Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witam :) wróciłam , czekam na wasze pytania , mam nadzieję , że uda mi się wam trochę pomoc przy koloryzacji wlosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze jakieś trole internetowe są na forum, należy to olać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJ MAJREL :)))))
BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE JUŻ JESTEŚ :)) I ŻE MOGĘ ZADAĆ PYTANIE :) JAK UZYSKAĆ TAKI KOLOR WŁOSKÓW ? :) http://szafa.pl/c10062938-wloski.html POZDROWIONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WITAJ MAJREL :))))) - na zdjeciu modelka ma zrobiony balejaż , podstawa to odcien chlodnego brązu np 5NI alfaparf , wlosy delikatnie rozjasnione tzn kilka pasm dowolnym rozjasniaczem na to po rozjasnieniu na 5 do 8 minut kladziemy majirel 5.25 albo alfaparf 4.45 z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Uszatka
Witaj Marijel ma 3 techniczne pytania - farbuje teraz włosy majiblondem 902 z wodą 9% i chciałabym wiedzieć jaka farba sklepowa jest jej odpowiednikiem? - czy feria loreala 102 lub P01 ma swój odpowiednik w farbach technicznych loreala ? bo mają one wodę 9% ale wychodzą jaśniej od majiblondu 902. - czym sie rożni majblond od majarela? bo majblondy sa na 900 a gama majarela jest cała - i ostatnie pytanie.. :) czy ten szampon techniczny post color z loreala można stosować na co dzień czy tylo po farbowaniu, i ktory jest twoim zdaniem lepszy post color czy loreal expert intense repair lub ultimate repair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJ MAJREL :)))))
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Misia Uszatka - majiblond 902 nie ma odpowiednika w farbach sklepowych- niestety jest to rozjasniajacy blond naturalnie opalizujacy , farba sklepowa feria 102 to odpowiednik loreala majirel 10.21 a P01 to odpowiednik majblond 901 s , farby sklepowe feria wychodza jasniej od majiblondu bo maja wiecej formuly rozjasnijcej ale jak pomoeszasz majiblond z woda 12% bedzie ta sama moc rozjasnienia , majiblond to gama blondow rozjasniajacych o 4 tony a majirel rozjsania o dwa tony ewentualnie o 2,5 tonu i nie jest to formula rozjasniajaca , tak naprawde majiblondy to poziom 11 tak jak w farbach evolution z serii platinium , ktore lepiej rozjasniaja wlosy a blondy sa chlodniejesze , post color loreala to szampon techniczny o zabiegu farbowania i nie nadaje sie do codziennego uzytku , zniszczysz sobie wlosy uzywajac go na co dzien , do codziennego uzytku jest seria expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Uszatka
dziękuje Marjel :* a jeszcze takie pytanie co rozjaśni bardziej włosy feria P01, 102 czy preference 01, 03 ? A i jak możesz poleciłabyś jakis fajny szampon i maski , odżywki do wlosów farbowanych na bląd - wiadomo przesuszonych :) I tak mnie zastanawia bo porady dajesz wszystkim, napisąłbyś jaki ty masz kolorek na włosach i jaka to farba jest czy co tam.. moze co poniektorzy skuszą sie na to co nosi Marjel :)) sama jestem ciekawa jak niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Misia Uszatka - najbardziej rozjasni ci wlosy preference 03 , do wlosow rozjasnianych bardzo dobra jest seria alfaparfu ta do wlosow farbowanych , albo expert maska age supreme lub seria force vektor , ze sklepowych maska elseve z arginina i szampon z tej serii , jesli chodzi o mioje wlosy ma dlugosc do łopatek z natury szary mysi blond , obecnie od dluzszego czasu farbuje miesznka alfaparfu , mieszam trzy blondy 11.11 z cwiartka 10.21 i cwiartka 11.20 z woda 9% otrzymany blond na moich wlosach to cos w stylu jak ma Claudia Schifer w najnowszej reklamie loreala preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Uszatka
:) no to teraz wszystkie wizażanki będą chodzic z kolorkiem jak ty.. :)< jeszcze raz dziekuje, może sama sie skusze na taką kombinacje bo też mam nature szaro burą gdzieś 6-7poziom, a chciałabym uzyskać taki świetlisty mieniący sie blond chłodny, ale nie gołębi i nie platyna (biełe), bardziej taki jak ma małgosia foremniak(tylko ona ma pasemka):(. A jak farbowalam preference 01, i 03 i nawet ferią to mi wychodziły prawie białe, a teraz jak mam tą perłe902 i nawet 921 na wodzie 9% to mi wychodzi rudawo, juz nie wiem... sama, i tak kombinuje nie mogę sobie znależć wymarzonego koloru bo te jasne to zaraz sie robią białe po paru myciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Misia Uszatka - to moze wyrobuj mieszanke alfaparfu 10.1 z 10.21 powinien wyjsc chlodny bez i nie tak jasno jak do tej pory ci blondy wychodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Misia Uszatka - mi podobny blond jak na tym zdjeciu wyszedl po zmieszaniu 10.21 z 11.11 alfaparf z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś taki nick dziwny mam :/
