Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ania_F
chciałabym mieć taki ciepły blond, w popielu mi nieładnie. a co myslisz na temat farb natural& easy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farby natural & easy sa słabe o wiele lepsza jest np londa naturals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
przepraszam, ale słabe tzn>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buxton
cześć mam pytanie do MARJIEL Kochana powiedz czy jak zmieszam richesse z oxydantem 4,5% to nie będzie tragedii? Wiem że richesse powinno mieszać się z 2,7% ale nie mam obecnie kasy,a w zapasach zostało mi 4,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WestCoast
Witam Was dziewczyny! Mam pytanie w szczególności do Majrel, otórz mój naturalny kolor włosów to jasny/średni brąz ( 3 centymetry odrostu), wcześniej były farbowane marionem czarnym i teraz,po trzech miesiacach są średnio brązowe z rudą poświatą. Zamówiłam dekoloryzator renee blanche,który nie rozjaśnia włosów,a jego zadaniem jest ściągnięcie sztucznego pigmentu ( nie powinno być z tym problemu,gdyż włosy były farbowane tylko raz) jak już wcześniej wspomniałam z natury mam raczej jasny brąz, a marzę o jasnych blond włosach, raczej w cieplejszym odcieniu ( cera lekko żółtawa i brązowe oczy) Bardzo proszę o radę, która z farb loreal excellence byłaby dla mnie dobra? Interesują mnie farby sklepowe,a ta jest wg.mnie najlepsza ( używałam dawniej ciemnych i zawsze byłam bardzo zadowolona) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMMMMMMMMM
Buxton, nie jestem co prawda, aż takim ekspertem, jak Majrel, ale coś tam wiem:). Richesse raczej nie mieszaj z wodą 4,5%, ona służy do Diacoloru Hi-Richesse (czarne pudełka:) ). Ten do koloryzacji ton w ton możesz użyć w maksie z wodą 3%. Jeśli masz tylko 4,5% to rozcieńcz ją przegotowaną (wystudzoną, oczywiście:) ) wodą, proporcjonalnie, aby otrzymać maks 3%. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WestCoast
Bardziej naturalny niż rdzawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Przypomnę się. Zdekoloryzowane włosy, następnie położony odcień 9.31. Chcę uzyskać kolor ze zdjęcia (link poniżej). Którą z 10 uzyskam taki kolor i jaką wodą? Dzięki z góry za odp. www.bloblo.pl/.../Paris_Hilton___80244l.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ani F- slabe tzn wysuszaja wlosy sa raczej nietrwale i kolory sczegolnie blondy wychodza wszytkie zoltawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Buxton - woda 4,5% jest za mocna do dialcoloru ton w ton wymieszaj ja pol na pol z przegotowana ostudzona woda lub kup sobie woda3% np w malych opakowaniach ma subrina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do West coast- wydaje mi sie ze za pierwszym sciaganiem koloru nie uzyskasz takiego blondu jak na zdjeciu , pamietaj o tym ze jak sciagasz kolor to nakladasz dekolorzyator tyko na konce i srodkowe partie wlosa i kontrolujesz po 20 min jak kolorek sie spiera tzn czy schodzi dopiero na samym koncu jak juz pusci ten braz dajesz go na odrost , podobny kolorek z excellence creme to 02 z serii less blondissimes lub z maijrela 10.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Ladybrid niestety nie moge otworzyc tego linku do zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buxton
Dzięki za odpowiedź A jesli będe chciała uzyć ta wode do farby np.marjiel albo koleston ...moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel teraz się uda. Chodzi o taki kolor albo nawet jaśniejszy. Czy podst 10 1/2 lub 10 1/2 1 na wodzie 9% otrzymam taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WestCoast
majrel dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ ten dekoloryzator,który zamówiłam nie rozjaśnia włosów, a jedynie usuwa pigment z farbowanych na ciemne kolory, naturalnych włosów nie rusza wogóle. Czy uzyskam ładny blond bez żółci na odroście w kolorze jasny brąz? Czy odcień 02 da radę? Czy może lepiej iść w stronę popielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ale napisalas ze nie lubisz odcieni popielu tylko ciple blondy w kierunku bardzo jasnych zlotych blondow, odcien 02 powinien zlapac ten odrost z tym ze za pierwszym podejsciem moze wyjsc ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WestCoast
Dzięki majrel. Fakt,że ładniej mi w odcieniach słonecznych, tylko obawiam się żółci. Oglądałam te farbki w sklepie,rzeczywiście odcień 02jest bardzo ciekawy,ale 01 też bardzo mi przypadł do gustu.A czy można zrobić mieszankę 01 i 02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazzz
majirel mam pytanie. naturalny moje wlosy maja kolor ciemny blond. ostatnio farbowalam garnierem nutrisse 89 ale kolor wyszedl bezowy ale nie jasny blond. jakiej gotowej farby moge uzyc zeby wlosy byly w kolorze jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WestCoast
Do majrel zapomniałam jeszcze spytać, które farby mocniej rozjaśniają, excellence,czy preference? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Majrel a z tych farb wella color touch ktory kolorek będzie lepszy aby nie uzayskać włosów siwych, niebieskich, fioletowych bądź burych po prostu lekki zimny odcień platyny 10.6 czy 10.81 ? wogole te farby można kupić w drogeri czy tylko w fryzjerskim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
dodam jeszcze że moje włosy są teraz podobne do numeru 10.31 może minimalnie bardziej żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
10.31 z farb majirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Ladyberd- jesli chodzi o ten kolor ze zdjecia to raczej odcien z majiblond 901 s przypomnij mi tylko jaki masz naturalny kolor?? bo nie chce mi sie szukac we wczesniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Buxton- wode 4,5% mozesz uzyc do majirela lub kolestonu ale jesli chcesz farbowac na jasne blondy to jest ona za slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
West coast- oczywiscie spokojnie mozesz pomieszac 02 z 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszna wiedzma- jesli masz odcien zoltawy po majirelu 10.31 to najlepiej uzyc color touch 10.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×