Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość blablaśka
agatta, nie ma sensu dalej się przegadywać, bo do niczego to nie prowadzi. zniechęcił mnie efekt na Twoich włosach i farby nie kupię, na tym zakończmy. Ten link wyżej wklejony to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak zapytam :)
Ahaa. No powiem wam, że nie ma co się przekomarzać. Agatta ładna dziefcynka z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
Agatta58-przcież Ci piszę że nie ja wkleiłam ten link !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
ja wkleiłam, pomyliło mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blablaska jeszcze jedno nie wierze ze majrel polecila ci farbe z numerem po przecinku .32 jako kolor zimny bo nawet na stronie producenta jest to kolor cieply jak znajde paletke na podzial kolorow zimny /cieply z ich strony to wstawie to tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
Spadaj podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
Można prosic o odpowiedx na to pytanie. Droga majrel. Mam podobny problem do kolezanki wyzej. mam dosc blondu, chce wrócić do swojego koloru włosów który jest na poziomie 6 w zimie, a w lato jasnieje do 7. Bardzo podbny mam swój kolor do tego na zdjęciu tutaj http://www.plejada.pl/17,55486,news,1,1,maja- bohosiewicz-niezrownowazona-psychicznie,artykul.html Chciałabym wrócić do swjego koloru, jaką byś mi farbę poleciła ? z góry dziękuję za odpowiedz. do justynkaaaa to ja - z farby alfaparf odcien 7.21 z woda 3% lub majirel 7.23 tez z woda 3% odcienie sa ladne i naturalne bez efektu poswiaty zielonkawej co czesto zdarza sie uzywajac odcieni naturalnych na wlosy mocno przetrawione blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
tam było zdjęcie mai bohosiewicz, na którym miała chłodny odcien włosów, podbne do moejej natury. Ja pierrdziele, nie wierze, nie wierze, że majrel ci tak poradziła. A co ty myślisz, że majrel to wyrocznia jakaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blablaska jesli wkleilas porade majrel do ciebie to my nie mowimy o tym samym kolorze . Moj to 7.32 a tobie doradzono 7.21 tak ?? Moj to cieply odcien twoj zimny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
A noo tak teraz mnie będziesz uczyła, jake odcienie są chłodne a jakie ciepłe ;] Czy ty naprawdę myślisz, że ja się z choinki urwałam ? czy też brałaś kapiel w wazielinie ? KOLOR KTÓRY UZYSKAŁAŚ ZNIECHĘCIŁ MNIE W TAKIM STOPNIU, ŻE NIE MAM OCHOTY RYZYKOWAĆ CZY TO DO CIEBIE DOCIERA ??? WIEC NIE WIEM PO CO TA ZBEDA WYMIANA ZDAN. CHCESZ MI NA SILE UDOWODNIC ZE SIE MYLE ? Przestrzasnełam to forum i wiem, że majrel często doradza odcienie ktore maja po przcinku ,32 dla osób które chca uzyskac chłodne kolory, wystarczy poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaśka
to nie jest moj post, ktos tutaj miesza jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was czytam dziewczyny i powiem wam,że fryzjerka na odległość nie bardzo może ocenić co wam wyjdzie na głowie. Też czytam forum i wiem, że porady majrel nie zawsze są trafne. Nie ma o co się kłucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam ze na forach mozna uzywac cudzych nikow do woli, Kazdy powinien miec swoje konto chronione haslem a goscie wchodzic powini oznakowani jako GOŚĆ takze dyskusja chyba faktycznie jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bredzą, bo tak jedzą...:)
agatta jak nick jest zastrzeżony to nikt go nie ruszy, ale pomarańczowe nicki można używać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bredzą, bo tak jedzą...:)
chociaż czasami zdarzają się podszywy i czarnych nicków, ale zawsze można się połapać bo czymś się różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mama od tygodnia :)
Droga majrel. Mam nadzieje, że wrócisz. Bardzo Cię proszę o radę, jaką farbę wybrać aby uzysjkać ładny brąz na poziomie 6. teraz mam na włosach alfaparf 5.32, ale chcę coś jaśniejszego i chłodniejszego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m,lnjknjknjkbnjkbnjk
gdzieś wcześniej już ktoś weklajał ten odcień, jak ci chce szukac tgo moze znajdziesz, ale chyba bys musiała wszystkie zdjecia otwierac, wiec moze lpeiej poczkac na odp, majrel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz chciałam wam powiedzieć , ze jednak ktoś posługuje sie moim zastrzeżonym nickiem na czarno majrel i brzmi on dokładnie tak jak mój - nie ma tam żadnej literówki itp , więc nie gadajcie , ze tego nie da się zrobić , odchodzę z tego forum ponieważ uważam , ze kafeteria ma problemy z zastrzezonymi nickami a ja nie chcę być odbiera jako osoba bez kultury itp a ktoś tu posługuje się moim nickiem i w dość niefajny sposób sie wyraża , doradza itd, polecam wam fajny blog dziewczyny pracującej na farbach alfaparf blog blond Bunny - dziękuję wam za te parę lat spędzonych razem i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blablaśka - to jużostatnia moja porada bo jakies zamieszanie straszne wokol Ciebie- odcien 7.21 da ci chlodny ciemny blond lub odcien 7.1 z tym ze ten wychodzi czasem jak jasny chlodny brąz ale mozna go zmieszac z 8.1 i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agatta58 - odcien 7.53 z alfaparf to ladny czekoladowy jasny braz ale ma poswiate mahoniową wiec lepszy bedzie 7.35 a pozniej bez problemy mozesz wrocic do 7.32 i na tym juz koniec POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna belaa
majrel nie rozumiesz że ten nick który się pod ciebie podszywa ma na końcu "I" zamisat "l" przypatrz się, kazdy to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna belaa
I nigedzie nie odchodź :( Napiszcie wszyscy żeby nie odchodziła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurna belaa - O kurcze ja ślepa jestem masz rację :) rzeczywiście tak jest, ok SORRY w takim razie będe tu nadal :) ale i tak juztro rano lecę na moje akacje na 15 dni ale obiecuję , ze tu wrócę POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna belaa
chwała Ci panie ufff :) Ale tam wyżej Twój podszyw pisał, że już się nie bedzie podszywać pod ciebie,że odda ci nawet ten nick etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariel a mnie odpiszesz? czekam zniecierpliwiona na poradę bo chce jutro sobie kupic farbkę najlepiej drogeryjną ale by dała podobny kolorek, a jak możesz to napisz mi profesjonalna to sobie zamowie >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lilawati - z majirela 7.13 zmieszaj z cwiartka 8.31 lub z alfaparf 8.32 zmieszaj z cwiartka 8.31 z drogeryjnych farb preference odcien M1 Toscane zmieszaj z Holywood ale mysle ze mieszanka alfaparf bedzie najbardziej zblizona, pozdrawiam i od jutra juz nie bede miala okazji wam doradzac bede za ok 15 , 16 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×