Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Marit_82
Wczoraj użyłam odcienia 901s z Majiblonde na moich żółtawych włosach pasemkach z odrostem. Początkowo, na mokrych włosach wyglądał trochę żółtawo więc umyłam fioletowym szamponem do blondu i....rewelacja! Miałam odrost w kolorze mysiego blondu, nie widac go wcale, kolor jest równomierny na całej głowie, śliczny prawie platynowy, no może troszę cieplejszy ale piękny odcień bardzo jasnego blondu. Godny polecenia bo efekt nie odbiega od tego co miałam robione u fryzjera za 200zl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_lola
ojej chodziło mi o diacolor 9.01 a nie hirichess..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatóh
majrel bardzo proszę Cie o pomoc i radę... otóz mój naturalny kolor włosów to mysi blond, może bardziej swietlisty, rok temu miałam robione pasemka rozjasniaczem, potem pomalowałam całe włosy na jasny blond cos takiego jak lodowy czy perłowy blond z loreala obecnie mam odrosty 4 cm, pozniej mam z 4 cm żółci (nieudana próba zamalowania odrostów przez fryzjera) no i dalej ten jasniutki blond, choć też z lekka przyżółcony... :( postanowiłam wrócic do naturalnego koloru, gdyz mam mega zniszczone włosy i mam pytanko jaki krem koloryzujący, jaki kolor bd najlepiej odpowiadał moim naturalnym mysim włosom???? myslałam nad jakims srednim blondem, ale boje sie ze włosy i tak wyjda zbyt jasne niz odrosty, poza tym czy one mi nie wyjdą aby zielone???? bardzo proszę o radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatóh
majrelko mój naturalny kolor to taki gdzies jak Garnier Color Naturals Jasny Blond 8, tylko ja bym chciała wypróbować jakis krem koloryzujący a nie farbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshinka
do majrel :) prześledziłam ten wątek prawie w całości, od poczatku, ale... jak się okazuje im więcej informacji, tym większa dezorientacja... a więc, droga majrel - RATUJ zanim się pogrążę :) włosny naturalne ciemny brąz farbowane od roku na całej długości na kolor czarny... kilka dni temu rozjaśniane z oczywistym efektem końcowym: miedź - miejscami jasniejsza, miejscami ciemniejsza, na szczęście bez żółtych odrostów i czarnych końcówek. plan był prosty - pozbyć sie czarnego czyli rozjaśnić i ufarbować na wymarzony kolor, tyle tylko, że po tej lekturze zwątpiłam... doradź zatem, proszę :) chciałabym wyjść na bardziej chłodny kolor (lepiej złotawy niż czerwonawy) i minimalnie ciemniejszy niż miedź - coś w rodzaju Orzechowy Beż (loreal EXCELLENCE) lub Toscane / Jasny Kasztan Opalizujący (Rcital Prfrence) - której z farb powinnam użyć żeby uzyskać efekt choć podobny do zamierzonego i nie wyglądać jak nieudany eksperyment domorosłego fryzjera? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel po pierwsze chciałabym wyrazic swój podziw dla Ciebie, jesteś niesamowita. Chyyle czoła Twojemu profesjonalizmowi. a teraz pytanie bo mam watpliwość gdyż zakupiłam farby tak jak doradzilaś, tzn. Majiblond 911 z 9% i Diacolor 902 i 901. Pofarbowałam sobie probnie jedno pasemko Majiblondem 911 i niestety doć słabo mi sie rozjasniły i nadal mam troche pigmentu czerwonego chyba. Moje pytanie jest takie czy nie mam sie tym przejmować i nakladac 901 z 902 a efekt koncowy bedzie ok. Czy mam jakoś poprawiac jakość tych blond 911 pasemek. Bardzo Dziekuje za odpowiedz. Bede wdzieczna. Pozdrawiam Cie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasablanka 7
DoMajrel Mam w tej chwili włosy malowane farbą Garnier Naturals kolor Blond nr 7 i właśnie w takim kolorze wyszły. Proszę o poradę jak uzyskać taki kolor włosów http://www.fryzury.net.pl/modne/wlosy-blond/ dodam ze włosy są podatne na zabiegi pielęgnacyjne. Zgóry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruthie
