Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość konteriel
Jakie są dobre tonery do blondów? Mam aktualnie wlosy na poziomie 9, odrost jaśniejszy i chciałabym wyrównać odcień i zmienić definitywnie refleks, który jest teraz zdecydowanie za żółty. Dia light nie chcę używać, bo już miałam i nie mogę polecić, bo trwały to on nie jest. Obecnie rozważam zakup color sync matrixa oraz colorance. Nie wiem który lepszy, poza tym nie mam pojęcia, jaki odcien miałabym wtedy wybrać. Majrel doradź proszę!! Albo ktokolwiek kto się zna na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanche.
Droga Majirel! :) Chciałabym bardzo, bardzo uzyskać taki kolor włosów, jak u Palomy Faith: http://southwestshows.co.uk/wp-content/uploads/2012/07/paloma-faith-2013-hot.jpg mój obecny kolor włosów to jasny blond: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/306854_473903919295938_670081005_n.jpg i zastanawiam się jakiego odcienia użyć, żeby uzyskać wymarzoną rudość :) Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
witam, mam teraz ciemny blond, wyglada jak rudość marzy mi się jasny blond znalazłam farbę loreal majiblond 901s bardzo jasny blond popielaty i inne z tej serii, krem rozjaśniający o 3-4 tony czy mogę ten specyfik nałozyć na cała głowe? macie doświadczenie z tą farbą? marzy mi sie blond, ale taki naturalny, niekrzykliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Witam! Dziewczyny,czy któraś farbowała włosy ferią 92 z loreala?Chciałabym ją pofarbować włosy ale boję się że wyjdą ciemne.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
I jeszcze jedno-czy feria92 ma wodę 9?moje odrosty ciężko chwytają i muszę je robic 9. Dziewczyny a może doradzicie mi z farb loreala jakiś ładny blond-w ciepłej tonacji.Mam zielone oczy i tak sobie myślę że odcienie beżowe,złote są dla mnie dobre.PORADZCIE!!! A Majrel pomaga jeszcze?Kiedys pomogła mi przy rudościach-super dziewczyna,znająca się na farbach jak mało kto!!! Majrel-POMÓŻ-PROSZĘ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEFINICJA WEGANIZMU
Majrel wróci nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do Majrel: Ciagle poszukuje farby blond , ktora nie zolknie po 2-3 tygodniach.. Dzis wrocilam do garnier nutrisse 111, odrost chwycil na moj ciemny mysi, ale taki lekko zolty, czy wiesz Majrel ile ma % woda ktora jest dodana do tej farby?? Powinni pisac ile ma procent, a nie rozumiem dlaczego nie jest pisane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7STARLA7
Mój naturalny kolor włosów to ciemny mysi blond . Rozjasnialam włosy rozjasniaczem na wodzie 12% ale po 50 minutach były żółte potem kładłam farbe z Joanny srebrny pył. Niestety zrezygnowaam z takiej kombinacji bo włosy sie mi sypały . Potem próbowałam farba Wellatonem na wodzie 12% były bardzo żółte na odroście. Nastepnie przeszłam na farbe Alfaparf 11.11 + 11.20 + woda 12% włosy były zółte na górze a prawie pomarańczowne pod spodem..... Chce dalej kombinowac ale mam pytanie czy mi wyjdzie jaśniej od poprzedniej kombinacji stosując Alfaparf 1020 ss ultra jasny srebrzysty blond + 000 SSS wzmacniacz rozjasniania + woda 9% kładzione na papierki bo zostawiam troche swojego naturalnego koloru ale daje sobie dużo pasemek jasnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do 7STARLA7 : wiesz mam ten sam problem co ty.. Moj odrost jest ciemny mysi, farbowalam dlugo garnier nutrisse nr 101 albo 111, byly ladne jakies 2-3 tyg pozniej zolkly... Ostatnio farbowalam alfaparfem 11.11 piekny kolor jakies 2 tyg pozniej znow zoltko.. Nadal szukam faby ktora da piekny kolor idelany bylby wlasnie jak srebrny ply joanny, i taka co nie zolknie . A szampony fioletowe likwidujace zolc mi nie dzialaja na wlosy farbowane, dzialaly jak kiedys rozjasnialam, ale nie mam zamiaru wracac do rozjasniacza i miec wlosy suche jak siano. Farbuja farbami mam tez ten problem ze spodny i w srodku sa bardziej zolte niz na gorze, moze od slonca sa jasniejsze, albo ze nakladam farbe zawsze od gory? STARLA jak znajdziesz farbe ktora nie zolknie daj znac prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertina_32
OStatnie zdjęcie jadac w doł. Czekam z nieciepliwoscia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7starla7
Do cati424 Farbowałam włosy u fryzjera alfa 11.11 i 11.20 na wodzie 12%. Odrosty wyszły lekko beżowe a reszta włosów pięknie - czysty blond. Jedak mi samej tak nie wychodziło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do 7starla7: Czy fryzjerka zmieszla pol tubki 11.11 i pol 11.20? czy w innym proporcjach? i ile minut na odrsocie trzymala i na reszcie? Ja mam tez ten problem ze na gorze sa jasniejsze, a spody zoltawe i jak podniose wlosy nawet z gory to zoltki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, potrzebuję porady We wrześniu zeszłego roku zafarbowałam włosy farbą egzotyczna czerwień. Kolor ten rzucałam na wcześniej rozjaśniane na średni blond włosy... i na szamponetkę czerwoną joanny która nadała mi wygląd żarówy. Wymyśliłam sobie, że pokryję