Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość hope.magda
majrel ale nie żólty ani pomarańcz kurcze tak załuje ze nie było tamtego 03 a czy potem bede mogła tamten odcień nałozyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- nie powinien byc zolty a na pewno nie pomaranczowy , po prosyu taki swietlisty jasniutki blond moze byc ciut cieplym blondem , robilam tym kolorem paru osobom i u jednych wychodzil taki prawie jak na opakowanu a u niektirych byl jasniutki blond z przeblyskiem zlocistego oczywiscie bez problemu mozesz polzyc pozniej na to 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maprylka
pomoz mi majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do maprylka- feroia preference to nie jest nowa farba feria jest na rynku polskim od 12 lat nazywala sie wczesniej feria 3d a teraz nazywa sie feria preference, ta farba to dokladnie to samo co preference tez jest w formie zelu, ladny blond z tej serii to odcien 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maprylka
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel miałaś racje wyszedł jaśniutki blond ciepły,zobacze jak jutro w świetle dziennym bo w sztucznym jest ok,a czy 03 zniweluje to ciepło,ile musze odczekać do ponownego nałożenia farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel mam jeszcze jedno pytanie czy 101 nutrisse moge pomieszać z 91 zamiast 100 ? bo chce zneutralizować żółto-miedziane pasemka a czytałam że można właśnie zrobić coś takiego ... jak myślisz??? wyjdzie mi wtedy taki neutralny-naturalny blond??? proszę o odp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Majrel a ja mam takie pytanie jaki odcień wyszedł by mi mieszając 101 nutrisse z 2 belle color???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika155
Wow, ale ten wątek się długo ciągnie!! Jeżeli jeszcze specjalistka Majrel tu jest, to b. prosiłabym panią o poradę: Mianowicie mam od jakichś 3 lat robione jasne pasemka u fryzjera na naturalnym kolorze ciemny blond. Moje włosy rozjaśniają się dość łatwo, chociaż w przeszłości miałam z nimi różne przeboje (m.in. długo farbowałam całą głowę na jasno, potem chciałam przyciemnić, więc położyłam Recital Preference Islande, pięknie przyciemnił do popielatego jasnego blondu ale pojawiła się lekka zielona poświata, potem położyłam Loreal Excellence średni blond i z lekkiej poświaty zrobiły się straszliwe ciemno zielone glony :D :D Fryzjerka włożyła dużo wysiłku w to, żeby tego paskudztwa się z mojej głowy pozbyć) No więc teraz mam włosy całe pokryte gęstymi pasemkami w odcieniu mega - jasnego platynowego blondu (tj. fryzjerka stosuje na te pasemka rozjasniacz + nakłada na to potem Goldwell Colorance platynowy żeby nie było żółtości). Ale mam dość takiego mocnego rozjaśniania co miesiąc (a muszę co miesiąc bo rosną mi jak szalone, po tygodniu mam 1-cm odrost) bo moje włosy zaczynają przypominać kupkę siana, są strasznie suche. Chociaż generalnie są b.b. gęste i mocne (a nawet mam kłopot z ich nadmierną gęstością, robię degażowanie co jakiś czas). No i teraz pytanie: jaką farbę (z zakresu Excellence lub Preference) mogłabym położyć na te moje rozjaśnione na maxa włosy żeby przyciemnić je troszkę do b. jasnego beżowego blondu (takiego niezbyt złocistego, ani popielatego, po prostu neutralnego), ale żeby włosy nie wyszły ani zielone, ani niebieskie, ani szaro-bure??? Myślałam o Hollywood lub Excellence 9.0 - czy to dobry wybór?? Bardzo proszę o poradę i z góry pięknie dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- jesli odcien 01 ci nie odpowiada to za ok 2 tyg mozesz farbowac tym 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret 21- tak mozesz spokojnie pomieszac odcien nutrisse 101 z 91 powinien zneutralizowac te miedziano zolte pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret21- z tym ze tam gdzie masz przetrawione wlosy dosc jasnym blondem to ta mieszanka wyjdzie popielata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika155
aaa w ogóle to b. mi się podobają rezultaty farbowania kolorkiem "Stokholm", czy on ma szansę wyjść na takich jasnych włosach jak moje, nie będzie zieleni ani jakichś fioletów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
droga majrel jaki odcień wyjdzie mi po farbie majirel 10.31 lub 10.13 na ciepły odcień blondu jaki mam obecnie bo takie kolorki zakupiłam 9% wodą i mam jeszcze jedno pytanie czy te farby rozjaśnią mi odrost ciemny blond z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nika 55- aby na tak mocno juz przetrawione rozjasniaczami wlosy uzyskac neutralny blond polecam zmieszac dwa odcienie farby preference tzn hoolywood pomieszac z viking ale w proporcji na cala holywood dac pol viking, poniewaz jesli nalozy pani sam odcien hoolywood to odrost moze wyjsc bardziej zlocisty a reszta bylaby wtedy w neutralnym odcieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka3- jesli zmieszasz odcien rozjasniajacy 101 z odcieniem belle color 2 - ktory techniczny numer ma 7 czyli sredni blond to przyciemni to ten odcien 101 do poziomu jasnego blondu bezowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika155
