Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
West coast- lepiej rozjasniaja preference, ale z doswiadczenia wiem ze te z excellence creme wychodza o wiele ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Yazz- jesli chcesz miec jasny blond to fajnie wychodzi odcien preference 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel mój naturalny kolor według fryzjerki to ciemny blond. Są zdekoloryzowane i na to położony kolor 9.31. Jestem miesiąc po farbowaniu, zciemniały i ciut zżółkły. Używam loreala silver.Chciałabym mieć jaśniejsze. Podst 10 1/2, 10 1/2 1 i 10,01. Bardzo mi się podobają. Poradź który najlepiej i jaka woda do tego. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazz
a prosze napisz mi czy mam zafarbowac tym 01 odrosty i poprzeciagac na reszte czy cale wlosy? i ile trzymac na wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Majrel a co sądzisz o farbach ce-ce color creme ? Czy one są bez amoniaku ? widzę że bardzo ładny jest platynowy blond i ten z numerkiem 10/10 powiedz proszę czy znasz te farby i czy kolorki wychodzą tak jak są pokazane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Powiedz mi jeszcze jeśli wiesz który z tych dwóch kolorów zniweluje żóławy odcień ale nie na tyle żeby były białe bardziej takie naturalne, bo widzę że są bardzo podobne do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Ladybird- na takie wlosy najlepiej polozyc odcien 10.1/2.1 - superjasny blond popielaty z woda 6% kladziesz farbe na cala dlugosc wlosow aby pozbyc sie tego zoltego odcienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do straszna wiedzma- farbu ce ce sa z duza iloscia amoniaku i sa dosc kiepskie, blondy z tych farb w niczym nie przypominaja tych pokazanych na palecie kolorow o niebo lepsze sa profesjonlane farby londy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Yaz- 01 preference kladziesz na 10 minut na odrosty po tym czasie przeciagasz na reszte wlosow na 30 minut - łacznie trzymasz 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn,że ten podst 10.1/2 będzie nie dobry? A dlaczego woda 6 a nie 9? Mi chodzi o taki waniliowy odcień blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Dziękuję za odpowiedź a jeśli możesz powiedz mi proszę jeszcze co z profesjonalnej londy będzie przypominało taki kolor jak właśnie taki z ce-ce 10.10 lub platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiekk 16
Hej Majrel! Mam pytanko do Ciebie, czy można wymieszać odcień excellence 01 i 03? Jaki kolor wyjdzie mi wtedy na moich naturalnych ( jasny brązowe) włosach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Majrel zamówiłam farbę z londy profesjonalnej 10.31 z wodą 9% jak myślisz zniweluje żółty refleks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
mam pytanko majrel,co sądzisz o farbie z keuna?bo zaproponowano mi farbe z takiej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raciborzanka
witajcie mam pytanko Widze ze tu sa same profesjonalne odpowiedzi....Mam zrobione pasemka jakies 1, 5 miesiaca temu Poniewaz codziennie myje włosy spłukal sie kolorek sa zoltawe do tego prawie czarne odrosty..........nie mam funduszy na fryzjera ponad 100 zl wiec chcialabym pofarbowac sama jaki odcien wybrac....najbardzeij zalezy mi na pokryciu odrostow.............generalnie chodzi mi o ciepły blond....