Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

wkrótce mama jaka króciutka przerwa. :) :) :)Ja urodziłam 19 sierpnia ubiegłego roku (córcia ma 5,5 miesiąca) i zastanawiałam się kiedy następne:) x- ray girl ja miałam rożek, ale są szpitalne. Miałam utwardzany, i wolalam szpitalne, bo z mojego się dziecię staczało. Wynosiłam w nosidełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x- ray girl
HMMM...to nie słyszałam nawet,ze w szpitalu dają rozki.Extra.Dziekuję za odpowiedz.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nereida_85
Witam wszystkich, jestem w 23tyg ciąży i pomalutku rozglądam się za najlepszym miejscem porodu. Czytam fora i szczerze mówiąc coraz mniej wiem hehe. Jeżeli chodzi o klinikę na łubinowej to odwiedzałam ją tylko raz z koleżanką, która leczy się u doktora Ślęczki i zawoziłam ją na wizytę do niego. Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie to było bardzo pozytywne, miło, czysto i bardziej kameralnie niż w publicznych szpitalach. Było to jednak ponad 2 lata temu. Wtedy myślałam, że jak będę w ciąży to chciałabym rodzić właśnie tam. I tutaj pojawia się właśnie pytanie czy wiele się tam zmieniło? Przede wszystkim chodzi mi o to czy poród faktycznie jest tam bezpłatny i co trzeba w ogóle zrobić, żeby tam rodzić? Czy trzeba być pacjentką lekarza w tej klinice (bo ja leczę się u lekarza w mojej miejscowości)? Kiedyś byłam pacjentką doktora Ślęczki i byłam z niego bardzo zadowolona ale to było w czasach gdy przyjmował jeszcze w Lędzinach w ramach kontraktu z NFZ. W klinice u niego jeszcze nie byłam jako pacjentka. Chciałam też zapytać jak wcześnie trzeba się tam zgłosić i powiedzieć, że chciałoby się tam rodzić? Nie chcę tam narazie dzwonić bo boję się, że jest za wcześnie. Jak mam się do tego wszystkiego zabrać bardzo proszę pomóżcie:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Ja byłam w 35 tygodniu ciąży i wtedy od razu dostałam skierowanie do porodu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Z tego co się orientuję to parę wizyt należy odbyć u któregoś z lekarzy pracujących/współpracujących z tym szpitalem- na stronie jest wypisana kadra. Lekarze nie tylko przyjmują prywatnie w swoich gabinetach ale też równocześnie w przychodniach mających kontrakt z NFZ. Ja właśnie jestem w 31 tyg ciąży i do ok. 5 miesiąca uczęszczałam na wizyty do mojego doktora do zwykłej przychodni z kasy chorych ( właśnie do Lędzin - dwóch lekarzy z łubinowej tam przyjmuje) a potem już przenieśliśmy się na wizyty prywatne- głównie z powodu iż mąż chciał wejść do gabinetu i uczestniczyć w usg a w zwykłej przychodni niestety nie było ku temu sprzyjających warunków, z drugiej strony nie ma co ukrywać że gabinety prywatne są dużo lepiej wyposażone. Tak więc z tymi wizytami to wszystko zależy od lekarza, najlepiej zorientować się gdzie jeszcze dany lekarz przyjmuje. Jestem zdecydowana na poród na łubinowej, także teraz tylko dotrwać do połowy kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
trzeba odbyc przynajmniej 3 wizyty u lekarza z łubinowej, porod jest bezplatny - jak na moj gust to uklad calkiem ok w zamian za to,ze rodzi sie w prywatnej klinice, choc mnie byloby wygodniej zaplacic za porod oficjalnie niz dojezdzac na te wizyty do lekarza, ale nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
tzw " weteranki" mogą najprawdopodobniej odbyć tylko 2 wizyty :) ( chodzę do Dr Ślęczki) ja tak miałam , tzn mam bo na wizyte nr 2 idę 8,02 a rodziłam tam 2 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
Trzeba odbyć minimum 3 wizyty u lekarza pracującego na łubinowej. Ja dziś jadę do dr Dyni na pierwszą wizytę - tydzień 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana8503 a jacy lekarze przyjmują w Lędzinach?????? Miałabym blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Ja miałam jedna wizyte i to wystarczylo od razu lekarz sie zapytal czy chce rodzic u nich i wypisal skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Medixie w Lędzinach przyjmuje drJ. Mniszek i dr M. Słonicz. Ja chodzę do dr Mniszka od początku i jestem bardzo zadowolona z wizyt, ale byłam też kiedyś u dr Słonicza jeszcze przed ciążą i też jest godny polecenia. Jeden przyjmuje w czwartki a drugi w piątki- o ile nic się nie zmieniło, bo na ostatniej wizycie w lędzinach byłam koncem listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