Droga Majrel! Jaką trwalszą alternatywę mogłabyś zaproponować dla odcienia perłowy blond 810 Casting? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ruthie- bardziej trwala alternatywa to excellence creme 9.1 lub majirel 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kasablanca- musisz najpierw zdekoloryzowac wlosy do bardzo jasnego blondu - poziom 9 pozniej polozyc mieszanke majirela 10.21 z 10.1 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dora gdynia- naloz w takim razie majiblond 911 z woda 12% na calosc na 50 minut, pozniej zmieszaj te dwa odcienie daicoloru i naloz na 5, 6 minut , jesli odcien blondu po majiblond 911 bedzie wystarczajaco chlodny to nie ma sensu klasc daicoloru, jesli stwierdzisz pomimo wszytko ze majiblond 911 jest dla ciebie za ciemny nastepnym razem uzyj majiblond 901 s , po 911 wloski powinny byc dosc jasne , czesto na jednym pasemku tego nie da sie osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do yoshinka- z czerni jest najgorzej zejsc poniewaz reakcja wlosa farbowanego na czarno jest bartdzo nieprzewidywalna po sciaganiu koloru, w sumie powinnas osiagnac jasny pomarancz ze zlotym blondem . wowczas mozesz polozyc Toscan, jesli po sciagnieciu uzyskasz odcien typowego rudego z pomaranczem to lepiej pokryc orzechowymbezem z excellence creme z tym ze odcien excellence 6.13 wyjdzie dosc ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kwiatoh- jesli chcesz wrocic do naturalnego blondu i rownomiernie pokryc wlosy najlepiej bedzie pomieszac majirela 8.1 z 8.2 w proporcji na pol tubki 8.1 cwiartke 8.2, lub jesli chcesz miec bardziej gleboki odcien i ciut ciemniejszy majirel 8.11 z 8.2 w takiej samej proporcji z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- widze na zdjeciu ze ten 6.13 dal efekt ładnej glebokiej czekolady tym bardziej ze masz brazowe oczy- ladnie wspolgra z oprawa i karnacja, rowniez 6.30 bedzie Ci pasował, w wieku po 35 roku zycia nalezy juz isc w ierunku jasniutkich brazow, poniewaz odcienie glebokie brazy dosc mcno wyostrzaja rysy i podkreslaja zmarszczki, w Twoim przypadku karmelowe pasemka beda swietnie wspolgrały z Twoja karnacja i oczami i tego sie trzymaja, jako baza moze byc ten 6.30 ale pozniej jeszcze lepiej do balejazu bedzie wygladal preference Toscan lub majirel 7.23 , wloski mozna farbowac co 3 tyg , nalezy pamietac o nakladaniu masek do wlsow farbowanych na 10 minut najlepiej pod cieply recznik. Poazdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Marjel :):) Prawie tyle mam i mimiczne wokół oczu :(:) dlatego pytałam czy mogę sobie pozwolić na takie ciemne włoski i do jakiego wieku bo wolę sobie nie fundować dodatkowych lat:):)chodz podobno nie wyglądam na tyle.:)zdecydowałam się parę lat temu na blond pasemka bo wydawało mi się że dobrze w nich wyglądam ale musiałam troszkę dać odpocząć moim włosom,i dlatego zeszłam do ciemnych.I chciałabym właśnie wrócić pózniej do troszkę jaśniejszych ale żeby wyglądać naturalnie. I tu znowu Cię posłucham bo dobrze mi radzisz.W tych ciemnych włoskach znajomi mnie nie poznają z czego mam ubaw:)przy czym podkreślam mocno oczy aby wyciągnąć barwę włosów .Także zmiana kolosalna.Marjel jeszcze pytanko odnośnie tej farbki napisz mi czy jak zrobię ten 6.30 to wyjdzie mi na ten odcień co mam teraz ? a może lepiej zaraz wybrać ten Toscan bo ja będę na razie farbować sklepowymi a potem pójdę tylko wyciągnąć pasemka.Dziękuje Ci za odpowiedzi i też Cię pozdrawiam miło:):) A gdybyś nie pojawiła się tu już to życzę Tobie przemiłego i udanego wypoczynku!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel :)jeszcze pytanko na przyszłość ile tych pasemek mogę zrobić na tym podstawowym kolorze który mi doradziłaś czy tylko na górnej warstwie włosów? czy mogę dojść do maksymalnie dużo cieniutkich? czy to nie ma znaczenia chodzi mi o to co będzie wyglądało lepiej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55Justyna55
Majrel napisz proszę jak ajest różnica między farbą Loreal Excellence a Preference, interesują mnie kolory 7.1 lub jasny brąz, która jest delikatniejsza, dłużej trzyma kolor, jak wychodzą kolory itp. Będęwdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatóh
