Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość karot
majrel wszystkim radzisz może i mi coś podpowiesz / mam niebieskie oczy /jasną cere / troszke popękanych naczynek jaki kolor włosów by mi pasował/ obecnie mam nałożoną loreal majirel 10.31 z 6% ale są takie jakby troche rude / mama mówi że żółte / podobno moje naturalne to poziom 7-8 /takie mysie / chciałabym coś jasnego ale nie bardzo i żeby nie były rude a Ty co radzisz / proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceprzyciemnicwlosyagata
Tak wlasnie zamierzam zrobic - pozostac przy tych swietlistych, slonecznych. Jak mi sie odrost pojawi, to na pewno wroce po porade. :) Dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magimej
Witam Majrel i prosze o porade. Do tej pory mialam farbowane wlosy farba majirel 9.3 bodajze, ale po dluzszym stosowaniu (zawsze u fryzjera) kolor zaczal byc strasznie zolty, wiec postanowilam go przyciemnic. Sama. Uzylam farby sklepowej Loreal kolor Florida (nie znam numery- sliczny odcien), ale z koncowek jasnych zmyl sie w tempie ekspresowym, natomiast odrosty pozostaly lekko rozjasnione, ale ciemniejsze niz reszta wlosow. Minal miesiac i pojawily sie odrosty naturalne (ciemny blond), wiec postanowilam wyrownac kolor i troche go zmienic. Kupilam farbe majirel 8.4 i trzymajac sie instrukcji z opakowania uzylam wody 9%, na odrostach trzymalam 20 minut a na reszte wlosow przeciagnelam na kolejne 15. Efekt? Ryzy odrost i obramowka w okolo glowy (okropnosc) a reszta wlosow.... rozjasniona. Zero miedzi- zrobil sie jasno- zolty kolor. Prosze o pomoc jak wyrownac kolor, zeby odrosty i reszta zgrai byla w jednym kolorze. Raczej nie chce juz miedzi. Czytajac Twoje porady Majrel wydaja mi sie ladne odcienie z nastujacych farb: evolution 8.32, lub majirel 9.31- z woda 6%, ale w ogole sie nie orientuje co to za kolory. Chodzi mi o kolor bardziej jasny niz ciemny o cieplej barwie, ael nie tak cieplej jaka daja kolory miedziane. Moja cera jest o brzydkiej barwie z zaczerwienieniami i miedz zdecydowanie to uwidacznia. W ubiorze dobrze wygladam w cieplych kolorach (braz, rudy). Bardzo prosze o porade i instrukcje nakladania, zeby nie bylo takiej roznicy w kolorze jaka mam teraz. Bardzo dziekuje za poswiecenie uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia8855
czesc.zwracam sie do pionierki w farbach alfaparf. daze kolorku rudawgo blondu. ktory odcien bedzie lepszy 11.30 czy 11.34? jeden jest tylko golden natomiast drugi z miedzia. a moze pomieszac dwa ? skoro sa to farby rozjasniace to czy na wodzie 9 rozjasnia ciemne wlosy? dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
witaj Majiel:) potrzebuje szybkiej porady czy farbka alfa evo 9.33 rozjasnia i czy na ciemne wloski starczy 9? mam odrost ciemny a dol jasny i nie wiem jakiej wody uzyc by bylo ladnie i rowno. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do majarel, jakim numerem farby uzyskam mniej wiecej taki odcien ? http://static5.depositphotos.com/1005862/410/i/450/dep_4106409-Wellness.-Portrait-of-woman-model-with-shiny-long-brown-hair.jpg Obecnie mam na wlosach sprana farbe koleston nr 7.07 przebija toche w rudy poniewaz niedawno rozjanialam wlosy (odrost blond reszta ciemno ruda) polozylam na to cece 6.34 i gira byla pomaranczowa reszta ciemno ruda nawetepnie w ten sam dzien potraktowalam wlosy castingiem mroznie mochaccino , kolor sie wyrownal ale i szybko splukal wiec kolejna farby byla pianka perfect musse "orzech laskowy" ktory wyszedl cieno ale po jakims czasie rozjasnial. Ostatnia to wlasnie koleston 7.07 i chcialabym sie na poziomie siodmym utrzymac... Jaka farbe (firme) kolor oraz wode polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montibel-lka
Majrel, która opcja będzie lepsza: - pomieszanie całej 9.13 z 1/4 farby 9.1 celem uzyskania troszkę bardziej CHŁODNO-złocistego blondu - czy raczej pomieszać całe 9 z 1/2 tubki 9.1? Ja ostatnio farbuję samym 9.13 i jest prawie ok, tzn. w słońcu jest jak dla mnie zbyt ciepławy ten odcień, a w cieniu jest ok, a chciałabym, żeby w słońcu także był bardziej chłodny a mniej złocisty, ale nie taki zupełnie zimny, stąd to 9.13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magimej
Wiedzialam, ze jak bede potrzebowala pomocy to majriel bedzie na urlopie:( Tylko sie przypominam, bo zalezy mi na wyrownaniu koloru wlosow. Czytam teraz forum od poczatku i wiem, ze znasz kolor Floride, ael nie wiem jak farbowac wlosy rozjasione. Lubie refleksy we wlosach a nie jednolity kolor, ale roznica odrost rudy a wlosy blond to nie to czego oczekiwalam :( Jak farbowac wlosy, zeby wyrownac kolor. Obszerniejszy opis zamiescilam powyzej. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaw1986