no w sensie wiesz- chyba nawet jakbys nie odbyla zadnej wizyty a przyjechala jzu wtrakcie akcji porodowej to Cie przyjma itd - ale jak za pierwszym razem zadzwonilam tam totalnie "na zielono" to tak wlasnie dano mi do zrozumienia, ze zycza sobie zeby najpozniej w 33 tc "przejsc pod opieke ich lekarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana8503 Dzięki!!!!! Właśnie dr. Mniszek był przy moim porodzie. Super lekarz!!!! ale dr Koza też super. Do Niego chodziłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forta oto adres: Medix lędziny ul. Lędzińska 1, tel. 032 216 78 38. Ja osobiście nie jestem z Lędzin ale tez mam tam dosyć blisko, ta przychodnia jest z tyłu sklepu carrefour w Lędzinach, dr Mniszek przyjmował w piątki od 12.00. Natomiast prywatny gabinet ma w katowicach na ul. wojewódzkiej. Tak jak pisałam 5 wizyt odbyłam w medixie a potem umówiłam się do niego prywatnie, podejrzewam że mogłabym później iść na te prywatne wizyty ale mężowi zależało na zobaczeniu dziecka na usg- pierwsza ciąża także emocje też niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nereida_85
Dzięki za odzew, myślę, że zadzwonię tam w najbliższym czasie i zapytam jak to wygląda i co mi powiedzą na temat wizyt u tamtejszych lekarzy. Bo jeżeli są to nawet 3 wizyty (po 200 zł o ile się orientuję) to i tak nie jest to jakaś ogromna kwota za poród w dobrych warunkach. Będę śledziła ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Jestem nowa na forum, chciałam się zorientować, czy któraś z Was chodziła do dr Kobylca lub czy słyszałyście jakieś opinie o nim? Dodam, że jestem w 27 tygodniu ciąży i też chciałabym rodzić na Łubinowej... Wszystkim Mamom które mają termin na dniach życzę lekkiego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka152
Witam Mam takie pytanie czy orientujecie sie ile się leży po cc na łubinowej.Chodze do dr. Kozy i skierowała mnie do okulisty który stwierdził ze powinnam mieć cc.A drugie pytanie jakie sie opłaty za znieczulenia przy cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Ja miałam cc i nic nie płaciłam , a w 4 dobie wyszłam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
nereida_85 ale przecież nie każdy z lekarzy bierze za wizytę 200zł z tego co wiem tyle bierze dr Wieczorek, Koza 130, a Dynia coś k 80zł, także najlepiej się zorientować kto ile bierze.:) zzo przy sn 500zł, przy cc 0zł po cc leży się jakoś 3-4 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka152
Dziekuję wam bardzo za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka3
Witam. Jestem w 36tc, no prawie że w 37, mam TP na 28luty:)Będę rodzić na Łubinowej. Miałam już jedna wizyte u dr Ś i dziś mam drugą. Ciekawe ile mały będzie ważył, no bo to chłopak będzie, Kubuś:)Dr powiedział że jak do 25 nie urodze to spotkamy się znowu właśnie25 lutego i pomyslimy co dalej. Pozdrawiam wszystkie mamusie i trzymam za szybkie porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka3
thea17 Widzę że masz TP taki jak ja, trzymam kciuki. Co u Ciebie, dzieje sie juz coś? U mnie narazie cisza, zobaczymy co dr powie dzis na wizytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
hej wiolka ja mam termin z om na 1,03 a z ostatniego usg( 3 tyg temu chyba) na 25,02 to moze sie spotkamy wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka3
mamaAgatki No któż to wie:)Ciekawa jestem co dr powie. A ty kiedy masz kolejną wizytę na Łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy uczęszczała któraś z Was do szkoły rodzenia na Łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
ja jade na wizyte 8,02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka3
Ja już po wizytce. Zdziwiło mnie że dr mnie nie bdała tylko samo usg tj ostatnio. Wszystko ok, mały rośnie, ma juz 3050wg usg i do TP powinien mieć z 3600 według dr. Kolejna wizyta 18 lutego i wtedy mamy już omówić strategie działania:) L4 mam do 4, dr powiedział ze dłuzej mnie już nie będzie trzymał ze względu na to że ja po in vitro jestem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
oooo, szczęściara :) a można zapytać ile kosztowało was to in vitro ? Bo słyszałam wiele różnych kwot :/ Dla mnie to ogólnie wariactwo, ile sobie "życzą" za to, ale takie państwo mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×