Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

Dzisiaj KOŃCZĘ 24 LATA ...............

Polecane posty

i jakoś tak mi chujowo w związku z tym 😭 😭 ja chcę mieć znowu 17 :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho28
stara dupa jestes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chójowo to ci będzie za rok jak już będzie pierwsza przecena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym ci dał
ze 42 - po tych twoich wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy robert
mogę cię puknąć z litości i na przecenie za 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee pukania mi nie brakuje :classic_cool: ale się już taka starawa poczuwam lekko :P wszystkie koleżanki ze szkoły mężate, dzieciate a mi sie nie spieszy i mnie zaczyna rodzina naciskać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjhjhj
ma tyle samo co ty i nawet pracy nie mam i co mam powiedziec? ty opewno juz po studiach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel 70B ----> ohohoho Baranek :classic_cool: też jesteś taki wredny jak ja ?? ;) no i STO LAT na zapas bo w niedzielę raczej mnie nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhjhjhjhj ---> studia skończę w lipcu tzn tak planowałam ale nie widzę tego bo zadarłam z promotorem :O pracy tyż ni mom bo mnie nie chcą nigdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 24 lataaa ----> znaczy wiesz ja generalnie uważam, ze mam na to czas ale kurczak nawet na imprezy już nie ma z kim chodzić bo wszystkie w pieluchach siedzą :P ehhh tam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje od 4 lat juz
w tym wieku pracy nie mieć to klęska .czy ty kiedys pracowalas wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje od 4 lat juz
ide do kosciola zaraz ale jak wróce to mam nadzieje ze ten topik nie zginie bo ciekawy i dotyczy mego wieku tez:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego!!! Nie rozumiem dlaczego przygnębia Cię Twój wiek- jesteś przecież bardzo młodą kobietą i wszystko przed Tobą, najpiękniejsze lata... Ja jestem co prawda o rok od Ciebie młodsza, ale nie mam zamiaru zamartwiać się swoim wiekiem za rok :-) Ja za nic w świecie nie chciałabym mieć 17 latek...teraz przynajmniej mam swoje w głowie, doświadczenie ( zawsze jakieś jest) i nikt na mnie nie mówi smarkula haha Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz STO LAT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 24 lataaa ---> znaczy dorywczo to ja pracuję , udzielam korepetycji i takie tam pozatym gram w bukmacherskich zakładach sportowych a jak ktos wie o co w nich chodzi to wie też, ze można niezłą kasę wyciągnąć :P :P byłam raz w poważnej instytucji na stażu ale nie zabardzo się tam nadawałam chyba bo jak już wcześniej wspomniałam jestem po pierwsze wredna :O po drugie najpierw mówię potem myślę i tym sposobem z każdym zadzieram :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudulka23 ---> ;) dziekuję 🌻 Wielbiciel --> eeee to nie jesteś prawdziwy baran :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje od 4 lat juz
a co studiujesz dokladnie >moze twe studia ci pomogą robote znalezc?:)dziennie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala --> dzięki ;) a ja pracuje od 4 lat juz ---> właśnie sęk tkwi w tym, ze poszłam na takie studia, które dzisiaj tzn po 5 latach napawają mnie obrzydzeniem :O i jakos się nie widzę w biurze jakims po 8 godzin dziennie a studiuję Zarządzanie Nieruchomościami i Ubezpieczeniami więc chyba poczekam az wprowadzą kataster i zajmę się wyceną nieruchomości :classic_cool: przynajmniej będe stale w ruchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ---> jest taka... teoria ;) że są dwa gatunki prawdziwych Baranów, zadziorne i potulne ;):D jak dla mnie to ---> małymi krokami dobijam do trzeciego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel --> pierwsze słyszę ;) ale w takim razie ja jestem zdecydowanie w tej pierwszej :O a wolałabym w tej co Ty a już moja rodzina i mój facet życie by za to oddali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje od 4 lat juz
teoria a dzienne studia czy zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaoczne bo robię SUM ale licencjat skończyłam na dziennych a jak się obronię to chyba spiżdżam do brata do Londynu bo tu mi sie już nudzi a pracy w moim mieście nie ma żadnej jak się nie ma pleców więc nawet nie mam w czym wybrzydzać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka tak juz Ci dzisiaj pisalam WSZYSTKIEGO NAJ... :D 🌻 Mi 15 Kwiatnia stuknie 21, i wlasnie nie wiem czy dopiero czy juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×