Dziękuję ślicznie Majrel, prawdopodobnie tak właśnie zrobię, a jakie jest twoje zdanie na temat tej farby Stockholm? (lub Excellence 10.21, to chyba to samo). Czy wyjdzie na rozjaśnianych włosach czy też nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nika- odcien stocholm nie wychodzi tak jak na zdjeciu na wlosach farbowanych wczesniej na jasny blond on taki jasny wychodzi tylkona wlosach naturalnych w kolorze jasny blond, excellence creme 10.21 wychodzi podobnie ale ciemniej natomiast dosc fajnie wychodzi excellence 10.21 jak sie go pomiesza z odcieniem 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania2303- odcien farby majirel 10.31 jest cieplym odcieniem wpadajacym w jasny zlocisty beż, odcien 10.13 jest ocieniem chlodnego beżu tak wiecej lepiej zneutralizuje ten cieply odcien kolor 10.13 co do odrostu to juz zalezy jak ci sie rozjasniaja wlosy ale po 10.13 powinno byc ok choc odcrost moze byc bardziej cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka 72
Witaj Majrel, kupiłam tak jak mi doradziałaś 03 z Recital preference, ale mam teraz wątpliwości moje włosy są już dośc jasne (z pomarnczowo-żółtym refleksem) po wcześniejszej dekoloryzacji u fryzjera i położeniu farby (matrix) ok 2 tygodni temu a ta farba preference 03 rozjaśnia jeszcze a te moje kudły sa już takie zniszczone i jeszcze z natury mają tendencję do kręcenia i puszenia się...tak sobie myslę, że może je troche przyciemnić zamiast jeszcze rozjasniać...podoba mi się Hollywood...tylko z tego co czytałam to on wychodzi ciemniej...a czy on wogóle na moje włosy złapie?co o tym sądzisz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
dzięki majrel kochana jesteś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika155
Majrel dzięki za rady, ojej podziwiam cię że masz cierpliwość odpowiadać na te wszystkie pytania... słuchaj a jak to jest z tym Colorance Goldwella, nie ma jakichś przeciwskazań żeby na niego teraz kłaść ten Hollywood zmieszany z 9.1? Bo Colorance to taki jakby szampon koloryzujący - odżywka, prawda? A może powinnam poczekać aż on się zupełnie spłucze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
Anuszka 72 ja nie dostałam nigdzie 03 i kupiłam 01 ale nie podoba mi sie ten kolor fakt rozjaśniły sie ale jest ciepły odcień,a ja chce bardziej w popiel...gdzie kupiłaś ile kosztowała farba moja 26.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika155
Anuszka ja wlasnie na moje zniszczone platynowo - blond kudły będę kłaść Hollywood, myślę że to lepsze wyjście niż położenie farby rozjaśniającej, przynajmniej włosy odżyją i będą się bardziej błyszczały... ponoć ten Hollywood wychodzi pięknie, taki naturalny jasno-beżowy blond bez żółci, a jeśli chcesz żeby ten odcień był jeszcze bardziej "chłodny" to można zmieszać z kolorem 9.1 (w preference to Viking), jak wyżej pisała Majrel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika155
Aaaa wlasnie sluchajcie, może ktoś wie gdzie teraz można taniej dostać Loreal Recital Preference, u mnie w Gdańsku w Drogerii Natura są po 29 zł także dość drogo...?? Ja jeszcze pamiętam taką fajną promocję w którymś hipermarkecie, kiedy one były po 17.99... no ale to było dawno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel ale jeśli zmieszam 101 nutrisse z 2 belle color w proporcji 1:1 to czy ten odcień zafarbuje mi odrosty miedziane, tzn. czy on mi je zneutralizuje? a może pomieszać połowe albo ćwiartkę 101 z całością 2? czy nie wyjdzie mi z tej mieszanki rudy??? podpowiadam jaki bym chciała osiągnąć kolor na moich jasno-rudawym blondzie http://files.ithink.pl/Image/frytka.jpg lub ewentualnie http://bi.gazeta.pl/im/0/6238/z6238370X.jpg No i co zrobić zeby osiągnąć taki odcień jak na tych zdjęciach? POMÓZ!!! a i jeszcze jedno czytałam że tu ktoś chce pomieszać 101 z 91 a jeśli wezme 101 pomieszam z 100 to jaki to będzie odcień blondu? raczej ciepły czy chłodniejszy? uparłam się tego 101 ponieważ już go zakupiłam w promocji i chce go poprostu wykorzystać... Bardzo proszę o tą jeszcze jedną radę bo jutro chciałam dokupić ten drugi odcień do 101 :-))) p.s Majrel bardzo dziękuje za wszystko i fajnie że nam pomagasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do galexx- a jaki masz obecnie kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anuszka 72- odcien hoolywood nie zneutralizuje ci tego cielego odcienia, jesli chcesz aby twoj kolor nie byl dodatkowo jeszce rozjaniony bo masz juz zniszczone wlosy to polecam delkatniejsza farbe excellence creme zmieszac dwa odcienie 10.21 z 9.1 wowczas zneutralizujesz ten zolto pomaranczowy odcien a wlosy beda jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nika 155- colorance z golldwella jest szmponem wiec spokojnie mozesz klasc ta mieszanke preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×