Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do szukajaca idealu - evolution of the color to farba na bazie siemienia lnianego oraz specjalnie dobranymi pigmentami, ktore podczas mieszanie przedfarbowaniem nie utlenia pigmentu jak w zwykłej farbir przez co proces wlasciwej koloryzacji zaczyna sie dopiero w zetknieciu z wloknem włosa ma to duze znaczenie jesli chodzi o trwalosc oraz proces wnikania do struktury barwnikow a alfaparf milao color to na zachodzie europy nazwa farby alfaparf bez amoniaku color wear z tym ze ta seria nie rozjasnia wlosow o 4 , 5 tonow jak evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia1201
Majrel, a chciałam Cię jeszcze zapytać czy te odcienie, które poleciłaś z alfaparf 5.7 lub 6.1 z woda 3% wychodzą bardzo ciemno (wpadają w czerń)?? Bo bardzo zależy mi na ładnym brązowym kolorze. Chciałam Cię jeszcze zapytać jak najlepiej zafarbować włosy z odrostem, żeby kolor wyszedł w miarę równy na całej długości. I ostatnie pytanie...na długie włosy (do połowy pleców) będę potrzebowała 2 tubek farby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemny złoty blond
Jaka farba da ładny ciemny złoty blond ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olivia1201 - jesli boisz sie ze wloski wyjda za ciemne to polecam odcien 6.7 z alfaparfu mieszasz je z woda 3% na dlugie wlosy za pierwszym razem bedziesz potrzebowala jakie półtora tubki , najpierw kladziesz farbe na 15 minu t na odrost pozniej przeciagasz na reszte na 20 min - czyli laczny czas 35 min - odcien 6.7 nada wlosom odcien jasnego chłodnego brązu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lonellaaaa - aby uzyskac podobny ciemny blond wpadajacy w karmel z odrobiną chlodnego jasnego brązu nalezy pomieszac alfaparf 7.13 z 8.13 pol na pol z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciemny złoty blond - odcien ciemnego ładnego złotego blondu nada nam alfaparf ocien 7.31 lub majirel 7.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia1201
Majrel, dziękuję Ci ślicznie za wszystkie Twoje porady. W takim razie zaczynam działać:-) Pozdrawiam Cie serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaaa0186
Majrel Jestem zaintrygowana odcieniem Alfaparf 6.32. Proszę powiedz mi czy skoro jest to kolor ciemnego złocistego blondu to czy rzeczywiście wychodzi podobnie jak na załączanych zdjęciach np http://wstaw.org/w/16jp/ (taki ciemny brąz z miedzianym refleksem). Jaki preferowany jest kolor wyjściowy żeby uzyskać taki odcień?? Czy uzyskam taki efekt na moich brązowych włosach (właściwie to średnio brązowych). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca idealu
dziekuje za wszystkie porady . juz teraz wiem w jaka strone powinnam isc szukajac swego idealu;) . bede probowala 11.34 alf i 9.3 bo rowniez kolorek mi sie spodobal. zaintrygowal mnie tez dzis kolor korwin piotrowskiej w maglu. wklejam lin( chodzi o kolor w trakcie programu nie na samym poczatku bo tam ma inne , czy to jakis peach blond?albo apricot? link: http://www.tvnstyle.pl/news/8801/view . co do evolution a milano to ten sam kolor na 9.3 wyjda inaczej? a jak zostana polozone na uprzednio rozjasnione wlosy ? czy skoro evo rozjasnia to nie musze ich dekoloryzowac? czy ten 9. 3 lub 11.34 z evo chwyci mi np na 12 stce gdy obecnie mam poziom 8 bez? bo rozumiem ze milano nie chwyci czy tez chcwyci? :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusiaaa
Majrel widzę, ze jestes profesjonalistką wiec proszę Cie o radę. Chciałabym farbami komercyjnymi uzyskać piaskowy blond. Mój naturalny to jasny kasztan ale od lat robiłam jasny baleyage. więc moje odrosty mają teraz raczej mysi kolor.Chcąc wyrownac kolor farbowałam lorealem preference odcienie bardzo jasny blond wychodziły miedziane wiec nałozyłam 110 garnier sensatoins i wyszły żółte. Jakiej farby moge uzywac by miec ładny blond bez zółtych i miedzianych odrostów???? Dzieki z góry za radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofeeTime
