Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

MARISZKA powiem tylko krótko ze kefir to nie jest posiłek białkowy. to sa wegle!!! nie ma sie co łudzic, ja tez sie oststnio zdziwiłam tym faktem.. ale wystarczy spojrzec na etykiete i przeczytac ile białka ma kefir a ile twaróg .. róznica jak byk :) takze nie kieruj sie zasada jak białe to BIAŁKO . całuski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grani - ten pomidorowo-tuńczykowy koktajl to koktajl z weekendowego odchudzania, Co to godziny picia ostatniego koktajlu - to nie powinien być późneij niż o 18, ale doszłyśmy do wniosku, ze to zależy od trybu życia, bo skoro jedna idzie spać późno w nocy to o tej 18 może byc za późno, ale jak ty chcesz o 16 to wydaje mi się , że będzie ok Bea.67 - przepisy na koktajle masz na stronie dr Bardadyna i kilka stron wstecz - trudno tak ciągle powtarzać wiecie co, właśnie powinnam wypić ostatni koktajl z weekendowego odchudzania ale szczerze mówiąc nie chce mi się jeść, tzn może i chce ale jak pomyślę o koktajlu to mi się odechciewa, chyba mi się przejadły. Więc nie wiem czy dobrze robię opuszczając ten koktajl, wczoraj też jeden opuściłam ( ten o 11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granti
aha kurcze ja to mam wielkie wrazenie ze po takich koktajlach to tylko przytyje ostatnie poltora miesiaca to bylo sniadanko z suchego pieczywa z chuda szynka np a na obiad np tunczyk i tyle zjadalam jakies 500 kalorii gora dziennie a te koktajle lacznie dwa maja 700 ma to jakies znaczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka dietetyk
dziewczyno w co ty chcesz się wpędzić jedząc po 500 kg dziennie?? Przecież ta dawka kalorii nie wystarcza na zaspokojenie podstawowych czynności życiowych!! Oddychając więcej spalasz. A w ten sposób twoja przemiana materii będzie równa zero, pomyśl co robisz?? Ile ty chcesz schudnąć i ile ważysz teraz i przy jakim wzroście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie zgadzam sie z lekarka dietetyk - opamietaj sie kobieto bo to naprawde za mało kalorii i tak mało jedzac tylko spowalniasz swoja przemiane materi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainoh7 ---- znalazłam sposób na nasze bialko - można zawsze wymiksować twarożek z truskawkami i zjeśc z dwoma kromeczkami vasa bądź samą piękną papeczkę, dzięki sliczne za uwagę masz rację w 100%. Moj dzisiejszy obiadek tez byl pycha ziemniaczki jajeczko sadzone i kupa zielonego (koperku) i oczywiście kefirek - ja nie wiem co mi się dzieje z tymi kefirami ale odczuwam jakoś ostatnio tak ogromną potrzebę ich picia, że szok. Dobrej nocki - zmykam lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...:) Muszę wam powiedziec ze dzisiaj...bardzo dokładnie przeczytalam całe \"odchudzanie weekendowe\"..ostatnimi dniami nie mialam na to czasu, przeczytalam tylko pobieżnie..a dzisiaj \" dosiadłam się \" na całego...< mialam 4 godziny siedzenia bezczynnego przymusowego> to wsadziłam książkę do torebki i zabrałam się za czytanie.. I wiecie co..z przyjemnościa odkryłam...czytając ,że wiele spraw jakie tu poruszamy ma swoje medyczne uzasadnienie i pan Doktor pisze o tym w swojej ksiażce...Na przykład ostatnio pisalam w kolejnym poście, że waga spada na początku stosowania koktajli, a potem zatrzymuje się...oczywiście pan doktor pisze ze jak zaczynamy dłuzej stosowac diete jakąkolwiek spada nasz metabolizm...i zawsze potem trudniej zbić kilogramy...po prostu spowalnia się przemiana materii. Pisze też że koktajle powinny byc spozywane zaraz po przyrządzeniu o to ostatnio pytal ktoś na forum..Ale pisze też że