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ladybird- wczesniej pisala ze chceszzniwelowac zoty kolor a odcien 10.1/2 jest bardzo żółty, jesli chcesz miec waniliowy odcien wlosow to najfajniej na takie jak masz obecnie wyjdzie odcien 9.02 z woda 9% albo odcien 9.13 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszna wiedzma- odcien londy 10.31 - nie zniweluje zolci bo jest to odcien bardzo jasnego blondu złocisto- popielatego z dominata refleksu złotego (3) odcien zolci zniwelowalby kolor 10.8 z londy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kasiek- jesli zmieszasz odcien 01 - odcien naturalny z 03 odcien popielaty to spowoduje tylko to ze przyciemnisz sobie odcien 01 - masz jasny braz wlosy wiec wyjdzie ci jasny zloty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farby z firmy Kuena sa bardzo dobre wiec spokojnie mozesz nimi farbowac wlosy , nie uzywam tych farb ale wiem od znajomych fryzjerow ktorzy pracuje na nich ze sa bardzo dobre i trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do raciborzanka- jesli masz bardzo ciemny odrost to musisz go najpierw zdekoloryzowac aby miec odcien jasnego ciplego blondu, okresl dokladnie twoj naturalny kolor bo jesli sa braz i jeszcze ciemniejsze to nie ma szans po farbie rozjasniajacej uzyskac odcien jasnego blondu, ewentualnie mozesz sprobowac to zrobic farba z welli koleston perfect odcien 12.7 z serii special blond z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raciborzanka
Moj odrost to kolor ciemnego brazu ...a pozostałe wloski maja mladny odcien jasnego blondu...Wiec czym najlepiej to zrobic? Chiałabym samodzielnie w domu...pozdrawiam i z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raciborzanka
Jeszcze takie pytanko techniczne jak bym zdecydowala sie na ta welle to ile trzymac na odrostach.....sa takie okolo 4 cm......Dziekuje za podpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel kochana dziękuję,za cierpliwość i, że jeszcze mnie nie pogoniłaś:) ale mam ostatnią prośbę. Jeśli obecnie mam 9.31 na 6% to jak zrobię 9.02 lub 9.13 na 9% to się rozjaśnią bardziej? Bo ja chciałabym mieć włosy na poziomie 10 tylko nie wiem który z tych odcieni z 10 dobrać + jaka woda by miały jaśniutki naturalny kolorek. Pozdrawiam Cię ciepło i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakurczaczek29
Zafarbowałam włosy lorealem recital preference 01 w kolorze naturalnym ciemny złoty blond/jasny brąz i wyszedł mi jasny rudawy. Chciałam naturalniejszy kolor, a ten az bije po oczach. Czy robic? Uzywac fioletowej płukanki, przy czym nie chce platyny.. Czy nałozenie perłowego lub popielatego blondu zgasi ten pomaranczowy kolor? Bardzo się boje, ze bede miec zielone włosy po popielu. Pomocy..!!! Dodam, ze mam rudawe końcówki, mocno rudawe po wypłukanej ciemnobrazowej farbie. Po farbie sie rozjasniły, ale całosc jest okropnie pomaranczowo złota jak dojrzewające zboze. Mam dostep tylko do farb drogeryjnych. Kolor chciałabym ostatecznie na poziomie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Majrel a gdybym zdekoloryzowała elgonem te żółte włosy i na to położyła londe 10.31 ? da to coś ? heeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowaa
ezeli mam wlosy jasny braz a na tym pasemka (oczywiscie to wszsytko farbowane) to moge je rozjaśnic do jasnego blondu bez ostrego rozjasniania?... Myslalam wlasnie o jakies farbie hmm raczej cudu ktiry by tak zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowaa
wogole to mialam czarne wlosy.., mialam dekoloryzator i te inne pierdoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Wogóle powiedz mi proszę coś o tym dekoloryzatorze z elgonu bo że nie ściąga czarnego koloru to wiem i ogólnie to jest mit bo sama robiłam koleżance zużyłyśmy 4 zsatway i ani drgnęło czarny jak sadza. a czy na moje już wypłowiałe żółto rude włosy zadziała ? jaki kolor sie z nich zrobi po dekoloryzacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Raciborzanki- jesli masz tak ciemny odrost to raczej powinnas go wczesniej zdekoloryzowac jakims dekoloryzatorem bo tak ciemne wlosy nie rozjasnia sie farba rozjasniajaca w kolorze blond, oczywiscie mozesz sprobowac ten koleston perfect z woda 12% kladac go na 45 minut na sam odrost a dopiero po tym czasie kladziesz go na 10 minut na reszte wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×