Majrel, powiedz mi, czy farbami Majirel, na kórych kiedyś pracowałaś, da się uzyskać w miarę naturalny i fajny kolorek? bo chcę wybrać się do fryzjerki pracującej na Majirelu, ale nie chcę efektu porudziałych włosów po kilku/-nastu myciach a czytałam na wizazu, że to dość często się zdarza. Chciałabym jakiś NEUTRALNY BLOND , nie za jasny i nie za ciemny - taki, zeby było widać, że tMajrel, powiedz mi, czy farbami Majirel, na kórych kiedyś pracowałaś, da się uzyskać w miarę naturalny i fajny kolorek? bo chcę wybrać się do fryzjerki pracującej na Majirelu, ale nie chcę efektu porudziałych włosów po kilku/-nastu myciach a czytałam na wizazu, że to dość często się zdarza. Chciałabym jakiś NEUTRALNY BLOND , nie za jasny i nie za ciemny - taki, zeby było widać, że to blond. Polecasz te farby?o blond. Polecasz te farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofeeTime
Majrel, powiedz mi, czy farbami Majirel, na kórych kiedyś pracowałaś, da się uzyskać w miarę naturalny i fajny kolorek? bo chcę wybrać się do fryzjerki pracującej na Majirelu, ale nie chcę efektu porudziałych włosów po kilku/-nastu myciach a czytałam na wizazu, że to dość często się zdarza. Chciałabym jakiś NEUTRALNY BLOND , nie za jasny i nie za ciemny - taki, zeby było widać, że to blond. Polecasz te farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusia2005
Majrel, ja też mam pytanie odnośnie farby Majirel - marzy mi się koniakowy blond, ale nie wiem, jakie odcienie powinnam kupić, żeby taki uzyskać? MAJREL, PROSZĘ ZAJRZYJ NA TEN KONIAKOWY BLOND... LINK DO FOTO: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc1679107cd57f51.html czekam na Twoją odpowiedź ;-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cofeeTime - wycofałam się z majirel i loreala ponieważ są lepsze firmy a alfaparf ma rewelacyjne blondy ktore nie rudzieją i nie wychodzą żółtawe jak w majirelu czy inoa, wszytko zalezy od tego jakie masz naturane wlosy, jesli chcesz odcien jasny i w miare neutralny to nalezy pomieszac majirel odcien 10.1 z 9 pol na pol z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do venusia2005 - nie napisalas nic jaki masz obecnie kolor wlosow?? ten ocien nazdjeciu to raczej lekko ciepły bezowy blond z majirela trzeba pomieszac 9.31 z cwiartką 9 a z alfaparf odcien 9NB pomieszany z 9.31 nada taki kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Patkaaa0186 - jesli masz farbowane na sredni braz wlosy to alfaparf 6.32 nie wyjdzie a jezli masz naturalne sredni braz to nalezy polozyc odcien jasniejszy 7.32 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szukajaca idealu - evoluszyn rozjasnia do 5 tonow w zaleznosci od uzycia utleniacza wiec 11.34 nie potzebujesz zadnej wstepnej dekoloryzacji czy rozjsanienia dajesz z woda 9% odcien 9.3 w evolution jest bardzo złoty a ten co Korwin Piotrowska to z majirela byl kiedys odcien 10.42 taki wlasnie peach blond ale chyba w Polsce jest wycofany , ładny jest tez majiblond 904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca idealu
dziekuje bardzo za wszystkie porady. naprawde jestes bardzo pomocna. tak myslalam ze to jakis peach blond. mam w domu farbe z blondme schwarzkopf wlasnie peach blond lezy juz chyba pol roku i nie moge sie zebrac by ja wyprobowac ale na lato wybrobuje wszystkie co doradzilas. jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofeeTime
Dziękuję za odpowiedź, Majrel. Ja kiedyś miałam robione włosy alfaparf 9.21 i kolor wyszedł fajny, ale po tygodniu już był jakiś taki...słoneczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się kolor schnącej farby taki popielaty beż jak nakłada się farbę i ona na włosach wysycha ale nie mam pojęcia czym ją uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka134