zna przypadek pana kotry ze względu na pracę musiał zabierac koktajle do termosu i dopiero pić je w pracy...i efekty też odnotował...W takiej sytuacji powinno się przynajmniej zadbać..o to..zeby wstrząsnąc koktajl...mocno i dopiero wypić... Ksiązka jest rzeczywiście ciekawa..napisana w bardzo mało napastliwym tonie...zawiera duzo ciekawych informacji..duzo tłumaczy...na przyklad dlaczego nie musimy liczyć kalorii..jak w innych dietach...dlaczego po kazdej diecie nastepuje efekt jo jo...dlaczego też jeśli zaczynamy ćwiczyć intensywnie fizycznie...to jesteśmy bardziej glodni i jak przestaniemy ..waga rośnie w górę w zastraszającym tempie... W sumie ksiązka warta polecenia... Widzę ze dziewczyny już poodpowiadały na pytania...pozostaje mi tylko zyczyć wszystkim dobrej nocy...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam mały patent aby ten koktajl zielony był dobry i piło s ei go ze smakiem :) zamiast zwykłego mleka sojowego albo kefiru wlałam mleko sojowe o smaku waniliowym... i mówie wam: pyyycha!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Bożka w Twoim wcześniejszym poście odpowiedziałaś mi na pytania, które chciałam zadać:) Chciałabym sobie zrobić odchudzanie weekendowe, ale jest problem z organizacją, bo: weekendy odpadają, w tygodniu pracuję a właśnie przeczytałam, że najlepiej koktajl wypić zaraz po przygotowaniu, chociaż podajesz Bożka przykład tego Pana, który nie mógł pić świeżych koktajli. Mam zatem pytanie do Was Kobitki: jak Wy robicie gdy stosujecie odchudzanie weekendowe w tygodniu chodząc jednocześnie do pracy (w pracy nie mam możliwości miksowania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc wszystkim wielbicielkom kokatjlowego odżywiania. Przeczytałam topik od początku i pragnę zgłosić swoją gotowośc do przyłaczenia się do was. Mogę??? :) MAm do zrzucenia 10 kg. CHciałabym ten cel osiągnąc do końca lipca, ale z każego kilograma mniej będę bardzo zadowolona. Dziś chcę zacząć dietę weekendową, ale muszę zamienić koktajl pomidorowo - tuńczykowy na ten oczyszczający. JA po prostu nie toleruję soku pomidorowego (trauma z dzieciństwa). Liczę przede wsyzstkim na to że dzięki koktajlom przestanę mieć wzdęcia - czasem wyglądam jak słonica w ciąży - i że wklęśnie mi brzuch. Bo to właśnie brzuch jest moim największym problemem - choć teraz to juz wszędzie mnie przybyło. Ale zbolałabym nawet grubsze nogi czy większą pupę byle tylko brzuch był płaski. Próbuję zmusić się do ćwiczeń, ale jakoś tak wychodzi że zawsze mam jakąś wymówkę. Muszę zapisać się na jakiś aerobick no bo jak juz wydam kasę to będę chodzic. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octówka
Hej!MAM ten sam problem co Ty. Takie same zresztą marzenie o schudnięciu. Mam nadzieję, że razem osiągniemy ce, bo jak to się mówi "w kupie siła". He he. Gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie dziewczyny 🖐️ Ja dzis kończe dietke weekendowa :) < kaka30 ja robie koktajle z dzis na jutro ...inaczej nie dałabym rady i schudlam juz 3 kg :) < witam gothe i octowke ...trzymam za was kciuki wam tez musi sie udać schudnąć :) :) Ja własnie pije koktajl pomidorowo-tunczykowy ( bardzo mi smakuje ) A na jutro na obiadek ugotuje sobie młode ziemniaczki z koperkiem a do tego serek wiejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granti
