe - z brązu nie uzyskasz takiego blondu w odieniu lekkiej miedzi a jesli masz farbowane wlosy to tym bardziej , napisz dokladniej czy masz farbowane wlosy na braz i jaki to poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagama82
Kochana dziekuje ci bardzo a coś zęby pomieszac bo kupilam już 7.45i chcialabym ja wykorzystac a napewno za tydzien sie wypuka i chcialabym troche ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagama82
Marjelko a jaki to kolor 7,32 z marijel bo niestety niema go nigdzie na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( wiedziałam. mam farbowane ale baaaardzo dawno temu. nie znam się na tyle żeby powiedzieć jaki to poziom. dziękuje za rade, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel Ufarbowqłam włosy alfaparf ewolution 8.1 z 6% ( tak jak radziłaś). Włosy miały odcień blondu chłodnego- bardzo fajny kolor- ale po 2 tygodniach znów są rude;(. Podobnie było po lorealu itd. zawsze kupuje odcień popielaty- czy może to być powód rudego odcieniu po 6 myciach? Jaką farbę nałożyć by choć 1 miesiąc mieć normalny kolor-tj. bez rudości i żłótego na poziomie 8?A może wybrać odcień naturalny czyli 8 z tego alfaparfu?CZy polecasz jeszcze inna firmę farb? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Bardzo Ci dziękuje majrel skusiłaś mnie na ten ładny czekoladowy brąz 5NB i zamierzam wybrać się do hurtowni po tę farbkę. Mam w domu dużą butlę oxydantu 3 % innej firmy , mogę go użyć do tej farbki i tego kolorku? czy raczej 6% było by lepsze? zaznaczę ,że mam ciemne włosy i chciała bym tylko pogłębić tę czekoladę. Zastanawiałam się jeszcze nad evolution 5,32 jak radziłaś ,ale 5NB jest chyba ładniejszym brązowym kolorkiem? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi po udzieleniu ostatniej rady lecę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
A jeszcze kochana jak nakładać farbę ? odrosty ok 10 minut i całość później zapienić na ok 20 minut? czy mogę od razu na całość , gdyż nie mam odrostów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kania110 - bardzo dlugo zimny odcien trzyma lafaparf z serii platinium 11.11 jesli nie chcesz miec zbyt jasnego blondu to mozna go pomieszac z woda 6% mozesz tez wyprobowac odcienia 9 ale to juz bedzie taki blond neutralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dagama82 - 7.32 to blond zlocisto opalizujący mozesz ewentualnie poszukac 7.23 daje efekt jasniutkiego brazu z nutka toffi a z alfaparf 7.32 jest dostepny na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - 11.30 nie da poswiaty rozu, taka poswiate mozna uzyskac mozno rozjasnajac wlosy dekoloryzatorem a pozniej kladac na to z lorela diacolor bez amoniaku 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MARZKA86 - moim zdaniem 5.32 jest ciekawszym odcieniem a 5NB bardziej naturalnym brązem , woda moze byc dowolnej firmy, jesli nie masz farbowanych wlosow to kladziesz na 39 min, jesli byly farbowane a nie ma odrostu to kladziesz na 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Bardzo Ci kochana dziękuje z tego co widzę to 5.32 jest troszkę cieplejsza i bardziej wpada w rudy , a 5 NB wygląda chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Poza tym ten 5.32 może nie wyjść na moich ciemnych włosach. Przeraża mnie też w nazwie jasny złocisty fiolet itp...kurcze jak ciężko mi się zdecydować. Marze o pięknym głębokim brązie , gdzie w słońcu jest typowy brąz a nigdy nie udaje mi się uzyskać takiego efektu:( Może tym razem dzięki Tobie coś z tego będzie i ta woda 3 % jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
I jeszcze jak mieszać tę farbę z wodą 1:1,5 czy 1:1? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza0000
witam witam! mam do Was parę pytań, próbowałam już znaleźć na nie odpowiedź na tym forum, jednak 240 stron to kapkę za dużo :) rozjaśniałam włosy,z mocnej rudości - najpierw nieudolnie u fryzjerów, później we własnym zakresie nakładając różne i różniste farby. teraz zdecydowałam się na l'oreal recital preference - odcień viking. mam włosy w kolorze blond, nie jestem w stanie określić czy zaliczają się już do jasnych blondów czy dalej do średnich :) jest to coś podobnego do koloru z linku, który załączam: http://i1.woman.ru/images/article/c/1/img_c13415d1a7c0d074aaa625e01bcee0c7.jpg kolor jest ciepły, a wybrałam vikinga dlatego, że dążę do zimnego koloru. a pytania brzmi następująco: któraś z Was używała Vikinga na tak ciepły, zlocisty odcień? jaki był tego efekt? i czy włosy wyjdą tak jasne jak na opakowaniu? wcześniej stosowałam farby, które wychodziły zawsze o wiele ciemniej niż u modelek, dlatego wybrałam tak jasną farbę - nie chodzi mi jednak o uzyskanie takie wyjaśnienia. proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×