Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
Do ladybird - jesli chcesz miec blond z poziomu 10 to jednak proponuje ci odcien albo 10.13 albo 10.21 z woda 9% a jesli chcesz miec jasniutki blond to z majiblondu fajnie wychodzi 901 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszny kurczaczek- jesli chcesz zniwelowac ten pomaranczowo- zloty kolor po tej farbie to mozesz uzyc albo excellence creme odcien 10.21 pomieszany z 9.1 pol na pol, albo farby majirel odcienia 9.22 ktory zniweluje to zoltko na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszna wiedzma - ale kombinujesz taki odcien blondu ktory masz obecnie bez sensu jest meczyc dekoloryzatorem , jak chcesz miec odcien bez zoltego refleksu to albo rozjsanij go farbami londy np miesznka odcieni z poziomu 10 np 10.1 pomieszac z 10.8 albo koleston perfect 10.16 lub majirel 10.21 wszystkie mieszasz z woda 9% , dekoloryzator u ciebie spowoduje ze bedziesz miala mega jasny zolty blond na ktory i tak bedziesz musiala polozyc jakas farbe zeby zneutralizowac cieply podklad jaki uzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Kurnikowa- jesli masz takie wlosy o ktorych piszesz to nie ma szans aby zafarbowac je farbami na jakis odcien blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co sadzicie o farbach z Garniera? rzeczywiście tak nie niszczą włosów jak mówią ? i te blondy wychodzą w miare naturalnie? i mam pytanie który z blondów Garniera by do mnie pasował? naturalny kolor włosów mam taki ciemny mysi,jednak teraz mam włosy rozjaśnione na blond, takie nie za jasne ani nie za żółte jednak mam już odrosty i gdzie niegdzie pasemka rudawe i chciałabym wyrównać kolor włosów uzyskując naturalny blond, który nie będzie za jasny ani za zółty-raczej chłodny odcień.. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzza
Witam :) Mam włoski rozjasnione rozjasniaczem z silną 12%wodą(trzymam 50 min) chciałabym uzyskac zimny popielaty bardzo jasny blond taki nawet lekko szary ,jakiej farby powinnam uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikowaa
Do MAriel Czyli mam je rozjasniac rozjasniaczem?? przeciez bede łysaaa a moze jest jakis rozjasniacz 0 procentowy ktory wlosow nie zniszczy ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kurnikowa - niestety chcesz miec jasniutki blond a masz naturalne dosc ciemne bez rozjasniania sie nie obedzie, na takie wlosy najlepiej jest robic gesty balejaz u fryzjera najlepiej w dwoch odcieniach blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do luiza- jesli chcesz na te rozjasnine wloski uzyskac zimny szrawy odcien blondu to polecam odcien kolestonu perfect 10.16 lub majirela 10.1/2.1 a czym masz rozjasnione te wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliinda
Droga Majrel, jesli oglądałaś "Mam talent" , bardzo prosze powiedz jaki NOWY kolor włosów ma Małgosia Foremniak i jak go uzyskac farbami Majirel na ciemno blond włosach. On jest ciemniejszy od poprzedniego i chyba opalizujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel witam Cie, co sadzisz o farbach z Garniera? rzeczywiście tak nie niszczą włosów jak mówią ? i te blondy wychodzą w miare naturalnie? i mam pytanie który z blondów Garniera by do mnie pasował? naturalny kolor włosów mam taki ciemny mysi,jednak teraz mam włosy rozjaśnione na blond, takie nie za jasne ani nie za żółte jednak mam już odrosty i gdzie niegdzie pasemka rudawe i chciałabym wyrównać kolor włosów uzyskując naturalny blond, który nie będzie za jasny ani za zółty-raczej chłodny odcień.. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzza
Majrel mam rozjasnione włosy estetiq system i 12 % oxydantem. Mogłabys mi polecic jakies farby marketowe zamiast profesjonalnych ktore dały by zimny jasny odcien blondu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
witaj majrel mam pytanko...ostatnio farbowalam sie u fryzjerki farbą artego na poziomie 900 z woda 9%. Jednak ten kolor wyszedł strasznie nie naturalny,podchodzący pod żółć:( chciałabym go ochłodzić i troszke przyciemnić...jak mogłabym to zrobić bez niszczenia włosów następną farbą?myłam je juz szamponem z joanny profesional tym fioletowym ale to za bardzo nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do bluberry- najlepiej ochlodzilby ten kolor odcien majirela9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Luizy- na rynku farb komercyjnych malo jest takich ktore ochlodza ci te zote wlosy w sumie najlepiej byloby na wlosy nalozyc farbe excellence creme 9.1 z tym ze ten kolor podchodzi pod taki szary blond mozesz jeszczce sprobowac preferebce odcieniem viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lolinda- taki odcien jak ma M.Foremniak