pewnie macie racje tak wlasnie zaczelam sie odchudzac i mi tak zostalo bo boje sie efektu jojo chociaz mam jeszcze pare kilo do zrzucenia i co njawazniejsze puki co to dobrze sie czuje i nie odczuwam glodu mimo to ze jem sniadanie kolo 7 obiad kolo 14 tylko np na sniadanie kanapka na suchym pieczywie na obiad pol puszki tunczyka albo pare plastrow szynki mam 168 cm wzrostu i waze 57 chcialabym bardzo do 52 zejsc macie wielka racje z ta przemiana materii bo zeby pujsc do kibelka potrzebuje tabletek tak sama z siebie nie dam rady :/:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...:) Granti na litośc boską...toż Ty masz idealną wagę...po co chcesz spaść do 52 kg????? Myslę ze to nie jest dobry pomysł....a w dodatku Ty się głodzisz...:( Witaj Gotha...milo nam CIebie gościć...u nas..dołączaj do nas...i miksuj koktajle az będzie szedł kurz...Octówka...witaj równie cieplo...< chociaz przy tych ostatnich upałach to to \" witaj ciepło\" chyba nie jest zbyt zręczne....:)))> Kaka30...ten pan o którym pisał doktor...to kierowca autobusu..no i on z wiadomych powodow nie mógł w domu spożywac koktajlów zaraz po przygotowaniu ponieważ często bywal w trasie...i On to własnie miksował na zapas...i tez koktajle odniosły skutek...ale Pan DOktor twierdzi ze najwięcej skladników odzywczych mają koktjale zaraz po przyrządzeniu i są skuteczniejsze... Ainoh7 mnie smakuje zielony taki jak jest..ale moze inne dziewczyny skorzystają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
Nie wiem co sie dzieje nie moge wyslac wiadomosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
No jest ok!!!!!!!!! 4 dzien pije oczyszczajacy a wczoraj 1 raz z awokado.Moj jest gesty, wasze też? Smak cienki, brakuje mi slodkosci, ale na wojnie jak na wojnie!!!!!!!!!!!!!!!! Mariszka dzieki za informacje o morszczynie.W ksiazce doczytalam ze dobrze jes go sparzyc przed dodaniem. Caemensita, jestes rewelacyjna!Tak malo osob potrafi zartowac z siebie.Po takim opisie napewno cie odnajde.Oby tylko pogoda nie popsula planow........ gotha,mamy wspolny cel 10 kg i plaski brzuszek!!! granti,masz idealna wage!! Tradycyjnie wieczorowo pozdrawiam stare(stazem) i nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Koktajlowiczki...coś dawno mnie tu nie było-tak jakoś wyszło. Brakowało mi wszelakich chęci do zycia-za dużo stresu i porażek.. Joanna1982 --ooo Krakowianke mamy :) co do napadów glodu to jak nie jem koktajlu to owszem mam takie-jestem głodna i już snuję co by tu wszamać..ale mobilizuje sie wtedy-jakis jogurt albo koktal i jest znowu ok Carmensita -moje uznanie, podziwiam Twoją siłę zyciową :* jesteśmy z Tobą, 2 lata działałam w wolontariacie więc wiem co znaczy dziecko niepełnosprawne i naprawdę Cie podziwiam :* mile zdziwona -\"wysyfiło\" Cię zapewne przez oczyszczanie się organizmu, pomyśl ile musiało byc tego paskudztwa i że się go pozbywasz :) poza tym dzis sie zważyłam (zakupilam nowa wage i chcialam ja sprawdzic wiec teraz czesciej sie wazylam) przedwczoraj wazylam 56 kg a dzis rano 54.9 -ale to chyba tylko przez ten stres bo malo co jadlam , bo jak checi na nic to na nic.,..chociaz...czekolada poszla..cala...hm..no ni uciekam \"pohulac\", prysznic i spac.Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim koktajlowiczkom 🌼 wczoraj skończyłam weekendową :-) i aż wstyd się przyznać nie mogłam dziś patrzeć na koktajle, jak pomyślałam to brrrr. Ale powiem wam dlaczego - otóż robiłam koktajle na mleku sojowym o smaku waniliwym takim w płynie z kartonika, i jak wypiłam to póxniej cały dzień mi się ten smak przypominał i mi było niedobrze. tak więc dziś nie było koktajli, ale starałam się jeść strukturalnie. Razowy pełnoziarnisty chlebek, sałata z pomidorkami, kasza gryczana z sosem chrzanowym ( wiem że to nie strukturalne - chyba :-0) a później jajecznica z cebulką i zieloną sałatką. Tak się zastanawiam, skoro