Do Majrel, Witam. Bardzo proszę napisz jakie są najlepsze kosmetyki do pieleegnacji do bardzo rozjaśnianych blond włosów. Czy farby Alfaparf Evolution blond sa dobre i czy niszcza bardzo włosy? Jaki odcien wybrac z palety zeby wyszedł jasny słoneczny blond ale nie platynowy i żółty,tylko ciepły bardzo jasny odcien?Mam odrost ciemny blond reszta taki żółty miedziany. Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magimej- odcien alfaparf 8.32 bedzie złoty z lekka nuta jasniutkiego kasztanu i podobny do odcienia Floride na odrost kladziesz go z woda 9% na 30 minut na reszte dajesz na ok 7, 8 min z woda 6% , jesli boisz sie jasnej kasztanowatej poswiaty w tym 8.32 to z alfaparf ladnie wychodzi 9.31 kladziesz na odrost z woda 9% na 30 min a na srodkowe partie na ok 10 min a same koncowki na jakies 4 min powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suzuka - odcien excellence 7.31 wyjdzie dosc ciemno, polecam alfaparf 8.31 lub majirel 8.31 z woda 6% kladziesza na ok 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pysia8855 - jasno miedziano zloty bedzie 11.34 nakladasz go z woda 9% na ok 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - 9.33 to odcien intensywnego jasnego zlocistego blondu, nie napisalas jak ciemne masz wlosy , napisalas ogolnie ciemne tzn??? jaki poziom ??i czy farbowane na ciemno czy naturalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agatta58 - koleston 7.75 bedzie mial refleks w sloncu mahoniowy , lepszy i zblizony do tego z foty bedzie alfaparf 7.32 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magimej
majrel- bardzo, bardzo dziekuje :) a tak w ogole to jestem pod wrazeniem tego, ze na tym forum pomagasz juz 5 rok. pozdrawiam i cierpliwosci na kolejne 5 lat zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Montibel-lka- tzn jesli jest to farba evolution to lepsza bedzia opcja pomieszania 9.13 z 1/4 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Izaw1986 - farby alfaparf sa delikatniejsze od majirela a blondy wychodza naprawde ładnie, jesli chcesz miec odcien jasnego blondu o cieplej tonacji to ladnie wychodzi 10NB z woda 9% a jesli ma to byc bardzo jasniutki blond bez zolci i platyny to z odcieni paltinium 11.13 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magimej - o kurcze nie wiedzialam ze to juz 5 lat:) dzieki buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję majrel ;) tak też zrobię koniec moich kombinowań może w końcu mi wyjdzie to co chcę. Pozdrawiam i dam wkrótce znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEUTRALNA 516
MAJREL, AKTUALNY KOLOR: - bardzo jasny blond (poziom 10) CHCĘ MIEĆ: -neutralny blond ciut ciemniejszy (poziom 9) CZY MOGĘ: - pomieszać 9 z 9.1 celem uzyskania neutralnego blondu? W jakich proporcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karot
majrel a mogłabyś odpowiedzieć karotowi ze strony 237 proszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
do majrel: widze ze przegapilas moje pytanie ze strony poprzedniej, i nie uzyskalam odpowiedzi... wiec wklejam ponownie i prosze cie o rade. 13:12 [zgłoś do usunięcia] cati424 majrel: Juz napisalam maila do alfaparf w Mediolanie, bo nie mieszkam w mediolanie innym duzym miescie ale nigdzie nie ma, zobacze co mi odpisza, jak cos zamowie na ebay. Jeszcze jedno pytanie ty majrel mi polecilas kolor 11.11 czyli intensywny popielaty blond, wiec on wyjdzie taki bardzo mocno siwy, popilaty prawda? Moje wlosy odrost to niecaly 1 cm popielatego mysi, a reszta zoltawe blodn po farbach garnier nutrisse.Chcialabym jednak uzyskac ladny jasniutki blond, prawie platynowy tez farba alfaparf ale zeby nie zzolkna po kilku tygodniach, moglabym uzyc zamias 11.11 lepiej 10.21 (najjasniejszy popielaty blond irise) lub 1020SS (ultrajasny srebrzysty blond) lub 11,20 (super rozjasniajacy fioletowy blond), czy te farby tez rozjasnia odrost? i czy po ostatnim kolorze nie wyjda mi filetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cati424 - jesli chcesz miec chlodny i jasniutki blond to 10.21 u Ciebie taki n ie wyjdzie nie ma szans , tylko odcienie evolution z poziomu 11, jesli boisz sie ze 11.11 bedzie zbyt chlodny( na poczatku moze u niektorych co maja silnie przetrawione wlosy wychodzi srebrny ale pieknie sie wyplukuje i nie ma pozniej żoltej poswiaty nawet po miesiacu ) to pomieszaj 11.11 z 11.20 wowczas bedzie idealnie z woda 9% najpierw kladziesz na odrsot na 35 minut , pozniej na ok 15 na reszte wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NEUTRALNA 516 - tak ale na cala tubke 9 daj pol tubki 9.1 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karot - masz typ urody do chłodnych blondow , z alfaparf 10.1 lub 9.13 bedzie idelany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karot
DZIĘKI!!! ale jeszcze jakbyś mogła napisać z jaką robiłam z 6% ale mocniejsza może lepsza \ no i który będzie mniej żółty kolor i przykryje bardziej tą żółć którą mam/ dziękuję jeszcze raz bardzo czekam na odpowiedz niecierpliwie i już nie będę "zawracać głowy" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Bożenka :)
Kochana majrel proszę napisz mi jak wychodzi alfaparf 7NB i 7NB zmieszany z NB ? z góry dzięjuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cai424
Majrel dziekuje BARDZOOOO ZA ODPOWIEDZ!! :) Jeszcze jedno pytanie: co sadzisz o tym kolorze ciagle z alfaparf: 1020SS (ultrajasny srebrzysty blond). Moje wlosy sa takie zoltawe, ale nie jak po rozjasniaczu tylko wiesz po farbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×