Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość orzechowy brąz
a ja mam prośbę o polecenie farbki która nada ładny odcien orzechowego brązu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justynkaaaa to ja- tak wychodzi alfaparf 11.21 pomieszany z ćwiartką 11.20 prosze sie nie sugerowac paletą kolorow poniewaz mieszanka tych odcieni nie nadaje tak zimych i srebrnych tonow jak na palecie , odcienie z poziomu 11 alfaparf wychoda gdy podstawa jest odcieniem na poziomie od 6 wzwyż czyli od ciemnego blondu wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do catatrophy- do twojej karnacji i oczu pasują wybitnie chłodne odcienie blondu i to bardzo jasnego, polecam albo tak jak na zdjeciu - czyli mieszasz alfaparf 11.21 z cwiartka 11.20 z woda 9% lub mieszanka alfaparf bardziej chłodna 11.11 z 11.20 pol na pol z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baba-jaga54 - excellence creme 9.1 nie rozjasni c tych wlosow a nada brudnosary blond, jak chcesz miec zdecydowany jasny chlodny blond to tylko alfaparf evolution odcien 11.11 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cati424 - na allegro tej farby jest mnostwo, ale to dziwne poniewaz centrum alfaparf jest we Wloszech w Mediolanie wiec powinna byc w hurtowniach frzyjerskich , we Wloszech świetne są tez farby firmy Framesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eweeeeelinkaaa00123 - matowe brązy alfaparf wychodza ładnie bo chlodno i bez poswiaty czerwonej lub miedzianej, oroznia sie poziomem jasnosci 4.7 wyjdzie jak ciemny brąz, 5.7 teki zdecydowany średni braz i 6.7 jasny brąz, nalezy tez pamietac ze jak sie ma swoje wlosy w naturalnym odcieniu sredni braz to odcienie te wyjda o ton ciemniej tym bardziej ze chlodne refleksy optycznie wydają sie byc ciemniejsze , wiec chyba w Twoim przypadku 6.7 powinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do orzechowy brąz - ładny orzechowy braż nada alfaparf evolution 7.31 lub z majirel 7..31 - są to odcienie jasnego orzechowego brazu , bardzo ładnie tez wychodzi odcien 7.32 alfaparf ale wpada troche w lekki kasztan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Robię więc jeszcze jedno podejście...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa to ja
dziękuję majrel za odpowiedz, chce zapytac jeszcze jaka wode uzyc do tej mieszanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeeeelinkaaa00123
Majrel, zastanawiam się teraz nad dwoma odcieniami 5.7 lub 6.7 Chciałam Cię jeszcze zapytać czy ten odcień 6.7 to będzie coś zbliżonego do którychś z tych zdjęć 1. (zdj. po prawej) http://magdalena329.pinger.pl/a/2011/10/28/ 2. http://magdalena329.pinger.pl/a/2011/10/28/ ???? A ten 5.7 to coś zbliżonego do 3. http://www.showbiztime.com/wp-content/uploads/2010/09/Nina_Dobrev_01.jpg lub. 4. http://juliahe.pinger.pl/m/4912438 Bo bardziej chciałabym uzyskać taki odcień jak na zdj. nr.4 Moje włosy nie są niestety naturalne. Farbuje je od paru lat i od zawsze miałam problem z odrostem. Zawsze wychodził jaśniej i żadna farba nie była w stanie tego chwycić i po jakimś czasie włosy u góry nabierały złoto-rudego-blond połysku:-/// Prawdziwy koszmar:-( Natomiast reszta włosów super!! Kolor ładny, brązowy chłodny..... W tym momencie moje włosy wyglądają podobnie. Dlatego obawiam się, że jeżeli użyje zbyt jasnej farby to nie poradzi sobie z moją jaśniejszą górą i ciemniejszym dołem. Proszę poradź coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel napisz mi proszę jak wychodzi luo color 9.1 z 9.12 czy nie wyjdzie brudny lub zielony i jak wychodzi kolor majirel 9.22...z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andzik258 - z tego co piszesz o swoich wlosach maja one tendencje do żółtych tonow wiec luo color 9.12 z 9.1 wyjdzie jak bezowy blond ze zlocistymi refleksami w sloncu, majirel 9.22 wychodzi pieknie jak ma sie podklad po dekoloryzacji na poziomie 10 ale w innym przypadku wychodzia jak zlocisty z miedzianymi refleksami blond, jesli chcesz miec jasny chlodny blond to raczej farby alfaparfu 10.21 z 9.1 ewentualnie luo color 9.1 bez domieszek z tym ze nie dam ci gwarancji ze luo 9.1 bedzie chlodnym blondem u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eweeeeelinkaaa00123 - jesli masz wlosy juz farbowane na sredni braz to zdecydowanie na odrost musisz uzyc odcienia 4.7 aby kolor byl rowny z reszta wlosow, na odrost kladziesz4.7 z woda 3 na 30 mina na jakies 7 minut przeciagasz na reszte , jesli chcialabys miec jasniejszy i chlodny braz nalezaloby sciagnac z dlugosci i koncowek farbe ktora farbujesz wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mirabelka___ - ciemniejsze masz tzn na jakim poziomie??? bo taki jasny odcien brazu a la capuccino mozna uzyskac alfaparfem 8.31 z 7.31 pol na pol z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirableka____