to typowy odcien opalizujacego blondu ale musisz miec bardzo jasny podkald taki miala wczesniej Foremniakowa z maijrela jest t odcien 9.22 ale trzeba wczesniej rozjasnic wlosy do poziomu 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zuzanna- tak farby garniera sa delikatne szczegolnie nutrisse- jak chcesz wtrownac kolor i go ochlodzic to jesdyny odcien ktory do tego sie nadaje to 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zastanawiam się nad Szamponem Koloryzującym Loreal Casting Creme Gloss -odcień Świetlisty Blond, czy ten blond na rozjaśnionych włosach wyjdzie raczej żółtawy czy jest to dość naturalny blond??? p.s bardzo dziękuje za wcześniejszą odp i za radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennnkaaaaa
Witam Dziewczyny! Moze juz cos bylo o tej farbie, ale ciezko mi przetrzepać cały watek wiec zapytam - farbowała któraś z Was Preference 8.3 jasny blond złocisty? Jak wychodzi ten kolorek? bardzo prosze o jakas opinie:( juz szukam gdzie moge i nic, albo prawie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzza
Mam jeszcze jedno pytanko mairel bo polecałas mi farbki londy aby nadac rozjasnonym wlosom zimny odcien w necie znalazłam farbe oprocz tych co polecałas londa 87 nordycki blond jaki ona moze dac odcien na rozjasnionych włosach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiekk 16
Witaj majrel! Mam pytanie,która z farb wychodzi ładniej na jasnobrązowych włosach? Excellence 03,czy nutrisse garniera111? Byłam prawie zdecydowana na excellence,ale koleżanka zrobiła 111 nutrisse i otrzymała piękny,karmelowo -miodowy kolor,a ma nawet troszkę ciemniejsze włosy od moich. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź,pozdrawiam! I jeszcze jedno,która z tych farb mniej niszczy włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
a co powiecie na temat farb revlon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedzma
Majrel zdecydowałam sie na 10.31 bo moja znajoma farbuje włosy tak, że nakłada londe 12.3 z 12% wodą i za chwile nakłada 10.31 z 9% wodą i ma fajny kolor. A doradź mi proszę ostatecznie bo juz sama nie wime żeby znowu nie narobić głupot, gdybym odrost zrobiła 12.3 z 12 % a na całe włosy coś takiego aby zlikwidować żółty odcień coś chłodnego i nie bardzo niszczącego taką platynkę. Dziękuje za wszystkie Twoje wcześniejsze odpowiedzi jesteś wielkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
wogóle ta firma wella koleston jest dobra ? nie niszczy aż tak ? nic o niej nie wiem, ten kolor co mi poleciłaś jest ładny 10.16 bo bez żadnych refleksów niebieskich czy szaro burych myślisz że wyjdzie mi coś takiego jak na testerze czy całe włosy zrobić 12.3 wcześniej londa .... powiedz mi ostatecznie a ja tak zrobie i znikam z tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essentialee
do majirel. mam pytanie -farbowalam ostatnio wlosy LOreal VIking ale ten odcien wyszedł popielaty nie podoba mi sie jakiej z gotowych farb moge uzyc by kolor byl jasny blond .ale nie zółty i nie biały. moje naturalne wlosy to ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do magdalenka- odcien preference X ( 8.3) wychodzi bardzo ładnie jest takim srednim złotym blondem z poswiata typowego złota co szczegolnie ladnie wyglada jak ktos ma ciemniejsza karnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Zuzanna - casting swietlisty blond jest raczej blondem wpadajacym w taki lekki odcien cieplego bezu - ale nie jest to jakis tam zolty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do luiza- ja ci polecalam farbe profesjonalna londy a ten nordycki blond to jest kolor z tej profesjonalnej londy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kASIEK- Wszystko zalezy od struktury wlosow akurat na tak cimnych wlosach u Twojej kolezanki 111 nutrisse dal taki kolorek karmelu w zasadzie u Ciebie tez powinien byc to cieply blond wpadajacy w lekko karmelowo- toffi zarowno excellence creme jak i nutrisse jesli chodzi o numeracje techniczna to ten sam kolorek , obydwie farby sa dosc delikatne jak na rozjasniajace blondy z tym ze excellence creme ma lepsza odzywke po farbowaniu i jest jej o wiele wiecej na kilka aplikacji wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do strasznej wiedzmy- ja nie widze sensu aby na calosc klasc odcien 12.3 - ktory jest odcieniem bardzo zlocistym czyli cieplym a Ty juz masz taki odcien wpadajacy w zolty a chcesz go skorygowac na chlodny bardziej platynowy , mysle ze 10.16 z woda 9% jest ok i powinien wyrownac kolor oraz nadac mu chlodna poswiate- co do farb koleston sa one dosc dobre co prawda nie sa tak delikatne jak majirel ale sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×