jajka są strukturalne to chyba jajecznica na masełku też, co o tym sądzicie?? Ale jutro chyba się przeproszę z koktajlami, ale z mlekiem sojowym się pożegnam niestety, Ainoh7 - cieszę się , że Tobie smakuje A nie powiedziałam Wam najważniejszego - po weekendowym jest mnie miej o 1,5 kg może i mało ale jedna rzecz mnie zaskoczyła - straciłam 2,5 cm w udzie - wyobrażacie sobie?? CUD!! poza tym w pasie też jest mniej o 2 cm no i w bioderkach!! CUD!! CUD!! CUD!! pozdrawiam i miłej nocki zyczę 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyhey MONIQUE-LODZ az sie usmiałam z tym mlekiem sojowym waniliowym... :) ja go tu polecam do koktajli a ty mówisz brrr... :) mnie osobiscie wydaje sie ze to dlatego tyle wagi ci poszło bo zastosowałas mleko sojowe. ja chyba nie bede dodawac juz kefiru tylko własnie te mleko.. :) wydaje mi sie ze jak mleko sojowe to produkt białkowy, a kefir wegle to bardziej ma zastosowanie i jest lepsze do wszelkich tych połaczeń koktajlowych :) ale to taka moja sugestia mała. mnie te mleko waniliowe baardzo smkauje i dzis jade kupic ze cztery kartony do duzego sklepu.. a drogie jest pieruńsko :( no ale cóz i gratuluje spadku wagi! chyba tez zabiore sie znów za weekendowa...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie zawziete forumowiczki koktajlowe !!!!! monique-lodz - wielkie gratulacje, cieszę się Twoim sukcesem - mnie się bardzo marzy by zgubić w udach chociaż dwa cm - musze sobie sama zrobic pomiar wkońcu bo zapisałam też moje gabaryty na początku - ciekawe co z tego wyjdzie. retro - wielkie dzięki za info o tym morszczynie - może własnie dzięki temu sparzeniu nie chrupałby mi tak w zębach jak na początku zanim go nie zmieliłam. Cieszę się gotha i octówka za przybycie na nasze pole walki. gotha - ja pisałam wcześniej, że pozbyłam się wzdęć bo to była moja prawdziwa udręka - pisałam nawet, że po wypiciu szklanki wody miałam bęben jakich mało i aż mnie bolał cały a teraz luzik. A teraz ...... koleżnka właśnie mi powiedziała, że \"te twoje koktajle chyba działają bo jakoś zmniejszyła ci sie objętość brzuszka i jest to widoczne\" - hurrrrraaaa - wkońcu ktoś zauważył. Oczywiście nastroiłam się jeszcze bardziej pozytywnie do tego całego tematu -- Bożka_1 wielkie podziękowania za ten topik :-) jak już stracę to wszystko co chcę starcić to chyba wyznam Ci miłość ;-)))))) hahahahahah. Wielkie buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainoh7 - do każdego koktajlu będziesz dodawać to mleko sojowe?? Tzn do każdego gdzie był kefir czy jogurt?? Mnie pierwszy koktajl z mlekiem jakoś wszedł, ale następne to był koszmar. Ten smak przypomina mi koktajl z Herbalife, którego nie byłam wstanie pić Dziś przeprosiłam się już z koktajlami i zaraz idę sobie miksować odchudzający. A jutro weekend ..... ze zgrozą patrze na ten weekend i na nastęny. W ten weekend 50 urodziny moich rodziców i imieniny mojego męża, a w następny weselisko z poprawinami mojej przyjaciółki. Oj znów będzie grzech za grzechem. Odchudzający się nei ma łatwo :-) pozdrawiam i dużo słoneczka życzę bo póki co u mnie pochmurno i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwilkę, bo mnie zaczęła nurtować jedna rzecz. Wiele z Was twierdzi, że pozbyła się wzdęć po koktajlach. Hmmm to ze mną musi być coś nie tak, bo wcześniej miałam co prawda czasami wzdęcia, a teraz to wystarczy, że wypiję koktajl czy szklankę wody i już czuję ciężar w brzuchu :-0 zaczynam się martwić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Czesc, dawno mnie nie bylo. Dalej mnie trzyma wstret do koktajli, ale to moze dlatego ze