JA obecnie mam średni brąz. czyli że ta woda 9% poradzi sobie z tym co mam na głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mirableka___- jak maz sredni braz to nie wyjdzie musisz rozjasnic czyms wlosy np efassorem loreala dostepny na allegro lub w sklepach fryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Majrel...teraz moje włosy mają beżowy odcień te żółcie już tak się nie rzucają generalnie kolor jest ładny ale ja wolałabym mieć na poziomie 9 ale bardziej w naturalny popielato beżowy...(ale mix) mam takie typowo bardo niebieskie oczy mam nadzieję że mogę iść w tym kierunku...chciałabym żeby nie było aż takiej różnicy jak pojawia się odrost dlatego zastanowiło mnie luo 9,1 i teraz nie wiem w końcu co nałożyć hehehe ale żeby nie były brudno zielone i żebym nie wyglądała jak staruszka ( mam 30 lat) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marel
doandzik258 - jak checsz miec poiom 9 i chlodny odcien to wypróbuj alfaparf 10.21 z 9.1 powinien wyjsc chlodny odcien beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceprzyciemnicwlosyagata
Polozylam ten alfaparf 8.13, kolor wyszedl ciemny, koncowki zielone. W rezultacie wytrzymalam 3 dni i poszlam do fryzjera po sloneczny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chceprzyciemnicwlosyagata - widocznie koncowki byly przetrawione jakąs farb a i dlatego taki rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceprzyciemnicwlosyagata
Tak, to jeszcze pozostalosci kioskowej joanny sprzed dwoch lat. Tragedia. Troche je podcielam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chceprzyciemnicwlosyagata - moze nastepnym razem nałóż coś bardziej w tonacji slonecznego blondu np 9NB z alfaparf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marjel.Ostatnio poradziłaś mi żebym na swoje włosy po dekoloryzacji na które nakładałam garnier natural color nr.7 nałożyć loreal prefernce odcień baikal bo chciałam uzyskać mniej więcej ten kolor http://babskiswiat.net/files/2_399.jpg Rzeczywiście kolor wyszedł mi bardzo fajnie tylko jest jeszcze dosyć ciemny ale i tak sporo rozjaśnił mi włosy i mam pytanie czy nadal żeby uzyskać mój wymarzony kolor mam nakładać ten Baikal??? Zapomniałam Ci podziękować za poradę:)Naprawdę znasz się na tym co robisz :) Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
majrel: Juz napisalam maila do alfaparf w Mediolanie, bo nie mieszkam w mediolanie innym duzym miescie ale nigdzie nie ma, zobacze co mi odpisza, jak cos zamowie na ebay. Jeszcze jedno pytanie ty majrel mi polecilas kolor 11.11 czyli intensywny popielaty blond, wiec on wyjdzie taki bardzo mocno siwy, popilaty prawda? Moje wlosy odrost to niecaly 1 cm popielatego mysi, a reszta zoltawe blodn po farbach garnier nutrisse.Chcialabym jednak uzyskac ladny jasniutki blond, prawie platynowy tez farba alfaparf ale zeby nie zzolkna po kilku tygodniach, moglabym uzyc zamias 11.11 lepiej 10.21 (najjasniejszy popielaty blond irise) lub 1020SS (ultrajasny srebrzysty blond) lub 11,20 (super rozjasniajacy fioletowy blond), czy te farby tez rozjasnia odrost? i czy po ostatnim kolorze nie wyjda mi filetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca idealu
majrel- kolezanka chce miec taki kolorek wlosow zreszta juz tu o nim byla mowa http://republika.pl/blog_jl_5011911/7769658/tr/100_2719.jpg pisalas ze mieszamy alfaparf 11.21 z cwiartka 11.20. tylko ze ona ma na gorze ciemny blond z jasnym pasenka a dol bialy. czy na ta linie ciermna jak uzyje tej mieszanki np z woda 12 to jej sie pasemka rozjasnia i wrownaja na czubku glowy? a na reszte na te biale z 9 czy 6? i tak pewnie po 20 min od polozenia gory? musze jej pomoc zrobic te wlosy bo dzis byla u fryzjera i jest bardzo niezadowolona i jej sie ten kolorek spodobal wiec bedziemy robic. a ha i czy nie ma ryzyka zieleni? zlota nie ma na wlosach ale taki ciemniejszy blond te pasemka. dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel, mam do Ciebie pytanie, bo widzę, że wielu osobom pomogłaś :) Miałam balejaż jasny blond z ciemnym, zafarbowałam całe włosy na popielaty blod island i wyszły bardziej jak jasny brąz. Mam odrosty w kolorze o ton ciemniejsze a chciałabym uzyskać kolorek złocisty beż coś jak na opakowaniu exelence 7.31. Czy możesz mi doradzić jak to zrobić? Czy może użyć innej farby, np. trochę jaśniejszej? Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×