Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Majrel dziekuje za odpowiedz jutro farbe zamowie. Fajnie ze zostajesz z nami:) zycze udanych wakacji. A blog blond bunny dzisiaj rano przeczytalam od deski do deski i dla takich osob jak ja malo tam informacji na temat kolorow z poziomu 7 :( ale dla osob ktore uzywaja kolorw na poziomie 9, 10,11 jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofarbowalam jedno pasemko wlosow tak jak mowilas 8,23 z cwiartka 10,21 i nic nie zafarbowalo moich wlosow, kolor nic sie nei zmienil, jaka moze byc przyczyna? za ciemne moje wlosy? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okki3
do majirel: co jest lepsze, zdrowsze dla włosów farba alfaprf z wodą 6% lub 3% czy toner wella trouch? ile utrzymuje się toner? kładzie się go pędzlem jak farbę czy tak jak szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzi jaka farbe masz nalozona na wlosy teraz? jesli cos z poziomu 7 lub drogeryna ciemny blond czy nawet braz to si farba nie chwyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pofarbowane loreal casting miodowy karmel. wiec jesli moje wlosy sa za ciemne to co bym musiala zrobic zeby kolor chwycil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kawiarkaa18.blogspot.com/2011/08/miodowy-karmel.html?m=1 suzi czy ten kolor u ciebie tak wyszedl jak u tej pani na zd nr 1 ? Ja ci nie chce doradzac najlepiej poczekaj te dwa tyg na majrel. Ale jesli tobie kolor taki wyszedl to farba z poziomu 8 zmieszana z poziomem 10 na pewno chwyci:( farba farby nie rozjasni moze kapiel rozjasniajaca by pomogla nigdy tego nie robilam na blogach tylko czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dla mnie to ten kolor jest na poziomie 6 wydaje sie byc ciemniejszy od mojego a ty chcesz cos miedzy poziomem 9? Takze rozjasnianie o 3 tony ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrana zdzislawa
alesta namieszaly lyse zolzy jedne.... dajta spokoj Marijel bo pomimo ze czasem sie pomyli mozna sie czegos tu dowiedziec.. miotly lyse;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny Zbyszek :)
Zdzislawa ty nie pierdziel tutej, tylko sie umow na jake potancowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny Zbyszek :)
Majrel se tam wypoczywa i jest szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrana zdzislawa
radosny zbyszek ----ehehehehehehehehe.... potancowkie?? jak nie jak tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny zbyszek :)
zdzicha to dzisiej wieczorem, widze ci kole mojej chałupy, zafarbowana na blond :P pojdziemy pochulać do Franka do samego ranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochrana zdzislawa
to ja zadzierom kiece i lece ino szybciej do mego zbyszka radosnego loje jej - jupi jej! uczeszem sie trochu bom rozczochrana bo mnie pierun je bnol :) jupijej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny zbyszek :)
Zdziśka ty mnie nie deneruj ino, nie deneruj ino. Toż to ja za tobą po cały wsi lotom, a tyś gdzie polozła ? com się zbiegoł, com się upocił, szukom i szukom a ciebie nie ma. Byłem u majrelowej za toboo, u marina, u heńki piaskowy, a oni gadajo, żeś pijana po wsi łaziła, z benkiem od franciszki. Ty mnie to lepi wyjasnij, bo mnie pioron strzli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny zbyszek :)
Zdziśka ty kota łogonem nie odwracej. Tak żem się zdenerowowoł, że az mi para z uszu poszła. Gdzie ty z jakim henkiem bedziesz sie po wśi pelęntała, ja to mi żeś przysięgała, że na wieki z Zibim tylko i niekim więcyy. Zdziśka ty się zbierej bo idziemy na tyn festyn dzisiej, poubieroj sie strojnie, omaluj swe lico i pedzimy. Tylko dzisiej bez zadnych mi numerow. Ze zdzisiem pod raczke i zapierdylamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanbru
Witaj Majrel, Proszę doradz mi jaką widzisz dla mnie opcję rozjaśnienia włosów - aktualnie mam takie: (na zdjęciu z parasolką) http://forum.muratordom.pl/showthread.php?205186-Planujemy-wn%C4%99trza-Anulki&p=5482065&posted=1#post5482065 chciałabym uzyskać kolor jaki obecnie ma Małgorzata Rozenek - czy konieczne jest wykonanie najpierw pasemek i dopiero pokrycie ich farbą? Czy można jakąś farbę użyć od razu ? W jakich proporcjach? http://i.wpimg.pl/r,id,d14zNzE7aF4yNDk7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8yOTEwNy9wZXJmMzcxLmpwZWc7cV4wLjg7bV50cnVlO3ReanBnO3Nebm9jb3R5O2Z0XjE=.jpg http://files.gadu-gadu.pl/malgorzata-rozenek-98dba11ff15d98e4ccd4eec1f8fee299b3ed04c2.jpg Pozdrawiam Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni.wolny.nick
Hej czy macie może sposób na nierówne chwytanie farby? Znalazłam wymarzony blond ale niestety chwyta fajnie tych na wierzchu. Pod spodem wlosy sie juz tak ladnie nie rozjasniaja mimo ze odcien to ciemny blond (uzywam fabry z woda 12%). Wiem, że z reguly włosy pod spodem są ciemniejsze i stąd moze wynikac roznica w chwytaniu koloru - probowałam już trzymać tam farbe najdluzej ze wszystkich farbowanych partii głowy, ale niestety nadal to samo. Nie mam już pojęcia co zrobić aby wyrównać ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeeatorka
ale chodzi ci o odrost ??no to pierw nakladaj na te od spodu i tylu na mocniejszej wodzie a potem na reszte lub rozjasnij wlosy rozjasniaczem a potem nakladaj farbe juz na slabej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni.wolny.nick
chodzi mi własnie o włosy spod spodu. Jeśli rozjaśnie rozjaśniaczem to woda 6% wystarczy? dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni.wolny.nick
chodzi mi własnie o włosy spod spodu. Jeśli rozjaśnie rozjaśniaczem to woda 6% wystarczy? dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanbru
Czy marijel jeszcze tu sie pojawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeeatorka
ale chodzi o odrost??? bo nadal nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×