miska tutaj jest baleyage na tej focie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel Kochana marzy mi się taki kolor włosów: http://wstaw.org/w/1kAL/ jaką farbą alfaparf mogłabym taki uzyskać i jaką oxy? 3%? dodam, że mój naturalny kolor (znaczny odrost) to taki jasny mysi brąz/ciemny mysi blond, robiłam wcześniej 6.32 alfy - odcień bardzo mi się podoba, jednak jak dla mnie jest za jasny bo wyszła mi taka mleczna czekolada a marzy mi się odcień jak w linku:) PS. cieszę się , że wróciłaś:> Twoje porady są bezcenne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miśka82 - zblizony odcien mozna uzyskac alfaparfem mieszajac 11.02 z 11.10 z woda 9% ewentualnie luo color 10.21 z cwiartka 9.12 ale alfaparf bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miśka82 - dla Twojej kolezanki mieszanka alfaparfu 11.21 z cwiartka 11.02 lub luo color 10.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LemonaRay - ten braz z czekolada jest taki juz ciemniejszy z alfaparfu 5.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje majrel :* czyli 5.35 mówisz najbardziej zbliżony? a 5.32 to jaki będzie mniej więcej? nie czekoladowy? czym one się będą różniły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska82
Dzieki wielkie napisz prosze jeszcze jak bedziesz miec czas jak długo trzymać na włoskach tą mieszanke i dla kolezanki jaką wode i jak długo?? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek 05
Witam Majrel! Czy jeśli położę na włosy rozjaśnione kolestonem 12.89 alfaparf evolution 7.21 nie wyjdzie mi zielony glon??? Zamówiłam juz farbe na allegro i mam nadzieję uzyskać ładny popiel zblizony do moich naturalnych włosów... uda się??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki oto chaotyczny post...
LemonaRay- 5.32 to będzie czekoladowy brąz z nutką kasztanu, którego ci nie polecam zbytnio, bo szybko się wymywa do rudawych odcieni. Mam go obecnie na włosach, kupiłam z pośpiechu 4 pudełka i marzę żeby już to wykonczyć, bo nie jestem zadowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Taki oto chaotyczny post: dziękuję za wypowiedź :* hmm mówisz szybko się wypłukuje :| no szkoda... a może robił ktoś 5.35 z alfaparfu? czy to taki czekoladowy wyjdzie? z jakim poblaskiem? i jak się wypłukuje? do majrel: Kochana napisz mi jeszcze tylko czy to rzeczywiście zbliżony wyjdzie do zdjęcia, które wkleiłam bo na próbniku dość ciemny widziałam hmm a chciałabym taki kolorek jak wkleiłam wcześniej zdjęcie;) czyli ten 5.35 będzie ok? a wiesz może jaki ma połysk początkowo i jak się wypłukuje później? dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel przepraszam ze Cie tak zamęczam ale mam pytanie o kolor włosow dziewczyny w linku która nie chce zdradzić jakimi kolorami robiła jej fryzjerka z firmu INOA ,któraś z dziewczy rozszyfrowała ze to mieszanka 9.2 zmieszany z 4.20 teraz moje pytanie do Ciebie czy tymi kolorami mozna uzyskać kolor ponizej ?jesli tak to w jakiej proprcji i jaka woda?jak długo trzymac ewentualnie z innych profesjonalnych farb super ten kolor ponoć nie wychodzi żółto Bardzo bedę wdzięczna za odpowiedz pozdrawiam http://beautyteller.pl/tag/koloryzacja-inoa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki oto chaotyczny post...
Myślę, że ten 5.35 będzie takim kolorekim jaki chcesz, bo ten 5.32 na bank nie wyjdzie tak jak na zdjęciu. Z szybkościa wypłukiwania się koloru też może wiele zależeć od tego jak często myjesz włosy, ja myję codziennie. Początkowo kolor też wyjdzie ci ciemniej ale po około 2, 3 myciach będzie ładny. Taki kolorek też mogłabyś uzyskać henna khadi, ja kładłam kiedyś ciemny braz i miałam identyczny kolorek, a wloski bardzo zdrowe i lśniące- poczytaj sobie w necie opinie o khadi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materazzi2
majrel jak schlodzic zbyt jaskrawy miedziany kolor ? niebieska plukanka ? czy mozeszz polecic dobra odzywke zakwaszajaca ? splukuje woda z octem (lyzka na litr) i sa dziwne trudne do rozczesania a powinno byc odwortnie to samo z kwaskiem cytrynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×