Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Floride
Do Majrel!!! Bardzo się cieszę ,że już wróciłaś na forum;-)).Używam obecnie casting creme gloss glossy blonds 801 satynowy blond.Chciałabym go jednak troszkę przyciemnić,gdyż za kążdym razem wychodzi mi ciut jaśniejszy.Myślałam o casting 730 złocisty miód.Co o tym sądzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralala
Witam Majrel! Chciałabym się Ciebie poradzić w sprawie zniwelowania rudego odcienia włosów. Robiłam dekoloryzację z ciemnego brązu w salonie fryzjerskim. Uzyskałam kolor mniej więcej majirel 8.43 (jasny blond miedziano-złocisty), kolor jednolity. Fryzjerka poleciła mi zrobienie baleyage rozjaśniaczem. Zależy mi na uzyskaniu bardzo jasnego blondu, ze względu na ciepły typ urody , nie może to być odcień popielaty. Nie chcę także żółtego, ani rudego. Bardzo proszę Cię o poradę. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel!!!:):):):)Witam Cię gorąco!!!:):):):)Aż miło:):):)Marjel chciałabym jeszcze przed tymi jasnymi pasemkami zrobić sobie taki odcień jaka farba pozwoli mi to uzyskać moje włosy są teraz czekoladowo- brązowe po tym odcieniu 6.13 wpadają w słońcu znów na ciepły czerwony:(Czego nie lubię.Chcę spróbować taki odcień http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura749766.htm ,http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura735257.htm ,http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura348974.htm ,http://hityczykity.pl/pojedynek/gwiazdy/hity/czyj-lod-jest-smaczniejszy/opinia/55259.html ,Jaka farba Loreal?Marjel jeszcze mam do Ciebie kilka pytań ale to innym razem teraz chciałabym na już zafarbować sobie takim odcieniem:)A tak po za to dużo osób uzależniło się od Ciebie ja również :):):):)Pozdrawiam Cię miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni020785
WITAM. Mam pytanko obecnie mam na głowie czekoladę kolor moich naturalnych włosów jest zbliżony czyli też ciemne ale chciałabym rozjaśnić je do koloru jasnego toffi. Fryzjerka zaproponowała mi demakijaż zamiast dekoloryzacji. Nie wiem za bardzo czym różnią się te dwie metody od siebie, i czy jest szansa rozjaśnienia moich włosków do takiego koloru bardzo ich nie niszcząc. Dodam że rok temu jeszcze nosiłam popielaty balejaż robiony samym rozjaśniaczem, lecz po 4 latach włosy mi się wykruszały. Zastanawiam się czy teraz w momencie rozjaśniania i jednocześnie wprowadzenia koloru farbą sytuacja będzie mniej drastyczna dla włosów niż samo rozjaśnianie rozjaśniaczem. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo pofarbowana
Majrel mam pytanko dzisiaj farbowałam włoski u fryzjerki tylko nie pamietam jakiej firmy w każdym razie kolorem 9.0 na moje mysie ciemne blond jasny szatyn taki popiel. No i nawet ładnie wyszło tak naturalnie tylko no troszke żółte a ja chciałabym taki kolor jak na opakowaniu loreal CHYBA exellence moze to nawet jakies nowe opakowanie bo nie widziałam go dosyc czesto.bardzo bardzo jasny blond perłowy numer 10.21. Taki naturalny jak myślisz co mi po nim wyjdzie i czy to dobry pomysł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikana
Droga Majrel! mam nadzieje że odpiszesz!! pomocy na stronie 128 pomogłaś Asiawe i ja chciałabym taki sam kolor jak jej wyszedl ale niestety szukałam farb preference03 i feria102 i nie ma (mieszkam za granicą) preference 03 może jeszcze odnajde chociaż mam wrażenie że inaczej oznaczone są ale żadnej ferii tutaj nie ma. czy są jakieś inne mieszanki żeby uzyskać taki kolor albo nie taki sam byle był poprostu chłodny jasny blond. mój naturalny kolor to mysi blond ale od paru lat malowany na jasne blondy (aktualnie żółty ;/ ) z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka Blondi