sie przeziebilam i nawet herbata mi nie smakuje... Mimo wszystko wmuszam w siebie rano ten koktajl z banaa, jablka i pomaranczy. Malina jak ci sie to udalo? W sumei z tego co pamietam startowalysmy mniej wiecej z ta sama waga - 59kg i mi nie chce spasc ponizej 58 :(. Ostatnio nawet blizej 59kg. Gratulacje, moz ezdradzm i swoj jadlospis i mi tez troche zleci? Bo szczerze juz sie powoli zniechecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! U mnie totalna klapa. Nie potrafię się oprzeć i pożeram wszystko co znajdę na swojej drodze. Na razie muszę wstrzymać się z koktajlowaniem bo muszę chociaż z tydzień przejść na maksymalnie niskokaloryczną dietę - jakieś 500 kcal dziennie. Muszę sobie skurczyć żołądek. Ale jeśli pozwolicie to będę do was wpadać i dzielić się moimi przeżyciami z dietą bo niezwykle miła tu atmosfera. Powiem wam, że odwiedzałam już kilka topików, do których dołaczałm już w trakcie ich trwania i tak jakoś osoby które były od początku trzymały się mocno razem a nowi byli nieco z boku. Miłego piątku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA_29
Witam ponownie:) W ty tygodniu kupiłam książkę "Odchudzanie weekendowe" i dzisiaj startuję z koktajlami i już się boję czy dam radę dotrwać do niedzieli... Ale mus to mus - czego się nie robi dla ...bikini...;) Odezwę sie po weekendzie i dam znać czy to działa;) RETRO! Koniecznie daj znać jak wrócisz po kuracji lipcowej na kaszubach! Najlepiej na maila, gdyż czasami trudno znaleźć odp. w gąszczu postów;( ANISA! Jadę tam na 2 tygodnie - raz a porządnie! BOŻKA! A Ty w końcu jedziesz do tego Korbielowa?! Pozdrowionka z Wrocławia Wzrost:163cm Waga: 60-61kg Cel: 56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja zakończylam diete weekendowa ...jutro ważenie ...chociaz żadnych rewelacji to sie nie spodziewam.Mam nadzieje,że chociaz nic nie przybylo :) :)Dzis rano wypilam zielony koktajl a potem strukturalnie :na obiad łosos smazony + razowiec.Po poludniu zjadlam troche pestek z dyni.A na kolacje bedzie koktajl pomarańczowy - własnie za chwile sobie wypije :) Miłego weekendu wszystkim zycze i trzymajcie sie z daleka od pokus :) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodka60
Witajcie dziewczyny!!! zaczynam dzis drugi weekend /tydzien po tygodniu/ diety i wlasnie zaczynam pic mieszaninke z bananem.W ubieglym tyg. zgubilam 2 kg ale jakies pol kilo mi przybylo wiec chyba ubylo mi 1,5 kg.Mam nadzieje ze w pon. bedzie znowu jakis dobry kg mniej.Ja nie pije koktajli na bazie mleka sojowego /bo go nie lubie/ tylko wszystko leci na kefirkach /podobno tez tak moze byc/A tunczyk z sokiem pomidorowym to nie miksuje tylko mieszam i jem powoli lyzeczka, ale pozostale koktajle to pije tak jak powinno byc przez slomke.w pon. napisze czy znowu mi cos ubylo....a zostalo mi jeszcze ok 10 kg to zrzucenia, to jest troche tych weekendow!!!Mam nadzieje ze dotrwam!Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a ja dziś na wieczór nie wypiję koktajlu pomarańczowego, bo nie jestem głodna. Rano wypiłam odchudzający, zjadłam jak najbardziej strukturalny obiadek: sałatka z brokułów, jajeczek, pomidorków i cebulki.... pycha asha - nie przejmuj się ja po weekendowym musiałam sobie zrobić jednodniową przerwę w koktajlach bo mi się przejadły, ale dzisiaj jest już ok. I nie zniechęcaj się - każdy ma chwilkę słabości gotha - 500 kcal?? nie przesadzasz?? A jeśli nawet tak chcesz zrobić to nie musisz wstrzymać się z koktajlami - poprostu wypijaj 2 dziennie - przecież one mają 200-300 kcal Bodka60 - gratuluję spadku wagi, a te 10 kg starcisz w trygi