to właśnie pianką wellaton - egzotyczna czerwień. Kolor był koszmarny, ciemny, nie wiem dlaczego wpadający w fiolet. Pomęczyłam się z nim kilka miesięcy i nałożyłam L'oreal Casting Mocacino (taki ciemny chłodny blond, jasny brąz). Potem coś mnie podkusiło i nałożyłam na włosy farbę Herbatint średni blond kolor 7, to był koszmar, bo odrost miałam rozjaśniony a końców (dosyć sporo...) farba nie złapała przez tę egzotyczną czerwień... Za jakiś czas nałożyłam ciemny blond Garniera i potem ze dwa razy Casting Mocacino jw. Włosy nie były za ciekawe, ale przemęczyłam. Teraz mam sporo odrostu, farby się wypłukały i jest to co na fotkach, czyli słabo. Włosy zostały sporo podcięte i chciałabym zafarbować je teraz na jakiś średni do jasnego, chłodny odcień blondu. Problem w tym, że nie wiem czym to zrobić i czy w ogóle się to uda, bo może tego na fotkach dobrze nie widać, sporo mam jeszcze pozostałości po tej czerwonej farbie (jakieś 8cm od dołu). Nie chciałabym zniszczyć włosów, bo i tak są marne a jednak wolę dłuższe i chcę je zapuścić. W blondzie wyglądam ładniej, dlatego chcę do niego wrócić. Proszę o porady Ps. Poniższe fotki są robione przy dziennym świetle, w rzeczywistości włosy są ciemniejsze. Linki do fotek: http://vlep.pl/d1nlez.jpg http://vlep.pl/pdx6ac.jpg http://vlep.pl/6x8k7u.jpg http://vlep.pl/9c42lg.jpg http://vlep.pl/1vdmoc.jpg http://vlep.pl/s0t69c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Minie :)
kaja a jaki ci wyszedł kolor po L'oreal Casting Mocacino ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Powiedzcie mi, co sądzicie o Casting Creme Gloss? Wybaczcie, jeśli ten temat był już poruszony, ale ciężko przejrzeć 272 strony ;-) Chcę zdecydować się na pierwszą koloryzację, przyciemnić włosy i nie wiem do końca na jaką farbę się zdecydować, narazie obstawiam kolor czekolada właśnie z serii Creme Gloss, bo mam dosyć suche włosy z racji tego, że są kręcone i czasem je prostuję, więc nie chcę ich dodatkowo niszczyć farbą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i podpinam się pod pytanie margarettkaa___ - dokładnie taki kolor chciałabym uzyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku mikuuuuuuja
carala-casting creme gloss odcien czekolada nie da ci takiego koloru, castingi wychodza duzo ciemniej niz jest to pokazane na opkaowaniu, czasami nawet o 3,4 tony. Jeśli chcesz podbny kolor to polecam ci henne khadi, orzechowy brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Myszka Minie :) Po tym Castingu miałam bardzo ciemne włosy, taki bardzo chłodny ciemny brąz, w sumie to po farbowaniu wyglądało to kiepsko ale kiedy kolor się trochę spłukał, zrobił się ładny. Casting w ogóle szybko się wypłukuje, może nie całkowiecie ale różnica po kilku myciach jest kolosalna. Do carla7 Wiem, że Castingiem włosy wychodzą bardzo ciemne, kolor jest tak naprawdę o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu.Spłukuje się szybko, ale nie całkowcie, raczej się wypłukuje. Koloryzacja jest super przyjemne, bo ten krem fajnie pachnie. No i nie niszczy włosów :) Ja lubię Castingi ale nie mogę znaleźć odpowiedniego odcienia dla siebie, bo albo za ciemne albo za żółte, brakuje popielatych odcieni blondów niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska ;)
Dziewczyny, powiedzcie mi coś o farbach z loreal, bo będę używała. Jak długo kolor się trzyma i czy można tą farbę używać, po hennie i w jakim odstępie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to pomaga jak nic.
ja farbuje po raz henna a raz fabra i nic sie nie dzieje niepokojacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska ;)
A ja właśnie przeczytałam, że podobno jak się używało henny i nawet jak zejdzie ta farba, to włosów stanowczo farbować nie wolno, bo wyjdą np.zielone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska ;)
i teraz jestem w kropce, bo nie wiem czy to prawda czy nie, a farbę już kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska ;)
henna jest z firmy Venita, poradźcie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to pomaga jak nic.
Henna firmy venita nie ejst naturlanym srodkiem, nie jest pełnowrtościową naturlna henna, wystarczy zerknąć na skład. Wszytsko zależy od tego jaki masz obecnie kolor włosów i jaki nakładasz, na blondach mogą wyjść zielone , ale na ciemniejszych odcieniach nic się nie będzie działo, ale wypowidam się o naturlnej hennie, nie o "hennie" firmy venita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska ;)
Tak już sprawdziłam zawartość i pisze, że posiada ekstrat z henny, a nie jest 100% henną, już wiem ;) włosy naturalne mam ciemny blond i wyszedł mi po tej hennie bardzo ładny rudy, który tak mi się spodobał, że wczoraj kupiłam farbę z loreal nr 74 i chciałam po zejściu tej "henny" ją nałożyć, ale jak przeczytałam na opakowaniu nie wolno nakładać farby po hennie, bo może wyjść np.zielony kolor, dlatego chciałam jak już zejdzie odczekać z 4-5myć i nałożyć tą farbę. Co myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×