Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do Agata- trudno jest zrobic jasny blond naturalny na wlosach ktore sie trudno rozjasniaja , mozesz wyprobowac odcien majiblondu 911 z woda 6% on czesto na wlosach trudno rozjasniajacych sie wychodzi jak jasny neutralny blond lub koleston perfect welli 12.89 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj majrel! Farbuję włoski majiblondem 901 S,na początku wychodzi lekko zólty odcień ale po kilku dniach jest super(z woda 6%) Czy dodanie pół na pół np z farbą 911 jest moze lepsze?jaki efekt bym uzyskała?albo myślałam o podstawie 901s a kilka pasemek 911?czy nie powinnam tych kolorów mieszac?co radzisz?chcialabym uzyskac lekki balejaz z blondów z podstawą 901 s bo jest b fajny.Dodam ze farbę trzymam b krótko okolo 15 min bo b szybko rozjasniaja się moje naturalne wlosy(mysi blond) Pozdrawiam CIę serdecznie i idzęki , że JESTES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do monika-odcien 901 s trzymasz za krotko dlatego kolor jest zoltawy w tak krotkim czasie barwniki sie nie rozwinęly, mozesz pomieszac pol na pol 901 s z 911 wowczas kolor bedzie chlodniejszy , mozesz rowniez podstawe zrobic 901 s a na folii balejaz z 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
Witaj majrel, mam pytanie czy możesz mi podać zamienniki preference 03 i stockholmu w farbach garnier, dziękuję z góry za odpowiedz, luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do luiza - farby garniera nie maja zamiennika stockholmu natomiast maja zamiennik excellence creme 03 nutrisse 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
Czytałam prawie caly watek i musze przyznac ze mamy do czynienia z naprawde dobrym ekspertem :) Mam pytanko jakim kolorkiem moge uzyskac taki odcien http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria.html?galg_id=10003069&ph_center_01_page_no=12 Wszedzie szukałam pomocy i na marne :( Obecnie mam pasemka, bardzo jasny blond, chce zeby moje włoski odpoczeły od rozjasniania...stad moj pomysł zeby zaczac przygode z majirel ;) Z gory bardzo, bardzo, bardzo dziekuje i pozdrawiam Laura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
Widze ze link sam sie przedstawia, wiec napisze dokladnie ktora gwiazda ma go na tej stronie Nicole Richie-jest na samym dole hmm troche zamieszania narobiłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 50
Droga Majirel!Moje naturalne włosy są siwe.Ostatnio malowalam je u fryzjera farbą Inoa kolory 8.3 i 8 na wierzchu.Mam piwne oczy i jasną cerę.Chciałabym pomalować włosy kolorem majirel 10.31-chcę uzyskać kolor naturalnego,ciepłego blond wpadającego w beż.Doradz mi z jaką wodą wymieszać ta farbę i ile trzymać na odroscie,po jakim czasie przeciagnac?Co sądzisz o tym kolorze?Z góry dziękuję za Twoją profesjonalna poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ona 50- jaki procent siwizny jest na odroscie bo jesli ponad 60 % odcien 10.31 moze ich nie pokryc wowczas nalezy go pomieszac z 9.3 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wielka prosba- odcien na zdjeciu jest dosc podobny do majirela 9.23 mieszasz go z woda 6% i nakladasz na calosc na 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
czyli mam rozumiec ze kolor 9.23 bedzie podobny do tego co ma Nicole? Boje sie zeby nie bylo pomyłki i zeby kolor nie wyszedł jak na wklejonym zdjeciu Lindsay.. ;p Tak czy inaczej dziekuje za szybka odpowiedz i pozdrawiam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
Skopiuj caly link i powinno byc dobrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 50
Majrel nie mam jeszcze 60 % siwizny na odroście.Czy mogę zatem kłaść samą 10.31?Czy woda 6 % wystarczy aby uzyskac jasny,naturalny blond ale bardziej w beż niż w złoto.Doradz mi ile trzymac farbe na odroscie i po jakim czasie przeciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wielka prosba- jesli chodzi o to ostatnie zdjecie to taki odcien uzyskasz stosujac farbe majiblond 902 mieszajac z 911 a jaki jest twoj naturalny odcien wloswo chodzi mi o odrosty??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ona 50- odcien 10.31 wpada raczej w zlocisty bez niz w sam bez to raczej uzyj odcienia 9.23 lub 9.13 z woda 6% z na odroscie trzymasz 20 minut i przciagasz na 12, 13 minut na reszte wlosow lub mozesz odcien 10.31 pomieszac z 9.13 pol na pol z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
Tak patrze na palete internetowa i troche sie obawiam ze te dwa kolorki moga dac cos ciemnego, ale licze na to ze jednak przesadzam ;p Moj naturalny kolor to taki szary blond, moze nie mysi bo trohe jasniejszy :) Nie mieszkam w Polsce stad musze sama sobie radzic z farbowaniem tutaj wole nie ryzykowac hhehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika29
Witam. Moje naturalne włosy to mysi blond, od lat rozjaśniany prawie do białego blondu. W tej chwili odrost ma 1,5cm, a reszta to wypłukany jaśniutki blond, włosy bardzo zniszczone. Jakiej farby mogę uzyć, aby je odrobinkę przyciemnić, tzn. ujednolicic kolor bez rozjaśniania odrostów. Chodzi mi o jakiś ciepły blond. Czy ktoraś farba sklepowa się do tego nadaje? Bardzo prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wielka prosba- nie sugeruj sie paleta internetowa poniewaz jst bardzo przklamana i wizulanie wszytko jest ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kasika- mozez spokojnie przyciemnic ten blond farba excellence creme nr 9 lub jesli lubisz odcienie miodowego blondu to excllence creme 9.3 nakladasz farbe na calosc na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MARJEL :) bardzo miło:) przeczekałam ten czas mojego wypoczynku i zrobiłam sobie dziś tą farbką 6.13 exellence posyłam fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6d1e24a5b128c1f.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/194acee10b6597a9.html taki mi wyszedł.Teraz mam do Ciebie znowu pytanko jaki odcień brązu mi polecasz po tej farbie na przyszłość,napisz bardzo proszę numer farby który będzie pasować mi chodzi o najjaśniejszy odcień brąz i najciemniejszy brąz a może doradzisz mi inny odcień pod moje oczy który będzie dla mnie odpowiedni.Chyba że nadal polecasz mi ten 6.30 exellence.Pozrawiam Cię miło.Wykorzystuję że jeszcze tu jesteś bo za chwilkę umkniesz na krótki czas :):)Pozdrawiam miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik19800
a jaką firme farby wybrać do farbowania w warunkach domowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
Dobrze wiec sie nie sugeruje :) A jaki oxydant? 6% czy 9% no i napewno wczesniej na odrosty a dopiero potem na całość?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze jedno pytanko a mianowicie w jakim wieku jako brunetka lepiej unikać już ciemnych kolorów :)czy to jest tylko zależne od siwków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel ja mam dalej w planie zrobić sobie ten balejaż(za 2 miesiące) ale na początek taki bardzo delikatny i jeszcze pytanko co jak czas mogę farbować włosy ? zauważyłam że po miesiącu od farbowania mam lekko matowe włosy przy czym myję codziennie głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_lola
Witaj droga Majirel, jaki kolor wyjdzie gdy zmieszam majirel 10.01 z 10.21 i luo color P01? a może lepiej dodać 10.01, 10.21 i hi richess 9.01 ??? a może w ogóle nic nie dodawać do mieszanki 10.01 i 10.21? chodzi mi o uzyskanie jak najjaśniejszego koloru, raczej zimnego z gór dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×