Droga Majrel błagam o pomoc:( farbowałam włosy odcieniem viking i wyszedl mi taki szary, siwy,nawet nie potrafię określic jaki to kolor ;p podpowiedz mi proszę jaki kolor farby loreal ( tylko one nie niszcza mi wlosow) powinnam nalozyc zeby wyszedl mi taki ladny bezowo jasny blondzik? chciałabym uzyskac kolor taki jak na farbie garnier 9.13 ewentualnie 13. proszę o pomoc i pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
Kochana Majrel, a ja chcę przyciemnić swoje blond włosy i podobają mi się 2 kolorki z Majirela: odcień 9.0 i 10.01 i teraz tak: robiłam samym 10.01 i wyszedł ok, ale jak dla mnie zbyt taki popielato-chłodny a ja bym chciała taki neutralny kolorek, ale nie całkiem ciepły. I tak myślę o pomieszaniu 1/2 tubki tego 9.0 z 1/2 tubki tego 10.01 - co wyjdzie z tej kombinacji? nie będzie to jakaś rudość czy cokolwiek w tym kierunku? I nie wiem, gdybym dodała do tego wodę 9% to będzie ok? Boję się wody 6%, bo po takiej zawsze wychodzą mi rudości, no ale chcę zwykłego blondu a nie białych włosów... BĘDĘ WDZIECZNA ZA ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
Aha, zapomniałam dodać, że teraz mam włosy podchodzące pod platynę i chcę tej platyny się pozbyć ;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel proszę o pomoc, jaki to kolor z majirel lub farb dostępnych w sklepach chopdzi o te dwa zdjęcia. http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/811/6 f4/7f7/80b/403/374/9a5/c2d/c7e/a4a/f1_500x640.jpg http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/d4d/f a9/fab/73c/b0f/0c2/cd2/443/12a/e6f/84_500x640.jpg ton kolor bardziej mi się podoba Dłuższy czas robiłam złoto-toffi kadusa, ale wychodził raczej żółtawy. W marcu rozjaśniłam je jasnymi pasemkami, później zrobiłam brąz+odrobina rudości-zmył się po 2 tygodniach i sama nałożyłam ultrarozjaśniający naturalny kasztan-wyszedł chłodny brąz z odcieniem popielu i zielonego. Dwa tygodnie temu fryzjerka znowu położyła mi złotego kadusa. Wyszło brązowo-złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo pofarbowana
Czy nie niszczyc farbą z amoniakiem tylko pokryc np tym diacolorem to jest łagodna farba ? I czy niweluje żółty kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo pofarbowana
z tego co oglądałam fotki dziewczyn ktore używały excellence creme 10.21 to wychodziły im jakies szare masakra a ja bym chciała taki jak na opakowaniu bardziej naturalne ale zeby rozjaśniło te ruuuude dodac im troche jasnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo pofarbowana
a z majiblondów podoba mi sie 900 lub 902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowoozolta
Czym zneutralizowac moj kolor wlosow. Naturalny jasny blond od kilku lat robie pasemka albo farbuje wlosy, ktore maja tendencje do zolkniecia(pomomo stosowania odpowiednich kosmetykow) Tydzien temu zafarbowalam je srednim zlotym blondem Clairol Perfect 10 8G przyciemnily nieco moj blond u nasady zas wyszly rudo-pomaranczowe zmywaja sie b. szybko (i dobrze ;) ale ten pomarancz wciaz siedzi nie jest krzykliwy ale przeszkadza. Pragne nieco rozlasnic wlosy osiagnac efekt zblizony do Stockholmu czy Hollywod. Prosze o pomoc czy potraktowac je vikingiem preference 9.1 czy alaska 10.21, a moze 9.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowoozolta
...zamieszalam...podobaja mi sie cieple odcienie blondu takie jak 8.1 copenhagen ash 8 california 8.3 light holden blond z nutka bezu Wspomnialas Majirel ze zolty barwnik zniwelujemy opalizujacy kolorem 2, dlaczego wiec viking 9.1 skoro to popiel ? Bardzo prosze rozwiac moje watpliwosci i dziekuje za wszelkie wskazowki w drodze do upragnionego koloru blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka cyganka