Mam pytanie do Majrel: miałam dość sianowate włosy (przez blond) i koleżanka mi poradziła, żebym je "wypełniła" jakąś farbą to będą gładsze, więc kupiłam Syoss ProNature 8-52 i...NAPRAWDĘ MIAŁAM ŚWIETNIE GŁADKIE WŁOSY, ALE w zielonym kolorze!!! Masakra, naprawdę. Szoruję głowę codziennie i ta zielonka trochę schodzi, choć jeszcze jest widoczna poświata, ale ja nie o tym: teraz jestem na etapie walki z kolorek khaki, i wyczytałam w necie, że trzeba nałożyć na zielonkę jakąs farbę z .3, czyli złocistym, więc kupiłam i nałożyłam i zielonki jakby mniej, ALE włosy znowu są mega sianowate i tępe!!! I pomyślałam, że może gdyby tak nałożyć znowu syossa (ale zwykłego) ale bez oksydantu, tylko samą farbę (nie chcę nakładać koloru, bo muszę najpierw pozbyć się gloniastego odcienia) to czy również miałabym takie gładsze włosy jak wtedy po syossie? Jak w ogóle zadziała na włosach SAMA farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
Majrel, pomocy! Dotychczas wiele lat farbowalam wlosy na ciemny braz, kt wygladal jak czarny,tylko,ze byl cieplejszy. Ostatnio rozjasnilam kilkukrotnie wlosy rozjasniaczami (zrobilam to sama, gdyz wizyta u fryzjera nic nie dala-na wlosy rozjasnione znow polozyl mi farbe,kt wyszla bardzo ciemna). Doszlam do miedzianego odcienia po czym polozylam dwukrotnie farbe blond o chlodnym, popielatym odcieniu, ktora przytlumila mi rudosc do zgaszonego bursztynu z pasemkami bezowymi. Kolejno polozylam farbe Loreal Recital Preference CANNES. Wyszedl ladny kolor-zlocisty z bursztynowymi refleksami (tam , gdzie byly ciemniejsze pasma), obawiam sie jednak,ze do mojego typu urody ten kolor nie pasuje... 1. Oczy niebiesko-szare z brazowymi plamkami w okol zrenicy (b.rzadko zielenieja cale) 2. Skora blada, opala sie srednio trudno, najpierw na rozowy, pozniej brazowieje, szybko schodzi skora, bez opalenizny cera trupio-blada. 3. Policzki dopiero przy zlotosciach wydaja mi sie ciagle rozowe, co gryzie sie z kolorem wlosow. 4. Wole zloto,niz srebro. 5. Ubieram sie w neutralne barwy-pastele, beze, czernie, biele, szarosci.... 6. Naturalny kolor wlosow-jasny mysi blond, szary, poziom 8. Czy pasuja mi chlodne czy cieple odcienie? Jak uzyskac sredni blond (poziom 9/8), zeby byl chlodny, ale nie nijaki-szary? Myslalam nad 9.22 z Majirel... PODOBAJA MI SIE TAKIE WLOSY: http://republika.pl/blog_jl_5011911/7769658/tr/100_2719.jpg EWENTUALNIE CIEMNIEJSZE 1 TON I CHLODNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do Majrel: Mieszkam we Wloszech, farba alfaparf jest wloska, a nigdzie jej nie moge dostac...:( W 5 sklepach fryzjerskich pytalam maja inne marki ale nie alfaparf.Gdzie ta farbe moge kupic? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rr
proponuje ebay. jest worldwide wiec mozesz zamowic ze stanow badz z uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeeeelinkaaa00123
Majrel, chciałam uzyskćc od Ciebiee fachową poradę odnośnie matowych odcieni z alfaparf. Jak wyjdą kolory matowy średni brąz 4.7., matowy jasny brąz 5.7 i matowy ciemny blond 6.7. na takich brązowawych włosach - nie za jasnych i nie za ciemnych. Czy jest jakaś widoczna różnica między tymi trzeba odcieniami głównie chodzi mi o głębie koloru i intensywność. Króy z tych odcieni zagwarantuje taki ładny średnio - ciemny brązik, ale nie czarny i nie za jasny. Będę Ci niezwykle wdzięczna za odpowiedź!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeeeelinkaaa00123
Majrel, chciałam uzyskćc od Ciebiee fachową poradę odnośnie matowych odcieni z alfaparf. Jak wyjdą kolory matowy średni brąz 4.7., matowy jasny brąz 5.7 i matowy ciemny blond 6.7. na takich brązowawych włosach - nie za jasnych i nie za ciemnych. Czy jest jakaś widoczna różnica między tymi trzeba odcieniami głównie chodzi mi o głębie koloru i intensywność. Króy z tych odcieni zagwarantuje taki ładny średnio - ciemny brązik, ale nie czarny i nie za jasny. Będę Ci niezwykle wdzięczna za odpowiedź!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym się dowiedzieć jak uzyskać kolorek z 9.1 Excellence. mam włosy rozjaśnione do jajecznicy z rudym, na to położony średni blond-trochę ciemniejszy wyszedł niż powinien. Zależy mi bardzo na odpowiedzi, bo już mam dość nijakich kolorów i głęboko zastanawiam się nad powrotem do ciemnych. HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa to ja
catatrophy- śliczny ten kolorek który wkleiłaś. Majrel prosze napisz jak mozna uzyskac taki kolor z ciemnego blondu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×