Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ok katarakta
co do 9.33 to wlosy sa ciemny braz naturalne odrost ale nie mysi tylko taki ciemny . odrost ok 2 cm a reszta wllsow rozjasnione do bialeg rozjasniaczem. chcem by ladnie rowno wyjszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karot - lepiej pokryje żółć alfaparf 10.1 a najlepiej jak zmieszasz pol tubki 10.1 z cwiartka 10.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciekawska Bożenka :) - alfaparf 7NB wychodzi ja jasny braz - ciemny blond lekko cieply bardzo naturalny ale nie rozumiem miesznia 7 NB z NB? nie ma samego odcienia NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cai424 - Odcienie 10ss zostaly wycofane, sam odcien 11.20 niekoniecznie wyjdzie chłodny ten odcien czasem na zółtawych czy złotych tonach wychodzi jako lekko cieply blond , najlepiej jest mieszac go z 11.11 wowczas jest idelany chlodny blond bez zadnej siwej czy filetowej poświaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - musisz sam odrost rozjasnic do jasniutkiego blondu i ozniej na calosc kladziesz odcien docelowy czyli ten zloty z woda 3% w innym przypadku odcien 9.33 na odroscie wyjdzie jak zloty jasny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karot
Majrel wielkie dzięki !!! jutro zamawiam farby bo w W-wie nie mogę znaleźć/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEUTRALNA 516
Dzięki, Majrel za odpowiedź ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Majrel przepraszam że tak zawracam głowę ale niedługo chcę się farbować a nie zdecydowałam się jeszcze dokładnie na kolor chciałabym żebyś mi napisała jak wychodzą kolory z majirel 9.23 i 9,13 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka30
Witaj Majrel prosze napisz mi jak uzyskac kolor wlosow J,koroniewskiej http://kobieta.wp.pl/gid,12060329,img,12060425,kat,52556,title,Czy-blond-to-blad,galeriazdjecie.html moj naturalny kolor jest na poziomie 5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
majiel-dziekuje. tak zamierzam zrobic. na 3 proc chwyci? myslamam ze trojka to tylko do tonerow ale skoro mowisz to widac nie tylko. dzieki, p.s a jak zrobie z szostka? a jeszcze jedno pytanko do Ciebie- czy masz jakis pomysl jak uzyskac ten piekny cieply kolor ? wklejam linkusia:http://www.ebay.co.uk/itm/Blonde-Extensions-/110886975413?pt=UK_Women_s_Wigs&hash=item19d160f7b5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Bożenka :)
Mjarel chodziło mi o pomieszanie 7 NB z 8NB :D zjadałam ósemkę :P albo 6NB z 7NB :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Bożenka :)
Ahaa i jeszcze jedno. Czy te farby które wymieniłam kładąc po dekoloryacji dadzą pożądany efekt, czy wyjdą zbyt ciepło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaw1986
Do Majrel Dziekuje bardzo za odpowiedz. A jakie kosmetyki do pielegnacji blond rozjasnianych włosow polecasz? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Droga Majrel obecnie mam włosy na poziomie 4-5 w cieplejszym odcieniu. Marzy mi się piękny głęboki chłodniejszy brąz i teraz pytanie: czy majirel 5.12 + oxydant 3% da mi ten upragniony głęboki, czekoladowy ciemny brąz? Bardzo proszę o odpowiedź , gdyż od tygodnia przeglądam paletę i kolor 5.12 wydał mi się interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
A może powinnam zrobić jakiś mix , aby wyszedł ten ładny głęboki brąz? Proszę o odpowiedź czy 5.12 wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naataliiex3
witam dziewczyny ! miałam farbowane jasny blond włosy wczoraj natomiast podkusiło mnie na zafarbowanie szamponetka z joanny aromatyczne cappucino. i efekt ? beznadzieja... ;-( kolor jest szary.. a raczej wyglada jak popiół.. miejscami fiolet. co robic ? jak wrócic do blondu ? naturalny mój kolor to ciemny blond. jaki kolor bedzie po zmyciu szamponetki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naataliiex3
witam dziewczyny ! miałam farbowane jasny blond włosy wczoraj natomiast podkusiło mnie na zafarbowanie szamponetka z joanny aromatyczne cappucino. i efekt ? beznadzieja... ;-( kolor jest szary.. a raczej wyglada jak popiół.. miejscami fiolet. co robic ? jak wrócic do blondu ? naturalny mój kolor to ciemny blond. jaki kolor bedzie po zmyciu szamponetki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miszka30 - jesli masz wlosy na poziomie 5 to najpierw globalna dekoloryzacja a pozniej kladziesz odcien evolution 10.21 z woda 4% na 35 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Izaw1986 - rewelacyjne dla rozjasnianych sa profesjonalne revlona lub alfaparf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - jesli wlosy masz prawie biale to woda 3% wystarczy tym bardziej ze musisz rozjasnic mocno odrost, odcien ze zdjecia to z evolution 10NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciekawska Bożenka :) - mieszajc pol tubki 7NB z cwiartka 8NB bedziesz miala odcien srednio ciemnego blondu , natomiast mieszajac 7 NB z cwiartka 6NB bedzie to jasny braz obydwa kolory cieple ale nie jakies bardzo cieple, po dekolorze bedzie tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MARZKA86 - majirel 5.12 na pewno nie bedzie głębokim ciemnym brazem a raczej srednio- jasnym brazem z nuta czekolady , jesli chcesz ciemny i głęboki ciemno czekoladowy kolor to z evolution 5NB lub 5.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naataliiex3 - no niestety ale szamponetki to najwieksze badziewie na wlosy, trudno sie zmywa i daje nieoczekiwane efekty, mozesz probowac zrobic kąpiel rozjasniajaca efassorem - dostepny na allegro mieszasz efassor loreala z gorącą woda i kladziesz na wlosy na dlugosci i konce po zmyciu refleksu mozesz polozyc dowolna farbe w odcieniu jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Majrel przepraszam że tak zawracam głowę ale niedługo chcę się farbować a nie zdecydowałam się jeszcze dokładnie na kolor chciałabym żebyś mi napisała jak wychodzą kolory z majirel 9.23 i 9,13 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Bardzo dziękuje Majrel za odpowiedź , ale te odcienie które podałaś są ciepłe a coś zimnego w ładnym brązie z majirel? Nastawiałam się już na tą markę farby i chciała bym wybrać coś z palety majirel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Jeszcze jedno małe pytanko kolor 5.32 , który podałaś to majirel tak? z tego co widzę jest to ciepły odcień , ale skoro wychodzi ładnie i to głęboki brąz , może powinnam zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Aaaa już dokładniej spojrzałam obydwa te kolory są z alfaparf evolution hmm tylko , który wybrać 5NB czy 5 .32 ? chodzi o to , aby nie wpadał w rudy tylko był takim prawdziwym głębokim czekoladowym brązem. Z góry przepraszam ,że jestem taka upierdliwa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka30
dziekuje majrel :) jeszcze tylko powiedz co polecasz do dekoloryzacji i jak dlugo to trzymac na wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel dziekuje za rade , kupilam farbe alfapaf 7.32 raze z woda 9% kolor wyszedl super jednolity na calej dlugosci odrost nie rozni sie od reszty. Mam pytanie jeszcze bo chce juz przy tym odcieniu rostac czy kolejne farbowania robic rowniez na wodzie 9%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×