Majrel spojrz na me włosy :( przyszłam od fryzjerki, zrobiła mi odrosty które sa no rude, a doł moich włosów podoba mi się bo jest taki złoty naturalny ale nie żółty, a więc chce doprowadzic kolor góry do dołu ;) polec mi cos najlepiej sklepowego bo będzie najszybciej. Załaczam 3f oty i czekam z niecierpliwością Pozdrawiam. http://www.fotka.pl/profil/wiedzmaaaa/albumy/1,Ja/56851245 http://www.fotka.pl/profil/wiedzmaaaa/albumy/1,Ja/56851491 http://www.fotka.pl/profil/wiedzmaaaa/albumy/1,Ja/56851635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
Majrel mam pytanko czy loreal exellence nr 01 pokryje bardzo jasny blond,gdzieniegdzie troszke żółty,mysle o kolorze jasnego naturalnego blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hope.magda
ja robiłam tym kolorkiem, a miałam takie włosy jak Twoje i powiem Ci, że u mnie to wyszedł taki bardzo złocisty, ciepły blond - wcale mi się nie podobał, bo też chciałam zwykły, neutralny jasny blond, a ta farba tego nie daje - cały czas szukam ideału.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowoozolta
Nikt nie wspomina o tonerach. Marjen co o nich myslisz? Moze polecisz na moje wlosy toner bez amoniaku zamiast farby? W oczekiwaniu na odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuuuuunia
A jak wyszedłby ten majirel 9.0 na jaaasnych, ale popielatych włosach, bo mam teraz właśnie taki kolor położony i nie podoba mi się, bo trochę za popielato i w niektóych miejsach jakoś tak pobiaławo i chcę ten 9.0 sobie nałożyć, ale nie wyjdzie mi z kolei jakiś brąz czy coś? bo ja chce blond taki naturalny, ale nie ciemny. No i czy na popielatym ten kolor wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Majrel kochana nasza ratowniczko i pocieszycielko ;) powiedz mi jaki kolor z welli color touch stonuje moje włosy. Byłam u fryzjerki rozjaśni.ła mi włosy jakąś farbą i miałam rude. Później pofarbowałam lorealem preference scandinavie bez efektów. moze koncówki mi sie rozjaśniły i te rude przeszły w żółte. Generalnie ładny kolor tylko mi chyba nie pasują ciepłe odcienie. Mam zielone oczy, taką średnią cerę. W lecie szybko sie opalam na brązowo ale w zimie jestm blada jak trup. Helpppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc do tej pory farbowałam włosy farbą majrel pół na pól 9 i 9.13 ale teraz kupiłam farbe luo color 9 i 9,13 mam pytanie czy otrzymam taki sam kolor na włosach w luo color jak majrel i czy luo color tak samo dobrze pokrywa siwe włosy bo mam ich prawie 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepssssiiii
Bardzo pomocny wątek z profesjonalnymi poradami. Z natury mam włosy ciemny, mysi blond. Od lat farbowane na jasny blond, a od pół roku stopniowo przyciemniane. Obecnie mam na nich mieszankę 1:1 Wellaton Karmelowa i mleczna czekolada-a kolor po wypłukaniu to taki karmelowy ciemny blond/bardzo jasny brąz. Kupiłam odcień Havane Recital preference żeby włoski trochę przyciemnić do złotego jasnego brązu, ale boję się, że wyjdzie mi bardzo ciemny kolor. Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majagaba
Słuchaj, a ten majirel 9 jak Ci wychodzi na włosach? ciemny czy jasny? i na jakiej wodzie robisz? bo ja mam rozjaśnione, ale popielate i chcę zrobić majirelem 9.0, ale nie chcę mieć jakiegoś średnio-ciemnego blondu tylko taki zwykły pół-jasny blondzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dla mnie fryzjerka robi poł na pół 9 i 9,13 z wodą 6% na moje dość ciemne włosy i wychodzą po farbowaniu sredni bląd ,ale ja na wierzch robie jeszcze bardzo jasne pasemka bo mam dużo siwych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×