Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do bombka21- taki odcien jak na zdjeciu mozesz uzyskac mieszajac dwa odcienie farby excellence creme tzn 10.21 z 03 lub farbe preference odcien 01 z 03 ewentualnie nutrisse 101 z odcieniem 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
jaki do tej pory kolor stosowala to sama nie wie bo kupowala drogeryjne farby i nie zwracala uwagi na numer . rozumiem ze utleniacz do tego kolestonu to 6% ?akurat za jakis czas mi sie skonczy czy wtedy 9% bedzie sie nadawal \? jak wplywa tak wysoki utleniacz na farby z dzialu brazow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret21- z twoimi wlsoami stalo sie tak z ocieniem 101 poniewz masz wsloy w roznych kolorach od rzojasnionych pasm po zlote nirownosci i tam gdzie wlos jest przetrawiony odcieniem blondu kolor wyszedl niebieskawy, najlepiej bedzie jak pomieszasz dwa kolory ze soba tzn 101 z odcieniem 100 z nutrisse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caterinne879
mam mysi naturalny kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
majrel mam jeszcze jedno pytanko. sugeruje sie ta paleta http://www.allegro.pl/item874589325_wella_koleston_perfect_farba_do_wlosow_60_ml.html i chcialabym sie zapytac czym sie lepiej kierowac nazwa koloru czy pasemkiem. co myslisz 6/73 i 7/75 czy brazy z numerem 7 pomimo nazw takich jak mokka itp sa jasne ? czy 6/77 nie wychodzi za ciemny ? czesto slysze o tym ze brazy wychodza prawie czarne a nie chce mamie krzywdy zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel nie znalazłam był 01 ale 03 nie,ale rozumiem ze bez różnicy jakie opakowanie byle był to loreal recital preference 03,i nie inny napis!są jeszcze jakieś bardzo bardzo jasny blond popielaty PO1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel i po pomieszaniu 101 z 100 moge bez obaw nakładać farbę??? nie wyjdzie mi nic dziwnego?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatkaska
tak ciemny blond to moj naturalny..ogolnie chodzi mi o odcień złoty blond-bez rudości i zblizony do tego na palecie majrel na poziomie 9 powiedzmy do 8 bo ciemniejszy wyjdzie mi pewnie juz braz.Zaznaczam ze ten 9.0, 9.03 mnie szczegolnie ciekawi odcień.Doradz mi proszę Majrel :) znalazlam jeszcze cos takiego, moze taki nawet tez byc: http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2007/05/monica-cruz/monica-cruz-glamour-awards-10.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu.
witaj Majrel! chcialam sie dowiedzieć jaki odcień z farb majrel da mi zlocisty ciemny blond..i to najlepiej bez mieszania 2 farb..poprostu 1 odcień a trafiony.to raz a dwa dodam ze teraz mam jasny blond pasemka z srednim brazem;/ czy cos mi to wyrówna w ogole czy bez dekoloryzacji ani rusz?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret- wyjdzie ci jasny blond bez popielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- na stronie francuskiego lorela jest odcien 03 , odcien P01 to inny kolor w kazdym bądz razie ma to byc preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do qertyk- 6/73 bedzie wlasnie odcieniem takiej czekolady ani ciemnej ani jasnej na pewno nie za ciemny , 6/77 jest odcieniem glebokim wiec bedzie ciut ciemniejszy, tester w necie jest przeklamany bo to sa zdjecia zawsze oglada sie tester w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do despertatska- odcien ktory teraz pokazalas na modelce to ciemny blond nie ma nic wspolnego z tym 9.03 lub 9.0 wiec jesli uzyjesz odcienia 9.03 otrzymasz cieply zlocisty blond , odcien 9.0 wychodzi ciemniej bo nalezy do grupy odcieni głębokich wiec bedzie podobny do 8.0. odcien ktory prezentuje modelka to 7.1 ale ten odcien nalezy do gupy poieli wiec hcyba odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mumiu- jesli chcesz wyrownac obecny odcien wlosow to zlocisty ciemny blond da ci odcien majirel 7.3 ciut ciemniejszy jest 6.3 bedzie dawal efekt jasnego zlotego brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel znalazłam jak wygląda opakowanie loreal recital preference 03 kobietka ma krótkie włoski,króciutką grzyweczke,pudełko jest białe....ale napisu blondisimess nie widać tak na zdjęciu w komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
majrel czy mozesz mi polecic jakas konkretna odzywke bez splukiwania ktora nie obciaza wlosow ? czy utleniacz do fabr musi byc byc tej samej firmy czy raczej wszystkie utleniacze maja te same skladniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu.
super..dziękuję Ci ślicznie Majrel..a powiedz mi jeszcze tylko jakiej wody mam użyć do tej farbki majrel 7.3-- 9%, 12% żeby to się jakoś wyrównało?;p i czy na całość od razu nałożyć i ile mniej więcej trzymac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejkaa
majrel mam pytanie o farby majirel czym sie rozni kolor 10 1/2 od koloru 10 czy wychodza podobnie jak na palecie w int http://allegro.pl/item852510323_loreal_farba_do_wlosow_majirel_najnowsze_kolory.html i czy likwidują chociaż w minimalnym stopniu żólłtawy refleks? chciałabym uzyskać kolor beż szarośći. siwych po prostu naturalny blond a obecnie mam włosy kilkakrotnie rozjaśniane farbami z woda 9 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu.
bo mam juz troche- moj mysi blond odrost;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hopemagda- tak to co znalazlas to jest stara wersja odcienia 03 a na tej nowszej modelka ma wlosy przed ramiona bez grzywki obydwa kolory to preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miumiu- odcienie ktore ci polecilam nakladasz z woda 6% na calosc na 30 minut poniewaz musisz wyrownac kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do quertyk - dosc fajna i nie obciazajaca wlosy jest odzywka w piance firmy sante, najlepiej jest mieszac farby z woda utleniona tej samej irmy poniewaz emulsja jest tak skomponowana aby jak najlepiej rozwinęly sie pigmenty zawarte w farbie ale jesli nie masz to moze byc z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do czarodziejka- odcien 10/1.2 jest o pol tonu jasniejszy od odcienia 10 , sa to odcienie podstawowe bez domieszek pigmentow tzn nie sa ani popielate ani zlociste daja efekt neutralnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel kupiłam dziś loreal recital preference ale 01 niestety nigdzie nie moge dostac 03 ten jest bardzo bardzo jasny blond naturalny tez blondissimes,co mi wyjdzie na tych rudawo złotawych włosach???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry2o
witaj majrel. ostatnio wybralam sie do fryzjera,chcialam wloski rozjasnic na taki naturalny bez/średni blond a mialam wczesniej taki splukany kolor na poziomie 7 richesse z loreala.Fryzjerka zrobila mi okropny zoltawo-pomaranczowy kolor farba z keuna,bylam tak zalamana ze kupilam na drugi dzien castinga odcien mrozny bez zeby to przykryc,chwycilo troszke za ciemno...czy mozesz doradzic mi nastepna farbe w odcieniu bez,tak zeby nie niszczyla wloso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- wyjdzie ci bardzo jasny blond lekko ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blubery- delikata farba jest majirel- jesli chcesz odcien bezu to musisz pomieszac dwa odcienie 8.13 z cwiartka 7.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majre lekko ciepły ale chyba nie zółty,ani pomarańczowy,juz sama niewiem kurcze tak żałuje ze tamtego nie było a jak ten nałoże to potem bede mogła po czasie nałożyc tamten odcien 03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×