majrel - chciałam użyć jakiegos mniej niszczącego kremu koloryzującego :/ a co myslisz o 801 - satynowy blond albo 700 - blond z Loreala, hmmm? wtedy bym połozyła krem na całe włosy i regularnie scinała aż pozbyłabym się całkowicie tego jasnego blondu, czy ten krem pokryje mi jednolicie włosy czy to raczej niemozlie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaala
kochana marjel mam pytanie odnośnie kol jasny bursztyn (chyba havana) l'oreal preference, co zrobic zeby go trochę zneutralizowac tzn wychodzi on duzo bardziej miedziano niż na próbniku? chciałabym, żeby kolor ten został na poziomie 6 lub 7. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do allala- ten odcien tak wychodzi poniewaz drugim refeleksem w nim jest mahoń nr techniczny 6.35 ciemny blond zlocisto- mahoniowy, zdecydowanie lepszy bedzie Toscane bez takich refleksow, ma on chlodne bezowe refleksy jasnej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- najlepiej bedzie wygladala duza ilosc cieniutkich pasemek, odcieniem podstawowym moze byc 6.30 lub ten co masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kwiatoch- casting nr 700 wyhodzi jak ciemny blond , to raczej polecam 801 wychodzi zblizony do tego co na opakowaniu, mozesz tez uzyc diacoloru nr 8.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 55 juztyna- excellence creme daje bardziej naturalne kolory , odcienie sa głębokie i farba jest delikatniejsza, odcien 7.1 wychodzi jak ciemny chlodny blond, odcpowiednik 7.1 excellence jest w preference Island z tym ze wychodzi on jasniej od excellence creme 7.1 , prefrence to farba zelowa dajaca swietliste kolory , i tzw transparentne pokrycie , triszke jest mocniejsza i mniej trwała, odpowiednikiem tych kolorow w majirelu jest 7.1 lub 8.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
DO FORUMOWICZEK- przykro mi ale od jutra az do 22 sierpnia nie ma mnie w Polsce jade na urlop wiec nie bede mogla udzielac Wam porad, dopiero po powrocie. POZDRAWIAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatóh
ok, wypróbuje ten 801 :) dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel :)już raz posłałam swoje zapytanie ale chyba nie doszedł i jeszcze raz posyłam przykłady pasemek.Jak uważasz które najbardziej będą mi pasować? na końcu też dałam ciemniejsze pasemka penelopy http://pl.starlounge.com/index.cfm?objectid=44789następnehttp://www.lansik.pl/493/alicja-bachleda-curus-i-weronika-rosati-ktora-podbije-ameryke/ następnehttp://www.bravo.pl/blog/xdmartinqxd/beyonce-jest-zloodziejka-tekstow/ida,358104/ids,138804/ albo takiehttp://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=24399 i ten http://connect.in.com/penelope-cruz/photos-219143-1293939.html. Mogłabym się skusić też na takie ciemniejsze ale czy będą dobre?Odpisz dziś lub kiedy wrócisz z wakacji:)PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze te co się nie otwarły zdjecie 1http://www.vipnews.pl/page,article,aid,7330,index.php zdjecie2 http://stacjakultura.pl/4,18,8892,Alicja_Bachleda-Curus_jurorka_festiwalu_w_Gdyni,image.html zdjecie3 http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura692055.htm i jeszcze raz te same co kiedyś zdjecie 4 http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura691715.htm.Marjel podobają mi się i te jasne i te ciemne pasemka ale chciałabym abyś też doradziła mi w tej kwestii przy których pozostać.Wiem pisałaś że karmelowe są ładne i też tak myślę ale powiedz czy jak zrobię ciemniejsze pasemka takie jak te na zdjęciach to czy będzie też ok?:)Marjel nie gniewaj się że tak nakręcam :):):)To mój ulubiony temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel te pierwsze i drugie zdjęcie to włoski Alicji Bachledy Curuś jej jasne pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiorek
MAJIRELKO KOCHANA - podoba mi się kolor 10.12 z luo color, ale nie wiem, czy wyjdzie mi na moich już farbowanych włosach? Mam jasny blond trochę popielaty i nie wiem teraz, czy nie wyrzucę kasy w błoto, bo gdzieś czytałam, że luo to tylko na naturalne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×