migi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Moniko..spróbuj mleka sojowego w proszku...tego w kartonie nie mogłam przepić...pachnialo mi bardzo soją...a to w proszku jest fajne...prawie jak tradycyjne..robilam z dwóch łyzek..Zresztą same wiecie ile osób tyle gustów i smaków..jedne lubia avocado inne nie...jedne lubia soje inne nie... Musze wam powiedzieć..ze JA na szczęscie nie mam z tym problemów...ani mi koktajle nie zbrzydły...ani...nie mam jakichś takich mocno negatywnych odczuć... A w ddoatku dzisiaj stanęlam na wagę...i odetchnęlam..dalej jest 4,5 kg mniej..a ostatnio miałam..tyle..imprez...ze aż strach..balam się co z tego wyjdzie...co prawda potem grzecznie wracałam do koktajli..na imprezach też raczej strarałam się wyłapywać strukturalne potrawy...:) Wiecie co..JA juz tak przywykłam do tych strukturalności...że jak ostatnio niespodziewanie wrócilam do domu a mialam nie jeść w domu...tylko poza..mialam gościa z Warszawy mialam go zaprosić na obiad..ale...nie chcial bo juz go ktoś tam nakarmił...:) i dobrze... więc wrócilam do domu...a mąż mówi o fajnie chodź akurat jemy obiad...chcesz? A Ja na to...chcę ale jak strukturalny....:))) po czym mówię...SCHABOWY ??????? o w życiu...no i co..skonczylo się tak ze mało \"scierą\" po głowie nie dostalam...za te strukturalne teksty....:))))) Za to dzisiaj obiad strukturalny jak się patrzy...zrobiłam pycha sałatkę do tego łosoś z grilla....wszyscy w domu się zajadali...zaraz podam przepis...: Kalafior średniej wielkości 2 pomidory – obrane ze skórki i bez nasion, pokrojone w kostkę jeden ogórek pokrojony w plasterki 3-4 łyki posiekanego koperku łyżka soli zielenina sos: szklanka naturalnego jogurtu sok z 1 cytryny cukier pieprz Wykonanie:Kalafior dokładnie płuczemy w wodzie, dzielimy na małe różyczki, zalewamy wrzątkiem, po minucie odcedzamy na sitku i odstawiamy do przestygnięcia. Sos: W głębokim naczyniu ucieramy jogurt z przyprawami do spienienia, dodajemy kalafior, pomidory, ogórek. Mieszamy, doprawić do smaku, ozdabiamy koperkiem i posypujemy zieleniną. Ja do tego jogurtu dałam łyzkę niewielka majonezu. Ale sałatka pyycha.,..:) MARISZKA...hahahahahahaha wiesz trzymam CIe za słowo z tym wyznaniem milości...:) predzej czy później ta waga CI spadnie...a wtedy!!!!!!!!!!!! :))) Tylko błagam Cie nie całuj mnie..namiętnie..:))) ASHA co to za marudzenie...??? koktajlowe...poszukaj innego koktajlu takiego jaki CI bedzie smakował...niedługo zaczną się wiśnie..ponoc te z wisniami są dobre na skore...a One wszystkie odchudzają... GOTHA..nastepna do marudzenia...zadnego obzerania...nie pozwalamy i juz....do koktajli MArsz...:))) Gosiu_29 jade do Korbielowa oczywiście...na tydzien....i wszystko po powrocie opowiem.,....dokladnie..:) BOdka60 gratuluje spadku życze wytrwałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
witajcie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! Krotko bo padam z nog.Mam 5 dni oczyszczajacego i 2 dni odchudzajacego.Dzisiaj zaczynam weekendowe walki.Choc nie wiem jak to bedzie bo ja czuje głod!!! mimo picia koktajli. Zdecydowalam i jade na 2 tygodnie na wczasy !!!!!!!!!! .Zaczynam juz 30 czerwca. Będe waszym krolikiem doswiadczalnym. Jak wroce to podziele sie swoimi odczuciami.Gosia bede sluzyc informacjami. Zobacze co to naprawde jest warte,co oferuja i jakie sa efekty.Mam nadzieje ze bede zadowolona. Bozka a ty jaki masz termin? Carnmensita, dzisiaj oklaskiwalam twojego meza.Wspaniały spektakl. Szkoda ze pogoda nawalila. Waga stoi, ale to chyba za krotki czas........ Bużka:) wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×